Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


СПЕЦ прогноз результатів матчів
групового турніру ЄВРО-2012


ЄВРО-2012


Олексій Мазур

Павло Головаха
Павло Головаха

08 червня

Польща - Греція прогнози 2:1 ; 2:1результат 1:1 не вгадали

Росія - Чехія 1:1 ; 1:1; 4:1 шок не вгадали

Поляки вийшли з чудовим настроєм, одначе втративши його, ледве вистояли проти греків. Ті ж лише позбавившись самовпевненості змогли щось протиставити суперникам. Вважатимемо, що психологічний тренінг для обох команд вдався на "відмінно".
У другому матчі росіяни не були надто сильними, чехи не були надто слабкими, але результат - на табло. В цілому ж - навряд хтось згадуватиме через рік перипетії першого ігрового дня Євро-2012: головні тріумфи й розчарування ще попереду!

Павло Головаха


Стартовий поєдинок ЄВРО-2012 був класичним матчем-відкриттям. Зі всіма характерними особливостями. Другий двобій виявився куди цікавішим першого. Росіяни виглядали досить потужно. Чехи розчарували. Не витримали натиску. Ця поразка може їм коштувати надто дорого, якщо не оговтаються. Хоча все в іхніх руках, точніше, ногах.
Олексій Мазур


09 червня

Нідерланди - Данія 2:1 ; 3:2; 0:1 не вгадали

Німеччина - Португалія 2:0 ; 2:1; 1:0 (О.Мазур - 1 бал; П. Головаха - 1 бал за вгадану перемогу Німеччини)

Данці своєю перемогою втергли носа не стільки голандцям, скільки прогнозистам. Взагалі "помаранчевим" вже треба звикнути до того, що інколи у футболі доводиться відігруватись!
Ну а німці здобули передбачувану перемогу у непередбачено складній для них грі. Підтверджуються думки тих фахівців, які вважають що проблемною зоною нинішньої збірної Португалії є саме атакуюча ланка. Якою б гарною не була оборона - але без голів інколи навіть нічию здобути нереально!

Павло Головаха


При перегляді першого тайму Нідерланди - Данія складалося враження, що футболісти обох команд до початку зустрічі вже зіграли цього дня не один, а декілька матчів - настільки кволими і млявими вони виглядали на поле, ніби від перевтоми. Одначе данцям пощастило - після рікошету м'яч на підступах до штрафної суперника потрапив до їхнього гравця, який вдало скористався нагодою і обігравши захисників вийшов на побачення з голкіпером, пробивши тому поміж ніг. Як не намагалися голандці зрівняти рахунок, це їм не вдалося. Відтак маємо першу несподіванку турніру.
У другому матчі дня долю поєдинку теж вирішив один забитий м'яч. В рівній боротьбі німці взяли гору над португальцями, хоча останні були дуже близькими до взяття воріт бундестім. Чого тільки варта поперечина після удару Пепе - шкіряний приземлився прямо на лінії, але відскочив у поле.
Олексій Мазур


Перший національний псує телетрансляції ЄВРО,
перетворюючи їх на радіорепортажі

На Першому національному під час прямих трансляцій матчів ЧЄ незрозуміло чому звук значно випереджає телевізійний сигнал. Через це коментатор говорить про завданий удар футболіста, коли той ще напівдорозі до м'яча. Про кінцівку ігрового епізоду глядачі дізнаються в розповіді коментатора до того, як побачать це на телекартинці.
Таке неподобство дуже дратує, адже робить нецікавим перегляд поєдинку, перетворюючи телетрансляцію на радіорепортаж, де відеозображення виступає лише післямовою. В той же час на ТРК "Україні" подібних негараздів немає.
То в чому справи? В команди "проФФесіоналів" бенкендорфів-арфушів знову проблеми? Якщо вони ніяк не знаходитимуть технічного вирішення, то ось пропозиція щодо їхнього радикального усунення: вести трансляції без коментаторів, зберігаючи інтершуми зі стадіонів.
Завдяки цій новації глядачі максимально наближатимуться до неповторної святкової атмосфери, що панує на футбольних аренах чи навіть занурюватимуться в неї. Телевізійна аудіторія вболівальників не програє, навпаки - лише виграє! Принаймні, це буде набагато краще нинішніх трансляцій з вищезазначеними особливостями.

