Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Вікторія Шилова:
"діагноз" - політична німфоманія?

Після свого виключення з Партії регіонів та звільнення з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради депутат В. Шилова поквапилася дистанціюватися від колишніх соратників, розповсюдивши заяву про "принципові розходження з політичним курсом Партії регіонів".

"Мої розходження із політичним курсом Партії регіонів та її місцевої команди мають принциповий та ідеологічний характер. На відміну від них, у своїх діях я завжди керувалася і керуватимусь інтересами українського народу та територіальної громади Дніпропетровської області. Для мене Україна понад усе", - пише Шилова.

Коли про те, що Україна для них понад усе заявляють, припустимо "свободівець" Олег Тягнибок, "заукраїнець" В'ячеслав Кириленко, донедавна "нашоукраїнець" Андрій Парубій чи "братчик" Дмитро Корчинський, як і безліч інших шановних і шанованих політичних діячів право-радикального чи національно-демократичного табору, то це одна справа - їхня щира прихильність патріотичному гаслу не викликає жодних сумнівів і їм легко віриться.

І зовсім інша, коли ці слова звучать з вуст Шилової, чий політичний маршрут проліг по "станціях": "Майдан (Ющенко)" - "Блок Лазаренка" - "Мороз, СПУ" - "Партія регіонів". Був ще момент, коли "пасажирка" озвучила своє бажання зіскочити на зупинці "Тигіпко", проте сама ж невдовзі перехотіла.

Шилова або навмисно спекулює на цьому гаслі, намагаючись видати себе за патріотку, якою не є насправді, або застосовує його через незнання глибинної суті й змісту проголошуваного. Бо для Шилової не Україна понад усе, а ідея "славянского единства", яка була визнана Конгресом української інтелігенції антидержавною, такою, що загрожує національній безпеці України, і є складовою нав'язуваного Україні Росією "руского міра".

Якою ж конкретно Шилова бачить цю ідею для України, свого часу яскраво засвідчив її надзвичайно теплий ефір на Дніпропетровському державному телебаченні з російським імпер-шовіністом Дмітрієм Рогозіним, просякнутий почуттям повного порозуміння й солідарності у висловлюваних поглядах на природу українсько-російських взаємин, в тому числі щодо спільного "славянского" майбутнього країн поза ЄС та НАТО і, звісно ж, на зло Сполученим Штатам.

Не даремно, Шилова ніколи не позиціонувалася українською націоналісткою, натомість відкрито заявляла про те, що вважає себе "СЛАВЯНСКИМ националистом". А це дві великі різниці, як кажуть у багатонаціональній, але все ж таки українській Одесі. Виступати за "славянское единство" й одночасно заявляти, що для тебе "Україна - понад усе!" - це все одно, що сповідувати гуманізм на посаді наглядача концентраційного табору, або поєднувати "человеколюбие" з практикою кілерства.

Або те , або се. Якщо це для жінки усвідомити важкувато, то є й іншій приклад. Шилова була двічі вагітною. То чи можна було бути такою наполовину? Або ти при надії, або ні. Все інше - припущення, здогадки чи видавання бажаного за дійсне.

Важко уявити собі жінку яка б привселюдно "гралася" у вагітність, але якби це відбувалося, то в очах оточуючих вона б виглядала щонайменше дивакувато, причому однозначно зі знаком "мінус". Неодмінно мова зайшла б про якесь відхилення, патологію, збочення. Теж саме стосується і гри в "Україну понад усе" з одночасним позиціонуванням себе "славянскою националисткою" і палкою прихильницею ідеї "славянского единства".

"Нам об'єднуватися потрібно, а не роз'єднуватися", - таким було і залишається бачення Шиловою міждержавних українсько-російських відносин, на чому вона повсякчас наголошувала у своїх "актуальних інтерв'ю", які давала в статусі депутата від Партії регіонів в ефрі Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії. То в чому ці "принципові ідеологічні розбіжності з політичним курсом ПР"?

"Я публічно протестувала проти обслуговування Партією регіонів олігархічних кланів, які паразитують на мешканцях мого Новомосковського округу, Дніпропетровщини та всієї України /.../ Я відмовилась голосувати у підтримку українофоба-Табачника, який послідовно здійснює духовний геноцид нашого народу і нівечить нашу історичну пам'ять. Вважаю заяву Дніпропетровської облради на його підтримку найганебнішою подією в усій її історії. І це було останньою крапкою.".

