Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Медичний рекет. Про здирництво ескулапів

"Только шелковое сердце,
шелковое сердце..."

Цей допис оснований на інформації, отриманій від знайомих, сусідів та рідних автора. Випадки, про які йтиметься, траплялися у різні роки з різними людьми, але їхня суть, місце пригоди та головний фігурант історій, лишалися незмінними. Все це свідчить про системність негідного явища, яке розпочавшись, не знає свого кінця і краю.

Побори в державних медзакладах попри всім відому статтю Конституції, яка нібито гарантує безкоштовну медичну допомогу, стали звичними і вже давно нікого не дивують. Придбання власним коштом всіляких ліків та інструментарію на зразок шприців та систем для крапельниць є для пацієнтів невідворотною буденністю, з якою вони вимушені були змиритися.

От і зараз мова піде зовсім не про медикаменти, а про те, що подекуди лікарі знахабніли вже до того, що встановлюють таксу, як у готелі, за саме перебування в пошарпаному стаціонарі, тільки за можливість провести на скрипучому ліжку тиждень-півтора. При цьому підбирають ціну за таку послугу з огляду на вік і статус пацієнта, досвідченим оком безпомилково вимірюючи фінансові можливості людини.

Зокрема, зі слів співбесідників автора, так відбувається в кардіологічному відділенні Дніпропетровської міської лікарні № 15 під орудою М.Я. Лучиніна.

У грудні 2003 р, отримуючи виписку напередодні Нового року, одна пацієнтка поважного віку була ошелешена безцеремонною наполегливістю Михайла Яковича. Бесіда проходила в його кабінеті. Професійно обробляючи пенсіонерку, доктор Лучинін майстерно підводив до головного:

- Ну от ми і піділікували вас, вам значно покращало… - переповідає жінка слова кардіолога.

- Так, справді, дякую…

- …Як? – щиро здивувався медик. – І це все?

Тепер настала черга дивуватися пацієнтці.

- Але ж завтра свято - Новий рік, - мовив Михайло Якович. – Мені от у міськздрав потрібно завітати, колег поздоровити… А з чим я туди піду?

В цей час в кабінеті пролунав телефонний дзвінок. Судячи з реплік доктора, його привітали з новорічним святом, а потім розмова продовжилася консультацією з приводу ліків: коли які приймати. Лучинін все детально роз’яснив, люб’язно запитавши, коли додзвонювач збирається навідатися у відділення. Задоволено посміхаючись, він поклав слухавку.

- Бачите, як нас цінують, згадують, вітають, - звертаючись до пацієнтки, доктор продовжив гнути свою лінію. – Напевно ж і вам ще доведеться…

Після цих слів зависла пауза. Лучинін пильно вглядався в очі виписуваної – невже не зрозуміла натяку? І очікував реакції. Та ж зрозумівши все ще на початку бесіди, вирішила продовжити гру.

- Якщо треба буде, то прийду, хоча й без великого бажання. Так що бувайте здорові. З Наступаючим вас, до побачення. - Як? І ви отак просто підете? – не вгамовувався розчарований доктор.

Це питання прозвучало у спину жінки, що дійшла вже до порогу. Ніяк не реагуючи та вийшла, закривши за собою двері. Залишила доктора і міськздрав без новорічних подарунків.

Хоч з тих пір і багато води сплило, та медик не змінився. Тільки такса зросла. Подейкують вона тепер дорівнює 200 гривням: сто за вхід, і стільки ж за вихід. Тобто можна сплачувати не все одразу, а частинами. Справедливості заради слід зазначити, що для пенсіонерів допускаються знижки.

Натомість не дають спуску працюючим. Аби уникнути контрибуцій, ті вимушені тікати з відділення, намагаючись не потрапити його завідувачу на очі. Іноді навіть вдаються до хитрощів, щоби непоміченими вислизнути через інше крило лікарні.

На можливий докір, чому ж автор записав все зі слів інших людей і не зустрівся з самим доктором, відповідаю: по-перше, джерела інформації не викликають найменшого сумніву в їхній благонадійності - всі вони пройшли через це відділення і їм немає жодної потреби брехати.