10 червня

Іспанія - Італія 1:0 ; 2:0; 1:1 не вгадали

Ірландія - Хорватія 1:2 ; 1:3; 1:3 (О.Мазур - 1 бал за вгаданого переможця пари; П. Головаха - 3 бали за точно зпрогнозований рахунок матчу)

Рано чи пізно "непереможні" зазнають знакових поразок. Такою для іспанців стала сьогодні нічия зі знаком "мінус". А італійці - приємно здивували (як не дивно!).
Хорвати напевно успадкували від Югославії почесне звання "джерело високоймовірних неприємностей для будь-якого суперника". Ірландці в даному випадку не будь-хто, знали, що на них очікує - й мужньо виконали свою невеселу місію.

Павло Головаха


Нинішні фубольні гегемони іспанці обмінялися з італійцями кинджальними атаками, забивши один одному по голу. До речі, схожих. В обох випадках слідували паси врозріз, які виводили нападників сам на сам з голкіперами. Пізніше Торрес мав відмінну нагоду вивести чинних чемпіонів Європи та Світу вперед, але перекидаючи м'яча через воротаря, який вийшов йому на зустріч, перекинув і через ворота.
На більше, ніж зрівняти рахунок у першому таймі, ірландців не вистачило. Сказати, що смарагдові стали легкою здобиччю для хорватів, може було б і некоректно, і несправедливо, але балканці явно не перенапружувалися, впевнено наближаючись до бажаного результату. Здається, на турнірі намітився перший аутсайдер. Хоча і гонористий.
Олексій Мазур


11 червня

Франція - Англія 2:3 ; 1:2; 1:1 не вгадали

Україна - Швеція 1:2 ; 1:1; 2:1 не вгадали

Франція-Англія: класика протистояння й рядовий результат - обидві команди виглядали достойно на тлі одна одної, але якоїсь приголомшливої гри не продемонстрували, подарувавши шанси й надію двом іншим суперникам по групі. Хочеться відзначити - саме у Донецьку було помітно, що "Євро" відбувається в колишньому СРСР. Львів й навіть Харків випромінювали незвичну для наших арен буржуазно-європейську ауру, чого на "Донбас-Арені" не відчувалось.
Що ж стосується київської арени - її аура була полтавською. Шведів увігнали у "ступор" злагоджені дії усіх дванадцяти гравців команди-суперника, які холоднокровно скористались своєю чисельною перевагою. Додати щось важко - зрозуміло, що багато факторів спрацювали на користь збірної України, так само ж зрозуміло, що українцям треба було просто не заважати долі у цей день зробити свою справу. Й доля нас не підвела - мабуть уперше від матчу Україна-Швейцарія на Мундіалі-2006. Що буде далі - тривога залишається: українська збірна їде на нефартову для нас "Донбас-Арену"!

Павло Головаха


Французи і англійці розійшлися по-джентльменськи, відклавши вирішення питання виходу до стадії плей-оф на наступні матчі з більш слабкими, як їм здається, суперниками.
Дуже радий, що помилявся в своєму прогнозі щодо українсько-шведського протистояння. Думав, що наші програють. Сумні передчуття посилилися, коли ми першими пропустили. Але молодці - не впали духом. Зібрали волю в кулак. Грали злагоджено і з натхненням. Дуже тривожними були останні хвилини. Одначе минулося. Вистояли. Дай Боже, щоби цього настрою і сил вистачило хоча б ще на один матч. І тоді вихід з групи стає реальним. Принаймні вже зараз на це можна претендувати. Так тримати!
Р.S. Одначе мої прогнози на наступні матчі зб. України лишаються такими ж невтішними, якими були зроблені, Так що... "отака фігня, малята...", як казав покійний дід Панас, Царство йому Небесне...
Олексій Мазур


