Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Іменем "Дніпрогазу"
"Правосуддя" для людей

Ось вона, обіцяна двічі несудимим президентом "Україна для людей": без демократії, свободи слова і зібрань та скасованим правосуддям. "Покращення життя вже сьогодні" у всій красі. Рішенням Бабушкінського райсуду мою родину зобов'язано сплатити "Дніпрогазу" міфічний борг в 1 538 гривень 66 копійок, який, по-перше, не мав чіткої доказової бази; по-друге, був документально повністю спростований відповідачами; а по-третє, просто неможливий в принципі, позаяк дії, за які він нарахований, очевидно фізично не здійсненні.

Мешканці квартирі № 41 по вулиці Героїв Сталінграду, 138, що входить у відомче житло збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд", потерпають від відсутності централізованого гарячого водопостачання (ЦГВ) вже 13 (!) років поспіль. Дев'ятиповерхівка, в якій вони живуть, була відключена від ЦГВ через заборгованість, що виникла у ЖЕКа треста-банкрута перед "Дніпрогазом".

Відсутність ЦГВ - це лише одна з цілої низки роками не вирішуваних комунальних проблем цього кинутого міської владою напризволяще відомчого пекла.

Люди зрозуміли, що головним їхнім прокляттям став відомчий статус житла, через що всім на них начхати. "Ви відомічі, тож нехай вами і займається ваше відомство" - таке чули страждальці у відповідь звідусіль, куди б не зверталися зі своїми численними індивідуальними і колективними заявами, скаргами, проханнями, вимогами.

Аби відстояти свої комунальні права мешканці квартири № 41 вирішили звернутися до суду. Позов проти треста "Дніпроспецбуд" і міської ради був поданий в серпні 2005 року. Це був жест відчаю. Люди звернулися до судової інстанції "без надії сподіваючись". Процес розтягнувся на півтора роки.

І треба ж було статися такому диву, що позивачі здобули перемогу. Рішенням Бабушкінського суду від 04.12.2006 (суддя Т.Ю. Єлисєєва) бездіяльність міськради в усуненні комунальних негараздів відомчого житла було визнано неправомірною, а ЖЕК зобов'язано надавати всі послуги у повному обсягу і належної якості. Цим рішенням суд також зобов'язав міськраду забезпечити прийняття відомчого житла "Дніпроспецбуд" у комунальну власність міста.

Отже, суд задовольнив всі вимоги позивачів. Свою перемогу вони відстояли і в апеляційному суді, куди зі скаргою звернулася міська рада.

Здавалося, ось вона - справедливість! Розміщена на персональному сайті http://spetskor.dp.ua/ новина про судовий прецедент, привернула увагу декількох телеканалів. Першим зреагував "1+1". Відзнятий сюжет незабаром пройшов в одному з вечірніх випусків новин. Наступними послідували знімальні групи ТРК "Україна", "Інтер" та місцевого 11 каналу.

Та не довго музика грала… Як виявилось, ані "Дніпроспецбуд", ані міськрада навіть і не думали виконувати судові рішення. Відповідачі запросто, що називається тупо проігнорували їх, сплативши за невиконання кожен по два штрафи, стягнуті виконавчслужбою.

На тому все і скінчилося. Як були люди біля розбитого корита, так і залишилися, незважаючи на обов'язковість виконання на території країни судових рішень, що гарантується Конституцією України. В нас же правосуддя працює так, що якщо вердикт на користь простих людей, то можна і не виконувати, а якщо проти них - на користь держави, підприємства, установи, чи якихось віп-персон, тоді воно виконується негайно.

А відомчі кріпаки продовжили своє жалюгідне існування. Разом з ними і переможці судових баталій - мешканці квартири № 41. І чим далі - тим все гірше і гірше. В дев'ятиповерховому будинку регулярні проблеми з електрикою; дах як протікав, так і тече - вода заливає поверхи з 9-го по 6-ий; ремонти як не робилися (навіть косметичні), так і не робляться; ліфт як стояв так і стоїть - вже близько 10 років; в підвалі такий сморід, що не продихнути і т.д. і т.п. Взагалі не існує такої комунальної проблеми, якої б не було та ще й в над занедбаному стані в цьому відомчому житлі.

