Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В.Шилова: "Партія регіонів з’їхала з глузду».
А сама Шилова?

"Тому що... "послідовна"

Колишня регіоналка і бувша заступниця голови Дніпропетровської облради Вікторія Шилова розповсюдила заяву, в якій говорить, що голосуванням за мовний законопроект «Партія регіонів з’їхала з глузду». Саме такий заголовок має її звернення:

«Шановні громадяни України, і російськомовні, і україномовні! Звертаюсь до Вас, щоб дати оцінку нардепам від Партії регіонів, які остаточно втратили розум перед виборами.

Олігархи з Партії регіонів руками своїх маріонеток Колесниченка та Ківалова всіма правдами та неправдами прийняли мовний закон, прекрасно розуміючи, що це призведе до протистояння між українцями.

Замість того, щоб приймати в Раді економічні закони, спрямованні на покращення життя людей, вони підіймають таке болісне для України мовне питання.

Зрозуміло, що це зроблене задля того, щоб утриматися при владі та при своїх грошах, адже ні для кого не секрет, що напередодні виборів до Верховної ради рейтинг Партії регіонів виглядає катастрофічно.

За найоптимістичними підрахунками замовних соціологів, за Партію регіонів готові проголосувати лише 20% людей з числа тих, хто збирається йти на вибори...».

Черговий вибрик головної політичної клоунеси області вкотре засвідчує її безмежні цинізм, зухвалість, брехливість, безпринципність, безсовісність, вбогість інтелекту та ницість моралі.

Адже це говорить саме та В.Шилова, яка будучи гендиректоркою Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії та депутаткою облради від Блоку Лазаренка (у минулому скликанні) під час телевізійного круглого столу виступаючи одночасно і ведучою заходу, і полпредом лазаренківської «Громади», обстоювала саме ті жорстко дискримінаційні по відношенню до української мови засади, які і були по-бандитськи проголосовані у Верховній Раді за ініціативою фракцій ПР та КПУ.

Зокрема, залишаючи за українською статус державної, Шилова, викладаючи партійну лінію «Громади», ратувала за право місцевих громад затверджувати регіональні мови в якості офіційних на тій чи іншій території.

Це та В.Шилова, яка при здоровому глузді та добрій пам’яті, наскільки така характеристика взагалі може бути доречною по відношенню до місцевої «супер-блондинки», добровільно два роки тому вступила в Партію регіонів. Вона що, партійної програми не читала чи, може, не чула заяв спікерів «біло-блакитних»? Адже з майбутньої розправи над солов'їною затяті українофоби не робили ніяких секретів. Це питання завжди було однією з головних фішок їхньої політики.

Чи коли вона вступала, в партії не було табачників, колесніченків, болдирєвих, ківалових та інших україноненависників і "русо-фашисто"?

Це та В.Шилова, яка очолюючи ДОДТРК проводила в ефірі обласного державного телебачення політику мовного сепаратизму та міжнаціональної сегрегації, а також позиціонуючи себе слов’янським націоналістом, пропагувала так звану ідею "слов’янської єдності", що є складовою агресивно ворожого до України «руского міра».

Це та В.Шилова, яка ще донедавна в своїх регулярних інтерв’ю для ДОДТРК як депутат облради від ПР невтомно нахвалювала молоду команду реформаторів на чолі з головою ОДА та обласної організації Партії регіонів Олександром Вілкулом за енергійну й плідну працю на благо дніпропетровчан: будівництво доріг, розвиток народного господарства, піклування про соціально-незахищених та за багато чого іншого, що покращує життя людей, стабілізує ситуацію, відроджує Дніпропетровщину і виводить її в регіони-лідери.

Слід розуміти, все це з нею відбувається тому що... "послідовна". Не інакше.
09.07.2012


Читай також:

Вікторія Шилова
Вікторія Шилова:
"діагноз" - політична німфоманія?

"Вбий підараску! В собі"

Після свого виключення з Партії регіонів та звільнення з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради депутат В. Шилова поквапилася дистанціюватися від колишніх соратників по партії, розповсюдивши заяву про "принципові розходження з політичним курсом Партії регіонів". >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1498.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1498.php on line 165

Warning: file(./comments/cart_1498.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1498.php on line 165


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1498.php on line 168


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64