Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Україна-2011:
випробовування Януковичем
ВІкторФедоричЯнукович
"Хочу кудябликов"

"...Но приходит час испытания,
испытания поражением"


2011-й в Україні буде роком політичних репресій, нищення парламентаризму, утисків свободи слова, порушень прав людини, придушення громадянського суспільства, гонінь на Українську Церкву, войовничої українофобії, знущання з національної пам'яті, зневажання мови, зубожіння народу, ліквідації демократії та демонтажу української державності.

Таким є мій особистий прогноз на прийдешній рік за президентства «двічі несудимого». 2011-й стане роком побудови в Україні поліцейської держави, насаджування малоросійства, накидання на країну московського ярма, запровадження тут медвепутінської моделі "керованої демократії".

Влада все більше закручуватиме гайки у всіх сферах і по всім напрямкам. На опозиціонерів все частіше заводитимуть справи, їх все активніше викликатимуть до генпрокуратури, кидатимуть за грати. Кількість кримінально переслідуваних антиукраїнською хунтою постійно зростатиме.

Їхні ряди поступово поповнятимуть громадські діячі, правозахисники, колишні дисиденти, науковці, митці. Під гоніння підпадатимуть не лише опоненти сучасної біло-блакитної влади, а й критики радянської доби. При цьому рівень переслідувань спускатиметься з vip-осіб до пересічних громадян. Згодом репресії накриватимуть не лише так звані вершки суспільства, а й всі соціальні верстви і прошарки.

Українських істориків, що займаються дослідженням національно-визвольного руху України та літераторів, які присвячуватимуть цій темі свої твори, тавруватимуть як ксенофобів й розпалювачів міжнаціональної ворожнечі. До них застосовуватимуться різні санкції – від звільнення з роботи та перешкоджання професійній діяльності (чи повного її унеможливлення) до порушення кримінальних справ за будь-якими надуманими приводами, в тому числі – за вже названими звинуваченнями.Теж саме очікує дослідників Голодомору та інших знакових подій української історії.

В країні з’являться в’язні сумління не лише з числа політиків національно-демократичного табору, але й патріотично налаштованих людей творчих професій.

Буде закрито низку національно-культурних закладів та інституцій і припинено реалізацію просвітницьких проектів – як державних, так і приватних. Під опалу підпадуть наукові й мистецькі ініціативи, які популяризуватимуть українську історію, культуру, звичаї. На них накладатиметься негласне, але сурове табу.

Організатори та учасники таких акцій зазнаватимуть тиску з боку правоохоронних органів, а то й піддаватимуться спланованим хуліганським нападам груп осіб характерної зовнішності безпосередньо під час проведення несанкціонованих владою заходів. Це робитиметься в присутності «вартових порядку», які не втручатимуться в процес побиття до повного його завершення. Кримінальні ж справи порушуватимуться не проти нападників, а проти їхніх жертв. Це вже було на фестивалі патріотичної пісні "Гайдамака.UA". Тепер такі інциденти ставатимуть традицією - сумною для патріотів, і веселою для "пацанів".

Українська мова дедалі більше витіснятиметься з установ, судочинства, телебачення, радіо, друкованої преси. Поле її використання постійно звужуватиметься. Натомість набиратиме оберти русифікація.

Наступний 2011-й стане роком позбавлення українців не лише політичних й громадянських свобод, але й економічних. Національний гніт посилюватиметься соціальним розшаруванням.

Прийдешній рік буде роком масових банкрутств малих і середніх підприємств, докорінного винищення підприємницької ініціативи пересічних українців, позбавлення їх можливості ведення чесного і прозорого бізнесу. Це буде рік суцільної тінізації і криміналізації економіки. В країні розквітнуть корупція й «кришування».

Багатії множитумуть свої статки, а бідних душитимуть злидні і безнадійність. Життя ставатиме нестерпним, а уряд продовжуватиме годувати українців переможними реляціями про якесь міфічне зростання ВВП. 2011 - рік цинічної брехні й зухвалої омани.

