Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Україна – не "малоросія"! Область – не "губернія"!

Слава Україні!

Голові Державного комітету
телебачення та радіомовлення України
Юрію Плаксюку

громадянина України
Олексія Мазура

Звернення

По неділях у вечірньому ефірі Дніпропетровської ОДТРК виходить передача «Губернські прогнози» з ведучим Борисом Філатовим. Мене як громадянина України і українця за етнічним походженням обурює назва програми.

Присутність в ній слова «губернські» сприймаю як національну образу. Вона ранить моє, як і кожного патріота, серце, принижує мою національну честь і гідність. Можливо, хтось, в тому числі сам Борис Філатов та керівництво ДОДТРК (гендиректор - депутат облради від ПР Валентин Чанглі), спить і бачить цілу Україну губернією в складі Російської Федерації, але поки що, на щастя, це не так. Та й ніколи цього не станеться, як би і хто б того не прагнув.

Отже, Україна не є губернією по відношенню до Росії, так само як і не має ніяких губерній в своєму складі. Тож назва передачі, окрім принизливого характеру для національних почуттів українців, є недоречною й виходячи суто з територіального устрою України. В країні всі області як області, а Дніпропетровщина за Філатовим-Чанглі чомусь, не сіло не впало, "губернія"? Що за нісенітниця?

Тим більше, «ГУБЕРНСЬКІ прогнози» неприйнятні для обласного ДЕРЖАВНОГО телебачення, яке має пропагувати в ефірі українські національні цінності, зміцнювати державність, а не принижувати українців нав’язуванням політико-ідеологічних, соціально-психологічних малоросійських, колоніальних штампів. Україна давно не в складі царської Росіїї! Україна – не «малоросія»! Область – не "губернія"!

Не може бути на українському, а надто - ДЕРЖАВНОМУ телебаченні передач, в назві яких є слово «губернія» так само, як немає на нашій, українській землі ані штатів, ані федеральних земель, ані воєводств, ані ще чогось з цього ж ряду.

Як би сприймалася, приміром, така назва передачі на українському телебаченні, як «Федеральні прогнози» чи «Прогнози воєводства»? Чи можна було б назвати авторів, які до цього додумалися, адекватними? То чому ж дозволяється назва «губернські прогнози»?

До того ж, не можна вважати вповні відповідною змісту передачі і другу складову її назви – слово «прогнози». Це передача на суспільно-політичну тематику. Учасники програми в основному аналізують поточну ситуацію, розглядаючи ту чи іншу проблему сьогодення.

Про прогноз як такий там, власне, і не йдеться. Прогнозування абсолютно не є характерною відмінною рисою даної програми, яка б відрізняла її від інших. Якщо в "Губернських прогнозах" й робляться прогнози, то не більше ніж в інших передачах, що наявні в ефірі ДОДТРК.

З огляду на вищевикладене назва програми видається двічі неприйнятною. Вона ніяк і нікуди більше не «стріляє», окрім як по національних почуттях українців. Це пустий звук, але дуже зневажливий по відношенню до української національної ідентичності.

Тому назва передачі має бути приведена у відповідність з її контентом, бо такою, якою є нині, вона виглядає абсурдом в квадраті.

Також викликає питання мова ведучого Бориса Філатова. Чому він розмовляє російською? Невже в юриста і журналіста, який веде передачу на українському ДЕРЖАВНОМУ ТБ, немає інтелектуального потенціалу опанувати державну мову? Якщо так, то наскільки він відповідає статусу ведучого передачі?

Якщо ж це свідоме небажання користуватися державною мовою, то наскільки Борис Філатов є прийнятним для ведення передачі саме на державному телебаченні? До того, як потрапити на ДОДТРК, він вів «Губернські хроніки» на Приват-ТБ- Дніпро (9 канал). То може краще повертався б туди або підшукував собі якусь нову, приватну, комерційну телекомпанію?

Свої претензії я вже повідомляв у телефонному режимі директору департаменту Держкомтелерадіо Олександру Абрамову. Той подякував за сигнал, зауваживши при цьому, що установа вплине на ситуацію лише в тому випадку, якщо передача входить у держзамовлення.

А якщо не входить, то що, у Держкомтелерадіо немає ніяких важелів? А раптом комусь на ДОДТРК захочеться назвати якусь нову передачу «Малоросія сьогодні», чи «Хохляцький вісник», то що, Держкомтелерадіо проковтне? Чи може ще й похвалить за оригінальність?

І взагалі, Дніпропетровська ОДТРК має залишатися українським державним телебаченням, а не якимсь чудернацьким «Чунга-Чанглі ТV», що мовить тут в Україні, при цьому як хоче, так і вибрикується і на яке немає ніяких засобів впливу, правда?
19.01.2011


Читай також:

ГАММА
міліцейських тортур

Міністр українського МВС-НКВД Анатолій Могильов
"Мы их душили-душили, душили-душили..."

