Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Держкомтелерадіо відроджує в Україні губернії.
Табачники "рулят"
Грязь Москви

Держкомтелерадіо не сприймає аргументів про неприпустимість наявності в українському державному ефірі передач, в назвах яких є російські імперські адміністративно-територіальні архаїзми, що засвідчують колоніальний статус України. Називання української області «губернією» та тиражування такої дефініції за посередництва державного ефіру в телевізійному відомстві вважають цілком прийнятним. Це випливає з відповіді Комітету (лист від 03.02.2011 № 581/17/3), яку автор матеріалу отримав на своє звернення:

«Шановний пане Олексію!

Відповідно до Вашого звернення від 18 січня 2011 року щодо програмного наповнення телевізійного ефіру Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії інформуємо.

Законом України «Про телебачення і радіомовлення» телерадіоорганізаціям гарантовано незалежність у формуванні програм та визначенні змісту передач (ст. 5, п. 2). Втручання органів державної влади, їх посадових осіб чи працівників у сферу професійної діяльності телерадіоорганізацій не допускається.

(Отже, слід розуміти, що з назвою «Губернські прогнози» жителям області ще й «пощастило», оскільки, судячи з відповіді, могли назвати і «Хохляцький вісник» - Держкомтелерадіо все одно б не втрутилося – прим. О.М.)

Телевізійна програма «Губернські прогнози» Дніпропетровської ОДТРК не входить до тематичного плану телерадіокомпанії на виконання державного замовлення з виробництва і трансляції теле- та радіопрограм у 2011 році. Автор та ведучий програми Б.Філатов має статус позаштатного кореспондента ДТРК.

(Тобто, Держкомтелерадіо не має на Б.Філатова жодних важелів впливу і в принципі не заперечує проти «губернської» назви програми, яка йде в ефірі державної телерадіокомпанії – прим. О.М.)

За інформацією керівництва Дніпропетровської ОДТРК, зазначена програма стала популярною на Дніпропетровщині, має високі рейтингові показники серед глядацької аудиторії.

(Цікаво було б принагідно дізнатися, що то за дослідження? Ким, де і коли проводилися? Шкода, що під час опитування мене не запитали. Моя б відповідь трохи б зіпсувала загальну картину і дещо б знизила підсумковий рейтинг – прим. О.М.)

До участі у програмі запрошуються керівники Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування, ділових кіл та громадських організацій області.

(Тому часто-густо, передача справляє враження такого собі радянського «партсобранія» в червоному, хоча якраз в даному випадку буде правільніше сказати «біло-блакитному», куточку, на яке в радянські часи людей зганяли після роботи – прим. О.М.)

Актуальні суспільно-політичні, економічні та соціальні питання області обговорюються в студії політиками, економістами, діячами науки, культури, відомими особистостями, які мають достатній професійний та громадський авторитет для аналізу проблем області.

(«Актуальні суспільні-політичні проблеми» – тим більше незрозуміла ця відрижка з колоніального минулого України, яка засіла в назві передачі. Чи на думку керівництва ДОДТРК та Держкомтелерадіо «губернія» по відношенню до України і в Україні - це сьогодні знову актуально? – прим. О.М.)

Автори програми не мали намірів образити національні почуття, честь і гідність українців та представників національностей, які мешкають на Дніпропетровщині.

(Щодо інших національностей я не сперечаюсь, а от представників української таки образили. І навіть не розуміють чим. Чи роблять вигляд, а Держкомтелерадіо цьому потурає. – прим. О.М.)

Керівництво ДОДТРК готове до конструктивного діалогу щодо пропозицій та критичних по суті зауважень телеглядачів та радіослухачів.

(Якщо так, то змініть назву на більш підходящу і все – питання зніметься! Чи мої зауваженні не критичні і не по суті? Або критичні та не по суті? Які ж тоді керівництво називає такими, що «по суті»? І яким чином налагоджувати цей «конструктивний діалог»? Чого чекають на Телевізійній в Дніпропетровську чи на Прорізній в Києві: пікетів, мітингів, демонстрацій чи актів самоспалення? Що потрібно зробити, аби стати нарешті почутим? - прим. О.М)

Однак, звертаємо Вашу увагу на дотримання морально-етичних норм спілкування, зокрема й у письмових зверненнях.

З повагою,

Голова Комітету
Ю. Плаксюк».

(Отакої! Це ви мою звертаєте увагу? А чому ж свою стосовно «губернії» не хочете? Ти диви які... До речі, я в своєму зверненні ще й про мову Філатова запитував. Точніше, про його "язык". Не помітили чи забули відповісти? Гаразд, облиште, і так всьо панятна. - прим. О.М.)
08.02.2011


Читай також:

Білогвардієць Шустер
"Білогвардієць" Шустер
Ваше "благородие"

«Біла гвардія» знову в Києві… В прямому смислі, тобто на вулицях міста. До української столиці завітали російські кінематографісти задля екранізації «Білої гвардії» Михайла Булгакова. Примітно, що фінансування стрічки здійснює український телепродюсер Олександр Роднянський. >>>


Олександр Вілкул
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua
Говорить і показує Вілкул
Обережно: "стабіли"

Враховуючи безпрецедентно-рекордні обсяги присутності нинішнього голови обласної державної адміністрації Олександра Вілкула в ефірі Дніпропетровської ОДТРК у порівнянні з попередніми очільниками ОДА (включно з кучмівськими часами), видається за доцільне внесення в програму каналу певних коректив з метою приведення її у відповідність з реальним змістом трансльованого телепродукту. >>>


Перший. Шустер
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua
«Шустер-live»:
нищівна поразка «стабілів»

"Ну... за стабильность!"