Чимало громадян, котрі не будуть в силах розрахуватися з комунальними платежами, опиняться під загрозою виселення з помешкань через судові рішення. Комусь доведеться скуштувати гіркої долі безхатченка. 2011-й стане роком народного зубожіння і спалаху суїциду.

Отже, наступного року ситуація в країні тільки погіршуватиметься, а суспільні настрої радикалізуватимуться . Відчуваючи це, влада розкручуватиме репресивну машину на повну потужність, намагаючись тримати суспільство в постійному страху.

Пружина суспільної напруги стискатиметься до упора і в загнаних у безвихідь українців не залишатиметься іншої альтернативи як чинити опір. Все більше громадян усвідомлюючи необхідність рішучого протесту, виходитимуть на вулиці. Тому можна очікувати всеукраїнську кампанію громадянської непокори, страйків, мітингів, демонстрацій, а то й барикад на захист соціальних й національних прав. Зрозуміло, що такі прояви народного гніву жорстоко подавлятимуться міліцією, спецназом, а в разі необхідності й внутрішніми військами.

Хто ж виявиться переможцем у цьому протистоянні перед усе залежатиме від завзяття, налаштування та витривалості повстанців. У своєму піку масові протести здатні будуть призвести до несподіваного і дуже неприємного для правлячого режиму результату. Антиукраїнська хунта може зазнати такого краху, від якого її провідники ще довго тремтітимуть там, куди зараз намагаються запроторити політичну опозицію.

...І бандити таки отримають тюрми!

ЗЕКА – ГЕТЬ!!!

"...Не убит, а только ранен
Я лежу на поле брани
На до мною ворон кружит - ну же
Не хватает сил подняться
Но надо встать и снова драться
А иначе слабый воин не достоин

Победителей не судят люди
Побеждённого не судит Бог


Может за грехи наказание
Или звёзд по небу движение,
Но приходит час испытания
Испытания поражением
Никогда не знаешь заранее
Есть ли у тебя продолжение
Если не пройдёшь испытание
Испытание поражением."

/Олексій Савченко/


Обговорення теми на
Політична соціальна мережа
30.12.2010


Читай також:

Янукович "саджає",
бо мститься за свою молодість?

ВікторФедоричЯнукович. Президент-рецидивіст
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua

Для Віктора Федорича запроторити когось за будь-яким формальним чи відверто надуманим приводом за грати – не стільки акт правосуддя, скільки відплата за самого себе, помста за свою зеківську молодість. Тому, чим більше людей опиниться на лаві підсудних, у СІЗО чи навіть здобудуть терміни ув’язнення, тим більше
буде задоволеним його особисте его.


На януковича ніхто не "харкав".
"Харкали" на українців

Олег Медведєв
"Превед, Медвед!"

...Цілком і повністю розділяючи справедливе обурення Медведєва, ніяк не можу погодитися з тим, що «російський тандем харкнув в обличчя Януковичу». А мені здається, що не харкнув. Точніше, не в януковича. На мій погляд, в даному разі слід вести мову не про «тандем», а тріо, де Віктор Федорович є складовою частиною і логічним продовженням російського дуету. Вони діють спільно, узгоджено, єдиною командою, а надто в таких без перебільшення надважливих стратегічних питаннях, як ліквідація української державності та гноблення українства. >>>


Українська Церква має благословити українців на громадянську кампанію непокори антиукраїнському режиму
кримінальної тиранії

Хрестомеч
На диявола - хрест,
на ворога - меч!

Заради порятунку країни та захисту державності. Під "Українською церквою" маю на увазі всі українські конфесії, окрім відверто чужинських і ворожих до самої України та українства, як от УПЦ московського патріархату. >>>


НКВД

МВС Могильова перетворилося на НКВД?
Міліцейські заградзагони не пустили до Києва близько півтори сотні автобусів протестувальників проти Податкового
кодексу з різних регіонів країни

Свободу не спинити!