Цікаво, а що, до того як Шилова вступала в Партію регіонів, вона не знала, куди йде, в чиї лави вливається? Не чула про "регіональних" олігархів та затятих українофобів, якими партія кишить як клопами?

Не була в курсі про ахметових, фірташів, клюєвих, колесникових, табачників, болдирєвих, колесніченків і т.д. і т.п.? На яких лохів розрахована ці рядочки її заяви? А скільки Шиловій було два роки тому, коли відбулась ця історична подія - її черговий вступ. Цікаво, коли вона з такою непереборною "наївністю" дізналася про те, від чого бувають діти? Чи не після перших пологів їй це відкрилося?

"Давно почувалася внутрішньою опозицією у цій партії і давно зрозуміла, що боротися із системою несправедливості, брехні і беззаконня, яку вибудовують сьогодні в країні регіонали, неможливо, знаходячись усередині цієї системи".

Черговий перл. Це саме тому Шилова донедавно регулярно розповідала в ефірі "Дніпропетровського державного", які хороші Віктор Федорович Янукович і його "регіони"? Включно зі всіма молодими й енергійними вілкулами та іншими удодами (названі прізвища голів ОДА та облради відповідно). Як вони з кожним днем покращують життя в країні і на Дніпропетровщині, звісно ж, для людей, а не для себе. Виходить, вона займалася цим через свою "внутрішньопартійну опозиційність"? Що за нісенітниця? Це, вочевидь, з історії про те, як одна дурна всіх інших ще дурнішими зробити хотіла.

І що значить "давно"? Це як? А чому ж чекала "всередені системи" поки з неї не витрухнули? Самій потрібно було виходити, якщо вже вступила...

"Я шкодую, що свого часу піддалася на умовляння і прийняла синьо-білий партійний квиток, і приношу за це вибачення перед усіма українцями. Разом із тим, мені не соромно дивитись у вічі людям за те, що я роблю як обраний на окрузі депутат обласної ради".

Піддалася на вмовляння? А що, довго вмовляли? І таки уломали? Сама ж Шилова щосили віднікувалася і відпиралася як могла? До останньої пропозиції… Цікаво було б подивитися як це виглядало в натурі. Скільки їх було і хто вони такі. Може самі вілкули на пару з удодами, ні? Вступай, просили, Вітуся, дорогенька, не пожалкуєш, в нас весело буде, не образимо.

Невже це саме вони вмовили Вікторію Віталіївну зробити зачіску "а-ля" Тимошенко і вийти в такому прикиді на екрани з викривальними сеансами бізнесової й політичної кар'єри прем'єрки - основної конкурентки "проФФесора-рецидивіста" на президентських виборах. А ще ж, мабуть, радили, наставляючи Шилову: "скажи, що вона за дівочим прізвищем Грігян. Про Капітельман не треба, а про Грігян - обов'язково згадай, нехай люди знають".

До речі, чим все-таки вони вмовили? Чи не обіцяною посадою заступника голови облради? То це вони її так заманювали, а не нагороджували за "бойові заслуги" перед партією? Це ж треба... Ну не Шилова, а сама цяця.

"Я завжди готова звітувати перед виборцями і пройти будь-яку люстраційну комісію".

Та хто б сумнівався… Незалежно від кількості членів (комісії). Що, в принципі, і не дивно після цілої обласної організації Партії регіонів на чолі з самим головою облдержадміністрації.

"Поборюючи корупціонерів з місцевої влади, захищаючи від закриття дитячі інтернати та лікарні, я скрізь натикалася на протидію своїх однопартійців-регіоналів. Як виявилося, вони ніколи не були моїми однодумцями, бо дбали не за покращення життя людей, а лиш за власну кишеню і теплі місця у владі."

І знову трясця!… Так про цих засранців треба ж було саме тоді і заявляти, коли з ними боролася. А не після того, як ці покидьки тебе виключили. Гострота моменту втрачена. Не ті відчуття, на жаль, зовсім не ті…

"Я розумію, що політика - це командна гра і готова до співпраці з тими політичними силами та громадськими організаціями, які прагнуть зупинити вакханалію беззаконня і геноцид українців".

