Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ДОДТРК:
вілкулізація ефіру?
Новини ДОДТРК
Операція "стабілізація"

Перед президентськими виборами Дніпропетровський обласний державний телеканал повністю перетворився на уБлЮТський: глядачі здебільшого вимушені були дивитися на світ, так би мовити, очима Юлії Володимирівни. БЮТівській пропаганді присвячувалися цілі цикли інформаційно-аналітичних, оглядових передач. ТигрЮЛЯ заполонила екрани і царювала там безвилазно.

Нині ж весь ефір - в Партії регіонів і особисто голові ОДА Олександрі Вілкулі.

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул в рекламному ролику Партії регіонів на Дніпропетровському Державному (51 канал, ДОДТРК)

Левова частина новин інформаційних випусків - про голову ОДА Вілкула і за його участю. "Вілкул побував...", "Вілкул відвідав...", "Вілкул сказав...", "Вілкул заявив...", "Вілкул вважає", "Вілкул прокоментував", "Вілкул... ". І так далі.

Зараз Вілкула часто-густо подають в парі з новоспеченим регіоналом, Дніпропетровським міським головою Куліченком, який після отримання партійного квитка ПР раптово став зразково-показовим мером. Вони нині майже як сіамські близнюки: відкривають лікарні, ремонтують дороги, вшановують ветеранів, будують житло, піклуються про пенсіонерів і т.д. і т.п

Якщо з наближенням президентських виборів обласний державний канал під орудою Віктора Ожогіна все більше підпадав під БЮТівські впливи, але все ж таки зі збереженням в ефірі місця для інших політичних сил, то нині, складається таке враження, що окрім ПР та соратників по коаліції в інформаційному ефірі більше взагалі нікого немає. А якщо і трапляється хтось ще, то це радше виключення з правил. Про критику губернатора-регіонала й казати годі. Про це навіть подумати не можна, не те, що почути чи побачити в ефірі. Все, як в старі добрі "кучмівські часи".

Такими є мої субє'ктивні враження від перегляду ефіру Дніпропетровської ОДТРК. Саме так, скажімо, я б відповів, якби хтось поцікавився моєю думкою з цього приводу як глядача і журналіста.

Генеральний директор Дніпропетровської ОДТРК Валентин Чанглі, звісно, не вважає, що в інформаційних випусках Вілкула забагато. Відповідаючи на висловлені автором цих рядків претензії стосовно "перебору" сюжетів за участю губернатора, він каже, що зазвичай у щоденних новинах голові Дніпропетровської облдержадміністрації присвячено 1-2, буває 3 сюжети. Може колись і справді трапляється більше, але ж що зробиш, якщо Олександр Вілкул настільки активний і заповзятий діяч.

- Ми ж розповідаємо про Олександра Юрійовича не як людину, а висвітлюємо його діяльність як посадовця, - зауважує В.Чанглі. - Що поганого в тім, що ми інформуємо про те, як керівник області займається справами на благо регіону, піклується про вирішення тих чи інших нагальних проблем? Головне, аби результат був, а він якраз і є. Хіба це не заслуговує на висвітлення в телевізійному ефірі, тим більше, що обласна державна телерадіокомпанія зобов'язана це робити за своїм статутом?

Серед основних успішно реалізованих проектів обласного керманича гендиректор ДОДТРК відзначає ремонт дніпродзержинського мосту та відновлювальні роботи на Запорізькому шосе у Дніпропетровську, що майже на 90 % вже завершені. Хоча, зауважує Чанглі, це лише те, що відразу згадалося під час розмови, адже перелік здобутків значно вагоміший. Також він додає дієву участь голови ОДА в штабі з гасіння лісних пожеж під Новомосковськом. За словами Чанглі, Олександр Вілкул був настільки активним, що за ним ледь встигали знімальні групи.

Тож, на переконання очільника ДОДТРК, присутність Вілкула в ефірі телерадіокомпанії прямо пропорційна його енергійній діяльності на посаді голови облдержадміністрації, а тому тут немає нічого поганого.

Валентин Чанглі також відкинув як безпідставні закиди в тім, що він отримав керівну посаду на обласній студії саме завдяки своїм давнім дружнім стосункам з Олександром Вілкулом.

Гендиректор каже, що на ДОДТРК він вів дві програми, присвячені висвітленню діяльності обласної влади, зокрема виступав куратором напрямку співпраці з облрадою, коли її очолював Вілкул-старший. Ці передачі подобалися посадовцю і він рекомендував їх для перегляду своєму апарату і в районах. Знайомство ж з народним депутатом Олександром Вілкулом сталося пізніше.

