Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"
Мати Віктора Ющенка благословила сина
на Президентство

(продовження)

Олега Скрипку випередили інші члени рок-команди: "Хіба не зрозуміло? Ми вже визначились!".

Після завершення заходу на Співочому полі людське море потекло до ЦВК. Кияни - перехожі та пасажири зупиненого транспорту - дивувалися велелюдності ходи. Попри вимушені незручності багато з них щиро вітали "нашеукраїнців". Навіть будівельники з височенних "лісів" вітали натовп, помахуючи руками.

На площі перед ЦВК відбувся ще один мітинг.

Тут "СПЕЦКОР" зустрів відомого українського журналіста Миколу Вересня і попросив поділитися своїми враженнями від заходу:

- Він проходить дуже цікаво й неординарно, тут дуже багато людей! - відповідає той. - Вони радісні й усміхнені. Видно, що прийшли сюди за покликанням свого серця. Важко уявити, щоб їх хтось примусив прийти...

У цей момент з трибуни оголошують, що Центрвиборчком прийняв офіційні документи від Віктора Ющенка.

- Нинішній режим принижує гідність громадян в середині країни, принижує державу на міжнародній арені, - виступає член фракції "Нашої України", лідер НРУ, екс-міністр закордонних справ Борис Тарасюк. - Настав час змінити владу й виправити становище! Переконаний, що Віктор Ющенко стане саме тим Президентом, який зможе вивести Україну з цієї ями! Він та його команда здатні повернути українцям гідність й гордість за себе й свою державу!

- Сьогодні, під цим благословенним українським небом ми з вами розпочинаємо нову сторінку нашого життя, - мовить депутат ВР, народна артистка України Оксана Білозір. - України, омріяної й вистражданої багатьма поколіннями наших предків, держави, яку ми потребуємо, ще немає! Але її святий образ ми творимо у своїй душі. Тут, на цій площі, ми формуємо свідому волю, яка спроможна запалити мільйони людських сердець!

Зневіра, зневага, знецінення людського життя породили прірву між владою та народом. Ця прірва роздирає нам душу. Досить бути споживачами чужих ідей і брудних технологій! Ми, саме ми з вами повинні стати творцями своєї долі!

***

Напередодні, 3 липня Віктор Ющенко приїхав до мами в рідну Хоружівку на Сумщині, щоб отримати материнське благословення перед тим, як іти в Президенти. До батьківської хати Ющенко завітав з усією родиною - дружиною, п'ятьма дітьми, онукою, братом і племінниками.

Він відвідав ранкову службу в храмі Андрія Первозванного, який було відбудовано за підтримки родини Ющенків. Після служби Віктор Андрійович із сім'єю побували на могилі свого батька - Андрія Андрійовича.

85-річна Варвара Тимофіївна з хлібом і вишитим іще бабусею Віктора Андрійовича рушником благословила сина на велику справу. "Хай Господь допомагає тобі в добрих ділах", - сказала вона, перехрестивши сина.

<<<назад:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64