Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Шилофрения.
Ожидаемое обострение
Жінка з косою ...і шилом
"Куда ты плывешь, крыша моя
В какие реки, какие моря?..."

/р/г "Агата Кристи"/

"Сколько лет прошло, все о том же гудят провода,
Все того же ждут самолеты.
Девочка с глазами из самого синего льда
Тает под огнем пулемета...
Должен же растаять хоть кто-то.
Скоро рассвет, выхода нет, ключ поверни и полетели...
Нужно писать чью-то тетрадь, кровью как в метрополетене
Выхода нет..." /р/г "СПЛИН"/

В город Глупов пришла весна. И у целого ряда глуповских тоже-демократов вполне ожидаемо обострилась обычно вялотекущая шилофрения.

Заболевание это, как известно, имеет следующую симптоматику: больные не обращают внимания на многочисленные подлости, гадости и антиукраинские провокации, совершаемые В.Шиловой НА ДЕЛЕ… Зато стоит упомянутой личности перед очередными выборами СКАЗАТЬ что-то хорошее, как больные глуповцы ЗА СЛОВА ПРОЩАЮТ ДЕЛА.

Так и теперь… Шилова в третий раз разыграла свою козырную фишку - перед выборами поссорилась с губернатором (до того она перед выборами ссорилась с Деевой и Бондарем), заодно поменяв политическую ориентацию - уже раз в десятый.

Фабула такова. Как только градоначальник г.Глупова выразил желание осуществить пилотный проект геноцида … простите, я хотел сказать медицинской реформы… нашлись люди, начавшие борьбу против подобного пилотирования.

Борьба продолжалась около года и всё это время заместитель председателя облсовета ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА В.Шилова молчала. Не выступила она и против областного бюджета, где финансирование расстрельной команды не предусмотрено только потому, что от такого бюджета врачи сами сдохнут, не говоря уже о больных…

Но, как только запахло выборами, Шилова немедленно осудила медреформу и… с одной стороны, вылетела из Партии Регионов, с другой стороны, те же самые регионалы проголосовали за восстановление медучреждений в том округе, где Шилова будет баллотироваться.

Слепому видно, что происходит подготовка тушки. Но те, кто не хочет видеть - хуже слепых…

Что касается тех "патриотов", которые прощают Шиловой её украинофобию за то, что она кроме того, что антиукраинка, ещё и антисемитка, то, увы, поскольку все хорошие психиатры почему-то евреи (наверное, это заговор!) то надежд на исцеление данной группы шилофреников нет….
К. Когтянц на мітингу в підтримку національно-територіальної цілісності Грузії
Константин Когтянц


"Я спускался в трюм,
Я беседовал там
С господином - начальником крыс,
Крысы сходят на берег
В ближайшем порту
В надежде спастись..."
/"Наутилус Помпилиус" <Титаник>/

В. Шилова: "Я витримала паузу"

Заява депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової про принципові розходження з політичним курсом Партії регіонів

Я витримала паузу, щоби дочекатися, доки зійде хвиля злоби і агресії з боку моїх колишніх однопартійців.
Мої розходження із політичним курсом Партії регіонів та її місцевої команди мають принциповий та ідеологічний характер. На відміну від них, у своїх діях я завжди керувалася і керуватимусь інтересами українського народу та територіальної громади Дніпропетровської області. Для мене Україна понад усе.
З трибуни обласної ради я відкрито виступала проти провадженої партією влади так званої медичної реформи, яка нанівець нищить систему охорони здоров'я і є жорстоким експериментом над людьми.
Я публічно протестувала проти обслуговування Партією регіонів олігархічних кланів, бо це бо паразитують на мешканцях мого Новомосковського округу, Дніпропетровщини та всієї України.
Поборюючи корупціонерів з місцевої влади, захищаючи від закриття дитячі інтернати та лікарні, я скрізь натикалася на протидію своїх однопартійців-регіоналів. Як виявилося, вони ніколи не були моїми однодумцями, бо дбали не за покращення життя людей, а лиш за власну кишеню і теплі місця у владі.
Я відмовилась голосувати у підтримку українофоба-Табачника, який послідовно здійснює духовний геноцид нашого народу і нівечить нашу історичну пам'ять. Вважаю заяву Дніпропетровської облради на його підтримку найганебнішою подією в усій її історії. І це було останньою крапкою.
Давно почувалася внутрішньою опозицією у цій партії і давно зрозуміла, що боротися із системою несправедливості, брехні і беззаконня, яку вибудовують сьогодні в країні регіонали, неможливо, знаходячись усередині цієї системи.
Я шкодую, що свого часу піддалася на умовляння і прийняла синьо-білий партійний квиток, і приношу за це вибачення перед усіма українцями. Разом із тим, мені не соромно дивитись у вічі людям за те, що я роблю як обраний на окрузі депутат обласної ради. Я завжди готова звітувати перед виборцями і пройти будь-яку люстраційну комісію.
Щоби зняти питання відносно поданого мною позову до суду на моє звільнення з посади заступника голови обласної ради, заявляю, що роблю це лише, щоби довести беззаконня цієї влади. Того ж дня, коли суд прийме рішення про моє відновлення на посаді, я сама подам заяву на звільнення, бо не бачу можливості працювати в команді псевдореформаторів.
Я продовжую активну боротьбу за інтереси громадян, проти знущань над українським народом. Я розумію, що політика - це командна гра і готова до співпраці з тими політичними силами та громадськими організаціями, які прагнуть зупинити вакханалію беззаконня і геноцид українців.
Я виступаю з ініціативою проведення на території Дніпропетровської області місцевого референдуму проти згубної для здоров'я людей медреформи і закликаю партії об'єднаної опозиції, всіх небайдужих громадян стати на захист конституційного права мешканців області на отримання медичної допомоги.


