Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Секс-місія" на 1+1: говорили про жіночий оргазм,
а показували пеніс
1+1
Ти не один

На каналі 1+1 відбулася прем'єра пограми "SEXмісія" - це авторський проект подружньої пари журналіста Світлани Усенко та оператора Віталія Панасюка. Перший випуск був присвячений такій надзвичайно важливій і злободенній для сучасного українського суспільства, а надто - його чарівної половини, темі як жіночий оргазм.

В пошуках найкращих шляхів досягнення заповітної цілі ведуча спілкувалася з медиками, випробовувала на собі різні, рекомендовані спеціалістами відповідного профілю, фізичні вправи задля стимуляції ерогенних зон, зокрема зміцнення стегон та підвищення тонусу м'язів вагіни. Паралельно в передачі наводилися стаистичні дані щодо сексуального життя українців, своїми коментарями ділилися сексологи, гінекологи, андрологи.

Програма оригінального жанру має всі права на існування у пізньовечірньому ефірі загальноукраїнського каналу. Вона урізноманітнює сітку мовлення, викликає живий і непідробний, через свою животрепетну тематику, інтерес в глядацької аудиторії, збагачує кругозор, та ще й практичну користь, якщо пощастить, принести може.

Єдине зауваження, яке виникло в автора цих рядків, стосується недотримання в передачі, скзати б, гендерної рівності. Один з сюжетів був присвячений детальному висвітленню будови чоловічого статевого органу. Причому все показувалося не на якомусь гумовому муляжі, а на живому матеріалі.

Досвідчена з вигляду лікарка в білому халаті в стерильних (дай Боже, щоб вони такими були) медичних рукавичках з відчуттям виконання громадянського обов'язку проводила анатомічний лікбез на геніталіях молодого чоловіка призовного віку. Складалося враження, що він і справді прийшов на призовну комісію. Якщо так, то чувак здорово "попав": завдяки вмілим маніпуляціям медичної співробітниці "засвітив" свої причиндали на всю країну зі всіма подробицями. Залишається сподіватися, що сміливець, який з честю витримав всі випробування долі, пішов на це добровільно, а не примусово, виконуючи команду військового комісаріату чи ще чиюсь.

Розпочинаючи сеанс, "просвітителька" сказала, що навіть самі чоловіки бувають не вповні у курсі всіх складових їхнього дітородного органу, тож виглядало так, ніби все це дійство робиться в перше чергу заради чоловічої аудиторії програми.

Теоретичний матеріал "викладачка" супроводжувала наочною демонстрацією: оце - пеніс, а так виглядає його голівка, що звільнюється шляхом відсування назад крайньої плоті. На кінці - отвір сечовивідного каналу (який під тиском вмілих пальчиків докторки повністю відкрився). Тітонька також акцентувала на необхідності обережного поводження з "уздєчкою", оскільки та може травмуватися при надто інтенсивному статевому акті.

Акуратно піднявши долонею статевий член, медик продовжила "екскурсію" розповіддю про яїчки. Відтак всі, хто досі був не в темі, дізналися, що обидва знаходяться у мошонці, праве висить нижче лівого, а разом змінюють свою диспозицію в залежності від різних психо-емоційних та температурних факторів як от збудження, страх, холод тощо.

Все, звичайно, виглядало дуже классно, у вищому ступені переконливо і навіть весело. Єдине запитання, яке закономірно виникає - якщо такому детальному огляду було піддано чоловічу гордість, то чому б не дослідити аналогічним чином жіночі принади, тим більше в передачі про жіночий оргазм? Автори забули про гендерну рівність? Де ж справедливість? Чи чоловічий статевий орган на весь екран - це цілком прийнятно, а жіночий - неодмінно порнографія?

До речі, якраз цій темі і буде писвячена наступна передача, зокрема секс-експерти обговорюватимуть наскільки порно корисне чи шкідливе для сексуального здоров'я.

Слухав про жіночий оргазм, дивився на чийсь пеніс, а сам думав про... Україну та проводив аналогію з поточною суспільно-політичною ситуацією. Це все тому, що я ж, окрім того, що "національно стурбований", так ще й дипломований політолог. Отже, нічого дивного.

Янукович, пеніс, влада, оргазм, опозиція, вагіна, народ. Звісно, Зігмунд Фройд висловився б на цю тему куди компетентніше, та не претендуючи на лаври засновника психоаналізу, можу поділитися результатом власних роздумів, навіяних темою прем'єрного показу "Секс-місії". Мій сумний висновок полягає в констатації наявності в Україні тотальної соціальної аноргазмії: суспільство ще жодного разу не отримало задоволення від жодного акту чинної влади.

Щоб Янукович не робив - в нього все виходить якнайгірше. В цього президента-конфуза що не реформа, то повний гаплик! Податковий кодекс, пенсійна реформа, пільгові пертурбації, зрештою, зміна часового поясу України. Ще не було жодної дії, яка б не призводила до регресу, до неодмінного перетворення недосконалого чи поганого на ще гірше. В підсумку в мене народилося щось на зразок анекдоту:

- Чому за весь час президентства Януковича Україна жодного разу не відчула від його правління оргазму?
- Тому що Віктор Федорович все робить тільки через жопу...


Обговорення теми на Інтернет-сайтах
Соціальна політична мережа , ТелеКритика
04.10.2011


Читай також:


Дожилися: «цадик» Шустер звинуватив
українців... у Голокості

ЛЕХАЇМ!

Ефір «Шустер-live» від 30 вересня завдяки неабияким старанням ведучого явив собою яскравий приклад перетворення українського телебачення, зокрема його Першого Національного (!) каналу, на рупор українофобії. >>>"Мой номер 245"
Перший (анти-)Національний реабілітує "понятія"

Черговим гостем Дмитра Гордона на Першому (анти-)Національному став колишній футболіст ташкентського "Пахтакору", в минулому - картярний гравець і тіньовий ділок, а нині - російський бізнесмен і меценат мистецтв, культури й спорту Алімжан Тохтахунов, також відомий в кримінальних колах за прізвиськом "тайванчик". >>>


 СТОП цензурі!
"Чунга-Чанглі ТБ".
Кричуща політична цензура на ДОДТРК

Обережно: "стабіли"!

Вечірній ефір програми "Тема дня" з ведучим Владом Войцеховськиим на Дніпропетровській ОДТРК від 24 серпня явив собою яскравий зразок "свободи слова" і політичного плюралізму по-"стабільному". >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


Обласне державне телебачення віншує енкаведистів
Про "Засекреченную любовь" гендиректора Дніпропетровської ОДТРК
Віктора Ожогіна до радянських спецслужб

"СПЕЦКОР" вже наголошував у своїх публікаціях на тому, що зі зміною керівництва Дніпропетровської ОДТРК одні кричущі явища були замінені іншими, не менш кричущими. З огляду на це, така кадрова ротація була схарактеризована заміною "шила" на "мило". Так от, чим далі - тим гірше. Останні події взагалі шокують. >>>

Віктор Ожогін і шеф-редактор <Телекритики> Наталія Лігачова- Вікторе Федоровичу, а які у вас були улюблені предмети в школі?
- Ну як які? Звісно, ті, що, як то кажуть, погано лежали. І не лише в школі.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1461.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1461.php on line 206

Warning: file(./comments/cart_1461.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1461.php on line 206


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1461.php on line 209


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64