Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Пинзеник грає на випередження

Перейменування партії “Реформи і порядок”, очолюваної нардепом В. Пинзеником на “Нашу Україну”, що було затверджено на нещодавньому партійному з'їзді, викликало неоднозначну реакцію у партнерів по Блоку.

Передчасним і недоречним у період виборчої кампанії називає такий хід голова Дніпропетровської обласної організації НРУ Віктор Сиченко. На думку політика, такі рішення обов’язково потрібно було б узгодити з партнерами по Блоку, який носить майже таку ж назву - Блок Віктора Ющенка “Наша Україна”. Те, що сталося, за словами В. Сиченка, може спричинити виникнення “нездорового ажіотажу” всередині Блоку, що аж ніяк не піде на користь виборчій кампанії.

Самі ж представники “Нашої України” (партії) вважають, що перейменування сприятиме об’єднавчому для національно-демократичних сил процесу з прицілом на парламентські вибори 2006 р., до того ж, зігравши, сказати б, на випередження, партія “Наша Україна” унеможливила присвоєння аналогічного партійного бренду у технологічних цілях політичними силами, що виступають опонентами Блоку. Отже в рішенні про перейменування партії вони не вбачають жодного сумнівного аспекту - лише позитив.

- В перейменуванні немає ніякої біди, - впевнено заявляє заступник голови облорганізації партії “Наша Україна” Володимир Чернявський. - Більше шуму й надуманості з боку тих, кому це рішення, що називається, “не на руку”. Для того, аби взяти участь в парламентських виборах, треба встигнути об’єднатися, зареєструватися до 1 січня 2005 року, адже в цих перегонах має право брати участь партія, що була зареєстрована за рік до початку виборчої кампанії.

- А що завадило партії взяти участь у виборах зі своєю старою назвою?

- Справа в тому, що ми не хочемо втратити бренд “Наша Україна”. З технологічної точки зору ми вчинили абсолютно правильно. Таким чином ми все встигаємо: перейменувати партію, зареєструвати її, об’єднати навколо себе всіх, хто цього захоче. Ми вирішили прискорити об’єднавчий процес.

- Партія взяла собі назву цілого Блоку, чи не є це з вашої точки зору не досить скромним?

- Я не думаю, що це нескромно. Все одно, хтось повинен був взяти на себе таку ініціативу. А яким ще чином можна об’єднатись? Розпустити всі партії, які мають наміри об’єднатися і потім створювати єдину? На це піде рік-півтора. Це надто тривалий процес і до виборів він би не був завершений... Я цікавився думками окремих людей з інших партій - наших партнерів, вони не вбачають у рішенні про перейменування партії чогось недоброго. Ніхто ж не робив паніки з того, що свого часу УНП присвоїла собі бренд Української народної партії, хоча ми знаємо, що Ющенко хотів саме так в майбутньому назвати об’єднавчу партію.

Одначе, попри всю благородність декларованої цілі, маневр В. Пинзеника на випередження тим не менш породжує певні сумніви. Один з них - чи не призведе це до зворотного ефекту: замість об’єднання - загострення суперечок всередині Блоку, які так небажані в розпал виборчої кампанії.

За логікою Пинзеника, тепер всі, хто сповідує національно-демократичні цінності, неодмінно мають пристати саме до нього. Зрозуміло, що якби він був справді видатною харизматичною особистістю, яка б претендувала на роль національного лідера, об’єднання навколо нього відбулося б і під прапорами ПРП. Як бачимо, такого чомусь не сталося. То хіба цьому сприятиме зміна “вивіски”? Що, тепер Пинзеник “хреститиме” у справжніх “наше українців” Тарасюка, Костенка, ...Ющенка?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64