В тому числі - відсутність без жодних перспектив поновлення централізованого гарячого водопостачання. До повного комплекту щастя не вистачало лишень позову від "Дніпрогазу" за додаткові витрати газу на "каструльки" для підігріву води. І його таки подали. За всі 13 років. Весь цей час квартира № 41 справно сплачувала поточні платежі за газову плиту. Але принципово не сплачувала за так звані додаткові витрати газу, оскільки їх не було. А надто в тих обсягах, які нав'язуються "Дніпрогазом" з посиланням на їхні нормативи.

Отже виходить, що спочатку мешканців квартири № 41 прирекли на пожиттєвий каструльний режим "ЦГВ", начхали на виграний ними суд за відновлення в повному обсязі комунальних послуг, а потім, рішенням судді Бібка за позовом "Дніпрогазу" тими ж таки каструлями їм по голові та й зі всієї дурі.

Реагуючи на видну неозброєним оком упередженість судді Бібіка та його явне підігравання "Дніпрогазу", відповідачі заявили про відвід. Але служитель Феміди відхилив його, визнавши викладені претензії недоказовими.

На останньому етапі розгляду справи відбулися дебати. Це слово в даному випадку явно потребує лапок, адже на поставлені запитання відповідачі не почули від представника позивача - "Дніпрогазу" - жодної змістовної відповіді по суті.

Зокрема, серед низки запитань, були поставлені такі:

- Ви застосовуєте до нас норми постанов Кабміну про додаткові витрати газу під час перерви в гарячому водопостачанні, згідно з якими ми маємо підігрівати воду на плиті в обсягу по сім відер на людину щоденно. Чи уявляєте ви себе в такій ситуації і чи вважаєте її реально можливою та ще й 13 років поспіль? Якщо споживач не робить цього, оскільки це фізично неможливо, то чому він має за це сплачувати вам, як ви цього вимагаєте?

Представник "Дніпрогазу" Т. Олійник нічого не відповіла.

- Нещодавно "Дніпрогаз" проводив акцію з безкоштовного встановлення лічильників газу. Вона розповсюджувалася на тих, хто має газові колонки, а чому ж не почати з нас, найбільш знедолених вами ж? Адже не маємо ані централізованого гарячого водопостачання, ані газових колонок. Наша дев'ятиповерхівка розрахована лише на централізоване гаряче водопостачання і за технічних умов встановлення в ній газових колонок неможливе. Це і є для нас "рівні умови" в порівнянні з іншими вашими споживачами?

- Може коли-небудь і до вас черга дійде, - "заспокоїла" газова юристка.

- Скажіть, будь ласка, чи прикладається до газової плити перелік кількості і ємкості каструль, які можна підігрівати, не порушуючи норму споживання газу?

Немає відповіді.

- Як тоді можна виконати пункт 28.6 "Правил надання населенню послуг з газопостачання", який вимагає: "Споживач зобов'язаний раціонально використовувати газ". На що сумлінному громадянину орієнтуватися, щоб економно витрачати державні ресурси - воду і газ на її підігрів, як не на наявний в квартирі лічильник холодної води? Чому ви його не берете до уваги, адже без перебору на ньому не може бути і перевитрат газу для підігріву холодної води?

- Ми рекомендуємо встановлювати газові лічильники.

- Чи зможете ви вирішити просту арифметичну задачку: як з 52 літрів (середній показник за останні чотири з половиною роки витрат води в квартирі № 41 на одну людину щоденно) використати 195 і на плиті підігріти додаткові до них 74 літри?

Немає відповіді.

- Як ви поясните, що в розрахунковій книжці споживача квартири № 41 на кінець вересня 1999 року зафіксована заборгованість в 26 гривень 76 копійок, а в доданому до позову розрахунку боргу на цей же момент значиться сума 117 гривень 82 копійки?

