Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Найпродажніші та найзрадливіші
Курва радіо, преса, телебачення
Курви та курваки України

Антирейтинг найпроституйованіших публічних персон: «лідерів» громадської думки, політиків, акторів тощо. Складений на основі та пропорційно аморальності й негідності (продажності, зрадливості і т.д. і т.п) їхніх вчинків.

Станом на поточний момент "Топ-10" (перше місце – найгірше) за версією СПЕЦКОРА виглядає так:

10. Міністр-мільярдер уряду Януковича, колишній помаранчевий "солодкий знак якості" і медіамагнат Петро ПоРОШЕНко. Довго вагався чи приставати на пропозицію увійти до складу Кабміну і нарешті зробив свій вибір. На користь посади, але не моралі.
"Я шоколадный заяц,
я ласковый мерзавец,
я сладкий на все 100,
О-о-о."
/П'єр Нарцис/


9. Екс-польовий командир Майдану, колись лідер радикально-антизеківської «Пори», а нині керівник національних проектів Комітету з економічних реформ при президенті-рецидивісті Владислав Каськів. "Помаранчевий Майдан" - "Владимирский Централ" - хто б міг уявити, а надто під час Революції, що саме такий маршрут отримає політична кар'єра головного поріста країни.
"Владимирский централ - ветер северный..."

8. Бувша соратниця і представниця президента Віктора Ющенка, а нині радниця «двічі несудимого малоросійського генерал-губернатора» Марина Ставнійчук. Думали "леді", виявилася "бледі".
"Подражая примеру соседских глазков,
Ты шпионишь постыдно за собственным телом,
Но не видишь на бедрах свинцовых оков,
Хотя можеш заметить даже черное в белом"
/Наутилус Помпилиус, "Казанова"/


7. Екс-«нашоукраїнець» та майданівець, а нині уповноважений з прав дитини (дитячий омбудсмен України) при ВікторФедоричі Юрій Павленко. "Ми йдемо" - співає його сестричка Марина Бурмака. Здається, у випадку з братиком, пора писати нову пісню: "Ми прийшли".

Всі з 10-го по 7-ме місця – за перехід з "помаранчевого" табору до "біло-блакитної" команди проФФесора-олігофрена.

6. Акторка Ольга Сумська – за підігравання "Хаму" написанням антитимошенківського відкритого листа, при тому, що в недалекому минулому Роксолана українського кінематографу не приховувала свою особисту симпатію і прихильність до Юлії Володимирівни.

5. Співочий дует Потап і Настя – на президентських виборах в концертних турах з «УкраїноЮ в серці» агітували за Юлію Тимошенко, а минулого року виступили на закритий вечірці на дні народження володаря Межигір’я – головного гнобителя Леді Ю. П'яте місце - за колективне "ОТСОСНЫ" імениннику.
"А ты мне в Новый Год от сосны, от сосны мне, от сосны, от сосны мне оторви иголочку, Гуляют в Новый Год пацаны всей страны и поют девчоночки... "

4. Поет-політолог Володимир Цибулько – за лист «вшивої інтелігенції» на підтримку «антикорупційних діянь» зека-президента. Колись - спічрайтер Ющенка, потім - вірний тимошенківець, нині - просто "пан Підпишицидульку", який на відміну від вірша-заклика свого колеги по перу Юрка Винничука "Вбий підараса", навпаки - успішно народив його в собі.

3. Перший президент України (чи «другий перший» після Михайла Грушевського) Леонід Кравчук – за співпрацю з Януковичем в рамках пришелепкуватої конституційної асамблеї при головному урці країни після агітації на минулих виборах за Юлію Тимошенко та незважаючи на заклики останньої з-за грат не сідати за один стіл з політичними шулерами. «Макарич» потрапляє до списку з присудженням йому спеціального статусу «містер хитро*опий лис української політики».

2. Екс-депутат від БЮТ Андрій Портнов і компанія: Валерій Писаренко та Святослав Олійник, які відразу після президентських виборів легко і невимушено перекваліфікувалися із замів та вірних соратників Тимошенко до обслуги Януковича.

І нарешті - переможець!

1. Актор Остап Ступка – за участь у відверто українофобських, антиУПІвських, зневажливих до України і українських патріотів, образливих для національної честі й гідності українців російських художніх фільмах «Ми з майбутнього» та «Матч». За систематичний продаж Батьківщини, дискредитацію українства та пропаганду "Рускава міра" в кіномистецтві. Іншими словами - за еталон хохляцтва і антиукраїнське бл*дство на екрані.

Може хтось забутий, пропущений чи поставлений не на те місце, то звиняйте і поправляйте. Запропонований перелік "достойників" підлягає обговоренню та подальшому корегуванню.
11.05.2012


Читай також:

Вікторія Шилова
Вікторія Шилова:
"діагноз" - політична німфоманія?

"Вбий підараску! В собі"

Після свого виключення з Партії регіонів та звільнення з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради депутат В. Шилова поквапилася дистанціюватися від колишніх соратників по партії, розповсюдивши заяву про "принципові розходження з політичним курсом Партії регіонів". >>>


Жінка з косою ...і шилом
Шилофрения.
Ожидаемое обострение

"Куда ты плывешь, крыша моя
В какие реки, какие моря?..."

/р/г "Агата Кристи"/

В город Глупов пришла весна. И у целого ряда глуповских тоже-демократов вполне ожидаемо обострилась обычно вялотекущая шилофрения.
Заболевание это, как известно, имеет следующую симптоматику: больные не обращают внимания на многочисленные подлости, гадости и антиукраинские провокации, совершаемые В.Шиловой НА ДЕЛЕ… Зато стоит упомянутой личности перед очередными выборами СКАЗАТЬ что-то хорошее, как больные глуповцы ЗА СЛОВА ПРОЩАЮТ ДЕЛА.>>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1486.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1486.php on line 193

Warning: file(./comments/cart_1486.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1486.php on line 193


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1486.php on line 196


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64