Отже з відповіді випливає, що якщо у призначенні і мав місце "фактор Вілкула", то не стільки Олександра, скільки його батька?

Серед поставлених мною питань було і таке, яке торкалося кольорової гами рухомого рядочку новин - білі літери на блакитному тлі. Чи не навмисно це зроблено, аби додатково підкреслити лояльність Партії регіонів, адже раніше за заведеною традицією кольори стрічки змінювались в залежності від пори року. Влітку, приміром, фон по якому рухалися білі букви був зеленим, а взимку - синім, одначе віднедавна динамічний рядочок став стабільно біло-блакитним.

Валентин Чанглі відповів, що тут немає жодного політичного нюансу, За його словами, таке поєднання кольорів є ідеальним для телебачення з технічної точки зору, адже ця гама є найспокійнішою, найзручнішою для людського ока і унеможливлює будь-які дефекти чи викривлення у зображенні.

Не вбачає гендиректор нічого крамольного і в рекламному ролику, що транслюється в ефірі ДОДТРК, де проголошується, що на відміну від попередньої влади, яка несла собою лише руйнацію і хаос, нинішньою в країні вже встановлено стабільність. Про що цей ролик? Чи можна назвати ситуацію в країні стабільною? Хіба ця реклама добросовісна? Наскільки вона правдива? Чи можна вважати відповідальним рішення про її розміщення в ефірі? Чи не спеціально такий ролик створений для того, аби вводити глядача в оману, зомбувати його, навіюючи потрібну установку?

На це Валентин Чанглі сказав, що висловлена в запитанні позиція - це одна точка зору, а от він, приміром, думає інакше і в багатьох аспектах згоден з роликом, бо вважає, що стабільність в певних речах таки встановлюється. Один з її проявів він вбачає у відсутності постійних чвар й суперечок між президентом та прем'єр-міністром, а єдність владної команди сприяє і стабільності в країні.

Протягом бесіди я закликав гендиректора не забувати про наявність в області відмінних від Партії регіонів оцінок і позицій та радив для дотримання балансу в інформаційних сюжетах звертатися й до представників опозиційних політичних сил і громадських організацій.

Зі свого боку Валентин Чанглі запевнив, що ефір Дніпропетровської державної облдержтелерадіокомпанії залишається відкритим для тих, кому є що сказати й пред'явити реальні результати своєї діяльності, а не лише гасла повикрикувати.

Це, на його думку і відрізняє нинішню редакційну політику від сповідуваної попереднім керівництвом, яке вказувало, кого, скільки і в якому контексті - позитивному чи негативному - показувати.
17.08.2010Читай також:

Точка кипения

"Точка кипения" Загіда Краснова
"Если б всю собрать мочу
И использовать умело...
Можно солнце обоссать
Вот тогда бы - заКипело!"

У понеділок, 2 серпня в ефірі муніципального 34 каналу Дніпропетровська відбулася прем'єра передачі "Точка кипения", яку підготувала група журналістів, що вже тривалого часу працює на депутата міськради від Блока Лазаренка, лідера "Громадської сили" Загіда Краснова. >>>


Совкове ТелеБачення
СТБ – "Совєцьке ТелеБачення"
Поки ти вдома

Ледь не в кожній програмі СТБ - відтворення радянської атмосфери та стирання української ідентичності. >>>


Новини Дніпропетровського Державного

Символом оновлених новин на Дніпропетровському Державному
став завмерлий годинник. Час зупинився?

Нотатки телекритика

Днями потрапив мені до рук "Днепр вечерний" за минулу п'ятницю, 18 грудня (№ 189). З великим інтересом ознайомився зі статтею "О новых новостях и "собачьих ушках", присвяченою оновленню інформаційного ефіру дніпропетровської ОДТРК. Своїми думками стосовно констатованих кореспондентом друкованого видання "изменений на государственном канале со знаком плюс" в інтерв'ю ділилася співробітниця Дніпропетровського Державного, головний редактор творчого об'єднання інформаційних і спортивних програм Юлія Чікіндіна: >>>


Дніпропетровський Державний:
"шило" на "мило"?

Зі зміною керівництва ДОДТРК одні кричущі явища змінилися іншими, не менш кричущими. Канал і до ротації було дуже важко називати "Державним", а нині він все більше перетворюється на Дніпропетровський "уБлЮТський". >>>
"Дорогим-любим катам
від вдячних нащадків замордованих жертв
"
Олексій Мазур, для "Телекритики" 21-07-2009
Олексій МАЗУР для ТелеКритики

…Як пояснити те, що на "Приват ТБ" вже давно нормою стало всіляко демонструвати зневажливе ставлення до теми Голодомору й насміхатися з президента Ющенка за те, що її піднімає та постійно опікується нею? Хіба можна уявити, приміром, ситуацію, коли б в Ізраїлі якийсь недоумок почав закидати президенту те, що національний лідер ну надто вже переймається Голокостом? Як би це було сприйнято? Чи знайшов би після цього такий моральний покидьок місце для себе в суспільстві? Що б зробила з цим мерзотником хвиля всенародного обурення?


