Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Голова СПУ Олександр Мороз про В.Шилову:
"Вікторія - толкова жінка... може вирішувати справи по справедливості"
Жінка з косою ...і шилом
Взгляд с экрана

Таку характеристику Сана Санич дав, відповідаючи на моє запитання, поставлене в чат-конференції, яку проводило інформаційне агенство "RegioNews":

Олексій Мазур:
Що вас пов'язує з колишньою депутаткою Дніпропетровської облради від блоку Лазаренка, а нині - депутаткою від Партії регіонів Вікторією Шиловою і як ви оцінюєте її роль в соціалістичному русі на Дніпропетровщині? Певного часу вона очолювала дніпропетровську філію жіночої організації СПУ, якою на всеукраїнському рівні керує Семенюк, і це, подейкують, закінчилося скандалом, а ще кажуть В.В. Шилова керувала вашим регіональним виборчим штабом. Які у вас залишилися згадки про Вікторію Віталіївну? Теплі чи холодні? І через що саме?

Олександр Мороз:
Вікторія - толкова жінка. Коли в багатьох областях влада не допускала соціалістів до ЗМІ, на її передачі завжди можна було поспілкуватися з дніпропетровцями. А канал, і сама вона користувалися довірою громадян. Це і визначало стосунки. Те, що вона представляла партію "Громада", мене не цікавило. Важливо, що людина може вирішувати справи по справедливості.


СПЕЦ-коментар: Щоправда, я не дуже пам'ятаю часи, коли саме соціалістів, окремо від інших опозиціонерів, не пускали на ТБ, а Шилова всупереч політики "партії та уряду", наважувалася запрошувати їх на свої передачі.

Під час президентства Ющенка на обласному державному ТБ всі політичні сили мали рівні можливості бути представленими в ефірі. І "социкі", і "нацикі", і хто хочеш. І все було гаразд. Але ж цей факт зовсім не є особистою заслугою Шилової. Майдан виборов свободу слова для всіх ЗМІ. І на тривалий час вони стали такими незалежно від форм власності. В тому числі і Дніпропетровський Державний. Після перемоги Помаранчевої революції обласний канал був би таким за будь-якого керівника.

Нині ж, за президента-рецидивіста Януковича - все як в "старі добрі" кучмівські часи і навіть гірше. Ну і де тепер "волелюбна" Шилова"? В Партії регіонів! І ніяких претензій до того, у що зараз перетворилася Дніпропетровська ОДТРК під орудою "біло-блакитного" гендиректора В. Чанглі в неї немає. От і вся її волелюбність. А щодо "толковості", то для когось - тямуща, а для когось і зовсім навпаки. Невідомо, кого більше.

До речі, ця "толкова", за визначенням Мороза, коли була щирою "лазаренківкою" (це невдовзі після того, як перестала бути "помаранчевою") віншувала Павла Івановича як могла та ще й у державному ефірі: малювала його справжнім патріотом рідного краю, таким собі Батьком області, головний борцем за добробут дніпропетровчан, жертвою політичних репресій, в'язнем сумління, безневинним страждальцем від підступної змови продажної української Феміди і гнилого американського правосуддя. А всі, хто відвернувся від Павла Івановича у тіяжкі часи (ну там, Тимошенко і компанія) - безсовісні зрадники людини з великої літери.

Як би це не здавалося дивним, але гаряча "лазаренківка" охолола дуже вчасно - якраз перед місцевими виборами-2010. Коли стало ясно, що за Януковича Павлу Івановичу нічого не світить. Хоча, здавалося б, кримінальні терміни мали б тільки здружити обох, та якось не склалося.

"Толкова" Шилова, яка завжди справно слідує політичноій моді, зорієнтувалася дуже правильно: час міняти "хазяїна", бо з тим що був, до обласної ради вже не пройдеш. А хочеться ж. Ну і як же їй, тямущій, було не вступити до Партії регіонів, коли та перлася у владу бульдозером, підминаючи під себе всіх і вся й діючи за принципами "хто не знами - той проти нас" і " якщо ворог не здається, то його знищують". Як же за таких обставин Вікторія Віталіївна могла утриматись від нанесення черговго макіяжу - тепер вже у біло-блакитних тонах. Головне щоб взяли! І таки взяли. Не дали пропасти.

Те, що вона Лазаренка вихваляла, якого регіонали завжди пригадували ненависній їм "тимошенніці" в якості чи не найголовнішого компрометуючого факту - простили, головне - толкова жінка ще здавна була налаштована проти Юлії Володимирівни, а під час президентської виборчої кампанії взагалі почала "мочити" її по-чорному. Викривала її злодіяння за всі роки, скоєні як на всеукраїнському, так і регіональному рівні. "Прихід Тимошенко до влади - це загибель для країни" -такий суспільний месидж можна вважати головним у широко розгорнутій Шиловою в місцевіих ЗМІ антитимошенківській кампанії.

