Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Обережно: суддя Бібік!
Служитель Феміди шкодує, що мантія не дозволяє йому
вибивати щелепи у "проблемних" відповідачів

"Правосуддя" для людей

Вищій Раді Юстиції
вул. Артема, 89
м.Київ-50,
04050

Мазур Людмили Михайлівни,
вул. Героїв Сталінграда 138,41,
м. Дніпропетровськ
49033

Скарга

Мене, законослухняну жодного разу несудиму пенсіонерку з 37-річним стажем, вищою освітою, шокувало ставлення судді Бабушкінського районного в м. Дніпропетровську суду Бібіка М.М. до мене і моєї родини в країні, де новою владою задекларований пріоритет інтересів простих громадян, тобто таких, як ми. Як відомо, цей принцип знайшов своє втілення у гаслі "Україна для людей".

Україна для людей

Зухвало і цинічно проігнорувавши всі без винятку документально підтверджені докази, надані відповідачами, він виніс рішення по справі № 2-3500/2010 на користь позивача, задовольнивши його вимоги в повному обсязі.

В залі засідання поза мікрофоном пояснив, що з газовиками інакше не можна, ми ж бо багато чого не знаємо. Надалі, за нещодавніми змінами в ЦПК, він з такими, як ми взагалі не зустрічатиметься і не спілкуватиметься, тому що йому надане право виносити остаточне рішення за наказом, без розгляду.

З вип'яченою нижньою губою, що само по собі вже є ознакою найвищої міри презирства і зневаги, спогорда, на підвищених тонах "пояснив", що ми всі завдали йому багато неприємного клопоту, особливо мій син. Йому б він, не вагаючись, при зустрічі на вулиці, якщо б не був суддею, вибив би щелепу і спокійно пішов би далі.

А на репліку сивого пенсіонера з 45-річним стажем Мазура М.І., в минулому головного інженера проектів, про те, що з таким "правосуддям" суддя далеко не піде, служитель Феміди відповів, що бачить, як той далеко пішов у свої 70, а за себе похизувався - вже багато чого досяг за 10 років суддівства, можна й не бажати більшого.

З кривою посмішкою вуличного хулігана, який, вчинивши щось ганебне, відбіг на достатню відстань - не доженеш, не зловиш - порадив: "А ви подавайте в апеляційний суд текст своєї заяви про мій відвід, не мудруйте, з вас і цього вистачить".

Як нам стало відомо, з десятирічного суддівського стажу Миколи Миколайовича суддею він працює з грудня 2009 року, а до того був помічником судді апеляційного суду Дніпропетровської області. Тож посилаючи нас до місця своєї попередньої роботи, мабуть 100-відсотково впевнений - там так само знають, що з газовиками інакше не можна і тому не прочитають нашої апеляційної скарги навіть "по діагоналі".

15 вересня у встановлений законодавством строк ми подали апеляційну скаргу, тепер "без надії сподіваючись", очікуємо справедливого рішення. Коротко про суть нашої справи.

ВАТ "Дніпрогаз" нарахував нам борг за надані послуги з газопостачання з 1997 р. по 2010 р. в сумі 1 538 гривень 66 копійок.

Всі ці роки ми справно сплачували, бувало і за 2-3 місяці наперед, за тарифом згідно норми споживання на плиту газову однією людиною в місяць 9,8 куб. м. Квартира розташована в дев'ятиповерхівці, розрахованій лише на централізоване гаряче водопостачання (ЦГВ). Квартира приватизована, а будинок належить збанкрутілому тресту "Дніпроспецбуд", який останні 15-20 років експлуатацією будинку не переймається.

За позовом мого сина Мазура А.М. 04.12.06 Бабушкінський районний суд визнав неправомірною бездіяльність ЖЕКа і його хазяїна ВАТ "Дніпроспецбуд" з надання житлово-комунальних послуг, а також визнав неправомірною бездіяльність міськради з передачі відомчого житла в комунальну власність. Рішення суду про вирішення цих проблем дотепер не виконане, тому змін на краще немає. ЦГВ в будинку відсутнє з жовтня 1997 року, тобто на сьогодні - 13 років поспіль. Починаючи з грудня 1999 року, ВАТ згадав, що може брати з нас плату за постановами КМУ № 619 1996 року та № 822 1998 року з розрахунку 18,3 куб. метра за одну людину в місяць, як під час перерви в ЦГВ.

Тому в грудні 1999 р. "заднім числом" виставив борг (в своїх документах вказує різні суми 145 та 166 гривень) з 01.08.98 року при тому, що дата постанови - 06.08.98.