Олена Фроляк

Ай-сі-ті-вічці Олені Фроляк шкода Леніна
Малоросійство української телевізійної еліти

Їй не подобається українське ТБ і натомість - дуже симпатичні російське телебачення та російські ведучі, зокрема, вона в захваті від Дмитра Кисельова (того, що працював на ICTV за часів Кучми) й Леоніда Парфьонова, а своїм ідеалом вважає Тетяну Міткову. >>>


Євген Кисельов

"Домой, Євген, пора домой!"
Россия для русских

19 листопада на сайті "Телекритика" відбудеться чат-конференція з шеф-редактором і ведучим програми "Велика політика" на телеканалі "Інтер" Євгеном Кисельовим: "Роль ЗМІ у виборчій кампанії, етика висвітлення скандальних тем". Редакція спеціалізованого на висвітленні медійної тематики видання запрошує своїх відвідувачів та всіх бажаючих ставити запитання вже зараз, надсилаючи їх на поштову скриньку letter.tk@gmail.com. Користуючись нагодою, направив на вказану адресу і свої. Якщо "пройдуть", то тоді можна розраховувати на відповіді самого Кисельова, а як ні (чи то через невідповідність темі, чи ще за якимись причинами), то так запитаннями і залишаться: >>>


"Передам по радіо: "Прощай, рідна Батьківщино!"
Післямова для України

Шкода, що все відбувається саме так, а не інакше. Дуже прикро. Складається враження, ніби десь на якомусь етапі розвитку стався страшенний збій, що пустив під укіс гідне майбутнє України: європейське за соціально-політичними та економічними стандартами і в той же час - наповнене яскравим самобутнім, глибоко національним змістом. >>>


Жінка з косою ...і шилом
Обласною студією ТБ блукає привид жінки з косою... і шилом
На ДОДТРК бояться повернення Шилової, очікуючи його вже найближчим часом

Про це автор сайту дізнався від співробітників Дніпропетровської ОДТРК, куди зателефонував, аби висловити свої чергові претензії щодо низького професійного рівня журналістів, які останнім часом з'явилися на обласній студії державного телебачення, а також донести своє обурення русифікацією ефіру, що дедалі набирає обертів з приходом на канал нового керівництва. >>>Обласне державне телебачення віншує енкаведистів
Про "Засекреченную любовь" гендиректора Дніпропетровської ОДТРК
Віктора Ожогіна до радянських спецслужб

"СПЕЦКОР" вже наголошував у своїх публікаціях на тому, що зі зміною керівництва Дніпропетровської ОДТРК одні кричущі явища були замінені іншими, не менш кричущими. З огляду на це, така кадрова ротація була схарактеризована заміною "шила" на "мило". Так от, чим далі - тим гірше. Останні події взагалі шокують. >>>

Віктор Ожогін і шеф-редактор <Телекритики> Наталія Лігачова


Очільник МЗС України Петро Порошенко

Телевізійний міністр закордонних справ
Петро Порошенко - теленарцис?

Що не ввімкни "ящик" ввечері, на 5-ому каналі - добре знане, ледь не на весь екран, обличчя Петра Олексійовича. А от у його попередника - патріотичного очільника зовнішньополітичного відомства України пана Володимира Огризка не було свого телеканалу і достойник не мав можливості регулярно спілкуватися з телевізійною аудиторію. >>>Інформаційне упокорення України.
"Говорит и показывает Москва"

Український погляд
Олексій Мазур, для УІС
Русские <Солдати>

...Ось чому на нашій території немає російських літаків і танків - бо Росії це й не потрібно, адже вона повсякденно і цілодобово здійснює бомбардування української національної свідомості та завдає руйнівних обстрілів по нашій ментальності й ідентичності з голубих екранів, радіоприймачів і газетних шпальт. Неприятель давно проник і хазяйнує на нашій території. >>>


А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны! А ты мне в Новый год от сосны!

