Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Сила аргуМЕНТа

Анатолій Могильов
Толян ЖЖот

В інтерв'ю "Фокусу" міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов видав на-гора чергову порцію своїх перлів, зокрема, відповідаючи на запитання, навіщо міністерству "Кадилак", аргументував:

"Можно отказаться от Кадиллака и сказать, чтобы нам дарили Ланосы. Или вот, например, наши сотрудники документируют крутой ночной клуб. Им надо туда подъехать, завоевать доверие. Им туда на Ланосах подъезжать?".

А чому б ні? І що тут такого? У всьому світі правоохоронці здобувають довіру й авторитет сумлінним виконанням своїх службових обов'язків, розкриттям злочинів, дієвою боротьбою з криміналом, а не крутизною своїх "тачок", на яких вони виїжджають на виклики, в тому числі і до нічних клубів.

Тим більше, що міліціонери ж на роботі, сказати б, при виконанні. То чого їм соромитися своїх автомобілів? Які є, такими і слід послуговуватися. Вони ж бо не по особистих справах та й не на приватну вечірку чи на світський раут їдуть, щоб засвідчити vip-статус власних персон. Яким би "крутим" не був розважальний заклад, "фейс-контроль" міліціонерам у ньому не проходити. Скоріше - навпаки.

При чому ж тут марка службового транспорту до здобуття довіри у нічного клубу? Що це за логіка в міністра? В нас на посаді очільника міліцейського відомства - державний посадовець, професійний вартовий порядку чи якийсь "фраєр вухастий"? Який сигнал він посилає суспільству, в тому числі криміналітету, своїм інтерв'ю?

Важко уявити, щоб подібну логіку сповідував міністр внутрішніх справ, приміром, якоїсь з європейських країн. Автівки, які використовують тамтешні поліцейські, теж не екстракласу, але щоб вони чи їхній міністр відчували через це якісь комплекси чи соромилися під'їжджати до нічних клубів… Чи для такої "архі-важливої" місії, за логікою очільника міліцейського відомства, щоб не зганьбитися, слід використовувати виключно Кадилаки?

Може нам ще міліцію на структурні підрозділи розділити в залежності від соціального статусу "об'єктів обслуговування": для правопорушників-крутіїв - один персонал з відповідним технічним забезпеченням та амуніцією, для тих, що попростіше - інший.

"У нас практически нет денег на бензин, на радиостанции, на другое оборудование" - визнає міністр. Якщо справи настільки кепські, то чи морально міністру тримати в гаражі суто для представницьких функцій настільки розкішну автівку, яку він використовуватиме у випадках, коли "надо будет встретить в аэропорту коллегу из другой страны, то поеду. Но перемещаться регулярно по Киеву на нем просто неудобно. Он здоровый, как сарай. Даже Лексус (Могилев ездит на седане этой марки - Фокус) для города большой".

Тим більше не зрозуміло, як можна їздити на цьому "сараї" за таких обставин зі спокійною совістю? А чи не було б доречніше реалізувати цей Кадилак на аукціоні, а виручені кошти направити на все необхідне для підтримки в належному стані транспортних засобів чергових частин, закупівлі бензину, придбання рацій, іншого обладнання?

"Или, может, на Ланосе можно догнать Ауди 8 с двигателем под 6 литров? А у нас были случаи, когда объекты просто давили на педаль газа и спокойно отрывались от нашей слежки", - продовжує посадовець.

Якщо міліція "вистежує", то викриття "хвоста" за собою об'єктом стеження означає провал операції, після чого вже можна не поспішати.

А якщо йдеться про переслідування (скажімо, у погоні), то що, міліція не знає, як діяти в таких випадках? Приміром, зв'язатися по рації з колегами і, повідомивши про інцидент, запросити підмогу: щоб ті на машинах (які є), виїхали назустріч втікачу чи заблокували дорогу попереду або вдалися до інших оперативних заходів? Немає рації, то по мобільному телефону. Чи і з цим проблеми? І що, того хто втік в погоні вже потім днем з вогнем не розшукати?

Не вистачає швидкості, то компенсуйте це чимось іншим, приміром, відповідною оперативно-слідчою діяльністю, професійною інтуїцією, хистом.