Та найголовніше те, що в постановах йдеться про перерву в ЦГВ. І зазначається: "крім щорічної зупинки тепломережі на ремонтно-профілактичні роботи, але не більш ніж 15 діб".

Суддя Бібік в унісон з позивачем дивується: "13 років немає ЦГВ, то що ж це як не перерва?". Незважаючи на викривлену суть постанов, плутанину в документах самого "Дніпрогазу" з нарахування суми боргу, наявність в справі прямих доказів нашої невинуватості, які сам долучив, в Рішенні суддя безапеляційно заявляє "… оскільки жодних належних доказів того, що сума заборгованості не відповідає дійсності... відповідачі не навели".

Отже, прошу:

1. Роз'яснити судді Бібіку М.М. (нам не вдалося), що немає в Україні документа, який узаконює норму споживання природного газу населенням в будинках, де ЦГВ передбачене, але відсутнє постійно і назавжди, тому що виключається сама ймовірність такого. Єдиний чинний на всій території України Закон "Про житлово-комунальні послуги" 2004 р. пунктом 3 ст. 16 стверджує: "Комунальні послуги надаються споживачу безперебійно".

Значить, борг нарахований за неіснуючими нормами для непередбаченого українським законодавством режиму функціонування ЦГВ.

2. Нагадати Бібіку М.М., що ст. 1 ЦПК поки що не змінена і не вилучена. Свої рішення він має приймати іменем України, а не ВАТ "Дніпрогаз".

3. Зробити висновок про рівень моралі судді, який дуже шкодує, що не може вибити щелепу відповідачеві, навіть на вулиці, а хочеться прямо в залі суду.

З повагою,
Л. М. Мазур.
17.09.2010


Читай також:

Чи готова віце-мер Дніпропетровська, регіоналка Ірина Зайцева "митися у каструльках" та ще й доплачувати "Дніпрогазу"
за таку зручність і приємність?

"Эй начальник, ты меня слышишь?"
/"Родіна". Юрій Шевчук, ДДТ/

Як би відреагувала заступник міського голови Дніпропетровська, депутат міської ради від ПР Ірина Зайцева, якщо б її, по-перше, за незалежних від неї обставин, тобто "без вини винувату", раптово раз і назавжди відключили від централізованого гарячого водопостачання; по-друге, позбавили б можливості обладнати помешкання газовою колонкою; по-третє, нахабно похєрілі б виграний нею суд за відновлення надання комунальної послуги в повному обсязі, а по-четверте, іншим судовим рішенням змусили б ще додатково сплачувати за таке "щастя" як каструльний режим ЦГВ. >>>


Іменем "Дніпрогазу"
"Правосуддя" для людей

...Коли в кімнаті залишилися суддя Бібік і представник відповідача 1 Мазур Людмила Михайлівна, служитель Феміди, повідав, що з "газовиками" інакше не можна і надалі за нещодавніми змінами в ЦПК, він з такими, як ми взагалі не зустрічатиметься і не розмовлятиме, бо йому надане право виносити рішення без розгляду, за наказом.
А потім, з вип'яченою нижньою губою, спогорда на підвищених тонах додав:
- Ваші родичі мене так дістали, що якби я зустрів вашого сина на вулиці, то я б йому, не вагаючись, якби не був суддею, у щелепу врізав і спокійно пішов би собі далі. >>>


Людська скрута "смішить капці"
прес-секретаря "Дніпрогазу"

"Блєск!"

Прес-секретар "Дніпрогазу" Ірина Ожегова каже, що своїми публікаціями журналіст "смішить її капці" і закидає автору сайту "СПЕЦКОР" використання журналістської трибуни у власних цілях. >>>


"Дніпрогаз" хоче відрізати журналісту... трубу
Гази!!!

...за підняття незручної для підприємства теми в статтях на персональному сайті та їхнє розміщення на міському Інтернет-форумі. >>>


Дніпрогазова камера
Сектор газу на Дніпрі

ВАТ "Дніпрогаз" звернувся з позовною заявою про стягнення боргу в 1 538 грн. 66 коп. за 1997-2009 рр. з мешканців квартири № 41 відомчого будинку № 138, який належить збанкрутілому тресту "Дніпроспецбуд". Сума боргу обрахована за 12 років через недоплату за нібито збільшені витрати газу на підігрів холодної води, тому що з жовтня 1997 року в будинку відсутнє централізоване гаряче водопостачання (ЦГВ) без перспективи поновлення. >>>


"Дніпрогаз" - здирник: постачальник-монополіст рекетує
громадян за посередництва судів

Сектор газу

Взявши на озброєння Постанови КМУ від 08.06.96 № 619 та від 08.06.98 № 822 про збільшення норми споживання газу майже в два рази під час перерви в централізованому гарячому водопостачанні (ЦГВ), ВАТ "Дніпрогаз" запровадив в Дніпропетровську нові "правовідносини" з населенням, які інакше ніж здирництвом не назвеш. >>>


"ХВАТИТ ТРЕПАТЬСЯ,
НАШ КОЗЫРЬ - ТЕРРОР!
"

СТОП КОМунальному
беззаконню!

