Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


МВС Могильова перетворилося на НКВД?
Міліцейські заградзагони не пустили до Києва близько півтори сотні автобусів протестувальників проти Податкового кодексу з різних регіонів країни
НКВД
Свободу не спинити!

За даними оргкомітету підприємців, що зібралися у річницю Помаранчевої революції на столичному Майдані, аби вкотре висловити свій протест проти вбивчого для малого та середнього бізнесу Податкового кодексу, ДАІ не пустила до Києва з регіонів країни близько 140 автобусів.

Я зараз наведу жахливу аналогію, але одного разу раптово виникнувши в моїй свідомості, вона ніяк не полишає мене. Податковий кодекс - це "чорна дошка" від Януковича для дрібного підприємництва. КАТ виглядає нічим іншим, як вироком для малого та середнього бізнесу, який прирікає мільйони зайнятих у цій сфері громадян на злидні.

Захищаючи свої громадянські права, зрештою, на гідні людини умови життя, українці об'єднуються і намагаються потрапити до Києва. Але їх не пускає міліція, стаючи на їхньому шляху: залякує перевізників, не дозволяє виїхати з міста, розвертає транспортні засоби на підступах до столиці. Що це? Як таке можна назвати?

Чи не нагадує це енкаведистські заградзагони під час Голодомору, коли приреченим на загибель селянам на давали можливість полишити свої села? То що, МВС під орудою Могильова вже повністю перетворилася на НКВД? Агов, люди в погонах! Спам'ятайтеся! Що ви робите? Хто вам дав право на таке беззаконня?

Як же вам не соромно! Невже ви не усвідомлюєте, що вас перетворюють на катів власного народу! Ви стаєте добровільними учасниками злочину проти демократії і людяності! Чи залишилася у вас бодай краплина совісті?

Це ви настільки дурнуваті, що не розумієте жахливої суті того, що відбувається в країні та призначеної вам ролі в новітньому податковому геноциді, чи ви такі жорстокі по своїй натурі і вам подобається чинити наругу над людьми, знущатися над ними, карати безневинних, порушуючи елементарні громадянські та й людські права, захищені Конституцією?

Прокиньтеся, правоохоронці! Ви маєте бути з народом і захищати його, а не переслідувати, утискати, побивати, перешкоджати, не пускати, хапати та саджати протестувальників! Ви повинні боротися з криміналом, а не зі своїми добропорядними співвітчизниками, які намагаються запобігти скоєнню злочину найпершими особами держави проти пересічних людей, яких позбавляють можливості виживання!

Згадайте про своє право не виконувати незаконних наказів! Будьте зрештою людьми, а не садистами-енкаведистами, бездумними виконавцями протиправних вказівок! Не беріть гріх на душу!

Міліція з народом!

***

"Чорні дошки — система психологічного, військового та адміністративного терору окупаційної влади в Україні та районах СРСР, населених переважно українцями. Застовувався 1920—1930-тих років на громадян, що чинили опір явно протиправним діям.

Чорні дошки - це також статус села чи району на території Української СРР, який передбачав блокаду та посилений терор голодом цивільного населення під час геноциду українського народу 1932-1933 роки. Присвоювався комуністичним режимом населеним пунктам та районам, які чинили опір примусовій колективізації, масовим актам беззаконня влади, зокрема повного вилучення харчових продуктів у мешканців села чи цілого району, що призводило до голодної смерті громадян.

Статус "Чорної дошки" присвоювався на рівні обласних центрів ЦК КПУ за поданням районних та сільських органів комуністичного управління. Його "надання" чи "зняття" слугувало інструментом упокорення цивільного населення, створення умов для масового та глибокого голодування всіх мешканців регіону.

Посутньою прикметою Голодомору 1932-33 було занесення того чи іншого села на чорну дошку «за злісний саботаж хлібозаготівель».

Це означало: «припинити довіз товарів до цього села, припинити всіляке кредитування, провести дотермінове стягнення кредитів і інших фінансових зобов’язань, перевірити та очистити через органи РСІ кооперативний і державний апарат від чужих і ворожих елементів і перевірити, очистити колгоспи цього села, вилучивши контрреволюційні елементи – організаторів зриву хлібозаготівель». ЦДАГО України. Ф. 1. Оп. 6. № 285. Арк. 144.

На ділі це означало централізовану військову операцію проти цивільних людей, яка закінчувалася убивствами, мародероством, руйнуванням осель.

Інститут "чорних дошок" існував майже винятково на територіях СРСР, заселених українцями (УСРР, Поволжа, Кубань, Сірий Клин у Казахстані, Донщина). Це лягло в основу доказової бази вчених та криміналістів як одна з ознак цілеспрямованого геноциду українського народу, який не оголошувався офіційно, але впроваджувався де-факто
".
/Довідка з Вікіпедії — вільної енциклопедії/
22.11.2010


Читай також:ВікторФедоричЯнукович Фред Флінстоун
"Ябадабудуємо нову країну!"
Ябадабудуємо нову країну
ФОТОКОМІКССПЕЦКОР
презентує:

"ЗОЛОТЫЕ КУПОЛА"
ВІКТОР ФЕДОРИЧА ЯНУКОВИЧА


Віктор Федорович Янукович : "Владимирский централ – ветер северный!...