- Я цього питання не досліджувала, треба давати запит в абонентську службу, - визнала Т. Олійник.

- Про це в суді йдеться вже не вперше. Чому не зробили цього раніше?

- В попередніх засіданнях я не брала участі. Був інший представник.

- Як ви можете пояснити розбіжність сум "боргу" 165 грн. 98 коп. на 01.12.99 в повідомленні про заборгованість, врученому в квартирі, і 145 грн. 64 коп. - в позовному розрахунку? Як можете пояснити, що від кінця вересня до початку грудня, тобто за два місяці - жовтень і листопад - борг з 26 грн. виріс до 166 чи 145 гривень (з чим саме порівнювати "Дніпрогаз" сам не визначився) при оплаті за місяць з цілої квартири 7 грн. 45 коп?

- Не можу сказати, треба досліджувати, - відповіла представник "Дніпргазу", занотувавши наведені цифри у записничок.

- Щодо Постанов Кабміну №№ 619 та 822 відповідно 1996 і 1998 рр. Вони долучені до справи спочатку за клопотанням відповідачів, а згодом ще раз - за вашим, тобто позивача. В сьогоднішньому засіданні ви вже цитували постанову 822, але свідомо і навмисно пропустили, не зачитавши вголос, те, що написано в дужках. Повністю постанова звучить так: "У разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні населення (крім щорічної зупинки тепломережі на ремонтно-профілактичні роботи, АЛЕ НЕ БІЛЬШ ЯК 15 ДІБ) норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 18,3 куб. метра на людину на місяць". Кінець цитати. У дужках в Постанові йдеться про 15 ДІБ, але ж не років! Тобто ця постанова передбачає, що ПЕРЕРВОЮ може вважатися припинення гарячого водопостачання терміном до 15 діб. Все, що більше цього терміну, не є перервою, а форс-мажорними обставинами (приміром, аварія, катастрофа), тобто те, що не підлягає під визначення "ПЕРЕРВА", а відтак перебуває поза дією норми цієї постанови. В даному випадку це не ПЕРЕРВА, а порушення наших прав як споживачів. Ця катастрофа триває вже 13 років поспіль! Яка ж це перерва, коли не видно жодної перспективи на поновлення ЦГВ? До того ж, за пунктами 3,4,5,7 ст. 16 Закону "Про житлово-комунальні послуги" будь-яка перерва має бути офіційно оформленою з чітким визначенням її причини та часовим періодом від початку до кінця. Що ви можете на це сказати?

- У нас достатньо нормативів і без цієї Постанови, де не йдеться про ПЕРЕРВУ, а про випадки, коли в будинку немає ЦГВ, - відповіла представник "Дніпрогазу". - Там теж оплата здійснюється по такому ж тарифу, як і в ПЕРЕРВУ.

- Тоді це змінює суть вашого позову, де ви посилаєтесь саме на ПЕРЕРВУ під час якої накопичився борг. Та й основою своїх вимог ви виставляєте саме ці дві постанови, де йдеться саме про ПЕРЕРВУ.

Це запитання явно спантеличило представника позивача. Відповіді не послідувало.

Одначе жодна з цілої низки так і нез'ясованих обставин не стала судді Бібку на заваді у прийнятті неправосудного рішення про задоволення позову "Дніпрогаза" в повному обсязі.

- Ну, з таким "правосуддям" ви далеко не підете, - обурився винесеним вердиктом один з відповідачів - пенсіонер з 45-річним стажем, в минулому - головний інженер проектів М.І. Мазур.

- Я бачу куди ви прийшли у свої 70 років, а за мене не хвилюйтесь. - огризнувся молодий, огрядний суддя Бібік. - Я вже багато чого досяг за 10 років суддівства. Мені вже більшого можна і не бажати.

- Тоді я вам бажаю настільки ж вдалої відпустки, куди ви так поспішаєте, наскільки справедливим було винесене вами рішення, - промовив відповідач 1 Андрій Мазур.