СТОПКОМ
Олексій Мазур для "СТОПКОМ"
Дніпропетровська комуно-фашистська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідьГОРЕ-виконком

Агов, міська владо, ти мене чуєш?
"Ой-йо!!!"

Мої запитання до прес-служби міськради, куди мене переадресували з приймальні заступника міського голови Дніпропетровська Володимира Медведчука: >>>


КУЛІЧЕНКО - "СВО..."?!
або
хто обізвав мера "наволоччю"

за "ЩО" зрозуміло, а от "ХТО"?

На телефоні в приймальній керівника Бабушкінської райради міського голову Дніпропетровська Івана Куліченка назвали..."сволочью "

Іван Куліченко - СВО...?

Це сталося обідньої пори в суботу, 10 квітня.
Подробиці інциденту - тут!
То хто ж він в нас такий насправді і як представляти цього дядька, що на фото?
Якщо його "свої" ж, тобто самі посадовці, наволоччю називають,
то як "величати" достойника пересічним городянам?

Нехай буде світло?
Продовження історії з електричним світлограєм
на Героїв Сталінграда, 138

"Семь бед - один ответ". Так і з начальницею ЖЕКа відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд" Тамілою Гаркавою. Щоб не траплялося, яка б проблема на підвідомчій їй території не виникала, в неї на все одна відповідь: "Давайте гроші!". Дах протікає - "давайте гроші!". Електрощитова від стіни відвалюється, ось-ось зірветься, як би чергова пожежа, цього разу через замикання не сталася - "давайте гроші!" ("а ні, - продовжують її логіку самі жителі, - то й горіть собі на здоров'я, згорайте!") . Стояки потекли - "купляйте самі та й гроші на встановлення не забудьте!". Перекрити в квартирі воду чи каналізацію - теж "давайте гроші!". На цю послугу Таміла Василівна самовільно встановила таксу в 50 гривень - за відкриття дверей у підвал. >>>


"Хватит трепаться, наш козырь - террор!"
Дніпропетровська міська влада, запроваджуючи комунальний терор до городян, наражає себе на адекватну відповідь

По Дніпропетровській мерії з нагоди Дня перемоги наше громадянське: "тра-та-та-та-та"! Бо не всю нечисть добили. Та, що вціліла і продовжує втілювати в життя діло Гітлера-Сталіна, окопалася в міськвиконкомі на Карла-Марла, 75. По доморощеним комуно-фашистам - плі!!! >>>

ГОРЕ-виконком


Напруга в електромережі
Електричний світлограй в будинку -
передвісник техногенної аварії

"Дом стоит, свет горит"

У будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграду обласного центру вже другий тиждень поспіль триває електричний "світлограй". Лампи блимають так, що в головах паморочиться - якась безкінечна цілодобова дискотека. Світломузика починається кожного разу як включаєш хатню електрику. Вимірювальні прилади фіксують перепади напруги від 150 до 340 вольт. >>>


Влада - окремо, городяни - окремо

Жителі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда обласного центру з Божою поміччю таки впоралися з надзвичайною ситуацію, яка виникла з електрощитовою на восьмом поверху. Не "царською" справою займатися порятунком городян виявилося для мерії, ЖЕКу та структурних підрозділів міськелектромереж. Ніхто навіть пальцем не поворухнув. >>>


Електрощитова на 8 поверсі будинку по вул. Героїв Сталінграда, 138

Ласкаво запрошуємо на святкову пожежу
Міська влада Дніпропетровська ігнорує звернення городян про небезпеку виникнення пожежі внаслідок руйнації електрощитової в багатоповерхівці по вул. Героїв Сталінграда, 138, що на 12 кварталі обласного центру. ЖЕКу - однаково, можновладцям - теж "по цимбалах".