Віктор Федорович Янукович : ...этапом из Твери – зла немерено!"


ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ!

Лідер національно-визвольних змагань шотландського народу Вільям Волес висловлює свою солідарність з українськими патріотами в їхній боротьбі проти режиму кримінальної тиранії та нищення української ідентичності. На урочистому зібранні під Стірлінгом він каже, що нині хоробрі серця шотландських воїнів бьються в унісон з серцями братів-українців, які наважилися кинути виклик прИзЕденту-рецидивісту. Легендарний Волес також заявляє про свою готовність прийти разом з військом на допомогу. >>>

Вільям Волес: зека - геть!
"Ці недолугі урки-януковичі можуть забрати наші життя,
але їм ніколи не забрати нашої СВОБОДИ!"
Свободу не спинити!!
Зека - геть!!!"

/Вільям Волес/


Президент-конфуз
Україна після Януковича. Дерегіоналізація влади
Око за око

Якщо Україна переживе януковича, то одним з перших кроків на шляху подолання важкої тоталітарної спадщини антиукраїнської хунти проффесора-рецидивіста має стати широкомасштабна кампанія з дерегіоналізації влади – звільнення з посад як на всеукраїнському, так і місцевому рівнях членів партії регіонів чи осіб, які відзначилися співпрацею із українофобським режимом. >>>


ПроФФесор-рецидивіст Віктор Федорович Янукович
Де Янукович - там і смерть... для людей
Смертельні конфузи ВікторФедорича

Злий рок переслідує проффесора-рецидивіста з моменту здобуття ним президентської посади. Але якби ж він стосувався лише його особисто. Цей трагічний фатум несе собою загрозу простим людям, залишаючи головного носія нещастя для України неушкодженим. >>>


"Реве та стогне" бізнес малий
Микола Янович
Обережно:
"кровосіс"!

Сходив сьогодні у невеличку крамницю, де населенню надається широкий спектр поліграфічних послуг. Зокрема тут роблять ксерокопії документів, ламінують посвідчення, виготовляють візитівки та вивіски, переплітають сторінки, а також роздруковують набрані на комп'ютері тексти. Оскільки принтера не маю, то при потребі завжди звертаюся саме сюди. >>>


Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua

Як дніпропетровська міліція «Свободу» зупинити намагається Седлецький ГРАД Свобода
Пікет під Львівським СБУ
У Львові протестували проти енкаведизації країни
СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!

На мітинг під стінами філії КГБ-ФСБ, як все частіше називаютиь СБУ в народі, прийшли учасники молодіжних патріотичних організацій, студенти-історики та журналісти ЛНУ ім. Івана Франка, спудеї Українського католицького університету, ветерани ОУН і УПА, політв'язні радянських часів, а також представники НРУ та "Свободи". >>>


Анатолій Могильов

Сила аргуМЕНТа
Толян ЖЖот

У всьому світі правоохоронці здобувають довіру і авторитет сумлінним виконанням своїх службових обов'язків, розкриттям злочинів, дієвою боротьбою з криміналом, а не крутизною своїх "тачок", на яких вони виїжджають на виклики, в тому числі і до нічних клубів. Тим більше, що міліціонери ж на роботі, сказати б, при виконанні. То чого їм соромитися своїх автомобілів? Які є, такими і слід послуговуватися. Вони ж бо не по особистих справах та й не на приватну вечірку чи на світський раут їдуть, щоб засвідчити vip-статус власних персон. При чому тут марка службового транспорту до здобуття довіри у нічного клубу? Що це за логіка в міністра? В нас на посаді очільника міліцейського відомства - державний посадовець, професійний вартовий порядку чи якийсь "фраєр вухастий"? >>>


Х частин "Міліцейського Шелеста" віднині
і на соціальному онлайн проекті

Соціальна мережа Skarga.info

І-VII частини (чи то серії) пригодницького серіалу розміщено тут, три останні - тут. Отже геростратова слава горезвісного Дніпропетровського міськвідділу міліції № 7 зростає з кожним днем. Якщо так і далі піде, невдовзі відділ може претендувати на звання найвідомішого зі знаком мінус структурного підрозділу МВС в українському Інтернеті! "Міліцеський Шелест" - це такі собі "Поліцейська академія" та "Голий пістолет" разом взяті і по-дніпропетровськи. Комедія абсурду "в реалі". В головних ролях: черговий відділення - лейтенант Шелест; начальник МВМ № 7 - Віталій Мифодієнко; співробітники ППС; заступник начальника міського штабу ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області, майор міліції Андрій Ремез та керівниця відділу взаємодії з громадськістю і ЗМІ міського управління МВС Ганна Старчевська, а також чергові міського відділення міліції: Погрібний, Савченко, Коваленко. Ну і звісно, ніякого б "кіна" не вийшло без запального колективу порушників громадського порядку за столиком у дворі на Героїв Сталінграда, 138 - збіговиська матюкливих бидляків, гірких п'яниць, галасливих бешкетників, невтомних обсикачів подвір'я і під'їзду, співаків блатного шансону, запеклих драчунів та іншого кримінального елементу різного віку і статі. В народі таких ще називають співзвучно до прізвища нинішнього "двічі незасудженого" президента - "бандюковичами"!