12 червня
Греція - Чехія 1:2; 2:1; 1:2 (О.Мазур - 3 бали)

Польща - Росія 0:2 ; 0:1; 1:1 не вгадали

Чехи не були занадто слабкими у першому матчі й другий матч це лише підтвердив. Греків напевно не полишають спогади про Євро-2004, а оцінка "відмінно", за психологічний тренінг у попередньому матчі, виявилася для них завищеною. Хоча от, наприклад, поляки змогли втримати потрібний настрій на протязі усього матчу з росіянами, які, як й у попередньому матчі, занадто сильними не виглядали. Так чи інакше - усі без виключення команди групи "А" мають як шанс на вихід у 1/4 фіналу, так й перспективу завершення виступу на Євро-2012 вже на стадії групового турніру. Й це - чудово!
Павло Головаха


Чехи, хоча й не так переконливо як їм хотілося, але таки реабілітувалися за нищивну поразку в першому матчі від росіян, повернувши собі шанс поборотися за вихід до наступної стадії турніру.
Коли збірна Росії в матчі з поляками відкрила рахунок, коментатор ТРК "Україна" радісно вигукнув, що нарешті сталася подія, яку очікували 37 хвилин! Хто, росіяни і він разом з ними? Поляки, я і всі, хто за них вболівав - НІ! Якщо коментатор такий палкий шанувальник російської збірної, то що він робить на "Україні"? Може краще б працював на ВГТРК чи якій-небудь іншій телекомпанії РФ?До речі, співгосподарям ЄВРО таки вдалося зіпсувати свято суперникам. У другому таймі поляки відновили рівновагу - 1:1. Матч так і закінчився нічиєю, як би це не було прикро українському коментатору. Хоча він не мав би дуже засмучуватися, адже його фаворити майже гарантували собі участь у плей оф.
Олексій Мазур


13 червня

Данія - Португалія 0:2 ; 2:1; 2:3 (О.Мазур - 1 бал)

Нідерланди - Німеччина 0:1 ; 1:3; 1:2 (О.Мазур - 1 бал; П. Головаха - 1 бал)

Наскільки легко Данія пропустила три голи від Португалії, й наскільки важко забила свої два м'ячі - але глядачі отримали суперматч двох різних не лише за стилем, а за філософією команд: латиноєвропейці проти скандинавів, пристрасть проти дисципліни. Мабуть у португальців була настільки безнадійна ситуація, що пристрасті їм таки вистачило на мінімальну перемогу. Тепер на них чекає "поранений звір" - збірна Голандії, зоряний час якої припав на 2008-2010 роки.
А у другому своєму матчі на Євро-2012 голандці виглядали приреченими, хоча в цілому їхня гра проти німців заслуговує оцінки на міцну "четвірку", особливо у порівнянні з тим, ми побачили у матчі проти Данії. Власне приреченість була у тому, що німці не виявили жодної сентиментальності: їм потрібен був результат, й вони його отримали "малою кров'ю". В останньому турі голандцям треба вигравати з різницею не меншою, ніж у два м'ячі, щоб за сумою показників у особистих зустрічах випередити данців й португальців. При цьому німці повинні вигравати, хоча їх влаштує й нічия. Ну а Данія з Португалією в принципі зобов'язані думати лише про перемогу - становище не залишає простору для тонких комбінацій з варіантами рахунків. "Група смерті" на "Євро-2012" вдалась як ніколи!

