Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Янукович хоче перетворити армію на залізний кулак
проти українського народу
Майстер кулачних боїв Саламатін
"Когда мать меня рожала,
вся милиция дрожала,
Потому что моя рожа -
На бандитскую похожа"

Один урка з двома судимостями, що перебуває на найвищій державній посаді, зробив міністром оборони іншого, по суті такого ж, тільки формально поки що без "ходок". Заміна антиукраїнським самодержцем Єжеля на майстра кулачних боїв Саламатіна, як і інші ротації, що вже сталися, приміром в СБУ ,чи ще відбудуться, слід розглядати в рамках підготовки президента-рецидивіста до парламентських виборів.

Вочевидь, той серйозно побоюється за невтішні для себе результати і готується захищатися від праведного народного гніву всіма способами. В тому числі і армією.

Для цього на посаді очільника військового відомства йому потрібна не лише абсолютно "своя", надійна людина, чия персональна відданість первірена часом, але й така, інтелектуальні та морально-етичні кондиції котрої легко дозволять отримувати та виконувати незаконні розпорядження - в тому числі застосовувати збройні сили проти мирних громадян, не зупиняючись ні перед чим і не замислюючись над тим, що відбувається.

Йдеться як про використання армійських частин в забезпеченні виборчих маніпуляцій, які готуються бандюковичами, так і приборкування можливих масових народних виступів проти фальсифікацій волевиявлення. Як відомо, переляк від Майдану в президента-ананаса - назавжди, здається, це почуття вкорінено в нього вже на рівні підсвідомості, тому Віктор Федорович прагнутиме убезпечитися від ризиків всіма способами. Міліцію та СБУ для цього він вже підготував, тепер справа за армією.

До речі, виконуючи ймовірні злочинні накази в розгортанні збройних сил проти українського народу, Саламатін не відчуватиме жодних комплексів, адже він (як і новий очільник СБУ Калінін) є росіянином, який отримав українське громадянство відносно недавно. Тобто українці не те що нерідні для нього, а скорше етнічно й ментально чужа норовиста маса, яка завжди потребувала й потребуватиме приборкання, чим він, виконуючи особисту волю біло-блакитного вождя, із задоволенням і займатиметься, принаймні, буде для цього завжди напоготові.

Саламатін виміщатиме на українцях свою лють так само запекло і по-звірячому, як він бився з опозиційними депутами в стінах парламенту на день ратифікації ВР Харківських угод та під час блискавичної силової спецоперації з розблокування президії. В цьому плані найбільш точного і підходящого для Януковича кадровго рішення важко назвати, його просто не існує. Саме для цього він і замінив "м'якого українця" Єжеля на "залізного росіянина" Саламатіна. Призначення єнакіївським уркою наступного "смотрящего", цього разу над ЗСУ - це його чергова погроза кулаком всім українцям: "начувайтеся, урою кожного".

Ця замітка, розміщена автором на сайті "Дурдом.іn.ua", була занесена редакцією до розділу "Санбюлетень", тобто визнана однією з найкращих серед поточних публікацій:
Обговорення статті в Дурдомі

Санбюлетень
09.02.2012


Читай також:Я - пам'ятник собі

В Україні розгорнулася дискусія, чого більше заслуговує Янукович за своє правління: прижиттєвого пам'ятника чи посилання на "х*й". В підсумку, заради національної консолідації та об'єднання українців було вирішено спорудити скульптуру глави держави в повний зріст, що впевнено крокує вперед, з написом на постаменті: "Президент України Віктор Федорович Янукович йде на х*й".


Україна - без Януковича!
Росія - без Путіна!

