Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Мати Віктора Ющенка благословила сина
на Президентство

Віктор Ющенко прийняв рішення йти в Президенти шляхом самовисування. Таку заяву він зробив 4 липня 2004 року на Співочому полі у Києві. Цього ж дня лідер "Нашої України" подав необхідні документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у Президенти.

Підтримати таке рішення Віктора Андрійовича приїхали люди з цілої України. На Співочому полі, що називається, яблуку не було де впасти - зібралася сила силенна народу, з них близько 1200 - з Дніпропетровщини. Серед представників декількох дніпропетровських ЗМІ, присутніх на заході, був і автор "Спецкору".

Люди з усіх регіонів країни почали збиратися на Співочому полі з восьмої ранку. О 9:00 акцію розпочали зірки української естради - Олександр Пономарьов проспівав національний гімн, Росава виконала пісню "Наша Україна". Також у концерті взяли участь: Тарас Петриненко, "ВВ", "Океан Ельзи", "Тартак" (Полісся), "Армада" (Донецьк), "Номер 482" (Одеса), Ельзара Баталова (Крим).

В. Ющенко виступив з промовою, в якій дав оцінку українській сучасності і представив перспективний план розвитку. Зокрема, він зазначив:

- Наша країна стоїть на межі між минулим і майбутнім. Настає час вибору для зміни життя на-краще. Цього вимагає вся Україна: від Львова до Луганська, від Чернігова до Криму...

Сьогодні національні багатства наповнюють лише кишені олігархічних кланів, доступ до соціальних благ став не правом для всіх, а привілеєм для обраних - і в цьому винна кримінальна влада!

Нині громадянин не є вільний в своїй державі, адже він беззахисний перед свавіллям чиновників, податківців, міліції, прокуратури.

Український народ ділять на східняків і західняків, ділять за національністю і мовою, історією та вірою. Насправді конфлікт в державі лише один: між владою та народом, аби вивести Україну на правильний шлях нам потрібно єднання...

У мене є програма для України, яка дозволить здійснити задумане, є команда, яка здатна виконати програму... Вже через рік країна стане іншою. Ми збудуємо державу, в якій знайдемо роботу рукам і розуму кожного, нікому не доведеться шукати кращої долі за кордоном.

Я виграю вибори, це буде перемога нас усіх! Я вірю в Україну, я знаю свій обов'язок. Разом - переможемо!

Промова неодноразово переривалася оплесками, а над Співочим полем гучно лунало, здається, стотисячне: "Ю-щен-ко!..".

"СПЕЦКОР" попросив поділитися своїми враженнями з приводу дійства, що відбувалось, народного депутата 4 скликань Ярослава Кендзьора ("Наша Україна"):

- За своє життя я набачився усього: і поганого, і доброго, і вражаючого, - говорить депутат, - але те, що я переживаю сьогодні - це незрівнянно ні з чим. Мені здається, що на цих Печерських пагорбах - вся Україна. Це місце виявилося затісне для тих, хто прийшов висловити свою підтримку Віктору Андрійовичу. Сьогоднішня акція абсолютно зміцнює моє переконання, що Україна зможе вийти на нові обшири й простори свого розвитку: вона підніматиметься, оновлюватиметься.

- Якою, на ваш погляд, є вірогідність перемоги на виборах кандидата від влади?

- Це виключено. Сьогодні влада паралізована від страху. Янукович, як єдиний кандидат від неї, проводить зараз своє висунення не в центрі, не в столиці, а в Запоріжжі - він не зміг би організувати в Києві захід, який би перевершив за своїми масштабами та яскравістю той, на якому ми зараз присутні. Отже, те, що відбувається сьогодні тут, де хрестилася Київська Русь - це благословення України на щасливу долю.

- Незважаючи на різні провокації на дорогах - люди добиралися у різний спосіб - на Співоче поле приїхало, прийшло народу навіть більше, ніж ми очікували, - говорить наступний співбесідник, нардеп від "Нашої України", голова Молодіжної партії Юрій Павленко. - Вдалося унеможливити провокації, які планували наші опоненти зі штабів Медведчука, Януковича та інші, які хотіли зірвати захід.

Після виступу "ВВ" "СПЕЦКОР" спробував з'ясувати у музикантів гурту їхні, скажімо, електоральні симпатії.

читати далі>>>:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64