Павло Головаха


Данцям не вдалося повторити свій подвиг в протистоянні з португальцями, як це було у першому двобої зі збірною Нідерландів, хоча вони зробили для цього все можливе. Обидві команди, разом з неабиякою інтригою, подарували вболівальникам багато позитивний емоцій.
Щодо другого матчу дня, то в першому таймі невідомо з яких причини, але голландці виглядали жалюгідно. Помаранчеві розігралися лише в другому таймі, одначе було вже запізно. От і отримали результат, який заслужили. Якщо вони так само гратимуть з португальцямі в останньому матчі, ні про який чвертьфінал і мови не може бути. А от бундестім вже там.
Олексій Мазур


14 червня

Італія - Хорватія 3:1 ; 1:2; 1:1 не вгадали

Іспанія - Ірландія 3:0 ; 1:0; 4:0 (О.Мазур - 1 бал; П. Головаха - 1 бал)

Італійці оформили другу, тепер вже "обережну" нічию на турнірі - відкривши рахунок у першому таймі, вони примудрились пропустити гола у другому й схоже взагалі боялись програти матч. А колишні югослави після забитого голу немов комплексувати почали - "Невже ми переможемо Італію?". Одна з цих команд посяде друге місце у групі, й стане легкою здобиччю для переможця групи "Д". Іспанці ж починають демонструвати "зіркову нестабільність": розгромна перемога над Ірландією лише посилює питання, які виникли після нічиєї з Італією. А ірландців просто шкода - коментувати їхню гру без згадок про хворобливі відчуття мешканців іншого острова (Ямайки) відтепер майже неможливо.
Павло Головаха


"Блакитна ескадра" ніяк не може набрати ходи. Їй не вдається впіймати попутного вітру, аби розігнатися, хоча зі всім іншим - повний порядок і бойова готовність N1. Одначе це жодним чином не применшує заслуг хорватів. Обидві команди заслуговують найвищих оцінок. Гра у їхньому виконанні потішила вболівальників, адже вони побачили динамічний, видивищний футбол. З характером і натхненням, не кажучи вєже про професійну майстерність.
Чим більше спостерігаю за ірландцями, тим більше вони мені подобаються. Хлопці грають у своє задоволення, незалежно від суперників і кількості пропущених м'ячів. Їм абсолютно по цимбалах з ким зустрічатися і кому програвати.
У першому матчі поступилися хорватам - 1:3, в другому на них очікували чинні чемпіону світу і європи - іспанці. Результат поєдинку був прогнозований заздалегідь.
Одначе ентузіазму від цього в островитян не поменшало, як не відчувалося навіть натяку на мандраж. І це безумовний позитив. Грали на одному диханні від першої хвилини до останньої за шаленої підтримки вболівальників.
Вочевидь смарагдова збірна пишається вже самою участю в Чемпіонаті і кожен раз виходить на поле переповнена відчуттям самоповаги і супутнього їй національного гонору: "подумаєш - зазнали поразки, а що, хтось сумнівався? Головне - здорово награлися, "відятгнулися" на всі сто. Про нашу героїчну звитягу на ЄВРО-2012 складуть легенди й напишуть балади, які переповідатимуть нащадкам з покоління в покоління, незалежно від здобутого нами місця у групі. Ми - ірландці, і цим все сказано. Нас можна обіграти, але стати крутішими за нас - нікому і ніколи!".
Згадується фраза одного кіноперсонажу зі знаменитої художньої стрічки Мела Гібсона "Хоробре серце". Йдеться про ірландця, який приєднався до повстанської армії Вільяма Волеса в боротьбі за визволення Шотландії з-під ангійського гніту. При знайомстві з провідником, якому трохи згодом врятував життя, він сказав: "Ірландці кажуть, аби поспілкуватися з рівними собі, ми маємо почути Бога". Отож бо і воно.
Збірна Ірландії програла футбольному гегемону з рахунком 0:4. Але, чорт забирай, зробила це красиво і навіть з натхненням. Принаймні, такі враження залишилися від матчу в мене.
P.S. Хвилиночку! Коли написав ці рядки, згадав, що і зараз сиджу і вчора дивився матч у футболці (темно-) зеленого кольору, майже як у гравців національної збірної Ірландії... Невже в мене ірландське коріння? Українець ірландського походження. Ну тоді все ясно. А то я думаю, звідки ж в мене стільки гонору?