Чи наша міліція така безпомічна, що від неї так запросто можна втекти, аби лише двигун був потужніший? Оце так "профі"…

"Так что для отдельных функций нам нужны разные машины, в том числе и Кадиллаки, и Мерседесы. И костюмы от Бриони тоже необходимы", - зазначає шеф МВС.

Ти бач, який франт знайшовся! Як високо себе цінує. "Бріоні" йому… А чи впевнений, що заслужив?
04.09.2010


Читай також:

Х частин "Міліцейського Шелеста" віднині
і на соціальному онлайн проекті

Соціальна мережа Skarga.info

І-VII частини (чи то серії) пригодницького серіалу розміщено тут, три останні - тут. Отже геростратова слава горезвісного Дніпропетровського міськвідділу міліції № 7 зростає з кожним днем. Якщо так і далі піде, невдовзі відділ може претендувати на звання найвідомішого зі знаком мінус структурного підрозділу МВС в українському Інтернеті! "Міліцеський Шелест" - це такі собі "Поліцейська академія" та "Голий пістолет" разом взяті і по-дніпропетровськи. Комедія абсурду "в реалі". В головних ролях: черговий відділення - лейтенант Шелест; начальник МВМ № 7 - Віталій Мифодієнко; співробітники ППС; заступник начальника міського штабу ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області, майор міліції Андрій Ремез та керівниця відділу взаємодії з громадськістю і ЗМІ міського управління МВС Ганна Старчевська, а також чергові міського відділення міліції: Погрібний, Савченко, Коваленко. Ну і звісно, ніякого б "кіна" не вийшло без запального колективу порушників громадського порядку за столиком у дворі на Героїв Сталінграда, 138 - збіговиська матюкливих бидляків, гірких п'яниць, галасливих бешкетників, невтомних обсикачів подвір'я і під'їзду, співаків блатного шансону, запеклих драчунів та іншого кримінального елементу різного віку і статі. В народі таких ще називають співзвучно до прізвища нинішнього "двічі незасудженого" президента - "бандюковичами"!

Поліцейська академія Френк Дребін (актор Леслі Нільсен) з Голого пістолету


Міліцейський Шелест-Х:
нічний стріт-бокс на Героїв Сталінграда, 138

Тому що... підараси?

В ніч з п'ятниці 13-го, на суботу, 14-го серпня, у дворі багатоповерхового будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Дніпропетровська відбулася жорстока бійка, учасники якої, зважаючи на проявлене ними завзяття, билися не на життя, а на смерть… >>>


Міліцейський Шелест-ІХ:
кадилак - не розкіш, а засіб пересування міністра?

Приїхали...

В той час, як глава МВС Анатолій Могильов роз'їжджає на кадилаку за мільйон гривень, оперативним співробітникам з чергових частин немає на чому виїжджати на екстрені виклики громадян. >>>


Анатолій Могильов

Міліцейський Шелест-VIІІ:
замочити Могильова!

"Водяна бомба"
для міністра

Дніпропетровський міськвідділ міліції № 7 дедалі скаженіє від критичних публікацій в Інтернеті щодо своєї неспроможності протягом понад шести років навести елементарний порядок у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Бабушкінського району обласного центру. >>>


Міліцейський Шелест-VIІ:
"Меня обосрали на всю страну!"

Фу-у-у!...

"Обісраним" назвався черговий Дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест власною персоною. Так міліціонер дослівно і "елегантно" відреагував на котре за ліком звернення зі скаргами на порушення громадського спокою у дворі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, вочевидь маючи на увазі цілий цикл критичних публікацій на "СПЕЦКОРІ", "Народній правді" та інших сайтах, присвячених проблемі, що через бездіяльність та неадекватну реакцію міліції, розтяглася на роки. >>>


Менти поїхали

Міліцейський Шелест-VI: "мєнтура" - дура!
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

...Міліціонерам відповідали, ледве язиком повертаючи, все навколо - в недопалках, пляшках, плювках та сечі, але оскільки на місці події не було жодного опозиціонера з державним прапором в руках та в національній сорочці, а тільки одна галаслива п'янь, срань, дрянь, то і забирати до райвідділка було нікого. Та й "навіщо"? Адже всі – свої, бандюковичі. >>>


Менти приїхали на Героїв Сталінграда, 138

Міліцейський Шелест-V: бандюковичі в погонах
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

