Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ГАММА міліцейських тортур
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов
"Мы их душили-душили, душили-душили..."

В одній з передач документального циклу "Столичні таємниці" - це програма на кримінальну тематику, яка розповідає про боротьбу зі злочинністю київської міліції - були продемонстровані шокуючи кадри: інсценування допиту затриманого із застосуванням слідчими тортур.

Весь жах у тім, що авторами передачі така сценка була показана не як відтворення службового злочину, скоєного співробітниками міліції, не як викриття неправомірних дій правоохоронців, а як звичайне, буденне, само собою зрозуміле дійство, тобто цілком нормальний, робочий процес.

Затриманого брутальним чином із заламаними руками доставляють в райвідділок, саджають, точніше кидають, на стілець і починають допит: співробітники в цивільному дають чоловікові ляпасів, хапають за волосся, виламують пальці, розбивають в кров обличчя…

При цьому дикторський голос за кадром як ніде нічого начитує текст про… звичайний допит підозрюваного. Більше того, глядачі дізнаються, що незважаючи на всі "старання" слідчих, їхній підопічний на відріз відмовився визнавати себе винним в скоєнні інкримінованого йому злочину, а згодом навіть самі "пінкертони"-садисти засумнівалися в правильності своїй версії.

В підсумку з'ясувалося, що попри всі обставини, які вказували на причетність затриманого до вбивства, насправді душегубом виявилася зовсім інша людина.

То що ж ми побачили? Як розуміти продемонстровані кадри допиту із застосуванням слідчими катувань? Якщо такі ілюстрації звичайного робочого дня співробітників правоохоронних органів допускається навіть в документальних передачах, то що тоді казати про реальне життя?

Хіба ці кадри не є красномовним доказом застосування міліцією тортур як буденної, прийнятої у відомстві практики? Та сама ця програма заслуговує щонайменше проведення серйозного службового розслідування.

Логічно припустити, що ця передача готувалася в тісній співпраці з співробітниками центру зв'язків з громадськістю МВС (а може і виключно їхніми силами), бо всі сюжеті відзняті на основі реальних подій, на матеріалах розслідувань. Тобто документальна стрічка не могла обійтися без редагування прес-офіцерами правоохоронного відомства.


То наскільки ж потрібно бути закоренілими міліціонерами-катами, що називається, в системі, аби не помітити в вище описаних кадрах ніякої крамоли і запросто пропустити їх в ефір, ані трохи не посоромившись засвідчити тим самим садистсько-енкаведистський дух нинішнього МВС?

Чи правоохоронці не переглядали всю передачу в кінцевому варіанті, а ці епізоди - самодіяльність "Гамми"? Хіба таке могло бути? А якщо могло, то хто тоді ці журналісти, що дозволили собі такий, сказати б, творчий хід? Чи вповні вони адекватні? Чи не страждають, часом, на якісь психічні хвороби, манії, фобії та інші нездорові нахили і прояви? Зрештою, хто це випускав в ефір, який редактор? А з ним - все гаразд?

Передача "Гонитва за привидом" з документального серіалу "Столичні таємниці", про яку йшлося в дописі, була показана в прайм-таймі (19:15) муніципального 34 каналу Дніпропетровська, у четвер, 13 січня поточного року.

Столичні таємниці

"Столичні таємниці" є телепроектом цифрового канала "ГАММА".

Програма "Столичні таємниці" - це журналіське розслідування з елементами постановочних зйомок, використанням унікального архівного відео, спогадів свідків та учасників подій.Ви дізнаєтесь найбільш вірогідні версії, які проливають світло на таємничі події. Деталі справи, невідомі суспільству, розкривають його зовсім по-новому, - йдеться на сайті каналу.

Телеканал ГАММА

Телеканал «Гамма» - перший в Україні цифровий ефірний канал стандарту DVB-T. "Гамма" транслює передачі 24 години на добу. Також канал виробляє власні телевізійні програми, високий рівень яких неодноразово відзначали експерти і глядачі - багато проектів були відзначені нагородами.