шокО' Маzur


P.P.S. У такому випадку ірландці просто зобов'язані перемогти "Сонну ескадру"!
Павло Головаха


15 червня

Україна - Франція 0:3 ; 1:1; 0:2 (О.Мазур - 1 бал)

Швеція - Англія 1:2 ; 2:2; 2:3 (О.Мазур - 1 бал)

Донецьк й раніше-то не мав надто світлих асоціацій в українській свідомості - але тепер він у кроці від того, щоб нажити звання "проклятого міста". Залишається лише одне порадити Олегові Блохіну: на матч з Англією виставити усіх "донецьких", що є у збірній (включаючи Девіча), й нехай вони "відпрацьовують" карму свого міста. Тим більше, що П'ятов став чи не найкращим у складі збірної України під час звітного поєдинку. По грі України об'єктивно слід зазначити: перший тайм витримали, але Блохін вирішив перемагати: Девіч замінив Вороніна, вісім хвилин Україна гарно атакувала, поки не "сіла в калюжу". Далі вже залишалось лише міняти "шило на мило": Мілевський замість Назаренка, ну а вихід Алієва замість деморалізованого Ярмоленка - "крик відчаю", сподівання на влучний диво-постріл з середини поля по воротах французів. Слід віддати належне Олегу Володимировичу - відповідальність за поразку він взяв на себе. Добре, якщо тепер він візьме на себе відповідальність за перемогу над Англією.
Що стосується наших майбутніх суперників - то нам залишається лише подякувати їм за те, що вони не залишили Україні інших варіантів, ніж перемагати. Так у нас принаймні з'являється шанс на перше місце у групі, яке виведе у чвертьфіналі на "легку здобич" з групи "С". Ну а сама гра Швеція-Англія залишила неоднозначні враження. По-перше - Україна для Швеції виявляється нефартовою у глобально-історичному вимірі. По-друге - англійці другу гру поспіль першими відкривають рахунок, а потім до останнього "рятують" результат. Хочеться сподіватись на те, що вони не зраджуватимуть цій традиції й у матчі проти України - хоча у Донецьку для Англії результатом буде навіть нічия, але принаймні ми тоді до останньої секунди сподіватимемось на диво - й хто зна... може воно таки станеться!

Павло Головаха


Це відбулося вперше на моїй пам'яті. Не пригадую нічого подібного - аби якийсь матч Чемпіонату Європи чи навіть Світу переривався через потужну зливу, що і трапилося на "Донбас-Арені" через 5 хвилин після початку поєдинку Україна - Франція. шокСимволічно, що "катаклізьма" сталася на батьківщині двічі судимого, олігофренічного президента-конфуза. Складається враження, що сама природа громом, блискавкою та нечуваною зливою намагалася завадити завідомо програшному - саме через прокляття зловісної місцини для збірної України - матчу. Та на цей однозначний Знак Долі ніхто не відреагував. Але навіть якби хтось і взяв його до уваги, то затвердженого розкладу все одно вже було не змінити. В цьому контексті, підсумкові 0:2 - ще більш менш пристойний результат
Спасибі шведсько-англійському дуету за неабияку інтригу. Покищо це найбільш драматичний поєдинок на турнірі. Спочатку шведи відквиталися, потім вийшли вперед, але англійці таки дотисли суперника. Шкода синьо-жовтих. Після ірландців вони стали другою збірною першості, яка втратила всі шанси на вихід до чвертьфіналу за тур до завершення групових змагань.
Третій матч на ЄВРО стане прощальним для багатьох збірних - рівно половини. Тільки на відміну від шведів та ірландців, вони про це ще не знають. А тому відчайдушно намагаються передбачити свою Долю в інших Знаках. Приміром, у розлитій за трапезою склянці води чи нестримній гикалці, що раптово напала на головного тренера.