А по-друге, все, що скаже Михайло Якович і так наперед відомо: нічого подібного і близько не було, ніякої такси за стаціонар він не встановлював, грошей з пацієнтів ніколи за всю свою медичну практику не вимагав, навіть ані півсловом не натякав на щось подібне, а якщо і траплялися якісь пожертви, то всі вони були добровільні і підкріплені відповідними квитанціями. І взагалі, все що написано в статті – брудний наклеп, тим більше, що навіть жодних плівок у підтвердження немає, не те що офіційних звернень постраждалих громадян.

Та від того чорне не стає білим. Побори як були, так і продовжуються, неофіційна такса функціонує і пілотний проект з реформування медицини, що запроваджується на Дніпропетровщині, їй не поміха.
08.03.2012


Читай також:

Сергій Чукмасов
"Не брат я тебе,
гнида черножопая!"

(х/ф"Брат", РФ)

Сергій Чукмасов посміявся
над хворими на діабет

Некоректний жарт дніпропетровського депутата кількох попередніх скликань, політика й бізнесмена прозвучав в прямому ефірі Ера-fm. Одна з "шуток юмора" в тім, що Сергій Чукмасов доводиться рідним дядьком головній ендокринологині Дніпропетровської області Катерині Маляр, про яку "СПЕЦКОР" розповів в статті "КАТерина Мегерівна". >>>


КАТерина Мегерівна
Лікуй - не лікуй,
все одно буде... те саме

Головний ендокринолог області Катерина Юріївна Маляр - не ПІБ, а пісня. Правда, гарно звучить? Та й сама вона майже лялечка. А яка ж лагідна, люб'язна, чуйна, хоч до рани прикладай. Не лише інсуліном й крапельницями, а самим поглядом чарівним, словом ласкавим лікує. Ох і пощастило ж діабетикам Дніпропетровщини мати таку заступницю, благодійницю, борчиню за кращі здоров'я і долю хворих на нестерпно солодке життя. >>>"Доктор твоего тела"
Реформа медицини має розпочинатися з вентиляції:
як будівель медзакладів, так і управлінських кадрів

Тему нестерпних для пацієнтів умов перебування в коридорах консультативної поліклініки обласної лікарні ім. Мечникова автор матеріалу неодноразово піднімав у своїх попередніх публікаціях. Через неналежну вентиляцію (якщо вона взагалі передбачена проектом реконструйованої будівлі, на відкриття якої приїжджали президент з прем'єркою і якою так пишається обласне керівництво, не кажучи вже про адміністрацію медичного закладу) люди страждають від неймовірної спеки і задухи. Ну просто немає чим дихати. І влітку, і взимку. >>>"А ми нашу славну Україну
гей-гей розвеселимо!"

Український журналіст виграв перший суд
в ізраїльського доктора

"Унікальний метод" доктора Петруніна з Натанії: в суд на діабетика. за...
діабет. Ізраїльський ескулап "лікує" невиліковну хворобу
судовими позовами!

Іменем України... Шевченківський районний суд м. Києва у складі: головуючого судді Юзькової О.Л., при секретарі Іовенко М.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві в приміщенні суду цивільну справу № 2-3395/11 за позовом Петруніна Димітрія Георгійовича до Притули Олени Юріївни, Мазура Олексія Миколайовича про захист честі, гідності та ділової репутації, ВСТАНОВИВ: >>>"Доктор твоего тела"
Емоційно лабільна медицина.
Про черги і "добровільні" внески пацієнтів
в поліклініці ДОКЛ ім. Мечникова

В консультативній поліклініці Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, яку через хворобу на цукровий діабет маю відвідувати кожен рік для проходження планового обстеження, мені подобаються всього три речі: >>>


Міністерство охорони здоров'я
"Мой номер 245...
пришел в больничку я опять"

Поліклініка обласної лікарні ім. Мечникова
як була "концтабором" для пацієнтів, так ним і залишається

Проблеми зі здоров'ям знову змусили мене звернутися до консультативної поліклініки обласної лікарні ім. Мечникова. Цього разу до цукрового діабету додалося загострення остеохондрозу та міжреберна невралгія. А ще незрозумілої природи болі внизу шиї. Ніби хтось руками горло стискає, дихати стає важко, виникає відчуття наявності там стороннього предмету, чогось, що хочеться проштовхнути. В очах мерехтить. >>>