Складається таке враження, що якщо міліція і приїжджає на Героїв Сталінграда, 138, реагуючи на скарги громадян з приводу цілодобових галасливих посиденьок за столиком у спільному для декількох багатоповерхівок дворі, то лише для того, аби запитати в порушників правопорядку, чи ніхто їм не заважає розпивати спиртні напої, співати блатних пісень, нецензурно лаятися, справляти свої фізіологічні потреби під деревами, жбурляти по двору пусті пляшки. А якщо хтось "незаконно" перешкоджає святу життю, то поцікавитись - чим вони, правоохоронці, можуть допомогти. >>>


Гундяєв

Московський піп паралізував центр Дніпропетровська
і "замкнув" на собі всю міліцію

Московському патріарху і міській владі - анафему!

Міська міліція не реагує на екстрені виклики громадян через те, що у повному складі задіяна на заходах, пов'язаних з візитом московського патріарха. Розраховувати на допомогу правоохоронців не можна було вже напередодні. Через транспортний колапс в центрі міста городяни однаково клянуть як міську владу, так і московського батюшку. >>>


Міліцейський Шелест-ІV: концерт з мордобоєм
"Наркомани на городі!"

Чергова гучна пригода у дворі Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру, сталася в ніч з неділі на понеділок - з 20 на 21 червня. Як завжди розважальна програма, яка стартувала близько опівночі, розпочалася з концерту, веселих жартів і гучного сміху, але цього разу закінчилася мордобоєм. Якби міліція відреагувала на виклик, який надійшов у міськвідділ № 7 о 01:10, то могла б і п'яні посиденьки припинити та й бійці запобігти, але правоохоронці вирішили не обтяжувати себе нічним рейдом, цілковито проігнорувавши звернення. Більше того, коли бійка вже була в самому розпалі - а це сталося о пів на другу ночі - телефон МВМ № 7 був зайнятий. До міліції неможливо було додзвонитися протягом півгодини поспіль, тобто впродовж всього часу, коли здійснювалися такі спроби. >>>


Міліцейський Шелест-ІІІ: "відчиніть, міліція!"
"Наркомани на городі!"

...То що таке наша міліція? Це правоохоронці чи "банда в погонах"? Міліція з народом чи проти нього? Вона на варті закону чи його порушників? Що за відомство ми маємо під вивіскою МВС: захисників порядку чи каральну структуру для добропорядних громадян та інакомислячих?>>>Міліцейський Шелест-ІІ: санкція на бешкет
"Наркомани на городі!"

Дніпропетровським вартовим порядку з міськвідділу № 7, а також їхньому керівництву з міського штабу ДМУ УМВС замість зірочок на міліцейських погонах слід носити нулі. Ці знаки (великі і маленькі) видаються куди більш підходящими для визначення службової компетентності та коефіцієнту корисної дії правоохоронців для суспільства. Службове розслідування, розпочате заступником начальника штабу ДМУ майором міліції Андрієм Ремезом щодо фактів, викладених в публікації автора сайту, триває разом з продовженням галасливих посиденьок хуліганів в нічний час у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду. >>>Міліцейський Шелест вночі
"Наркомани на городі!"

Черговий дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест одноосібно скасовує законодавчу норму про заборону розпиття спиртних напоїв в громадських місцях, а коли йому телефонують зі скаргами на порушення спокою і тиші в нічний час, вичитує громадян за те, що наважилися його потурбувати. Відтак ті, що потерпають від галасливої компанії бешкетників у пізню пору, звертаючись до вартових порядку, самі ризикують наразитися на образи і протоколи. >>>


ДИКІ ТАНЦІ З МЕНТАМИ під горілку, наркотики і шансон

Відгукуючись на проголошений днями в.о. міністра внутрішніх справ Юрієм Луценком "хрестовий похід" проти наркоторгівлі та заклик головного міліціонера країни до широких народних мас взяти посильну участь в цій кампанії, СПЕЦКОР, бажаючи в міру своїх сил посприяти боротьбі з дурман-зіллям, сигналізує правоохоронним органам про одну таку проблемну ділянку в межах окремо взятого двору. Щоправда, робить він це далеко не вперше. Може цього разу міліція таки відреагує належним чином. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1359.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1359.php on line 309

Warning: file(./comments/cart_1359.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1359.php on line 309


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1359.php on line 312


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64