Пульс громадянського спротиву України

Агітпроп від "сеньйора Потапа"
Олексій Мазур для айдану
Пульс громадянського спротиву

Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа Кремлівський агітпроп від уБлЮТка Потапа

Загід Краснов

"ТелеЗагідка" на 5-ому
"Между строк" про Загіда Краснова

Поява на регіональних частотах 5 каналу в Дніпропетровську місцевої телепередачі "Между строк" з ведучою Анастасією Староскольцевою відродила порочну практику перешкоджання трансляції програм всеукраїнського мовника. В даному разі йдеться про російськомовні новини 5 каналу, що йдуть о 19:00. >>>


Левый берег - грязный берег

"Левый берег" - грязный берег

Віднедавна, пов'язую це з наближенням виборчої кампанії, попри моє бажання став отримувати у свою поштову скриньку за адресою проживання газету Юго-востока Украины "Левый берег", що є проектом Київського Інституту проблем управління ім. Горшеніна, очолюваного Костем Бондаренком. >>>


Дніпропетровськ - Москва: Інтернет- REGі
Російська компанія-реєстратор доменних імен в зоні RU/SU "REG.RU"
відповідає на лист "СПЕЦКОРА"

З'ясовучи обставини появи та функціонування в мережі Інтернет клона власного персонального сайту - "slavutichsp.ru", зареєстованого акредитованим реєстратором доменних імен "REG.RU", автор електронного видання "СПЕЦКОР" звернувся з листом до московського офісу цієї компанії і незабаром отримав відповідь: >>>


Особливості національного ефіру-у-у

Закадрові начитування тексту кореспондента 5 каналу Олексія Братущака у власних репортажах та в інших інформаційних сюжетах (приміром, при наведенні цитат, озвучуванні висловлювань політиків тощо) сплутати з аналогічним доробком його колег дуже важко-о-о, точніше - просто неможливо-о-о. А все - через притаманну Олексію й досить примітну манеру говорити-и-и. >>>


"Дзеркало тижня" - не проктологічний ляльковий театр"
СПЕЦ-цитати від Юлії Мостової

Заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Юлія Мостова про: непристойну пропозицію, яку отримала від Януковича в серпні 2004 року; Помаранчеву революцію; душевну бесіду з масштабною людиною - Павлом Лазаренком; проктологічний ляльковий театр; журналістський гонор та свою зарплату, від якої Юлії Володимирівні смішно, адже вона вважає, що 16 тис. гривень для журналіста її кваліфікації - замало. >>>


Кремлівська куртизанка Юлія Тимошекно

Тимошенко на Дніпропетровському Державному:
в студію - зі своїм "самоваром"

уБлЮТський ефір

18 вересня на Дніпропетровській ОДТРК відбувся прямий ефір за участю прем'єр- міністра України Юлії Тимошенко. >>>


Юлія Мостова

Юлія МОСТОВА: "Журналістика в Україні вмирає"
ПРЕС-КЛУБ

Своїми тривогами за долю журналістської професії в Україні заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня" поділилася з дніпропетровськими колегами на прес-клубі в обласній філії НСЖУ. Ю. Мостова поремствувала з приводу того, що останнім часом журналіст дедалі більше перетворюється на піарника, який стоїть на службі у конкретного замовника. >>>


Червона джин$а: "Вack in USSR"!
"НІ!" джин$і!

15 вересня червона джин$а на дніпропетровських телеканалах продовжилась відео звітами про створення Блоку Лівих Сил на чолі з лідером КПУ. Примітна деталь: тексти репортажів абсолютно ідентичні, але при цьому, зауважте, "чомусь" різняться прізвищами їхніх "авторів". >>>

34 канал 11 канал Приват ТБ Дніпро


Ілліча і компанію послали "на..."

Дніпропетровська організація Української Народної партії розпочала раніше анонсовану безстрокову серію акцій за демонтаж тоталітарної символіки - "Геть пам'ятники катам!". Перший пікет відбувся в обласному центрі в понеділок, 14 вересня на центральній площі міста, біля пам'ятника "іллічарі". >>>


ПРИВАТ ТБ = НКВД ТБ

Червона джинса:
"кушать подано", жрітє, товаріщі!

Тема "комуністичної джинси", піднята автором цих рядків в минулій публікації, днями набула свого продовження. 9 вересня в ефірі дніпропетровських 11-го та 9-го ("Приват ТБ Дніпро") каналів був продемонстрований сюжет про відкриття в Донецьку пам'ятника генералу Ватутіну - захід, який відбувся за ініціативи КПУ і зібрані нею кошти. >>>


А ТБ влаштовує комуністична "джинса"? Замість новин

У середу, 2 вересня в інформаційних випусках регіональних дніпропетровських каналів - "9 канал" ("Приват ТБ Дніпро") та "11 канал" - був показаний один і той же сюжет, присвячений першому дню роботи 5-ої сесії Верховної Ради VI скликання, в якому глядачеві пропонувалося подивитися на події в парламенті та оцінити загалом поточну політичну ситуацію в країні очима КПУ - з точки зору ідеології і програми партії. >>>Наталія Сівак

Пікантні подробиці Наталії Сівак
на "Дніпропетровському Державному"

Чи обов'язково ліфчику телеведучої Наталії Сівак ставати надбанням
глядацької аудиторії "Дніпропетровського Державного"?