Ця репліка настільки розгнівала суддю Бібіка, що судячи з його реакції, він готовий був застосувати до відповідача фізичну силу прямо в кабінеті. Служитель Феміди ледь не кинувся на того з кулаками.

"На ворі шапка горить"? Що ж його так розлютило? Якщо рішення справедливе, то й відпустка має бути доброю і успішною.

Коли в кімнаті залишилися суддя Бібік і представник відповідача 1 Мазур Людмила Михайлівна, служитель Феміди, повідав, що з "газовиками" інакше не можна і надалі за нещодавніми змінами в ЦПК, він з такими, як ми взагалі не зустрічатиметься і не розмовлятиме, бо йому надане право виносити рішення без розгляду, за судовим наказом.

А потім, з вип'яченою нижньою губою, спогорда на підвищених тонах додав:

- Ваші родичі мене так дістали, що якби я зустрів вашого сина на вулиці, то я б йому, не вагаючись, якби не був суддею, у щелепу врізав і спокійно пішов би собі далі.

Замітьте, це Бібік каже матері про її рідного сина, без жодних докорів сумління, не криючись. От з якими суддями маємо справу. Чи можна взагалі сподіватися від таких на справедливе правосуддя? Оце так "Україна для людей". Це ж треба...

Судове рішення іменем... Дніпргазу. Так вирішив суддя Бібік
08.09.2010


Читай також:

Людська скрута "смішить капці"
прес-секретаря "Дніпрогазу"

"Блєск!"

Прес-секретар "Дніпрогазу" Ірина Ожегова каже, що своїми публікаціями журналіст "смішить її капці" і закидає автору сайту "СПЕЦКОР" використання журналістської трибуни у власних цілях. >>>


"Дніпрогаз" хоче відрізати журналісту... трубу
Гази!!!

...за підняття незручної для підприємства теми в статтях на персональному сайті та їхнє розміщення на міському Інтернет-форумі. >>>


Дніпрогазова камера
Сектор газу на Дніпрі

ВАТ "Дніпрогаз" звернувся з позовною заявою про стягнення боргу в 1 538 грн. 66 коп. за 1997-2009 рр. з мешканців квартири № 41 відомчого будинку № 138, який належить збанкрутілому тресту "Дніпроспецбуд". Сума боргу обрахована за 12 років через недоплату за нібито збільшені витрати газу на підігрів холодної води, тому що з жовтня 1997 року в будинку відсутнє централізоване гаряче водопостачання (ЦГВ) без перспективи поновлення. >>>


"Дніпрогаз" - здирник: постачальник-монополіст рекетує
громадян за посередництва судів

Сектор газу

Взявши на озброєння Постанови КМУ від 08.06.96 № 619 та від 08.06.98 № 822 про збільшення норми споживання газу майже в два рази під час перерви в централізованому гарячому водопостачанні (ЦГВ), ВАТ "Дніпрогаз" запровадив в Дніпропетровську нові "правовідносини" з населенням, які інакше ніж здирництвом не назвеш. >>>


"ХВАТИТ ТРЕПАТЬСЯ,
НАШ КОЗЫРЬ - ТЕРРОР!
"

СТОП КОМунальному
беззаконню!

СТОПКОМ
Олексій Мазур для "СТОПКОМ"
Дніпропетровська комуно-фашистська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідьГОРЕ-виконком

Агов, міська владо, ти мене чуєш?
"Ой-йо!!!"

Мої запитання до прес-служби міськради, куди мене переадресували з приймальні заступника міського голови Дніпропетровська Володимира Медведчука: >>>


КУЛІЧЕНКО - "СВО..."?!
або
хто обізвав мера "наволоччю"

за "ЩО" зрозуміло, а от "ХТО"?

На телефоні в приймальній керівника Бабушкінської райради міського голову Дніпропетровська Івана Куліченка назвали..."сволочью "

Іван Куліченко - СВО...?