Одного дня мешканці будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, що входить у відомче житло тресту "Дніпроспецбуд", виявили негаразди з електрощитовою, яка розташована на восьмому поверсі дев'ятиповерхівки. Спочатку щиток лише трохи відходив від стіни своєю верхньою частиною. Люди понадіялися, що явище само по собі якось зупиниться та й, наївно думали вони, хтось же за цим господарством наглядає - має контролювати ситуацію. Але не так сталося, як гадалося. Днями жителі восьмого поверху були шоковані побаченим: електрощит вже невідомо на чому тримається, майже повністю відійшовши згори і ледь чіпляючись за стіну знизу. >>>


ДЕРЕВОПАД

Деревопад

За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Це сухе дерево вже давно являло собою загрозу. Одначе ЖЕК тресту "Дніпроспецбуд" під орудою Таміли Гаркавої традиційно не став втручатися в ситуацію: впаде - так впаде, приб'є - так приб'є. Не витримавши натиску вітру, дерево впало близько 10-ої години 29 грудня. Зробило це досить акуратно, ніби спеціально вилучивши момент, та й напрямок падіння вдало підібравши, щоб ані людей не травмувати, ані машин не пошкодити. Такий випадок на підвідомчій ЖЕКу території - вже не перший. У попередні деревопади горе оминало. Побачимо, як буде наступного разу, адже у дворі це було далеко не останнє проблемне дерево.


Наша "культура" - дура?
Дніпропетровськ - "город братской любви"

Цього тижня представники творчих спілок - відомі в місті митці, серед яких народні артисти, заслужені діячі культури, художні керівники і режисери театрів, дружньо виступили на захист нині діючого мера Івана Куліченка від чорного піару, який останнім часом у вигляді анонімних листівок та цілих газет й інших матеріалів, заполонив дніпропетровські вулиці, місцеву пресу та Інтернет. >>>


"Главнєй всєго" - начальник ЖЕКа

Гаряче комунальне регі від міської влади. Виконавці: начальниця ЖЕКа треста "Дніпроспецбуд" Таміла Гарькава, заступник голови Бабушкінської райради Віктор Губарєв, віце-мер в ролі в.о. міського голови Дніпропетровська Анатолій Крупський та інші… >>>


Облпрокуратура розпорядилася переглянути
справу про "Гетто "Дніпроспецбуд"

"...Перевіркою законності зазначеного рішення Бабушкінської прокуратури встановлено, що воно прийнято без достатнього обґрунтування та з'ясування всіх необхідних обставин події, - пише облпрокуратура. - У зв'язку з цим постанову слідчого прокуратури Бабушкінського району міста Дніпропетровська про відмову в порушенні кримінальної справи від 11.12.2007 прокуратурою області скасовано як незаконну. Матеріали із відповідними вказівками направлені прокурору Бабушкінського району Дніпропетровська для проведення додаткової перевірки". >>>

17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ 17.07.2008. ЖИТЕЛІ ГЕТТО ДНІПРОСПЕЦБУД ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
Протестна акція жителів "ГЕТТО "Дніпроспецбуд" з перекриття траси
по вул. Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів /17.07.2008/.


ЖИТЕЛІ ГЕТТО "ДНІПРОСПЕЦБУД" ,
що на 12 кварталі Дніпропетровська,
ПЕРЕКРИВАЮТЬ ТРАСУ
ФОТОРЕПОРТАЖ

Близько половини десятої вечора 17 липня понад сотню людей перекрили трасу на Героїв Сталінграда неподалік заводу пресів.

...Перекриття розпочалося з шокуючого інциденту. Один з водіїв, розлючених раптовою акцією, що унеможливила транспортний рух, накинувся з кулаками на молоду жінку-протестувальницю - багатодітну матір, збив її з ніг і продовжив побиття лежачої на очах її ж дітей. На крики миттєво зреагував натовп і на місці жінки за кілька секунд опинився сам її кривдник. Якби самосуд не був вчасно припинений, невідомо чи залишився б той в живих. Але люди, схаменувшись, приборкали свою праведну лють і відпустили жертву. Добре відлупцьований і вимазаний в мокрій дорожній багнюці водій ледь доплівся до своєї автівки, сів за кермо і розвернувшись, поїхав геть. >>>


Слідчий ЮДІН, відгукніться!