В одній з передач документального циклу "Столичні таємниці" - це програма на кримінальну тематику виробництва "ГАММА-tv", яка розповідає про боротьбу зі злочинністю київської міліції - були продемонстровані шокуючи кадри: інсценування допиту затриманого із застосуванням слідчими тортур. Весь жах у тім, що авторами передачі така сценка була показана не як відтворення службового злочину, скоєного співробітниками міліції, не як викриття неправомірних дій правоохоронців, а як звичайне, буденне, само собою зрозуміле дійство, тобто цілком нормальний, робочий процес. >>>


2+2
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua
"2+2" – ТВі = 0
"Не забудьте выключить телевизор!"

Дніпропетровськ залишився без ТВі. З Нового року місцевий 9 канал ("Приват ТБ-Дніпро" Ігоря Коломойського) припинив трансляції ТВі, замінивши його розважальним каналом "2+2". Але веселіше від того не стало. Радше навпаки. >>>


Без гордості, але з Гордоном
Новий інтернет-проект Української правди
Олексій Мазур

Гендиректор НТКУ Єгор Бенкендорф каже, що Перший Національний відзначав День жалоби згідно з рекомендаціями Нацради: без траурної стрічки й свічі пам'яті на екрані та з Міхаілом Задорновим в ефірі. >>>


Надмірний анонсізм телевізійників
шкідливий для здоров'я глядачів


"Схаменіться, будьте люди!"

У наших телевізійників давно стало модою, скоріше за все перейнятою з американського ТБ, кільканадцять разів повторювати анонси сюжетів протягом тієї ж самої інформаційно-аналітичної чи розважальної програми. Спочатку нарізка анонсів йде на старті передачі. Це зрозуміло і ніяких нарікань не викликає - глядачу анонсують підготовлені редакцією сюжети, чим заохочують до подальшого перегляду. Не гріх повторити анонси сюжетів, що залишилися, в середині передачі, нагадуючи тим самим про те, що ще не було показано. Здається, цього було б досить.>>>


ГОЛОДОМОР 1932-33 рр.
Для більшості центральних українських каналів
День жалоби не став трауром

ГАНЬБА!

До такого висновку спонукає телевізійна картинка та програмне наповнення ефіру всеукраїнських мовників у 77 роковини Голодомору-геноциду українського народу. Перший національний, ICTV, "Інтер", "Тоніс", СТБ, ТРК «Україна», НТН, К-1, «ТЕТ», «1+1» вочевидь вирішили зайвою і непотрібною справою розміщувати під час трансляції на своїх логотипах траурну стрічку чи свічу пам'яті. Особливо обурює відсутність відповідного знаку скорботи на державному телеканалі. Чужу для України георгієвську стрічку Перший національний ліпив, тримаючи цей російський імперський символ на своєму логотипі цілий місяць. А от розмістити бодай на один день чорну стрічку на знак пам’яті за мільйонами замордованих голодом співвітчизників – зась. Мабуть принципово. >>>


ТРК Україна

Добалакалася "Україна" до самого краю
Ганьба!

На завершення репортажу з центра Києва, що йшов як звіт про святкування Дня Незалежності в українській столиці, не вистачало лише демонстративного, з посмішкою на обличчі витирання кореспонденткою ТРК "Україна" Олександрою Мітіною ніг об прапор України чи шматування національного стягу або спалення його на камеру. >>>


Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул в рекламному ролику Партії регіонів на 51 каналі (ДОДТРК)

ДОДТРК: вілкулізація ефіру?
Операція "стабілізація"

Якщо з наближенням президентських виборів обласний державний канал під орудою Віктора Ожогіна все більше ставав проБЮТівським, але все ж таки зі збереженням в ефірі місця для інших політичних сил, то нині, складається таке враження, що окрім ПР в ефірі взагалі більше нікого немає. А якщо і трапляється хтось ще, то це радше виключення з правил. Про критику губернатора й казати годі. Цього навіть уявити не можна, не те, що почути чи побачити в ефірі. Все, як в старі добрі "кучмівські часи"... На запитання СПЕЦКОРА відповідає гендиректор ДОДТРК Валентин Чанглі. >>>


Марія Бурмака втомилася від революцій.
Від тих, "що такими не є насправді, що такими даремно
лиш звуться", але співаючи, не уточює, які саме має на увазі


Отакої!

Марія Бурмака зняла відеокліп на свою нову пісню «Досить з мене цих революцій». У музичному ролику, що демонструється по М-1 в рубриці "нове", співачка грає на гітарі в компанії з ведучею 5 каналу Ларисою Губіною, ще якоюсь жінкою, мабуть своєю, не дуже відомою загалу подружкою, та іншими, як можна припустити, друзями й знайомими з дітьми. Всі єдиною сім'єю сидять на дивані, який їздть вулицями Києва. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1407.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1407.php on line 259

Warning: file(./comments/cart_1407.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1407.php on line 259


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1407.php on line 262


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64