Телеканал "Гамма" - це телебачення для різних вікових та соціальних категорій населення, телеканал "для всієї родини". Програми розроблено з врахуванням сучасних вподобань глядачів. В ефірі телеканалу багато музики, новини України та світу, , фільми, кулінарні, автомобільні, музичні шоу, серіали, мультфільми тощо.Оригінальний підхід до створення власних передач робить їх унікальними та цікавими.

Особливу увагу "Гамма" приділяє показу телепрограм, які є затребуваними, та одночасно недостатньо представленими у вітчизняному телеефірі, - це авторські проекти, фільми та інші.гостросюжетні програми

Місія:
Розважати та інформувати, надавати актуальну інформацію про різні сфери суспільного життя, починаючи з новин,закінчуючи музикою.

Ціль:
Створення телеканалу "для всієї сім'ї", який задовольняє смаки широкого соціального та вікового шару телеглядачів. 24 години на добу кожний член сім'ї від дітей до старшого покоління зможе знайти для себе цікаві передачі.

Цінності:
- телеканал, який приділяє увагу культурі, історії,сучасним течіям у мистецтві та музиці- популяризує національний продукт - художні та мультиплікаційні фільми, музичні кліпи- телеканал для всієї родини
- телеканал, який несе соціальну відповідальність, - сповіщає офіційний сайт цифрового мовника.


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 8 вересня 2010 року додала телеканал "ГАММА" до затвердженого переліку універсальної програмної послуги в місті Києві. Тепер усі кабельні оператори, які працюють в столиці, зобов'язані додавати «Гамму» до соціального пакету. Про питання, пов'язані з каналом «Гамма», доповідала член Нацради Оксана Єлманова.

Член Нацради Оксана Єлманова
Оксана Єлманова

"СПЕЦКОР" звернувся до "ГАММИ" по коментарі, надіславши вищевикладений матеріал на електронну поштову скриньку каналу. Допис також направлено всім членам Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, в тому числі її голові - Володимиру Манжосову та вже згадуваній Оксані Єлмановій, за вказаними на сайті установи персональними електронними адресами.
15.01.2011


Читай також:

2+2
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua
"2+2" – ТВі = 0
"Не забудьте выключить телевизор!"

Дніпропетровськ залишився без ТВі. З Нового року місцевий 9 канал ("Приват ТБ-Дніпро" Ігоря Коломойського) припинив трансляції ТВі, замінивши його розважальним каналом "2+2". Але веселіше від того не стало. Радше навпаки. >>>


Без гордості, але з Гордоном
Новий інтернет-проект Української правди
Олексій Мазур

Гендиректор НТКУ Єгор Бенкендорф каже, що Перший Національний відзначав День жалоби згідно з рекомендаціями Нацради: без траурної стрічки й свічі пам'яті на екрані та з Міхаілом Задорновим в ефірі. >>>


Надмірний анонсізм телевізійників
шкідливий для здоров'я глядачів


"Схаменіться, будьте люди!"

У наших телевізійників давно стало модою, скоріше за все перейнятою з американського ТБ, кільканадцять разів повторювати анонси сюжетів протягом тієї ж самої інформаційно-аналітичної чи розважальної програми. Спочатку нарізка анонсів йде на старті передачі. Це зрозуміло і ніяких нарікань не викликає - глядачу анонсують підготовлені редакцією сюжети, чим заохочують до подальшого перегляду. Не гріх повторити анонси сюжетів, що залишилися, в середині передачі, нагадуючи тим самим про те, що ще не було показано. Здається, цього було б досить.>>>


Янукович "саджає",
бо мститься за свою молодість?

ВікторФедоричЯнукович. Президент-рецидивіст
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua

Для Віктора Федорича запроторити когось за будь-яким формальним чи відверто надуманим приводом за грати – не стільки акт правосуддя, скільки відплата за самого себе, помста за свою зеківську молодість. Тому, чим більше людей опиниться на лаві підсудних, у СІЗО чи навіть здобудуть терміни ув’язнення, тим більше
буде задоволеним його особисте его.