Навіть косу на такий самий манір, що називається впіку, заплела, мовляв подібна українська зачіска їй личить більше, ніж "вірменській дівчинці" Григян, як повсякчас Вікторія Віталіївна називала Юлію Володимирівну, педалюючи національний фактор, бо ідея слов'янської єдніості типово проросійського штибу (по суті, її вітреньківський варіант), за якою, наприклад, такий запеклий українофоб як Дм. Рогозін нам українцям - і друг,і брат - ще одна фішка В.Шилової.

Справедливості заради, слід зазначити, що з зачіскою вийшло гарно, аж ніяк не гірше оригіналу. Принаймні, не порівняти з тим жахіттям, яке влаштувала на своїй голові рідна тітка Юлії Володимирівни - керівниця Дніпропетровської обласної організації "Батьківщини" Антоніна Ульяхіна. Та примудрилася змайструвати собі щось на зразок коси з мінімуму волосся, яке має в наявності, внаслідок чого те, що вийшло, радше нагадувало терновий вінок.

Скількома втраченими голосами для Леді Ю в рідній для неї Дніпропетровщині обернулася ця пародія - одному Всевишньому відомо. І ніхто ж їй, зі штабу не наважився прошепотіти на вушко, мовляв, "тітонько, ну що ви таке робите? Не смішіть людей і племінницю не підставляйте". Уявляю, на який би ризик наразив себе такий сміливець з числа щирих вболівальників за Юлю.

Тож виходить, що Шилова завжди "в дамках", щоб не відбувалося, при будь-яких президентах, у будь-яких політичних силах. Якщо ця традиція триватиме і далі, то можна сміливо прогнозувати, що коли на Дніпропетровщині буде перемагати "Свобода", то Шилова може опинитися і в її лавах.

Тим більше, що Тягнибок теж дуже приязно відгукувався про Вікторію Віталіївну, стаючи на її бік під час протистояння героїні в іпостасі гендиректорки ДОДТРК з "нашоукраїнським" головою ОДА Віктором Бондарем. Лідер націоналістів тоді характеризував Дніпропетровський Державиний патріотичним, державницьким каналом, а місцева "Свобода" влаштовувала навколо Шилової цілі хороводи з партійними прапорами.

Це ж треба - ну всім Шилова товаришка і вірна соратниця. Майдан, Блок Лазаренка, СПУ, Партія регіонів. Між Лазаренком і Морозом, відразу після відставки з посади гендиректорки ДОДТРК Шилова зробила невеличкий реверанс в бік Тигіпка, заявивши, що планує приєднатися до його команди, але на це можна не зважати, бо слова так і залишилася словами. До всіх має свій підхід. І ніким не залишається не віддяченою.

Щоправда, якщо "Свобода" на Дніпропетровщині колись і перемагатиме, то, в очевидь, не так скоро як того хотілося б. Пройдуть, щонайменше, цілі десятиліття. А це вже буде не на користь Шилової. Але і тут є вихід: її можуть взяти до "свободівського" списку, так би мовити, у вшанування і в пам'ять про минулі "бойові заслуги". Запросто. Якщо це їй самій, звісно, буде потрібно.

Зараз Шилова, маючи другу каденцію в облраді, вже мабуть націлюється на Верховну Раду. Це місце якраз для таких як вона. І можна не сумніватися - тямуща жінка доб'ється свого. Прорветься. Бо має своє "ноу-хау". Воно її ніколи не підводило. І тут стане в пригоді. З ним Вікторія Віталївна здатна дійти аж до "міністра інформації" - таку посаду вона бачить найбільш підходящою для себе, про що заявляла в пресі. Цього важжливого посту поки що не існує, але не біда - прийде час і його створять спеціально для Шилової. Пропорційно застосованому тямущої жінкою "ноу-хау".

Вікторія Шилова, Блок Лазаренка/СПУ/ПРУ...

RegioNews
Олексій Мазур:
На останньому з'їзді СПУ вас з почесного голови знову зробили діючим головою партії. А як щодо того, що двічі в ту ж саму річку не входять?

Олександр Мороз:
Партія - не річка. Це море. Море людей.


СПЕЦ-коментар: Нічого не скажеш, гарна аналогія. Тільки от чи відповідає вона СПУ по смислу, в плані кількості партійців? Хіба можна це назвати "морем". Як на мене, то все таки більше підходить "річка".