Тобто, маршрут "Майдан " - "Лазаренко" - "Мороз" - "Янукович" буде продовжено? Ще не досить? Ну, знаєте… Та скільки ж можна по руках ходити? Від одного хазяїна до іншого, від дніпропетровського зека - до донецького. Якась "політична німфоманія" вимальовується. З явно кримінальним ухилом. В народі таке явище називають куди простіше - "бл*дство", в даному випадку теж йдеться про його політичний контекст.

Хто ж буде наступним щасливцем? Невже Яценюк? Навряд чи. Знову це "єврейське питання", яке для Шилової є надто чутливим. З "Батьківщиною", враховуючи передісторію взаїмовідносин, теж нібито не вигарає. Хоча, Волкова ж там прийняли. Навіть куратором сумської парторганізації призначили.

Може... Тягнибок? Не виключено. Як, власне, і Симоненко. Найсмішніше, що у випадку з Шиловою однаково вірогідними є обидва варіанти. Бо маємо справу з такою супер-професіоналкою, котра спроможна задовольнити КПУ і "Свободу" як по одинці, так і одночасно, разом взятими.

Або ж зробити "камбек" до СПУ. Сан Санич, на відміну від місцевих соціалістів, дуже тепло відгукується про Вікторію Віталіївну, отже лідер пам'ятає, цінує. Чи "УДАР" захомутати. Тим більше, Шилова завжди в "ударі". Щоправда, в такому випадку Віталій Кличко з часом сам ризикуватиме опинитися в глибокому нокдауні, якщо не в повному ауті.

А ще цікаво було б дізнатися, на якому боці бачить себе вже виключена з ПР Шилова в злободенній поезії Юрка Винничука - "Вбий підараса", яка спричинила всеукраїнський резонанс через подання на автора за вірш до прокуратури. Як ставиться не стільки до заклику, скільки до його мотиваційної частини? Чи той, про якого йде мова, на її думку, не є "підарасом" і ніколи їм не був, а тому не заслуговує на запропоновані радикальні засоби протидії?

А як щодо титулу "підараски" для себе коханої за добровільне і свідоме входження до місцевої команди головного "підараса" країни? Хіба не заслужила? Ну нехай вже екс-"підараски"...

У своїй заяві Шилова вибачається перед всіма українцями. Пусте. Щось не віриться. Бо за "підараса" так не вибачаються. На трибуну облради, будь ласка! Ось текст вибачення, краще не скажеш:

Убий підараса

Настала пора, коли кожен із нас
Постав перед вибором часу:
До влади прийшли бандюки й брехуни,
Наперсточники й свинопаси.
Здолали державу і склали до ніг,
П'ючи нашу кров як вампіри,
А їхній пахан, ледь прибитий яйцем,
Веде нас до прірви.
Бандитом він був і бандитом зоставсь
Тепер уже вищого класу.
Бо вже не шапки, а мільйони краде -
Убий підараса.
За те що Вкраїну продав ворогам
І заповіти Тараса,
Привів табачню і московських попів -
Убий підараса.
Табачніки правлять свій відьомський бал,
Зійшла, мов зоря, їхня раса.
Ми знову раби й малороси-хохли -
Убий підараса.
Тебе не забуде Вкраїна коли,
Шахтарю з Донбасу,
Ти візьмеш у руки сталеве кайло
І вб'єш підараса.
Нема в нас святішої більше мети
Чи іншого спасу!
У бога прощення піди попроси
І вбий підараса.
Коли на тарілочці нас подадуть
Кремлю, що вже плямкає ласо,
То буде запізно, повстань і убий!
Убий підараса!