Не влада, а суцільна енкаведистська шкура
Банду - геть!

Цинізм нинішньої влади не знає меж. Януковичі приходять до підприємців на Майдан, роблять вигляд, що спілкуються з ними, щось обіцяють, кажуть про налагоджування діалогу і в цей самий час міліція продовжує вперто розвертати автобуси з регіонів, перевіряти пасажирів, висаджувати протестувальників. І при цьому в міліцейських речників вистачає совісті казати, що в їхніх діях немає жодної політики – лише турбота про технічний стан автотранспортних засобів заради здоров’я і безпеки пасажирів. >>>


ГОЛОДОМОР 1932-33 рр.
Для більшості центральних українських каналів
День жалоби не став трауром

ГАНЬБА!

До такого висновку спонукає телевізійна картинка та програмне наповнення ефіру всеукраїнських мовників у 77 роковини Голодомору-геноциду українського народу. Перший національний, ICTV, "Інтер", "Тоніс", СТБ, ТРК «Україна», НТН, К-1, «ТЕТ», «1+1» вочевидь вирішили зайвою і непотрібною справою розміщувати під час трансляції на своїх логотипах траурну стрічку чи свічу пам'яті. Особливо обурює відсутність відповідного знаку скорботи на державному телеканалі. Чужу для України георгієвську стрічку Перший національний ліпив, тримаючи цей російський імперський символ на своєму логотипі цілий місяць. А от розмістити бодай на один день чорну стрічку на знак пам’яті за мільйонами замордованих голодом співвітчизників – зась. Мабуть принципово. >>>


Підприємців занесено на «чорну дошку»,
а МВС перетворено на НКВД?

УНІАН. Права людиниОлексій Мазур
Олексій Мазур, [26.11.2010 15:00]
Народні блоги Народні блоги. Віибір редакції
НКВД

МВС Могильова перетворилося на НКВД?
Міліцейські заградзагони не пустили до Києва близько півтори сотні автобусів протестувальників проти Податкового
кодексу з різних регіонів країни

Свободу не спинити!

За даними оргкомітету підприємців, що зібралися в шосту річницю Помаранчевої революції на столичному Майдані, аби вкотре висловити свій протест проти вбивчого для малого та середнього бізнесу Податкового кодексу, ДАІ не пустила до Києва з регіонів країни близько 140 автобусів. >>>


Обережно: суддя Бібік!
Служитель Феміди шкодує, що мантія не дозволяє йому
вибивати щелепи у "проблемних" відповідачів

"Правосуддя" для людей

З листа-скарги до Вищої Ради Юстиції: "Мене, законослухняну жодного разу несудиму пенсіонерку з 37-річним стажем та вищою освітою, шокувало ставлення судді Бабушкінського районного в м. Дніпропетровську суду Бібіка М.М. до мене і моєї родини в країні, де новою владою задекларований пріоритет інтересів простих громадян, тобто таких, як ми. Як відомо, цей принцип знайшов своє втілення у гаслі "Україна для людей". >>>


Пікет під Львівським СБУ
У Львові протестували проти енкаведизації країни
СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!

На мітинг під стінами філії КГБ-ФСБ, як все частіше називаютиь СБУ в народі, прийшли учасники молодіжних патріотичних організацій, студенти-історики та журналісти ЛНУ ім. Івана Франка, спудеї Українського католицького університету, ветерани ОУН і УПА, політв'язні радянських часів, а також представники НРУ та "Свободи". >>>