Ще донедавна Шилова регулярно розповідала в ефірі "Дніпропетровського державного",
які хороші Віктор Федорович Янукович і його "регіони". Включно зі всіма молодими й енергійними вілкулами та іншими удодами. Як вони з кожним днем покращують життя в країні і на Дніпропетровщині, звісно ж, для людей, а не для себе. Виявлялося, вона це робила через свою "внутрішньопартійну опозицію". Та й вступала до глибоко антиукраїнської, москвофільської, олігархічної Партії регіонів зі всіма її ахметовими й табачниками, слід розуміти, керуючись виключно патріотичними почуттями й палкою антипатією до олігархів. "Шило есть - ума не надо"...

СПЕЦ-коментар:

"По морям, по волнам, нынче здесь - завтра там"... Ну така вже *уйня, що ну. Є *уйня, є велика *уйня, а є заяви Шилової. Так от це - несамовита *уйня в кубі. Та ще й безмежно брехлива, безсовісна, дурна. Наскільки й завуальовано антиукраїнська. Тільки найпродажніші курви або найостанніші ідіоти можуть ставитися серйозно до слів цієї... якби так пом'якше висловитися... Та ну її.

Вся попередня політична кар'єра Вікторії Шилової робить неможливою будь-яку, бодай найменшу, повагу і довіру до неї. Тому куди б вона вкотре не вступала і звідки б потім не виходила, все це сприймається не більше ніж черговою клоунадою не обтяженої ані інтелектом, ані мораллю жінки і є лише приводом для першоквітневих жартів на зразок цього:
"Гола правда" Вікторії Шилової – депутата і головреда"
07.04.2012


Читай також:

Вікторія Шилова
Вікторія Шилова:
діагноз - політична німфоманія?

"Вбий підараску! В собі"

Після свого виключення з Партії регіонів та звільнення з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради депутат В. Шилова поквапилася дистанціюватися від колишніх соратників по партії, розповсюдивши заяву про "принципові розходження з політичним курсом Партії регіонів". >>>


Жінка з косою ...і шилом
Взгляд с экрана
Голова СПУ Олександр Мороз про В. Шилову:
"Вікторія - толкова жінка... може вирішувати
справи по справедливості"

Таку характеристику Сана Санич дав, відповідаючи на запитання, поставлене в чат-конференції, яку проводило інформаційне агенство "RegioNews": >>>СПЕЦКОР
представляє:

І СЛОВОМ...І ШИЛОМ
ФОТОКОЛАЖ

Нарешті сталося! Здійснилася вікопомна подія! Вікторія Шилова перетнула кордони вічного комунального Мордору - відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд". Щоправда, не власною персоною, а за посередництва свого білборду, поповниши перелік тих потенційних кандидатів на посаду міського голови, які вже світилися своїми "біг-мордами" на території цього комунального гетто. Зокрема, в такий спосіб тут вже встигли відзначитися Микола Швець та Володимир Тюрін. >>>Вікторія - понад усе!

Фронт Вікторії Шилової


СПЕЦКОР
презентує:

ймовірних кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська
та в депутати міськради,
відомих в місті суспільних діячів і діячок,
фундаторів іменних блоків
й очільників громадсько-політичних організацій:


Загіда Краснова
Святослава Олійника
Андрія Денисенка
Ігоря Циркіна

а також
"останню надію на правду" -
*Вікторію Шилову*

у СПЕЦ - ФОТОКОЛАЖАХ

Дніпропетровські
BIG-MORDY

частина ІІ


Вікторія Шилова на 34 каналі

Шилова пропала з ефіру через перенапругу
Запобіжник не витримав...

Голова правління "Телевізійної служби Дніпропетровська" ( 34 канал ) Ігор Горобець називає причиною раптового переривання прямого ефіру з депутатом облради від Блока Лазаренка Вікторією Шиловою технічні негаразди. >>>"Мой номер 245"
Перший (анти-)Національний реабілітує "понятія"

Черговим гостем Дмитра Гордона на Першому (анти-)Національному став колишній футболіст ташкентського "Пахтакору", в минулому - картярний гравець і тіньовий ділок, а нині - російський бізнесмен і меценат мистецтв, культури й спорту Алімжан Тохтахунов, також відомий в кримінальних колах за прізвиськом "тайванчик". >>>


 СТОП цензурі!
"Чунга-Чанглі ТБ".
Кричуща політична цензура на ДОДТРК

Обережно: "стабіли"!

Вечірній ефір програми "Тема дня" з ведучим Владом Войцеховськиим на Дніпропетровській ОДТРК від 24 серпня явив собою яскравий зразок "свободи слова" і політичного плюралізму по-"стабільному". >>>


"Дніпропетровський біло-блакитний"

Повний стабілізець

З приходом на Дніпропетровську обласну державну телерадіокомпанію нового керівництва (гендиректор – депутат облради від Партії регіонів Валентин Чанглі) її ефір втратив всі, бодай найменші ознаки політичного плюралізму. ДОДТРК перетворилася на рупор виключно правлячої Партії регіонів. Інформаційне наповнення Дніпропетровського Державного каналу стало нестерпно сервільним, кондовим, совковим. Негативні зміни, які відбулися, викликають асоціації з подорожжю на машині часу в добу СРСР до перебудови, тільки замість керівної КПСС – Партія регіонів. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1454.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1483.php on line 356

Warning: file(./comments/cart_1454.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1483.php on line 356


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1483.php on line 359


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64