..На це Юдін почув, що триклятий "Дніпроспецбуд" з його ЖЕКом і не збирався нічого виконувати, а наведені ними дані - суцільна цинічна брехня! Досі не працює ліфт, що стоїть вже 5 років; будинки з часів горбачівської перебудови не знали поточних ремонтів; через розкрадену котельню 11 років поспіль немає гарячого водопостачання; під'їзди не прибираються - на це в ЖЕКу не передбачено жодної штатної одиниці. Годі казати про все інше, якщо навіть те, що ЖЕК зобов'язаний ліквідувати протягом доби - протікання даху - не спромігся виконати навіть за три (!) роки, поки йшов суд і працювала виконавча служба. А ЖЕКівське керівництво дедалі багатішає й нахабнішає, в обличчя сміючись: "ну що, виграли суд? тепер маєте, що хотіли?". За сталою радянською традицією мешканці будинків залишаються для ЖЕКа зручним і вічним об'єктом для знущань, образ й приниження. І це - навіть незважаючи на виграні багатосраждальцями суди! >>>

"Дождь! Звонкой пеленой заполнил небо, майский дождь!". Так виглядають верхні поверхи
відомчого будинку тресту Дніпроспецбуд після кожного дощу.

У відомчому житлі треста "Дніпроспецбуд" чекають на візит прокурора

Таке продовження наразі отримала багаторічна боротьба мешканців чотирьох багатоквартирних будинків за гідні людини умови проживання, протягом якої за захистом своїх комунальних прав люди зверталися до всіх можливих інстанцій: міськвиконкому, мера міста Івана Куліченка, облдержадміністрації, омбудсмена України Ніни Карпачової, Кабміну, депутатів міської і Верховної Ради; пікетували міськраду в день сесії, заявляли про наміри перекрити трасу по вулиці Героїв Сталінграду на 12 кварталі, про що були відзняті сюжети місцевими телеканалами. Та все марно, результат виявився нульовим. Всюди нужденні були проігноровані або зневажені відписками. Ба, навіть більше - неймовірно, але факт: замість допомоги в одній з приймалень активістка ініціативної групи зазнала морального приниження від помічників депутата міськради та застосування фізичної сили з боку охоронця підприємства, де цей "народний" обранець - гендиректор. >>>


За ненадання житлово-комунальних послуг -
до кримінальної відповідальності!
Держвиконавчслужба направляє подання в прокуратуру
на голову правління ВАТ "Дніпроспецбуд" та директорку ДП ЖЕУ цього треста

За ненадання житлово-комунальних послуг належної якості у відомче житло ВАТ "Дніпроспецбуд" на голову правління відкритого акціонерного товариства С.В. Мельника та директорку дочірнього підприємства ЖЕУ ВАТ "Дніпроспецбуд" Т.В. Гарькаву Бабушкінським відділом державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції направлене подання до районної прокуратури. >>>


"ГАЗЕКС" стурбований.
Холдінг висловлює претензії державі, а СПЕЦКОР - холдінгу

Керівництво холдінгу "ГАЗЕКС" занепокоєне заявами, зробленими Держкомітетом з промислової безпеки, охорони праці й гірничому нагляду (Держгірпромнагляд) щодо причин трагедії, яка сталася у Дніпропетровську на вулиці Мандриківській, 127. >>>


У Дніпропетровську нова газова аварія

В газовій котельній по вулиці Виборгській обласного центру в процесі пробного запуску котла сталася аварія - вихлоп газоповітряної суміші. Внаслідок цього повністю зруйнована обмурівка котла, в котельній вибиті вікна. В результаті інциденту від теплопостачання відключено 600 помешкань у 8 житлових будинках. >>>


Хтось зламав чавунний кран

"…На думку спеціалістів внутрішньої комісії при Наглядовій раді ВАТ "Дніпрогаз" найбільш вірогідною причиною вибуху є розгерметизація внутрібудинкових газорозподільчих мереж в результаті зламу пробкового чавунного крану, який знаходився в під'їзді № 3, при спробі відключення некваліфікованою особою подачі газу в під'їзд", - інформує "Дніпрогаз". >>>


У компанії "ГАЗЕКС-Україна" є вагомі підставі вважати, що провина газовиків НЕ очевидна

Про це у Дніпропетровську заявив генеральний директор ТОВ "Газекс-Україна" Віталій Дем'янюк, звітуючи про завершення робіт з відновлювання газопостачання на житловому масиві Перемога, де сталася газова катастрофа. За його словами, попередні результати роботи внутрішньої комісії вже найближчим часом будуть передані для ознайомлення в компетентні органи, в тому числі обласному та міському керівництву, а потім оприлюднені в пресі. Гендиректор сказав, що не збирається оголошувати дані матеріали передчасно, та попри це все ж обмовився, що в якості вірогідної причини вибуху в них розглядається можливість зовнішнього втручання в об'єкти газопостачання. >>>

Гендиректор ТОВ "ГАЗЕКС-Україна" Віталій Дем'янюк
Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1367.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1367.php on line 507

Warning: file(./comments/cart_1367.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1367.php on line 507


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1367.php on line 510


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64