За даними оргкомітету підприємців, що зібралися в шосту річницю Помаранчевої революції на столичному Майдані, аби вкотре висловити свій протест проти вбивчого для малого та середнього бізнесу Податкового кодексу, ДАІ не пустила до Києва з регіонів країни близько 140 автобусів. >>>


Президент-конфуз

Україна після Януковича. Дерегіоналізація влади
Око за око

Якщо Україна переживе януковича, то одним з перших кроків на шляху подолання важкої тоталітарної спадщини антиукраїнської хунти проффесора-рецидивіста має стати широкомасштабна кампанія з дерегіоналізації влади – звільнення з посад як на всеукраїнському, так і місцевому рівнях членів партії регіонів чи осіб, які відзначилися співпрацею із українофобським режимом. >>>ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ!

Лідер національно-визвольних змагань шотландського народу Вільям Волес висловлює свою солідарність з українськими патріотами в їхній боротьбі проти режиму кримінальної тиранії та нищення української ідентичності. На урочистому зібранні під Стірлінгом він каже, що нині хоробрі серця шотландських воїнів бьються в унісон з серцями братів-українців, які наважилися кинути виклик прИзЕденту-рецидивісту. Легендарний Волес також заявляє про свою готовність прийти разом з військом на допомогу. >>>

Вільям Волес: зека - геть!
"Ці недолугі урки-януковичі можуть забрати наші життя,
але їм ніколи не забрати нашої СВОБОДИ!"
Свободу не спинити!!
Зека - геть!!!"

/Вільям Волес/


Наступний етап - концтабори для політичних
і релігійних інакомислячих?

СТОП поліцейській державі!
"НІ!" поліцейській державі!

Не варто тішитися оманливими ілюзіями, що цього не буде, тому що це ніколи не може статися. Чимало з того, що за такий короткий термін скоїла окупаційна антиукраїнська айнзац-команда зі знищення України на чолі з президентом-рецидивістом - не могло примаритися і в жахливому сні. Одначе сьогодні, як би гірко не було констатувати - це сувора реальність. >>>


Комендантська країна,
або
УКРЛАГ

УКР.ЛАГ
"Черные фары у соседних ворот,
Лики, наручники, порваный рот"

З метою захисту громадського порядку та запобігання можливим терористичним атакам на найвищу посадову особу в державі - Президента Віктора Федоровича Януковича, а також співробітників його Адміністрації, членів уряду та народних депутатів від коаліції "Стабільність і реформи" по всій території країни буде введено комендантський час. >>>
Янучара

Янукович наХАРКАВ на Україну
Зека - ГЕТЬ!

У своїй стратегії курс Януковича - антиукраїнський, а в тактиці - бандитський, бо Віктор Федорич діє за принципом злодійської вилазки: ретельно спланованої, але суворо законспірованої операції, що здійснюється раптово і блискавично, цілковито несподівано для обраної жертви. В даному випадку в якості останньої виступає ціла Україна. Та й чи можна було очікувати чогось іншого від президента, враховуючи особливості біографії "двічі несудимого"? Виходить, яким "достойник" був, таким і залишився. >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>ЮЩЕНКО - ТАК!

Україна, яку ми втратили
Читай також версію статті для Української інформаційної служби на сайті <Український погляд> - http://ukrpohliad.org
Український погляд
Олексія Мазура

Результати першого туру президентських виборів засвідчують, що українські виборці з тріском провалили іспит на громадянську відповідальність та вірність національним ідеалам. Зробили вибір, від якого ніяк не натішиться Росія, аж пищить від задоволення. Ну що ж, значить, така в України доля. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1402.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1402.php on line 385

Warning: file(./comments/cart_1402.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1402.php on line 385


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1402.php on line 388


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64