Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Українська Церква має благословити українців на громадянську кампанію непокори антиукраїнському режиму кримінальної тиранії
Хрестомеч
На диявола - хрест, на ворога - меч!

Заради порятунку країни та захисту державності. Під "Українською церквою" маю на увазі всі українські конфесії, окрім відверто чужинських і ворожих до самої України та українства, як от УПЦ московського патріархату.

Таке благословення, скажімо, могло б бути виголошене на всеукраїнському Соборі Цекрков за участю як православних - Київського Патріархату, греко-католиків, вірян автокефальної церкви, так і римо-католиків, а також протестантських громад: від баптистів до харизматиків.

Українці не мають іншого виходу окрім проведення рішучих, масових акцій протесту. Ми дійшли до межі, за якою – 1937 рік. Мова вже йде не про відкат до кучмізму (у порівнянні з нинішнім режимом той вже починає здаватися лише "квіточками"), не про повернення в СРСР "допєрєстроїчної" пори чи брежнєвської епохи, а значно раніше – до часів Голодоморів та НКВД.

Якщо так і далі піде, то знавіснілі януковичі незабаром посадять на лаву підсудних цілу Україну, перед тим побиту та катовану ними. І засудять її, бідну, і без того ледь живу, що вся в синцях і стікає кров'ю, до смертного вироку, який виконають за участю спеціально запрошених в якості почесних гостей високопосадовців з Москви у прямій трансляції на Першому Національному та всіх державних каналах Російської Федерації.

Нині вже не можна сподіватися на вирішення ситуації виключно стандартними політичними методами. Опозиція не в силах протистояти бульдозеру чинної влади, під який вона потрапила. Її вже по-донецьки закатують в асфальт. Репресивна машина розкручується "УРКАноїдами" на повну потужність.

Спочатку вона підминає найголовніших конкурентів, найбільш публічних і знаних осіб. Після того терор спускатиметься все нижче, доходячи до кожного пересічного українця, поміченого в нелояльності до діючого режиму.

За таких обставин крах української демократії і державності – невідворотній. Януковичі працюють на тотальне знищення України і українців. Як політичного, національно-культурного, так і економічного. Вони ставляться до України як колонізатори, як окупанти, як призначені з-зовні гауляйтери територій.

Замість обіцяного "покращення життя вже сьогодні", Україна отримала цілком протилежне – навмисне, свідоме, цілеспрямоване та повсякденно здійснюване погіршення життя у всіх сферах для всіх категорій і прошарків українського народу.

Це свідома політика національно-культурного, духовного й економічного неогеноциду. Нинішні правителі ніколи не були і не вважали себе українцями. Натомість завжди дивилися на Україну очима її ворога.

Радянізація, енкаведизація і русифікація стали одними з основних напрямків запроваджуваної політики. Їхня ціль – перетворення країни на поліцейську зденаціоналізовану державу з повністю стертою, витравленою з генетичної пам'яті українською ідентичністю.

Під загрозою свого існування опиналася як держава, так і українці як нація. Ми не зможемо захистити країну і вижити, залишаючись кожен окремо по своїх "норах": в помешканнях, офісах, храмах, молитовних домах, партіях і партійках.

Якщо ми сьогодні не вийдемо на вулиці за власною ініціативою, завтра нас виженуть туди через судові рішення та за допомогою бійців виконавчої служби чи міліцейського спецназу.

Цьому максимально сприяють кодекси, які приймаються новою владою. В них все робиться, щоби зробити з нас рабів, поставити на межу існування та перетворити на упокорену, позбавлену всіляких прав в тому числі на власну честь і гідність мовчазну, зденаціоналізовану біомасу.

Нині українських вірян позбавляють української церкви, надаючи всілякі преференції Московському Патріархату; в малих і середніх підприємців забирають бізнес; а незабаром українців викидатимуть на вулиці з їхніх осель – за комунальні борги.

Не випадково, найбільше фінаснування цього року отримали саме силові відомства – саме ті, які безпосередньо проводитимуть репресивні заходи.

Маємо піднятися з колін вже зараз. Поки в нас ще є сили. Поки пам'ятаємо неповторний аромат вибореної нами ж свободи, поки усвідомлюємо себе вільними людьми. Всі негаразди минулих 5 років тьмяніють в порівнянні з тим жахом, який насунувся на Україну сьогодні.

З кожним днем Янукович стискає накинутий ним зашморг на шию України все міцніше. Він робить це разом з Мєдвєдєвим і Путіним. Вони діють спільно, узгоджено. Тож маємо протистояти їм нині, поки не знесилили остаточно, поки ще дишемо.

Чинимо спротив разом, гуртом. Будьмо, як і належить українцям, нескоримі! Поки в суспільства ще є сили... Поки нас не замордували голодом і репресіями...

Інакше цей Новий рік в житті України як держави і нас як НАЦІЇ може стати останнім.

Р.S. Я чудово розумію недоречність імперативною форми, висловленій у заголовку: "Українська церква МАЄ...". Автор безумовно не має права не те що, вимагати від Цервки, але й навіть щось радити їй. Це не його компетенція, не його справа...

Але написав як написав... Боюся, якщо Церква не благословить українців на громадянську непокору, то як би їй не доведолося найближчого часу відспівувати перебитих по одинці тих, хто міг би реагуючи на її заклик згуртуватися для боротьби.

Хоча ні, навіть відспівувати не доведеться. Адже таке право за сприяння антиукраїнської влади в УПЦ КП вже сьогодні забирає Московський Патріархат. Так що і погребальну службу правити не доведеться. Хіба що потайки, як колись...
27.12.2010


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1400.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1400.php on line 152

Warning: file(./comments/cart_1400.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1400.php on line 152


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1400.php on line 155


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64