Німфоманія (від грец. «наречена» та «пристрасть», «божевілля»; лат. nymphomania) або андроманія — надмірний статевий потяг у жінок, вид гіперсексуальності. Іноді термін вживається в переносному значенні для позначення несхвалюваних суспільством форм сексуальної поведінки у жінок, або висловлює негативне ставлення пуританської моралі до сексуальної активності жінок.
Здатність контролювати свою поведінку у відборі статевого партнера відрізняє інших людей від людей, які страждають на німфоманію. Німфоманія (у просторіччі — «сказ матки») проявляється вираженими імпульсивними, часто неконтрольованими, нав'язливими прагненнями до різноманітних статевих контактів з різними партнерами. При цьому спостерігається висока ступінь нерозбірливості сексуального об'єкта: часто стать, вік і зовнішність будь-якого партнера не мають значення. Німфоманія, як правило, пов'язана з не досягненням оргазму (німфоманічна фригідність), тому статеві контакти повного задоволення не приносять. Порушення при істинній німфоманії носить суб'єктивний характер, без адекватних фізіологічних реакцій з боку статевих органів. Нав'язливий характер статевого потягу, без залучення в процес збудження статевих органів, вказує на наявність психопатології, на відміну від патологічної гіперсексуальності при органічних ураженнях головного мозку. Саме ця обставина і відрізняє німфоманію від банального проміскуїтету, що виходить з інших причин (наприклад, олігофренія, шизофренія, асоціальність та ін.)
Характерна постійна сексуальна незадоволеність і еротичне фантазування, невпинні пошуки нових партнерів і, внаслідок розгальмування сексуальної поведінки, випадкові статеві зв'язки. Жінка, хвора даним захворюванням, допускає можливість статевих зносин практично з будь-якою зовсім незнайомою людиною.
Німфоманія зв'язується з ендокринною дисфункцією, явищами місцевої гіперестезії, нервовими або психічними розладами. Особливо часто спостерігається у психопатичних особистостей, особливо істероїдного кола, а також при олігофренії.
/Вікіпедія/

З інших джерел:

Німфоманія – патологічна гіперсексуальність, важка хвороба, що супроводжується нав'язливими станами і тенденціями до агресивної поведінки, при якій жінку долає постійне сильне болісне сексуальне бажання. Воно може розвиватися по двох напрямах – бажання отримувати якомога більше оргазмів або бажання мати якомога більше партнерів.

Якщо предметом патологічного бажання є оргазм, німфоманка доводить свого партнера до фізичного виснаження. Крім того, чоловік вимотується і психологічно, тому що відчуває себе безсилим, нездатним задовольнити свою жінку. Нерідко справа закінчується розлученням. Залишившись одна, німфоманка або впадає у важку депресію, або перемикається на другу патологічну стратегію – пошук як можна більшої кількості партнерів.

Багато чоловіків мріють зустріти німфоманку, проте в реальному житті такий зв'язок приносить більше проблем, ніж радощів.

Існує міф про те, що німфоманки всі як одна – розпусні красуні-блондинки з бюстом п'ятого розміру і плотськими губами. Зрозуміло, що цей міф узявся з порнофільмів, але далекий він від правди нескінченно – німфоманки бувають такої ж різної зовнішності, що і здорові жінки, а втрата контролю над сексуальною поведінкою виглядає не дуже апетитно.

Також неправда, що з німфоманкою можна задовольнити всі свої потаємні еротичні мрії – партнер і його задоволення німфоманок не цікавлять взагалі.
08.04.2012


Читай також:

Шилофрения.
Ожидаемое обострение

"Куда ты плывешь, крыша моя
В какие реки, какие моря?..."

/р/г "Агата Кристи"/

В город Глупов пришла весна. И у целого ряда глуповских тоже-демократов вполне ожидаемо обострилась обычно вялотекущая шилофрения.
Заболевание это, как известно, имеет следующую симптоматику: больные не обращают внимания на многочисленные подлости, гадости и антиукраинские провокации, совершаемые В.Шиловой НА ДЕЛЕ… Зато стоит упомянутой личности перед очередными выборами СКАЗАТЬ что-то хорошее, как больные глуповцы ЗА СЛОВА ПРОЩАЮТ ДЕЛА.>>>


Жінка з косою ...і шилом
Взгляд с экрана
Голова СПУ Олександр Мороз про В. Шилову:
"Вікторія - толкова жінка... може вирішувати
справи по справедливості"

Таку характеристику Сана Санич дав, відповідаючи на запитання, поставлене в чат-конференції, яку проводило інформаційне агенство "RegioNews": >>>СПЕЦКОР
представляє:

І СЛОВОМ...І ШИЛОМ
ФОТОКОЛАЖ

Нарешті сталося! Здійснилася вікопомна подія! Вікторія Шилова перетнула кордони вічного комунального Мордору - відомчого житла збанкрутілого тресту "Дніпроспецбуд". Щоправда, не власною персоною, а за посередництва свого білборду, поповниши перелік тих потенційних кандидатів на посаду міського голови, які вже світилися своїми "біг-мордами" на території цього комунального гетто. Зокрема, в такий спосіб тут вже встигли відзначитися Микола Швець та Володимир Тюрін. >>>Вікторія - понад усе!