Олексій Мазур:
Як сприйняли звістку про виключення вашої партії з Соцінтерну? Як на мене, то давно було пора, з чим вас і вітаю. А ще хочеться дізнатися як у вас тривають стосунки з російською неофашистською, імпер-шовіністичною партією Дм. Рогозіна "Родіна"? Вам, українцю, не соромно мати таких побратимів-українофобів? До речі, росіянин Рогозін завжди вважав і вважає Крим - російським. І ніколи не соромився привселюдно висловлюватися з цього приводу. Може ви, українець, теж так вважаєте?

Олександр Мороз:
Це непорозуміння. Ми ближчим часом його усунемо. Партія "Родіна" увійшла в склад "Справедливої Росії" і тепер є членом Соцінтерну. Там не приймають неофашистських партій. До речі, коли була загроза відокремлення Криму через дії Президента Криму, за моєю ініціативою парламент України ліквідував цю посаду.


СПЕЦ-коментар: Одначе договір про співпарцю з чужеземною "Родіною", Мороз укладав значно пізніше, знаючи про різкі антиукраїнські висловлювання Рогозіна і про Крим, і про Тузлу, і на інші теми. Та ніщо, як бачимо, не завадило українському соціалісту побрататися з російським шовінюгою.
07.09.2011


Читай також:


СПЕЦКОР
представляє:

І СЛОВОМ...І ШИЛОМ
ФОТОКОЛАЖ

Нарешті сталося! Здійснилася вікопомна подія! Вікторія Шилова перетнула кордони вічного комунального Мордору - відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд". Щоправда, не власною персоною, а за посередництва свого білборду, поповниши перелік тих потенційних кандидатів на посаду міського голови, які вже світилися своїми "біг-мордами" на території цього комунального гетто. Зокрема, в такий спосіб тут вже встигли відзначитися Микола Швець та Володимир Тюрін. >>>Вікторія - понад усе!

Фронт Вікторії Шилової


СПЕЦКОР
презентує:

ймовірних кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська
та в депутати міськради,
відомих в місті суспільних діячів і діячок,
фундаторів іменних блоків
й очільників громадсько-політичних організацій:


Загіда Краснова
Святослава Олійника
Андрія Денисенка
Ігоря Циркіна

а також
"останню надію на правду" -
*Вікторію Шилову*

у СПЕЦ - ФОТОКОЛАЖАХ

Дніпропетровські
BIG-MORDY

частина ІІ


Жінка з косою ...і шилом

Обласною студією ТБ блукає привид жінки з косою... і шилом
На ДОДТРК бояться повернення Шилової, очікуючи його вже найближчим часом

Про це автор сайту дізнався від співробітників Дніпропетровської ОДТРК, куди зателефонував, аби висловити свої чергові претензії щодо низького професійного рівня журналістів, які останнім часом з'явилися на обласній студії державного телебачення, а також донести своє обурення русифікацією ефіру, що дедалі набирає обертів з приходом на канал нового керівництва. >>>


Вікторія Шилова на 34 каналі

Шилова пропала з ефіру через перенапругу
Запобіжник не витримав...

Голова правління "Телевізійної служби Дніпропетровська" ( 34 канал ) Ігор Горобець називає причиною раптового переривання прямого ефіру з депутатом облради від Блока Лазаренка Вікторією Шиловою технічні негаразди. >>>"Мой номер 245"
Перший (анти-)Національний реабілітує "понятія"

Черговим гостем Дмитра Гордона на Першому (анти-)Національному став колишній футболіст ташкентського "Пахтакору", в минулому - картярний гравець і тіньовий ділок, а нині - російський бізнесмен і меценат мистецтв, культури й спорту Алімжан Тохтахунов, також відомий в кримінальних колах за прізвиськом "тайванчик". >>>


 СТОП цензурі!
"Чунга-Чанглі ТБ".
Кричуща політична цензура на ДОДТРК

Обережно: "стабіли"!

Вечірній ефір програми "Тема дня" з ведучим Владом Войцеховськиим на Дніпропетровській ОДТРК від 24 серпня явив собою яскравий зразок "свободи слова" і політичного плюралізму по-"стабільному". >>>


"Дніпропетровський біло-блакитний"

Повний стабілізець

З приходом на Дніпропетровську обласну державну телерадіокомпанію нового керівництва (гендиректор – депутат облради від Партії регіонів Валентин Чанглі) її ефір втратив всі, бодай найменші ознаки політичного плюралізму. ДОДТРК перетворилася на рупор виключно правлячої Партії регіонів. Інформаційне наповнення Дніпропетровського Державного каналу стало нестерпно сервільним, кондовим, совковим. Негативні зміни, які відбулися, викликають асоціації з подорожжю на машині часу в добу СРСР до перебудови, тільки замість керівної КПСС – Партія регіонів. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1454.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1454.php on line 319

Warning: file(./comments/cart_1454.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1454.php on line 319


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1454.php on line 322


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64