В передачах Наталії Сівак "Твій стиль", які являють собою нарізки з російськомовних рекламних роликів і україномовних підводок до них пропагується елітний стиль життя, недоступний для пересічних українців: одяг, біжутерія, коштовні прикраси, ювелірні вироби, престижні салони, бутіки, центри дозвілля і відпочинку. Сюжети детально інформують про фірми, підприємства і організації, продукцію і послуги, що ними надаються, а також їхні адреси, контактні телефони. >>>


"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...


Олег ТЯГНИБОК Вікторія/Віталія ШИЛОВА

Тягнибок + Шилова = ?

Дивно і незрозуміло, але факт: Тягнибок став на захист Шилової. Чого б це? Може, лідер "Свободи" тепер і за… "слов'янську єдність", і російську мову як другу державну?>>>


11 канал: "Майдан - не "наш" формат"

Автор сайту поцікавився в головреда інформаційного мовлення 11 каналу Бориса Васильєва, що той мав на увазі, коли в ефірі прграми "Сандень" сказав, що "Майдан - не "наш" формат". Що значить не "наш" і чому "неформат"? >>>


Комуно-совковий ренесанс в Україні та стрімка її радянізація продовжилася початком кампанії з реабілітації сталінізму

"Сталін-Live". Радянський фашизм
Пульс громадянського спротиву України
Олексій Мазур для "Майдану"


Ера Росії в Україні

"Ера" Росії в Україні

"Зачистка" чи то правильніше сказати ліквідація українського телерадіопростору триває. Черговим й досить знаковим етапом російської наступальної кампанії на український ефір стала поява на хвилях популярної серед широкої слухацької аудиторії радіостанції "Ера-fm" її спільного проекту з російською державною радіокомпанією "Голос Росії". >>>


"В гостях у Шустера"
Нотатки телеглядача

Цієї п'ятниці, 24 квітня, у Савіка Шустера українців закликали забути про свою національність, а праві радикали захищали не стільки українських патріотів, скільки російськомовних слов'янських расистів. >>>


Українська правда про <русский стиль>
ПРО "РУССКИЙ СТИЛЬ" українського телеефіру
Олексій Мазур для УП >>>


В українському ефірі українським глядачам нав'язуються неукраїнські підходи, оцінки, світоглядні позиції

Припиніть паскудство в українському телеефірі!

"Поглузуй з Президента", "Скажи, що Віктор Андрійович неадекватний", "Кажучи про Ющенка, покрути пальцем біля скроні", "Пожартуй над отруєнням Глави держави", "Постав Гаранту діагноз", - схоже, під такими неофіційними девізами нині проходять чимало з популярних ток-шоу всеукраїнських телеканалів. (Доповнено 20.04.2009) >>>СПЕЦКОР

представляє:

телеведучу, члена НСЖУ, автора і керівника соціального проекту "Знайдемо вихід!" на Першому Національному, радника Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі

Наталія Розинська
Наталію РОЗИНСЬКУ

Голову моральної комісії

Василь Костицький
Василя КОСТИЦЬКОГО

а також низку народних депутатів України


у ФОТО-кліпі на тему однойменної пісні
"Наутілуса Помпіліуса"

Альбом КНЯЗЬ ТИШИНЫ
СТРИПТИЗ:ХАОС В ЕФІРІ
Доктор Хаус & Борис Васильєв:
хто з них хто?

Борис Васильєв? Доктор Хаус?
Праворуч - Доктор Хаус, ліворуч - головред інформаційного
мовлення 11 каналу, телеведучий Борис Васильєв... Чи навпаки?
Здається, аби розібратися потрібно проводити "Сандень"
.
>>>
СПЕЦКОР

представляє:

Ведучий "Свободи слова" на ICTV Андрій КУЛІКОВ
та Прем'єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

"ПОЦЕЛУИ"
/ ВИА ГРА/

"Направляй меня своею рукой, заслони собою от полнолуния...
...Я готова быть ведомой тобой, чем выше любовь, тем ниже поцелуи"


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1350.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1350.php on line 741

Warning: file(./comments/cart_1350.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1350.php on line 741


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1350.php on line 744


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64