Олексій Мазур


16 червня

Греція - Росія 2:2 ; 1:3; 1:0 не вгадали

Чехія - Польща 2:1 ; 1:2; 1:0 (О.Мазур - 1 бал)

Є таке спостереження: на "зпарених Євро" господарі виступають не дуже вдало. Й потайки я міркував собі: якщо поляки пройдуть далі - то напевно нам вже "місця під Сонцем" не залишиться. Відтак вболівати "проти росіян" мотивів практично не залишилось. Та й слабко вірилось у греків. Трохи більше сподівань було на чехів.
Що ж. На "Євро-2012" ми вже не зіграємо ані з поляками, ані з росіянами. Об'єктивно ледь віриться у те, що чехи здолають другу команду з групи "В". Близькими до нуля є шанси греків у матчі з німцями. А тепер зверніть увагу: ненабагато більше шансів давали чехам на перемогу у матчі з поляками, про греків - годі й згадувати. Відтак - робіть прогнози й дивіться футбол!

Павло Головаха


Як би за Росію не вболівали на ТРК "Україна" промосковський ведучий "Великого футболу", гості студії та коментатор-русофіл під час прямої трансляції матчу, підопічні Діка Адвоката змушені пакувати валізи!
А все - завдяки збірній Греції , яка обрала на вирішальний двобій в групі, сказати б, вичікувальну тактику - приспала пильність суперників, заколисала їх, і під завісу першого тайму забила гол, що запалив перед росіянами червоне світло на шляху до 1/4 фіналу турніру.
І ще могли забити. З пенальті. Але суддя за порушення правил у штрафному майданчику росіян проти Карагуніса, до речі - капітана команди і автора переможного голу, покарав жовтою карткою... самого постраждалого. Буцімто за симуляцію. Через це жертва несправедливості й одночасно герой матчу тепер вимушений буде пропустити чвертьфінальний поєдинок.
Хоча перед грою біло-синьо-червоні, здавалося (в тому числі автору цих рядків), вже однією ногою були в плей-офф, адже перебуваючи з чотирма очками на першому місці, мали куди кращі для цього шанси від усіх суперників по групі.
Та не так сталося, як гадалося. Для них ЄВРО-2012 завершено! Москва чекає. Як то кажуть "чемодан-вокзал-Россия". Привіт Путіну!
"У чвертьфіналі Росії "нету"
спасибі Греції за "ето"!
А от збірній Польші, на відміну від росіян, нікуди повертатися не потрібно. Вони залишаються вдома, але вже в якості не учасників, а тільки глядачів європершості. За це вони мають бути "вдячні" братам-слов'янам чехам. В цій зустріч її долю, як і поляків, теж вирішив єдиний забитий м'яч.

Олексій Мазур


"Будьмо!"
шок«ГО-О-О-...-О-ОЛ!!!» шок -

це не по-українськи

Не знаю як кому, а мені, затятому футбольному вболівальнику, оці протяжні завивання деяких наших коментаторів ой як не до вподоби. Явно проглядається відчайдушне бажання наслідувати, сліпо копіювати чужоземних колег з далеких країв. >>>

17 червня

Португалія - Нідерланди 1:1 ; 2:2; 2:1 не вгадали

Данія - Німеччина 1:3 ; 1:1; 1:2 (О.Мазур - 1 бал)

Після "епічних драм" у групі "А", група "В" продемонструвала "класичне завершення". Данія, яка зібрала масу компліментів, у підсумку спромоглась набрати очки лише у поєдинку з аутсайдером групи. У те, що аутсайдером виявилась Голандія, після третього туру вже вдається навіть повірити. Так само прийдеться повірити у те, що Португальці таки "вимучили" своє місце у чвертьфіналі - однак симолічним став розстріл стійки воріт у виконанні Роналдо, який ніби дав зрозуміти, що більше голів йому сьогодні не потрібно. А може й не лише сьогодні - не виключено, що чехи з португальцями розкатають нульову нічию, й вирішуватимуть долю півфінальної путівки у серії пенальті
. Німці пропустили два голи від команд, що нині залишають Євро. Чи стане зустріч з греками для них лише "корисною розминкою" перед півфіналом - важко сказати. Але навряд у цьому поєдинку буде бодай додатковий час - й пояснювати, чому так станеться, наразі підстав немає. Буде так!