Фронт Вікторії Шилової


СПЕЦКОР
презентує:

ймовірних кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська
та в депутати міськради,
відомих в місті суспільних діячів і діячок,
фундаторів іменних блоків
й очільників громадсько-політичних організацій:


Загіда Краснова
Святослава Олійника
Андрія Денисенка
Ігоря Циркіна

а також
"останню надію на правду" -
*Вікторію Шилову*

у СПЕЦ - ФОТОКОЛАЖАХ

Дніпропетровські
BIG-MORDY

частина ІІ


Вікторія Шилова на 34 каналі

Шилова пропала з ефіру через перенапругу
Запобіжник не витримав...

Голова правління "Телевізійної служби Дніпропетровська" ( 34 канал ) Ігор Горобець називає причиною раптового переривання прямого ефіру з депутатом облради від Блока Лазаренка Вікторією Шиловою технічні негаразди. >>>"Мой номер 245"
Перший (анти-)Національний реабілітує "понятія"

Черговим гостем Дмитра Гордона на Першому (анти-)Національному став колишній футболіст ташкентського "Пахтакору", в минулому - картярний гравець і тіньовий ділок, а нині - російський бізнесмен і меценат мистецтв, культури й спорту Алімжан Тохтахунов, також відомий в кримінальних колах за прізвиськом "тайванчик". >>>


 СТОП цензурі!
"Чунга-Чанглі ТБ".
Кричуща політична цензура на ДОДТРК

Обережно: "стабіли"!

Вечірній ефір програми "Тема дня" з ведучим Владом Войцеховськиим на Дніпропетровській ОДТРК від 24 серпня явив собою яскравий зразок "свободи слова" і політичного плюралізму по-"стабільному". >>>


"Дніпропетровський біло-блакитний"

Повний стабілізець

З приходом на Дніпропетровську обласну державну телерадіокомпанію нового керівництва (гендиректор – депутат облради від Партії регіонів Валентин Чанглі) її ефір втратив всі, бодай найменші ознаки політичного плюралізму. ДОДТРК перетворилася на рупор виключно правлячої Партії регіонів. Інформаційне наповнення Дніпропетровського Державного каналу стало нестерпно сервільним, кондовим, совковим. Негативні зміни, які відбулися, викликають асоціації з подорожжю на машині часу в добу СРСР до перебудови, тільки замість керівної КПСС – Партія регіонів. >>>


"Шерше ля Ши". Прес-конференція В.Шилової не відбулась!

Анонсована сайтами Центрального будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ московська прес-конференція екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК В.Шилової, яка мала пройти в "ДОМжуре" на Нікітському бульварі, не відбулась! >>>


Емблема Союзу журналістів Росії

Екс-гендиректорка ДОДТРК В.Шилова їде в Москву
жалітися на стан свободи слова в Україні

Вистава театра абсурду з Вікторією Шиловою в головній ролі продовжилася черговим, куди більш виразним і безглуздим актом ніж попередні: на сайтах Центрального Будинку журналістів Росії та Союзу журналістів РФ з'явилася інформація про заплановану на 18 серпня московську прес-конференцію екс-гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК, депутатки облради від блока Лазаренка Вікторії Шилової на тему: "Проблемы свободы слова в Украине. >>>


"Свобода" заВ.Шивіла

Лідер ВО СВОБОДА Олег Тягнибок

Олег Тягнибок в інтерв'ю телефоном "Дніпропетровському антиДержавному":
"Ви себе зарекомендували як патріотичний канал, як український канал. Ви на правильній дорозі. Ваші передачі завжди були актуальні, зорієнтовані в національному руслі. Так що правда за вами і ви обов'язково переможете!"
Вже "перемогли" ...


Вікторія Шилова

В.Шилова пішла. Нарешті

Тепер вже колишня ген директорка ДОДТРК В.Шилова віддячила радикальним українським націоналістам за надану їй підтримку обіцянкою піти в політику… до Сергія Тігіпка. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1454.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1484.php on line 496

Warning: file(./comments/cart_1454.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1484.php on line 496


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1484.php on line 499


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64