Анатолій Могильов

Сила аргуМЕНТа
Толян ЖЖот

У всьому світі правоохоронці здобувають довіру і авторитет сумлінним виконанням своїх службових обов'язків, розкриттям злочинів, дієвою боротьбою з криміналом, а не крутизною своїх "тачок", на яких вони виїжджають на виклики, в тому числі і до нічних клубів. Тим більше, що міліціонери ж на роботі, сказати б, при виконанні. То чого їм соромитися своїх автомобілів? Які є, такими і слід послуговуватися. Вони ж бо не по особистих справах та й не на приватну вечірку чи на світський раут їдуть, щоб засвідчити vip-статус власних персон. При чому тут марка службового транспорту до здобуття довіри у нічного клубу? Що це за логіка в міністра? В нас на посаді очільника міліцейського відомства - державний посадовець, професійний вартовий порядку чи якийсь "фраєр вухастий"? >>>СПЕЦКОР
презентує:

"ЗОЛОТЫЕ КУПОЛА"
ВІКТОР ФЕДОРИЧА ЯНУКОВИЧА


Віктор Федорович Янукович : "Владимирский централ – ветер северный!...

Віктор Федорович Янукович : ...этапом из Твери – зла немерено!"


Наступний етап - концтабори для політичних
і релігійних інакомислячих?

СТОП поліцейській державі!
"НІ!" поліцейській державі!

Не варто тішитися оманливими ілюзіями, що цього не буде, тому що це ніколи не може статися. Чимало з того, що за такий короткий термін скоїла окупаційна антиукраїнська айнзац-команда зі знищення України на чолі з президентом-рецидивістом - не могло примаритися і в жахливому сні. Одначе сьогодні, як би гірко не було констатувати - це сувора реальність. >>>


Комендантська країна,
або
УКРЛАГ

УКР.ЛАГ
"Черные фары у соседних ворот,
Лики, наручники, порваный рот"

З метою захисту громадського порядку та запобігання можливим терористичним атакам на найвищу посадову особу в державі - Президента Віктора Федоровича Януковича, а також співробітників його Адміністрації, членів уряду та народних депутатів від коаліції "Стабільність і реформи" по всій території країни буде введено комендантський час. >>>


Х частин "Міліцейського Шелеста" віднині
і на соціальному онлайн проекті

Соціальна мережа Skarga.info

І-VII частини (чи то серії) пригодницького серіалу розміщено тут, три останні - тут. Отже геростратова слава горезвісного Дніпропетровського міськвідділу міліції № 7 зростає з кожним днем. Якщо так і далі піде, невдовзі відділ може претендувати на звання найвідомішого зі знаком мінус структурного підрозділу МВС в українському Інтернеті! "Міліцеський Шелест" - це такі собі "Поліцейська академія" та "Голий пістолет" разом взяті і по-дніпропетровськи. Комедія абсурду "в реалі". В головних ролях: черговий відділення - лейтенант Шелест; начальник МВМ № 7 - Віталій Мифодієнко; співробітники ППС; заступник начальника міського штабу ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області, майор міліції Андрій Ремез та керівниця відділу взаємодії з громадськістю і ЗМІ міського управління МВС Ганна Старчевська, а також чергові міського відділення міліції: Погрібний, Савченко, Коваленко. Ну і звісно, ніякого б "кіна" не вийшло без запального колективу порушників громадського порядку за столиком у дворі на Героїв Сталінграда, 138 - збіговиська матюкливих бидляків, гірких п'яниць, галасливих бешкетників, невтомних обсикачів подвір'я і під'їзду, співаків блатного шансону, запеклих драчунів та іншого кримінального елементу різного віку і статі. В народі таких ще називають співзвучно до прізвища нинішнього "двічі незасудженого" президента - "бандюковичами"!

Поліцейська академія Френк Дребін (актор Леслі Нільсен) з Голого пістолету


Міліцейський Шелест-Х:
нічний стріт-бокс на Героїв Сталінграда, 138

Тому що... підараси?

В ніч з п'ятниці 13-го, на суботу, 14-го серпня, у дворі багатоповерхового будинку № 138 по вулиці Героїв Сталінграда, що на 12 кварталі Дніпропетровська відбулася жорстока бійка, учасники якої, зважаючи на проявлене ними завзяття, билися не на життя, а на смерть… >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1406.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1406.php on line 391

Warning: file(./comments/cart_1406.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1406.php on line 391


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1406.php on line 394


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64