Павло Головаха


Голландці стали чемпіонами першості в номінації "розчарування турніру". Хто б міг подумати, що збірна Нідерландів приїде і поїде з ЄВРО-2012 з нульом очок.
Як данці не намагалися, але відібрати в німців бодай очко їм не вдалося. Відтак, Німеччина, єдиною зі всіх команд першості, виходить до плей-оф зі стовідстотковим результатом.

Олексій Мазур


18 червня

Італія - Ірландія 4:0 ; 2:3 2:0 (О.Мазур - 1 бал)

Хорватія - Іспанія 0:2 ; 1:1 0:1 (О.Мазур - 1 бал)

У групі "С" "легкою здобиччю" для переможця групи "D" стала Італія, яка не без проблем перемогла "недоперемотивовану" Ірландію. А безнадія в останньому турі завітала на хорватську вулицю. Останнє, що залишається порадити іспанцям - взяти до Донецька парасольки))
Павло Головаха


Італійці зробили те, що й повинні були. Важко уявити чвертьфінал без помаранчевих, але без блакитних - неможливо.
Щодо другого матчу, то я так і не зрозумів, на яких підставах іспанцям зарахували взяття воріт суперника і чому там не було поза грою. Хоча в цілому претензій до їхньої перемоги немає, адже протягом зустрічі вони як мінімум двічі мали стовідсоткові нагоди відзначитись забитими м'ячами. Мабуть суддя зарахував їм гол за сукупністю моментів, позаяк - заслужили.

Олексій Мазур


19 червня

Англія - Україна 3:1 ; 1:2 1:0 (О.Мазур - 1 бал)

Швеція - Франція 2:2 ; 2:1 2:0 (П.Головаха - 1 бал)

Україна увійшла до числа 12 найсильніших команд Європи - ценз для виходу на Мундіаль-2014. Саме з англійцями нам там грати, й жагу помсти ми нажили собі добрячу. Новий колектив створено, а Євро виходить на фінішну пряму без нас. Англійці отримали у суперники "легку здобич" (італійців), а французи гратимуть суперматч з іспанцями, в якому "Фурія Роха" нарешті буде змушена показати усе, на що здатна. Взагалі ми ще маємо шанс дізнатись, що грали у групі з майбутніми півфіналістами "Євро". Тоді згадаємо й незарахований гол у ворота Англії, й примхи жеребу, й "нефартову" Донбас-Арену. Залишається констатувати - українці чужі на святі життя, що відбувається у них вдома. Може десь символічно, що росіяни теж не господарі на ньому - але нам від того не легше. Потрібно шукати в собі сили, шукати щось нове, творити іншу долю - й майбутнє стане іншим. Ми того варті!:)
Павло Головаха