Це сталося обідньої пори в суботу, 10 квітня.
Подробиці інциденту - тут!
То хто ж він в нас такий насправді і як представляти цього дядька, що на фото?
Якщо його "свої" ж, тобто самі посадовці, наволоччю називають,
то як "величати" достойника пересічним городянам?

Нехай буде світло?
Продовження історії з електричним світлограєм
на Героїв Сталінграда, 138

"Семь бед - один ответ". Так і з начальницею ЖЕКа відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд" Тамілою Гаркавою. Щоб не траплялося, яка б проблема на підвідомчій їй території не виникала, в неї на все одна відповідь: "Давайте гроші!". Дах протікає - "давайте гроші!". Електрощитова від стіни відвалюється, ось-ось зірветься, як би чергова пожежа, цього разу через замикання не сталася - "давайте гроші!" ("а ні, - продовжують її логіку самі жителі, - то й горіть собі на здоров'я, згорайте!") . Стояки потекли - "купляйте самі та й гроші на встановлення не забудьте!". Перекрити в квартирі воду чи каналізацію - теж "давайте гроші!". На цю послугу Таміла Василівна самовільно встановила таксу в 50 гривень - за відкриття дверей у підвал. >>>


"Хватит трепаться, наш козырь - террор!"
Дніпропетровська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідь

По Дніпропетровській мерії з нагоди Дня перемоги наше громадянське: "тра-та-та-та-та"! Бо не всю нечисть добили. Та, що вціліла і продовжує втілювати в життя діло Гітлера-Сталіна, окопалася в міськвиконкомі на Карла-Марла, 75. По доморощеним комуно-фашистам - плі!!! >>>

ГОРЕ-виконком


Напруга в електромережі
Електричний світлограй в будинку -
передвісник техногенної аварії

"Дом стоит, свет горит"

У будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду обласного центру вже другий тиждень поспіль триває електричний "світлограй". Лампи блимають так, що в головах паморочиться - якась безкінечна цілодобова дискотека. Світломузика починається кожного разу як включаєш хатню електрику. Вимірювальні прилади фіксують перепади напруги від 150 до 340 вольт. >>>


Влада - окремо, городяни - окремо

Жителі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда обласного центру з Божою поміччю таки впоралися з надзвичайною ситуацію, яка виникла з електрощитовою на восьмом поверху. Не "царською" справою займатися порятунком городян виявилося для мерії, ЖЕКу та структурних підрозділів міськелектромереж. Ніхто навіть пальцем не поворухнув. >>>


Електрощитова на 8 поверсі будинку по вул. Героїв Сталінграда, 138

Ласкаво запрошуємо на святкову пожежу
Міська влада Дніпропетровська ігнорує звернення городян про небезпеку виникнення пожежі внаслідок руйнації електрощитової в багатоповерхівці по вул. Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру. ЖЕКу - однаково, можновладцям - теж "по цимбалах".

Одного дня мешканці будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, що входить у відомче житло тресту "Дніпроспецбуд", виявили негаразди з електрощитовою, яка розташована на восьмому поверсі дев'ятиповерхівки. Спочатку щиток лише трохи відходив від стіни своєю верхньою частиною. Люди понадіялися, що явище само по собі якось зупиниться та й, наївно думали вони, хтось же за цим господарством наглядає - має контролювати ситуацію. Але не так сталося, як гадалося. Днями жителі восьмого поверху були шоковані побаченим: електрощит вже невідомо на чому тримається, майже повністю відійшовши згори і ледь чіпляючись за стіну знизу. >>>


ДЕРЕВОПАД

Деревопад

За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Це сухе дерево вже давно являло собою загрозу. Одначе ЖЕК тресту "Дніпроспецбуд" під орудою Таміли Гаркавої традиційно не став втручатися в ситуацію: впаде - так впаде, приб'є - так приб'є. Не витримавши натиску вітру, дерево впало близько 10-ої години 29 грудня. Зробило це досить акуратно, ніби спеціально вилучивши момент, та й напрямок падіння вдало підібравши, щоб ані людей не травмувати, ані машин не пошкодити. Такий випадок на підвідомчій ЖЕКу території - вже не перший. У попередні деревопади горе оминало. Побачимо, як буде наступного разу, адже у дворі це було далеко не останнє проблемне дерево.