Юрій Шевчук
ФОТО-кліп на пісню
Юрія Шевчука (ДДТ)
"СВОБОДА"
за участю: Віктора Федоровича Януковича та представників його адміністрації;
Кабміна України в повному складі; міліцейських спецпідрозділів Києва, Москви й Мінська;
лідерів української опозиції, а також десятків і сотень тисяч прихильників
Свободи й Демократії в Україні та Росії:
>>>Назад, у майбутнє!
"Януковича - вперед у минуле!"
Віктор Федорович і неандертальці

На цьому кадрі ви бачите, як винахідник машини часу Еммет Браун разом зі своїм молодим другом і соратником Марті МакФлаєм з кінотрилогії Стівена Спілберга та Роберата Земекіса "Назад, у майбутнє!" щойно здійснили вдалий експеримент з телепортації Януковича у далеке минуле, відрядивши його до неандертальців. >>>МАЙДАН - FOREVER!!!
Парк єнакієвського періоду

Цей дебілкуватий урка скасував свято Помаранчевої революції - День Свободи. "Двічі несудима" тварюка, люто ненавидячи Україну, Свободу і Демократію, продовжує мститися одному з найяскравіших національних символів, що увібрав у себе всі перелічені цінності - Майдану, який наприкінці 2004-го мільйонами голосів волелюбних українців заявив на всю країну та й світ: "ЗЕКА - ГЕТЬ!", і давши рецидивісту копняка під зад, викинув бандюковича з вкраденої ним, за зеківською звичкою, президентськогої посади. >>>


Міліція краще береже Сталіна,
ніж охороняє громадян від злочинців

"А з ким ви банкінгуєте?"

Свідченням тому стало чергове пограбування банку в Донецьку з рекордною на поточний момент для України кількістю загиблих. "Ідеш в банк? Не забудь написати заповіт і попрощатися з родиною" - схоже, така настанова незабаром може стане життєвим правилом українців. Оце так "стабільність". Коли таке було? При якому ще президенті? Ганьба та й годі. >>>
НаЗАДОМ у майбутнє!

Судячи з того, що намолотив цей Йоханий Бабай на своїй останній в цьому році прес-конференції, до нього, "тіпа", дійшло, що "не можна йти у майбутнє задом", тільки от не сказав, коли він сам розвертатиметься в своєму русі.
А з огляду на його відповіді на запитання про Тимошенко та інші, виходить, що взагалі не збирається. Так він і "прямуватиме" до Європи. Задом.
Також залишилося незрозумілим, про яку країну Віктор Федорович весь час триндів, де все так пречудово і стабільно, бо точно йшлося не про Україну. Тут якраз все з точністю до навпаки.
А може все це йому наснилося під колискову Ганни Геббельсівни?"Гудбай Европушка, о!
Где я не буду никогда.
Услы-ы-ышу ли песню,
которую запомню навсегда..."

"Євротуман похож на обман"

Йдеться про той "євротуман", який після провального за всіма параметрами для України київського євросаміту, понапускали на провідних українських каналах у спеціальних телемарафонах, присвячених підсумкам представницького заходу.>>>Україну - в Європу!
Яника - в *опу!

В Україні править енкаведистська гнида

Це вона пішла війною на українську національну пам'ять та ідентичність, утискає українську мову, церкву, традиції, вперто намагається поставити хрест на європейських прагненнях українців. >>>БАНДИТАМ - ТЮРМИ!
Віктору Федоровичу - третій термін!
Цього разу за вбивство...

Жнива скорботи

Нинішня антиукраїнська влада небезпечніша за всіляких, вигаданих нею ж самою, терористів. Сучасний геноцид проти українців вже призвів до першої смерті. Який врожай дадуть новітні "жнива скорботи"? >>>КИЇВ. Майдан Незалежності
в оточенні міліції

Янукович використовує "Беркут"
як засіб проти демократії

"Марш марш левой! Марш марш правой!"

За правління в Україні Януковича, телекартинка з місць проведення опозиційними силами протестних заходів стала майже ідентичною репортажам з аналогічних акцій в Росії чи Білорусі. >>>


На фото зліва - Москва, Червона площа; справа - Київ, Майдан

В нас тепер як в Росії. Вже і не відризнити звідки яке фото.
Те, що ліворуч - Москва, праворуч - Київ.ЗЕКА - ГЕТЬ!
"Владімірскій централ"
Віктора Федоровича Януковича

Бандитам - тюрми!