Медицина без черг як персональний привілей
(Продовження "Особливостей національної медицини")

Судячи з останніх відвідин обласної поліклінічної лікарні ім. Мечникова для проходження УЗД, до мого візиту медики ретельно підготувалися. Вочевидь, далися взнаки попередні публікації, розміщені на власному персональному сайті, низці інших та розіслані електронною поштою до обл- та Мінздраву. >>>


Особливості національної медицини
(Продовження "Концтабору ім. Мечникова")

Невиліковний недуг в умовах нашої совкової медицини стає для хворого справжнім вироком. Нещасна людина автоматично перетворюється на об'єкт постійного знущання з боку медичного персоналу. Вічний пацієнт отримує від медиків роль цапа-відбувайла за невідомо яку провину... Парадокс, але факт: здоровій людині проходити такі щорічні обстеження точно було б не під силу. В неї не вистачило б на це ані фізичних, ані моральних, ані часових ресурсів. >>>


КОНЦТАБІР ім. МЕЧНИКОВА
СТОП совковій медицині!
СТОПКОМ
Олексій Мазур для "СТОПКОМ"


Обласне "гестапо" ім. Мечникова-ІІ
"Играй, невеселая песня моя!"

Розміщена на моєму персональному сайті стаття про нестерпні умови перебування пацієнтів в обласній консультативній поліклініці лікарні ім. Мечникова викликала певний резонанс. Можливо, додатково цьому посприяло і те, що автор розіслав свій матеріал електронною поштою до низки інстанцій: в саму лікарню, Головне управління охорони здоров'я дніпропетровської облдержадміністрації, а також Мінздрав України. >>>


Дніпропетровське обласне консультаційно-поліклінічне
"гестапо" ім . Мечникова

"Док-тор, тво-е-го, те-е-ела, док-тор, тво-е-го те-е-ела..."

Як хворий на цукровий діабет І типу (інсулінозалежний) проходжу щорічне планове обстеження в обласній лікарні. Цього тижня перед госпіталізацією, згідно з визначеною процедурою, відвідав нещодавно відбудоване консультаційно-поліклінічне відділення обласної лікарні ім. Мечникова. Враження від візиту до відкритої з неабиякою помпою поліклініки, що подавали за гордість обласної медицини, - найжахливіші. Блиск і лоск сучасних апартаментів закладу дуже контрастує як з умовами перебування в ньому пацієнтів, так і якістю сервісу, що надається: організація робочого процесу, як і раніше, залишає бажати, м'яко кажучи, значно кращого. >>>


Українська правда про легеневу чуму української політики
про ЛЕГЕНЕВУ ЧУМУ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ
Олексій Мазур для УП

У реанімації обласної лікарні помер молодий лікар,
хворий на цукровий діабет

смерть маленької Людини
з великої літери

Напередодні він повернувся з поїздки до Москви. Щойно прибув додому, раптово відчув себе зле й зліг з високою температурою. Зроблені аналізи засвідчили критичний стан організму, що стрімко погіршувався. Термінова госпіталізація та вжиті заходи інтенсивної терапії виявилися безрезультатними. Медика врятувати не вдалося. Його життя обірвалося на четвертий день перебування в реанімації. >>>


Глюкометр. Прилад для вимірювання рівня глюкози в крові

Викликай "Швидку", щойно впадеш в кому. До того - зарано

Лікар швидкої допомоги, прибувши на виклик, образився
на хворого діабетом, що той і досі не в комі

"...Тю, блядь... На хрена я тогда сюда приехал?!", - обурився медик, коли увійшов до помешкання і побачив, що хворий на цукровий діабет, до якого його викликали, ще не втратив свідомість, а сидить на дивані, оклигуючи від чергового, і цього разу дуже гострого нападу гіпоглікемії - специфічного стану, що виникає через різке падіння рівня глюкози в крові і може призвести до втрати свідомості та коми. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1480.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1480.php on line 346

Warning: file(./comments/cart_1480.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1480.php on line 346


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1480.php on line 349


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64