Наша "культура" - дура?
Дніпропетровськ - "город братской любви"

Цього тижня представники творчих спілок - відомі в місті митці, серед яких народні артисти, заслужені діячі культури, художні керівники і режисери театрів, дружньо виступили на захист нині діючого мера Івана Куліченка від чорного піару, який останнім часом у вигляді анонімних листівок та цілих газет й інших матеріалів, заполонив дніпропетровські вулиці, місцеву пресу та Інтернет. >>>


"Главнєй всєго" - начальник ЖЕКа

Гаряче комунальне регі від міської влади. Виконавці: начальниця ЖЕКа треста "Дніпроспецбуд" Таміла Гарькава, заступник голови Бабушкінської райради Віктор Губарєв, віце-мер в ролі в.о. міського голови Дніпропетровська Анатолій Крупський та інші… >>>


Облпрокуратура розпорядилася переглянути
справу про "Гетто "Дніпроспецбуд"

"...Перевіркою законності зазначеного рішення Бабушкінської прокуратури встановлено, що воно прийнято без достатнього обґрунтування та з'ясування всіх необхідних обставин події, - пише облпрокуратура. - У зв'язку з цим постанову слідчого прокуратури Бабушкінського району міста Дніпропетровська про відмову в порушенні кримінальної справи від 11.12.2007 прокуратурою області скасовано як незаконну. Матеріали із відповідними вказівками направлені прокурору Бабушкінського району Дніпропетровська для проведення додаткової перевірки". >>>

17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
Протестна акція жителів "ГЕТТО "Дніпроспецбуд" з перекриття траси
по вул. Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів /17.07.2008/.


ЖИТЕЛІ ГЕТТО "ДНІПРОСПЕЦБУД" ,
що на 12 кварталі Дніпропетровська,
ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
ФОТОРЕПОРТАЖ

Близько половини десятої вечора 17 липня понад сотню людей перекрили трасу на Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів.

...Перекриття розпочалося з шокуючого інциденту. Один з водіїв, розлючених раптовою акцією, що унеможливила транспортний рух, накинувся з кулаками на молоду жінку-протестувальницю - багатодітну матір, збив її з ніг і продовжив побиття лежачої на очах її ж дітей. На крики миттєво зреагував натовп і на місці жінки за кілька секунд опинився сам її кривдник. Якби самосуд не був вчасно припинений, невідомо чи залишився б той в живих. Але люди, схаменувшись, приборкали свою праведну лють і відпустили жертву. Добре відлупцьований і вимазаний в мокрій дорожній багнюці водій ледь доплівся до своєї автівки, сів за кермо і розвернувшись, поїхав геть. >>>


Слідчий ЮДІН, відгукніться!

..На це Юдін почув, що триклятий "Дніпроспецбуд" з його ЖЕКом і не збирався нічого виконувати, а наведені ними дані - суцільна цинічна брехня! Досі не працює ліфт, що стоїть вже 5 років; будинки з часів горбачівської перебудови не знали поточних ремонтів; через розкрадену котельню 11 років поспіль немає гарячого водопостачання; під'їзди не прибираються - на це в ЖЕКу не передбачено жодної штатної одиниці. Годі казати про все інше, якщо навіть те, що ЖЕК зобов'язаний ліквідувати протягом доби - протікання даху - не спромігся виконати навіть за три (!) роки, поки йшов суд і працювала виконавча служба. А ЖЕКівське керівництво дедалі багатішає й нахабнішає, в обличчя сміючись: "ну що, виграли суд? тепер маєте, що хотіли?". За сталою радянською традицією мешканці будинків залишаються для ЖЕКа зручним і вічним об'єктом для знущань, образ й приниження. І це - навіть незважаючи на виграні багатосраждальцями суди! >>>

"Дождь! Звонкой пеленой заполнил небо, майский дождь!". Так виглядають верхні поверхи
відомчого будинку тресту Дніпроспецбуд після кожного дощу.