Якщо послухати головного тренера збірної України Олега Блохіна, то головними причинами поразки його підопічних у вирішальному матчі групового турніру з англійцями стали невезіння та суддівське свавілля, що в принципі можна сприймати, складовою першого. Цього разу з ним важко не погодитися. Адже всі бачили як події розгорталися на полі. Українці виглядали цілком достойно, принаймні аж ніяк не були безнадійними, і мали всі шанси на перемогу. Їм би ще трішечки футбольного везіння. А от цього і не вичтачило.
Якщо так, то чому б не продовжити розмову в тому ж руслі і не поглибити тему? Зокрема, поставити питання таким чином: скільки ще матчів потрібно зіграти збірній України на «Донбас-Арені», аби зрозуміти не те, що її нефартовість, а кармічне прокляття місцини. Жодного виграного поєдинку. Суцільний футбольний Мордор. Не пощастити може кому завгодно, де завгодно і з ким завгодно, але збірній Україні на Донбас-Арені не щастить ЗАВДЖИ! Це невезіння стало перевіреною і підтвердженою часом закономірностю. Сумною традицією. Системою.
Мимоволі виникають припущення про зіпсовану ауру. Може вона і підходить для "Шахтаря", але тільки не національній команді.
Хтозна якби все це відбувалося не на Донбас-Арені, а, приміром, у Львові? Місто ще жодного разу не підводило українців. Навпаки – завжди виручало. Що не матч, то перемога. Як взагалі можна було допустити проведення в Донецьку бодай єдиного матчу, не кажучи вже про два та ще й з такими суперниками на такому турнірі?! І при цьому забути про Львів?

Олексій Мазур


Переможці чемпіонатів Європи:
1960 - СРСР
1964 - Іспанія
1968 - Італія
1972 - ФРН
1976 - Чехословаччина
1980 - ФРН
1984 - Франція
1988 - Нідерланди
1992 - Данія
1996 - Німеччина
2000 - Франція
2004 - Греція
2008 - Іспанія
07.06.2012


Читай також:


ЄВРО-2012
СПЕЦ прогноз результатів матчів
1/4 фіналу ЄВРО-2012

Олексій Мазур Павло Головаха
Олексій
Мазур
- Павло
Головаха

>>>ТойХтоВсеЗіпсував
Забий гол Януковичу!

А чому б на матчах ЄВРО-2012 не поскандувати "ЗЕКА - ГЕТЬ!", гучноголосо продемонструвавши в такий спосіб своє ставлення до бандитського безпрєдєлу і войовничої українофобії, що розквітли в країні. >>>"Кака боль, какая боль
Аргентина - Ямайка - 5:0"
/ЧАЙФ/

Українська збірна безнадійна.
ЄВРО для неї - пуста формальність

Олегу Блохіну так і не вдалося створити дієздатну команду, яка б мала бодай теоретичні шанси на вихід з групи. Такий висновок за ті декілька днів, що лишилися до початку ЄВРО-2012, напрошується на підставі останньої серії контрольних товариських матчів націоналки. >>>


Чемпіонат Світу-2010

ЧС-2010:
прогноз результатів

матчу за третє місце та фіналу


Олексій Мазур - Павло Головаха


ЧС-2010 в ПАР

ЧС-2010: прогноз результатів
матчів 1/2 фіналу


Олексій Мазур - Павло Головаха


Василіса Фролова

"Ну что ж ты страшная такая?"
"Не родись красивой..."

Василіса Фролова: телеведуча з багаторічним стажем, колишнє обличчя каналу М-1. "Вице-королева Харкова" 1995 року, дворазова володарка титулу "Miss Body beautiful of the world" (Сингапур,Туреччина). 1997 р. - модель парижського агентства "YOU", а 1997-2001- московської агенції "Red Stars". Має премію "VIVA - самые красивые женщины Украины 2006". >>>


ЧС-2010 в ПАР

ЧС-2010: прогноз результатів
матчів 1/4 фіналу


Олексій Мазур - Павло Головаха


ЧС-2010 в ПАР

ЧС-2010: прогноз результатів
матчів 1/8 фіналу


Олексій Мазур - Павло ГоловахаСПЕЦКОР
представляє:

"Африканські посиденьки"
на Першому інтерНаціональному


ЧС-2010 в ПАР

ЧС-2010: прогноз результатів
матчів групового
турніру

11 червня в ПАР стартував 19-й Чемпіонат Світу - перший в історії футболу, що проводиться на Африканському континенті. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1489.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1489.php on line 681

Warning: file(./comments/cart_1489.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1489.php on line 681


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1489.php on line 684


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64