Виступаючи в програмі «Шустер-live» (28 січня) на Першому Національному Ганна Герман зіграла декілька сценок, які потрясають вбогістю гри політичної акторки. Наведена нею аргументація аж зашкалює в своїй недолугості, не витримуючи жодної критики. >>>


ГАММА
міліцейських тортур

Міністр українського МВС-НКВД Анатолій Могильов
"Мы их душили-душили, душили-душили..."

В одній з передач документального циклу "Столичні таємниці" - це програма на кримінальну тематику виробництва "ГАММА-tv", яка розповідає про боротьбу зі злочинністю київської міліції - були продемонстровані шокуючи кадри: інсценування допиту затриманого із застосуванням слідчими тортур. Весь жах у тім, що авторами передачі така сценка була показана не як відтворення службового злочину, скоєного співробітниками міліції, не як викриття неправомірних дій правоохоронців, а як звичайне, буденне, само собою зрозуміле дійство, тобто цілком нормальний, робочий процес. >>>


2+2
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua
"2+2" – ТВі = 0
"Не забудьте выключить телевизор!"

Дніпропетровськ залишився без ТВі. З Нового року місцевий 9 канал ("Приват ТБ-Дніпро" Ігоря Коломойського) припинив трансляції ТВі, замінивши його розважальним каналом "2+2". Але веселіше від того не стало. Радше навпаки. >>>


Без гордості, але з Гордоном
Новий інтернет-проект Української правди
Олексій Мазур

Гендиректор НТКУ Єгор Бенкендорф каже, що Перший Національний відзначав День жалоби згідно з рекомендаціями Нацради: без траурної стрічки й свічі пам'яті на екрані та з Міхаілом Задорновим в ефірі. >>>


Надмірний анонсізм телевізійників
шкідливий для здоров'я глядачів


"Схаменіться, будьте люди!"

У наших телевізійників давно стало модою, скоріше за все перейнятою з американського ТБ, кільканадцять разів повторювати анонси сюжетів протягом тієї ж самої інформаційно-аналітичної чи розважальної програми. Спочатку нарізка анонсів йде на старті передачі. Це зрозуміло і ніяких нарікань не викликає - глядачу анонсують підготовлені редакцією сюжети, чим заохочують до подальшого перегляду. Не гріх повторити анонси сюжетів, що залишилися, в середині передачі, нагадуючи тим самим про те, що ще не було показано. Здається, цього було б досить.>>>


ГОЛОДОМОР 1932-33 рр.
Для більшості центральних українських каналів
День жалоби не став трауром

ГАНЬБА!

До такого висновку спонукає телевізійна картинка та програмне наповнення ефіру всеукраїнських мовників у 77 роковини Голодомору-геноциду українського народу. Перший національний, ICTV, "Інтер", "Тоніс", СТБ, ТРК «Україна», НТН, К-1, «ТЕТ», «1+1» вочевидь вирішили зайвою і непотрібною справою розміщувати під час трансляції на своїх логотипах траурну стрічку чи свічу пам'яті. Особливо обурює відсутність відповідного знаку скорботи на державному телеканалі. Чужу для України георгієвську стрічку Перший національний ліпив, тримаючи цей російський імперський символ на своєму логотипі цілий місяць. А от розмістити бодай на один день чорну стрічку на знак пам’яті за мільйонами замордованих голодом співвітчизників – зась. Мабуть принципово. >>>


ТРК Україна

Добалакалася "Україна" до самого краю
Ганьба!

На завершення репортажу з центра Києва, що йшов як звіт про святкування Дня Незалежності в українській столиці, не вистачало лише демонстративного, з посмішкою на обличчі витирання кореспонденткою ТРК "Україна" Олександрою Мітіною ніг об прапор України чи шматування національного стягу або спалення його на камеру. >>>


Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул в рекламному ролику Партії регіонів на 51 каналі (ДОДТРК)

ДОДТРК: вілкулізація ефіру?
Операція "стабілізація"

Якщо з наближенням президентських виборів обласний державний канал під орудою Віктора Ожогіна все більше ставав проБЮТівським, але все ж таки зі збереженням в ефірі місця для інших політичних сил, то нині, складається таке враження, що окрім ПР в ефірі взагалі більше нікого немає. А якщо і трапляється хтось ще, то це радше виключення з правил. Про критику губернатора й казати годі. Цього навіть уявити не можна, не те, що почути чи побачити в ефірі. Все, як в старі добрі "кучмівські часи"... На запитання СПЕЦКОРА відповідає гендиректор ДОДТРК Валентин Чанглі. >>>


Марія Бурмака втомилася від революцій.
Від тих, "що такими не є насправді, що такими даремно
лиш звуться", але співаючи, не уточює, які саме має на увазі


Отакої!

Марія Бурмака зняла відеокліп на свою нову пісню «Досить з мене цих революцій». У музичному ролику, що демонструється по М-1 в рубриці "нове", співачка грає на гітарі в компанії з ведучею 5 каналу Ларисою Губіною, ще якоюсь жінкою, мабуть своєю, не дуже відомою загалу подружкою, та іншими, як можна припустити, друзями й знайомими з дітьми. Всі єдиною сім'єю сидять на дивані, який їздть вулицями Києва. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1411.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1411.php on line 311

Warning: file(./comments/cart_1411.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1411.php on line 311


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1411.php on line 314


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64