Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В окремих сільських районах на одне робоче місце
претендує від 21 до 87 людей

В області рівень безробіття на селі майже вдвічі вищий ніж у містах. Найгірша ситуація на ринку праці в Криничанському, Покровському, Апостолівському, Софіївському, П'ятихатському, Петриківському районах - такі невтішні дані прозвучали під час чергового засідання "Прес-клубу ринкових реформ" в облспілці журналістів.

Спілкуючись з представниками ЗМІ, директор обласного Центру зайнятості Олександр Надтока, серед іншого, навів наступну інформацію.

Минулого року послугами обласного центру зайнятості скористалися 215 тис. осіб - це ті, які не мали роботи й офіційно звернулися до Центру.

На 1 липня 2004 р. на обліку в обласній службі зайнятості перебуває близько 69,9 тис. незайнятих громадян. За перше півріччя поточного року через структури ЦЗ пройшли 140 тис. чол. Середній розмір допомоги по безробіттю в області дорівнює 141,25 грн. ( 36,6% від прожиткового мінімуму).

Третина вакансій, які є в розпорядженні обласної служби зайнятості - з мінімальною зарплатою, яка в 1,5 рази менша від прожиткового мінімуму.

Між тим, за наведеними на пресовому заході даними, в цілому в області збережено позитивні тенденції на ринку праці, а з кінця 2003 р. відмічається стабільне зростання показників зайнятості. За підсумками минулого та шести місяців поточного року на Дніпропетровщині перевищено прогнозні показники програми зайнятості. За даними Держкомстату України за 2003 р. область входить в п'ятірку кращих за рівнем зайнятості населення, який складає 59,6% (по Україні 56,6%, по Європі - 65,0%).

Динаміка рівня безробіття за методологією Міжнародної Організації Праці також позитивна: по області це 8,0% , по Україні - 9,1%. Зменшились також чисельність безробітних та звертання незайнятих громадян до служби, відмічається стабілізація вивільнення працівників із різних сфер економіки, зниження довготривалого безробіття, ріст працевлаштування та перенавчання, тобто активних заходів.

За офіційними статистичними даними сьогодні в області зайнято 1,7 млн. громадян.

- Разом з тим, до початку року кількість людей, які звільнялися, перевищувала тих, які були прийняті на роботу, - говорить Олександр Надтока. - В першому кварталі цього року з'явилась позитивна динаміка, тобто прийнятих на роботу стало більше, ніж звільнених.

Близько тисячі громадян отримали від ЦЗ допомогу для відкриття власної справи, тобто стали підприємцями. Майже 8 тис. осіб пройшли курси підвищення професійної кваліфікації чи перенавчання.

О. Надтока акцентував на налаштованності служби зайнятості на тісну й плідну взаємодію з працедавцями та профспілками. Це є принциповим курсом очолюваного ним Центру й робота в цьому напрямку поглиблюватиметься.

У своєму слові присутній на прес-конференції заступник голови обласної міжгалузевої ради профспілок Георгій Скляров торкнувся можливих негативних наслідків від вступу України до Світової організації торгівлі:

- Профсоюзы поддерживают в принципе вхождение Украины в эту организацию, но у нас есть в этой связи серьезные опасения. Как показывает опыт государств-членов Всемирной организации торговли при вступлении нее в стране неизбежно наступал так называемый период временного, в 2-3 года, экономического похолодания: росла безработица, понижался жизненный уровень граждан. С этими явлениями сталкивались страны, куда более экономически развитые нежели Украина, где, в частности, зарплата ровнялась не $37 как у нас, а $700-800 и пенсия $500. Для смягчения негативных последствий существует практика достижения соглашений об особых условиях членства на первых порах. Когда откроют рынки некоторые наши товары проиграют в конкуренции с аналогичными продуктами других стран, как следствие - закроются предприятия, сократятся рабочие места. Профсоюзы предлагают просчитать возможные негативные последствия в каждой отрасли, определить степень конкурентоспособности предприятий и начать соответствующий переговорный процесс по достижению особых условий для отраслей.



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64