Януковича запитали про свободу як президента, а він відповів як колишній зек. >>>"Не спи, моя рідна земля,
прокинься, моя Україна!"

Мій ДЕНЬ СВОБОДИ-2011

Як би це дивно не звучало за часів Януковича, а особливо напередодні сьомої річниці Помаранчевої революції, але факт залишається фактом: у Дніпропетровську попри протести влади... суд таки дозволив (!) відзначати державне свято - День Свободи. >>>"Бандитам - тюрми!"
"Пусть тебе приснится Муаммар Каддафи..."

От цікаво, а сам Віктор Федорович, в смислі Янукович, якісь з політичних ток-шоу на українському телебачення дивиться? Не всі, звісно, дві чи три години ефіру, скільки вони тривають, бо то було б для його проФФесорського розуму надто обтяжливою справою, а бодай хоч трішечки... >>>"Зека - на нари!"
Або ми януковичів, або вони нас

Період аналізу і критики влади януковичів вже минув. Та й як, скажіть, будь ласка, можна конментувати чи оцінювати дії, приміром, горили, що якимсь дивом потрапила до пульту управління ядерним реактором і тепер стрибає як скажена на панелі приладів та по щитках на стінах? Тут не обговорювати потрібно, а негайно рятувати ситуацію, бо хто зна яку кнопку чи тумблер мавпа навмання натисне наступної миті? >>>"Occupy Bankova Street"
"Захопи Банкову!"

Оголошення вироку Юлії Тимошенко - чим не привід для старту в Україні громадянської кампанії під умовною назвою "Захопи Банкову!", яка має об'єднати всіх, кому вже не сила терпіти ненависну владу бандюковичів, зокрема тих, хто вважає, що: >>>- Чому за весь час президентства Януковича Україна жодного разу не відчула від його правління оргазму?
- Тому що Віктор Федорович все робить через жопу...


Янукович "керує" в країні "Беркутом"
ЗЕКА - ГЕТЬ!

Штурм воїнами-афганцями та чорнбильцями будівлі Верховної Ради засвідчив: нинішня влада іншої мови, окірм вольових, радикальних, рішучих протестних виступів не розуміє. В той же час суспільна напруга невпинно наближається до критичного рівня. >>>

Янукович імітує політ беркуту
Коли Янукович так робить, він мабуть думає, що
схожий на грізного птаха у польотіСлава Україні!
Зробимо Україну незалежною від Януковича!
ЗЕКА-боягуза - ГЕТЬ!

Цьогорік свято Незалежності України виявилося як ніколи сумним і тривожним. І все через цього триклятого Януковича. Олігофреничний урка все зіпсував, нахабно і цинічно заборонивши відзначати абсолютно незначущу для нього дату справжнім патріотам України. >>>


Ідея Nації
Ідея Nації
Розмовляєш українською - неблагонадійний;
носиш вишиванку - підозрілий;
член наіонально-патріотичної організації -
готовий терорист

Схоже, по відношенню до національно свдомих українських громадян, тих, що з Україною в серці, нинішня антиукраїнська влада застосовує наступні критерії оцінки, які, взяті до купи, можна назвати такою собі "шкалою неблагонадійності": >>>Лента за лентою
Синьо-жовтий тренд сезону:
у Дніпропетровську більшає автівок
з національною символікою в салонах?

Це, звісно, дуже суб'єктивні дані, бо основані вони лише на власних спостереженнях. Не знаю, може це мені настільки кортить видавати бажане за дійсне, а тому все це тільки здається. Одначе, раніше мені так не здавалося. А от саме останніми днями - чомусь почало. >>>


Україна-2011:
випробовування Януковичем


"Хочу кудябликов"

2011-й в Україні буде роком політичних репресій, утисків свободи слова, порушень прав людини, придушення громадянського суспільства, войовничої українофобії, знущання з національної пам'яті, зневажання мови, зубожіння народу, ліквідації демократії та демонтажу української державності. >>>


Янукович "саджає",
бо мститься за свою молодість?