У відомчому житлі треста "Дніпроспецбуд" чекають на візит прокурора

Таке продовження наразі отримала багаторічна боротьба мешканців чотирьох багатоквартирних будинків за гідні людини умови проживання, протягом якої за захистом своїх комунальних прав люди зверталися до всіх можливих інстанцій: міськвиконкому, мера міста Івана Куліченка, облдержадміністрації, омбудсмена України Ніни Карпачової, Кабміну, депутатів міської і Верховної Ради; пікетували міськраду в день сесії, заявляли про наміри перекрити трасу по вулиці Героїв Сталінграду на 12 кварталі, про що були відзняті сюжети місцевими телеканалами. Та все марно, результат виявився нульовим. Всюди нужденні були проігноровані або зневажені відписками. Ба, навіть більше - неймовірно, але факт: замість допомоги в одній з приймалень активістка ініціативної групи зазнала морального приниження від помічників депутата міськради та застосування фізичної сили з боку охоронця підприємства, де цей "народний" обранець - гендиректор. >>>


За ненадання житлово-комунальних послуг -
до кримінальної відповідальності!
Держвиконавчслужба направляє подання в прокуратуру
на голову правління ВАТ "Дніпроспецбуд" та директорку ДП ЖЕУ цього треста

За ненадання житлово-комунальних послуг належної якості у відомче житло ВАТ "Дніпроспецбуд" на голову правління відкритого акціонерного товариства С.В. Мельника та директорку дочірнього підприємства ЖЕУ ВАТ "Дніпроспецбуд" Т.В. Гарькаву Бабушкінським відділом державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції направлене подання до районної прокуратури. >>>


"ГАЗЕКС" стурбований.
Холдінг висловлює претензії державі, а СПЕЦКОР - холдінгу

Керівництво холдінгу "ГАЗЕКС" занепокоєне заявами, зробленими Держкомітетом з промислової безпеки, охорони праці й гірничому нагляду (Держгірпромнагляд) щодо причин трагедії, яка сталася у Дніпропетровську на вулиці Мандриківській, 127. >>>


У Дніпропетровську нова газова аварія

В газовій котельній по вулиці Виборгській обласного центру в процесі пробного запуску котла сталася аварія - вихлоп газоповітряної суміші. Внаслідок цього повністю зруйнована обмурівка котла, в котельній вибиті вікна. В результаті інциденту від теплопостачання відключено 600 помешкань у 8 житлових будинках. >>>


Хтось зламав чавунний кран

"…На думку спеціалістів внутрішньої комісії при Наглядовій раді ВАТ "Дніпрогаз" найбільш вірогідною причиною вибуху є розгерметизація внутрібудинкових газорозподільчих мереж в результаті зламу пробкового чавунного крану, який знаходився в під'їзді № 3, при спробі відключення некваліфікованою особою подачі газу в під'їзд", - інформує "Дніпрогаз". >>>


У компанії "ГАЗЕКС-Україна" є вагомі підставі вважати, що провина газовиків НЕ очевидна

Про це у Дніпропетровську заявив генеральний директор ТОВ "Газекс-Україна" Віталій Дем'янюк, звітуючи про завершення робіт з відновлювання газопостачання на житловому масиві Перемога, де сталася газова катастрофа. За його словами, попередні результати роботи внутрішньої комісії вже найближчим часом будуть передані для ознайомлення в компетентні органи, в тому числі обласному та міському керівництву, а потім оприлюднені в пресі. Гендиректор сказав, що не збирається оголошувати дані матеріали передчасно, та попри це все ж обмовився, що в якості вірогідної причини вибуху в них розглядається можливість зовнішнього втручання в об'єкти газопостачання. >>>

Гендиректор ТОВ "ГАЗЕКС-Україна" Віталій Дем'янюк
Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1363.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1363.php on line 570

Warning: file(./comments/cart_1363.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1363.php on line 570


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1363.php on line 573


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64