Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Може він і хотів "як краще", але виходило в нього
"як завжди" – по-черномирдінськи
"Помер Максим, ну и х*й с ним"
/Замість некрологу/

На 73 році після тривалої важкої хвороби помер колишній посол РФ в Україні, бувший засновник і керівник «Газпрому» та екс-прем’єр російського уряду В.С. Черномирдін. Дивно але, факт, щойно Віктор Степанович відійшов в інший світ, як Україна в реакціях своїх державних діячів, парламентарів та інших політиків почала ледь не оплакувати «достойника». З чого б це?

Янукович вважає, що Віктор Чорномирдін залишив "хороший світлий слід на українській землі", - повідомляє прес-служба глави держави.

Свої співчуття разом з відзначенням неабиякого внеску (?!) померлого в розвиток українсько-російських взаємин та кипою теплих слів на його адресу в унісон з цілою низкою московських посадовців висловили не лише Валерій Коновалюк, Тарас Чорновіл, Олександр Мороз, Леонід Кучма та інші "януковичі", але й перший президент України Леонід Кравчук, а також голова комітету ВР з закордонних справ, представник фракції БЮТу Олег Білорус.

Може для Росії це і втрата, але ж не для України! Це що, наш державний діяч? Чи, можливо, він був нам другом? Чи це така шана за його зневажливі висловлювання по відношенню до України та її президента?

Взагалі сам факт призначення такого неоковирного чудасія як Черномирдін на посаду російського посла в Україні вже виглядає недостойним і засвідчує про ставлення однієї країни до іншої.

Кремль призначив нам послом мужика-колгоспника, ходячу пародію на дипломата, який ніколи не соромився міцного й образливого до національних почуттів українців слівця. То за що така добра згадка про Віктора Степановича? Чим заслужив таку шану?

Що це за "зразково-показове" малоросійство у виконанні української політ-«еліти»! Мало він про нас всіляких недолугостей понаговорював?

Барин помер, а нам, холопам, шкода: хто ж про нас ще так «дотепно» висловиться, хто так по-батьківськи тепло шмагане батогом по люб’язно підставленим спинам?

Більш підходящим принципом для української реакції на природну кінцівку життєвого шляху Черномирдіна мав би бути такий, який висловлений в одній російській приказці: «помер Максим, ну и х*й с ним!».

Журналіст, публіцист Анатолій Стреляний
(російська редакція радіо "Свобода")
про Віктора Черномирдіна:

"/.../Когда возвращаешься к Черномырдину и окидываешь мысленным взором его пребывание в Киеве, удивляешься не тому, что ему открыто и официально пригрозили выдворением, а тому, что это не было сделано раньше. Первые требования поступить с ним таким образом раздались в Украине, по сути, в минуту, когда он только ступил на ее землю и раскрыл рот. И, между прочим, нельзя сказать, что Кучма оставлял совсем без внимания выходки своего друга. Из украинских неофициальных, полуофициальных и официальных отповедей и внушений разговорчивому послу N1 можно составить книгу.
Неслучайно украинские, а частично и российские журналисты, в конце концов, молчаливо уговорились видеть в нем эдакого оригинала-хохмача.
Что им еще оставалось?
Осознает ли когда-нибудь Россия, что почти все путинские годы ее в Украине представлял человек, являвшийся в глазах многих украинцев шутом – то раздраженным, то добродушным?
/.../Он ни минуты не чувствовал себя дипломатом, потому что путинская Россия ни минуты не видела в нем своего дипломата. Посла России в Киеве нет и не может быть, потому что нет и не может быть такой Украины, в которой требовалось бы не понарошку, а всерьез держать посла России, – вот каким было все эти годы преобладающее российское настроение".
23.02.2009
УНІАН
08.11.2010


Читай також:

ФОТО прес-служби Президента України

Замість персони нон-ґрата - орден "За заслуги"
ДИПЛО"МАТЬ ТВОЮ" - II

Приголомшливо! Віктор Андрійович - у своєму стилі. Взяв і удостоїв Черномирдіна орденом ІІІ ступеня. За які такі заслуги? За який "особистий внесок"? >>>


Дипло"мать твою"!

Про ноту українського Міністерства закордонних справ стосовно образливих, відверто хамських висловлювань російського посла Черномирдіна на адресу керівництва держави та України загалом, вперше дізнався з випусків телевізійних новин.
Звернув увагу на те, що українські канали неодмінно супроводжували це повідомлення коментарями й відгуками з боку російських офіційних осіб - депутатів держдуми РФ, зокрема Костянтина Затуліна, представників профільних комітетів, відповідних служб і відомств. Мимоволі складалося таке враження, що без наявності їхніх гнівних рецензій нота нашого МЗС виходила якоюсь ніби і не вповні легітимною, не самодостатньою, не повноцінною, такою, що неодмінно потребує російських резолюцій. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1385.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1385.php on line 146

Warning: file(./comments/cart_1385.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1385.php on line 146


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1385.php on line 149


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64