ВікторФедоричЯнукович. Президент-рецидивіст
Блог Олексія Мазура на politiko.com.ua

Для Віктора Федорича запроторити когось за будь-яким формальним чи відверто надуманим приводом за грати – не стільки акт правосуддя, скільки відплата за самого себе, помста за свою зеківську молодість. Тому, чим більше людей опиниться на лаві підсудних, у СІЗО чи навіть здобудуть терміни ув’язнення, тим більше
буде задоволеним його особисте его.

Українська Церква має благословити українців на громадянську кампанію непокори антиукраїнському режиму
кримінальної тиранії

Хрестомеч
На диявола - хрест,
на ворога - меч!

Заради порятунку країни та захисту державності. Під "Українською церквою" маю на увазі всі українські конфесії, окрім відверто чужинських і ворожих до самої України та українства, як от УПЦ московського патріархату. >>>


НКВД

МВС Могильова перетворилося на НКВД?
Міліцейські заградзагони не пустили до Києва близько півтори сотні автобусів протестувальників проти Податкового
кодексу з різних регіонів країни

Свободу не спинити!

За даними оргкомітету підприємців, що зібралися в шосту річницю Помаранчевої революції на столичному Майдані, аби вкотре висловити свій протест проти вбивчого для малого та середнього бізнесу Податкового кодексу, ДАІ не пустила до Києва з регіонів країни близько 140 автобусів. >>>


Президент-конфуз
Україна після Януковича. Дерегіоналізація влади
Око за око

Якщо Україна переживе януковича, то одним з перших кроків на шляху подолання важкої тоталітарної спадщини антиукраїнської хунти проффесора-рецидивіста має стати широкомасштабна кампанія з дерегіоналізації влади – звільнення з посад як на всеукраїнському, так і місцевому рівнях членів партії регіонів чи осіб, які відзначилися співпрацею із українофобським режимом. >>>


Наступний етап - концтабори для політичних
і релігійних інакомислячих?

СТОП поліцейській державі!
"НІ!" поліцейській державі!

Не варто тішитися оманливими ілюзіями, що цього не буде, тому що це ніколи не може статися. Чимало з того, що за такий короткий термін скоїла окупаційна антиукраїнська айнзац-команда зі знищення України на чолі з президентом-рецидивістом - не могло примаритися і в жахливому сні. Одначе сьогодні, як би гірко не було констатувати - це сувора реальність. >>>


Комендантська країна,
або
УКРЛАГ

УКР.ЛАГ
"Черные фары у соседних ворот,
Лики, наручники, порваный рот"

З метою захисту громадського порядку та запобігання можливим терористичним атакам на найвищу посадову особу в державі - Президента Віктора Федоровича Януковича, а також співробітників його Адміністрації, членів уряду та народних депутатів від коаліції "Стабільність і реформи" по всій території країни буде введено комендантський час. >>>Янучара

Янукович наХАРКАВ на Україну
Зека - ГЕТЬ!

У своїй стратегії курс Януковича - антиукраїнський, а в тактиці - бандитський, бо Віктор Федорич діє за принципом злодійської вилазки: ретельно спланованої, але суворо законспірованої операції, що здійснюється раптово і блискавично, цілковито несподівано для обраної жертви. В даному випадку в якості останньої виступає ціла Україна. Та й чи можна було очікувати чогось іншого від президента, враховуючи особливості біографії "двічі несудимого"? Виходить, яким "достойник" був, таким і залишився. >>>


BDSM

Україна-БДСМ
Результати виборів президента України
у психо-сексуальному вимірі

Згідно з довідковими джерелами, БДСМ - психосексуальна культура, заснована на еротичному обміні владою між партнерами та інших формах сексуальних взаємовідносин, які включають домінування та підкорення. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1474.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1479.php on line 576

Warning: file(./comments/cart_1474.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1479.php on line 576


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1479.php on line 579


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64