Поліцейська академія Френк Дребін (актор Леслі Нільсен) з Голого пістолету


Міліцейський Шелест-Х:
нічний стріт-бокс на Героїв Сталінграда, 138

Тому що... підараси?

В ніч з п'ятниці 13-го, на суботу, 14-го серпня, у дворі багатоповерхового будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Дніпропетровська відбулася жорстока бійка, учасники якої, зважаючи на проявлене ними завзяття, билися не на життя, а на смерть… >>>


Анатолій Могильов

Міліцейський Шелест-ІХ:
кадилак - не розкіш, а засіб пересування міністра?

Приїхали...

В той час, як глава МВС Анатолій Могильов роз'їжджає на кадилаку за мільйон гривень, оперативним співробітникам з чергових частин немає на чому виїжджати на екстрені виклики громадян. >>>


Анатолій Могильов

Міліцейський Шелест-VIІІ:
замочити Могильова!

"Водяна бомба"
для міністра

Дніпропетровський міськвідділ міліції № 7 дедалі скаженіє від критичних публікацій в Інтернеті щодо своєї неспроможності протягом понад шести років навести елементарний порядок у дворі будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Бабушкінського району обласного центру. >>>


Міліцейський Шелест-VIІ:
"Меня обосрали на всю страну!"

Фу-у-у!...

"Обісраним" назвався черговий Дніпропетровського міського відділу міліції № 7 лейтенант Шелест власною персоною. Так міліціонер дослівно і "елегантно" відреагував на котре за ліком звернення зі скаргами на порушення громадського спокою у дворі будинку № 138 по вул. Героїв Сталінграда, вочевидь маючи на увазі цілий цикл критичних публікацій на "СПЕЦКОРІ", "Народній правді" та інших сайтах, присвячених проблемі, що через бездіяльність та неадекватну реакцію міліції, розтяглася на роки. >>>


Менти поїхали

Міліцейський Шелест-VI: "мєнтура" - дура!
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

...Міліціонерам відповідали, ледве язиком повертаючи, все навколо - в недопалках, пляшках, плювках та сечі, але оскільки на місці події не було жодного опозиціонера з державним прапором в руках та в національній сорочці, а тільки одна галаслива п'янь, срань, дрянь, то і забирати до райвідділка було нікого. Та й "навіщо"? Адже всі – свої, бандюковичі. >>>


Менти приїхали на Героїв Сталінграда, 138

Міліцейський Шелест-V: бандюковичі в погонах
Міліція Могильова - могильщик правопорядку

Складається таке враження, що якщо міліція і приїжджає на Героїв Сталінграда, 138, реагуючи на скарги громадян з приводу цілодобових галасливих посиденьок за столиком у спільному для декількох багатоповерхівок дворі, то лише для того, аби запитати в порушників правопорядку, чи ніхто їм не заважає розпивати спиртні напої, співати блатних пісень, нецензурно лаятися, справляти свої фізіологічні потреби під деревами, жбурляти по двору пусті пляшки. А якщо хтось "незаконно" перешкоджає святу життю, то поцікавитись - чим вони, правоохоронці, можуть допомогти. >>>


Гундяєв

Московський піп паралізував центр Дніпропетровська
і "замкнув" на собі всю міліцію

Московському патріарху і міській владі - анафему!

Міська міліція не реагує на екстрені виклики громадян через те, що у повному складі задіяна на заходах, пов'язаних з візитом московського патріарха. Розраховувати на допомогу правоохоронців не можна було вже напередодні. Через транспортний колапс в центрі міста городяни однаково клянуть як міську владу, так і московського батюшку. >>>


Комендантська країна,
або
УКРЛАГ

УКР.ЛАГ
"Черные фары у соседних ворот,
Лики, наручники, порваный рот"

З метою захисту громадського порядку та запобігання можливим терористичним атакам на найвищу посадову особу в державі - Президента Віктора Федоровича Януковича, а також співробітників його Адміністрації, членів уряду та народних депутатів від коаліції "Стабільність і реформи" по всій території країни буде введено комендантський час. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1390.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1390.php on line 423

Warning: file(./comments/cart_1390.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1390.php on line 423


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1390.php on line 426


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64