Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


У День Соборності в Дніпропетровську на могилі бійців УНР замість раніше тричі знищуваного "невідомими" вандалами дерев'яного
хреста встановили меморіальний камінь

ГЕРОЯМ - СЛАВА!

22 січня у Дніпропетровську на присвяченому Дню Соборності України мітингу було відправлено панахиду і встановлено пам'ятного камня на братній могилі бійців армії УНР, які загинули у боях за незалежність.

Як вже повідомлялося, на цій могилі Українська Народна партія тричі встановлювала хрест і його тричі знищували "невідомі" вандали.

З великим хвилюванням зібрання слухало виступ пані Наталії Левченко про похованого тут її дідуся

Голова Дніпропетровської організації УНП Анатолій Сокоринський піддав жорсткий критиці політику сучасної влади, яка не виконала жодної зі своїх передвиборчих обіцянок, нагадав, що "нас переконували - досить перестати критикувати Росію, не чіпати Чорноморський флот - і буде дешевий газ". Проте ніяке плазування перед Москвою не допомогло.

Народовець висловив припущення, що у російському вислові "братский народ" слово "братский" походить від дієслова "забрать".

Учасники прийняли підготовлені УНП резолюцію та звернення до керівництва національно - демократичних партій.
ДОО УНП
інформує ДОО УНП

РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ

жителів міста Січеслава
22.01.2012 р.

Ми, члени національно-демократичних політичних партій та громадських організацій, спільно з мешканцями міста, у цей святий день, з сумом констатуємо, що найбільше завоювання українського народу - Незалежність, і територіальна цілісність Держави та демократичні свободи знаходяться під загрозою.

Партія Регіонів, що прийшла до влади, скориставшись відсутністю єдності національно-демократичних політсил, виявилася повним банкротом та невиправданим брехуном перед українським народом.

Жодна передвиборна обіцянка партії Регіонів не була виконана. "Покращення вашого життя вже сьогодні", як і слід було чекати, наступило лише для жменьки олігархів, а гасло "Почую кожного" обернулося утисками свободи слова та друку. Більшість народу кинуто у вир зубожіння і безправ'я.

Зростають ціни та тарифи, нищиться малий та середній бізнес, молодь не має перспектив реалізувати себе, отримати гідну платню та житло. Масова еміграція призводить до втрати Україною свого інтелектуального потенціалу.

Відновлюється русифікація, нищаться українські школи та інші навчальні заклади, переписується на користь Росії українська історія, розпочалось глумління над українськими героями.

Намагаючись уникнути відповідальності за свою недолугу політику, керівництво держави вдається до політичних репресій та до нацьковування одних українців на інших, а також вдається до ганебних жестів, типу скасування Дня Свободи, якої вони не дали.

Найкращу відповідь на ці провокації дав простий народ, стихійно та масово закидаючи "біг морди" В.Януковича всім, що потрапляє під руку. На Донеччині розпочався рух з вимогою про його відставку.

Сьогодні, в роковини вікопомного ІV Універсалу, що проголосив незалежність України, а також Злуки УНР та ЗУНР, ми заявляємо - провокаційна політика сіяння розбрату не пройде, схід і захід навіки разом.

Ми вимагаємо:

1. Відставки Кабінету Міністрів.
2. Притягнення до кримінальної відповідальності тих, хто порушував Конституцію, в першу чергу - міністра -українофоба Д.Табачника.
3. Негайного припинення тиску на дрібний та середній бізнес - основу нормального суспільства.
4. Негайного звільнення політв'язнів.
5. Недопущення розпродажу української землі.

ЗВЕРНЕННЯ

до голів партій "Наша Україна", Конгрес українських націоналістів, Українська Народна партія, Українська платформа "Собор" та інших партій національно-демократичного спрямування

За 20 років незалежності Україна так не стала правовою, демократичною, національною державою.

Ситуацію в Україні коротко можна охарактеризувати так:
- національні інтереси України стають все більше предметом політичних торгів;
- відбувається не розвиток, а згортання демократії та свободи слова;
- знищується мале та середнє підприємництво;
- продовжуються рейдерські захоплення підприємств, у селян намагаються відібрати найдорожче - землю;
- масово закриваються українські школи;
- з теле- і радіоефіру витісняються українська мова і культура, національні герої принижуються;
- процвітає корупція.

Ситуацію в державі можна змінити, якщо на парламентських виборах 2012 року національно-патріотичні сили знову відновлять свої впливи у законодавчому органі.

Ми, повноважні представники Дніпропетровських обласних організацій: Української Народної партії, партії "Наша Україна", партії "Собор" та Конгресу Українських націоналістів усвідомлюємо небезпеку, яка нависла над Україною, і вимагаємо від керівників національно-демократичних партій прискорити процес об'єднання партій в одну політичну силу. Тільки так можна перемогти на парламентських виборах!

Таке об'єднання має базуватися на таких основних принципах:

- держава та її суверенітет є найвищою цінністю, яку влада має розвивати і оберігати, а не торгувати нею;
- українська мова є основою національного суверенітету;
- розвиток національної економіки, яка постійно створює робочі місця і наповнює український ринок вітчизняною продукцією;
- земля, є найбільша суспільна цінність всього українського народу, а не предмет торгів;
- в Україні має бути єдина Помісна православна церква;
- Україна має набути членства у Європейському Союзі і НАТО, на рівноправних засадах;
- українська культура, традиції, історія мають бути невід'ємною частиною нашого повсякденного життя і відігравати базову роль у вихованні молодого покоління українців.

Ми разом повинні збудувати Велику, Соборну, Демократичну, Національну і Правову Державу!

Слава Україні !
22.01.2012


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1476.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1476.php on line 197

Warning: file(./comments/cart_1476.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1476.php on line 197


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1476.php on line 200


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64