Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Бандоохоронці-ІІІ":
ідіотизм мєнтів-дегенератів не знає меж

Мєнти приїхали, мєнти поїхали

Цього тижня до столика у дворі багатоповерхівки на Героїв Сталінграда, 138 викликали міліцію тричі. В ніч з суботи (4 серпня) на неділю (5 српня) - двічі. Не знаю, зі скількома класами освіти середньої школи беруть в мусора, але, думаю, не більше як з 6-7-ма. Більше цим мєнтам не даш. Принаймні тим, хто чергує в міськвідділі № 7 та виїжджає на виклики до галасливих кампаній п'яничок, які змінюючи одна одну цілодобово бешкетують за столиком під деревами і вдень, і вніч. З горілкою, пивом і під шансон.

Міліція привчила цю гидоту до того, що вона вже не розходиться сама до приїзду екіпажу. Ця срань добре усвідомила: щоби вона не витворяла за столиком - як би не матюкалася, не риготала, скільки б чого не розпивала, а потім і не обсцикала тут же, не відходячи від каси, їй за це нічого не буде. Ніколи.

Ця п'янь знає: єдине, що зробить міліція, так це ввічливо попросить припинити вечірку і розійтися. І все. Без ніяких там з'ясувань осіб, причин перебування в громадському місці у нетверезому стані та порушень тиші і спокою в нічний час й складання з цього приводу протоколів чи відвозу у райвідділок. А тому й не реагує ні на які зауваження до приїзду екіпажу. Це вже традиція: галасливи посиденьки мають завершуватися під світлограй міліцейського джипу. Буде машина - розійдуться на деякий час, а ні, то куди ж їм поспішати? Благо і магазинчик з питвом під рукою, який працює цілодобово. Всі умови для безперервного свинства.

В ніч з 4-го на 5-те серпня першого разу міліція приїхала близько опівночі. За столиком сиділа група жінок та чоловіків, судячи по голосах, середнього віку. На цей момент засідання тривало вже близько години. Рясно пересипаючи промову нецензурною лайкою одна з жіночок відкривала всім - не тільки тим, що сиділи за столиком, але й невільним слухачам з числа мешканців сусідніх будинків - гірку правду про своє, матері двох дітей, життя.

Все це було на фоні гучних звуків відкорковування пляшок і передзвону вже пустої тари. Одначе коли мєнт з ліхтариком підійшов і запитав, що розпивають, йому відповіли: "лімонад", і почуте цілком задовольнило правоохоронця. Він поремствував, що їх постійно суди викликають і попросивши не засиджуватися, поїхав геть.

Ще б пак - жодного тверезого у вишиванці та з національним прапором, лише одні бандюковичі, а значить все спокійно. Якщо за столиком жодного представника опозиції антиукраїнському режиму президента-рецидивіста, то що ж від міліції хотіти, яких дій? От якби там був хоча б один, який проти ВікторФьодорича, то відразу б автозак підігнали. А так - суцільна команда підтримки, сам бидлоелекторат головного урки країни. То хіба ж можна застосовувати до таких якісь санкції? Звісно ні.

Ті ж до кого приїжджав, почали жваво обмінюватися думками з приводу факту чергового приїзду. Вони дивувалися, що вони роблять не так, що до них викликали міліцію. "Какого хуя?" і "шо это за пидорасы", які викликають сюди мусорів, - задавалися вони питанням і не находили на нього відповіді. А тому ще більше й гучніше обурювалися.

До такого ступеню, що довелося викликати міліцію знову. Але цього разу в міськвідділі № 7 обломалися. Ще за півгодини, наматюкавшись і нареготавшись до схочу, кампанія розійшлася сама. Та, як виявилося не на довго. Незабаром іх змінила наступна, цього разу вже сугубо чоловіча. І знову - характерний, вже до мозку кісток ненависний звук відкриття пивної пляшки, знову "бу-га-га!!!", "ги-ги-ги!!!", "пиздец", "на хуй", "заебись, блядь", "отъебись, блядь", "ебаны в рот", "пидарасы", "заебали" і так далі, і тому подібне.

Заснути вдалося близько третьої години ночі. А підйом - вже о сьомій. Від того ж самого"бу-га-га!!!". І так - цілий день. До вечора. А потім - продовження. Майже кожного, за невеличким виключенням, дня і ночі теплої пори року. Від пізньої весни до раньої осені.

Цікаво, на який термн вистачило б в цих умовах співробітників центру громадських зв'язків осбласного управління МВС, яким я регулярно надсилаю кожен новий допис на цю тему? І цей також. А скільки б екіпажів міліції приїхало і щоб сталося з бешкетниками, якби щось подібне бодай одного разу відбулося під вікнами або самих міліцейських начальників, або їхніх родичів? Чи когось з керманичів міста або області.

Є серед тієї п'яні один кадр, в якого напади дебільного сміху відбуваються кожні дві-три хвилини. Цьому придурку постійно весело. Може з нього можна "сироватку щастя" робити? Так виловіть, вивчіть феномен, візьміть проби. Він сміється приблизно як той бравий гусар з "Жорстокого романсу" у виконанні Панкратова-Чорного.

А я вже не знаю, кого більше ненавиджу. Ту бидлопиздоту, що за столиком, чи ту, що в міліцейській формі. Мабуть всіх однаково. Їх разом потрібно підвішувати за одне місце. І нехай висять собі… Дуже добре це виходило у Хижака з відомого фантастичного екшену. От і їх би так. Над тим самим столиком у дворі на деревах. Щоб один у формі був, а поруч - у цивільному з пляшкою.

А ще мені все більше стає до вподоби те, як до поліцейського відділку входять Термінатор у першій частині стрічки і Леон-кілер в однойменному фільмі Люка Бесона. Оце діло. Так і до наших мусарень потрібно. Бо заслужили. Позаяк, це ж та сама дегенеративна погань тільки в погонах, що полює на опозицію, бореться з інакомисленням, придушує демократію, сідає мертвецьки п'яною за кермо, давить перехожих на зебрах, чіпляється до невинуватих, забирає їх до райвідділків, де б'є, ґвалтує, калічить, вбиває.

Останнім часом повідомлень про подібні злочини, скоєні бандоохоронцями, вже стільки з'явилося, що нормальний міністр внутрішніх справ у нормальній країні вже б тричі подав у відставку. Та це не про нашого.

Що ж, значить іде-гряде в Україні ера Запорожців. Бо, вочевидь, іншого виходу немає.

05.08.2012


Читай також:

Бандоохоронці-ІІ:
струни, ноти, два мєнта…
і 14 патронів


Бандюковичі
в погонах

Надісланий електронною поштою до центру громадський зв’язків Головного управління МВС в Дніпропетровській області текст публікації «Бандоохоронців» на «Дурдомі.in.ua», за два тижні викликав реакцію у вигляді візиту на місце буремних подій представника облуправління. >>>Банду - геть!
"Беркут" потрібно розпустити
і зліквідувати як злочинну організацію

Як СС, як ГЕСТАПО. Він має бути заборонений як нацистська і комуністична символіки в Європі, а його співробітники - притягнуті до кримінальної відповідальності незалежно від звань та посад. За регулярну участь "Беркуту" в придушені демократії, розгоні мирних зібрань, переслідуванні інакомислячих. Апогеєм злочинної, антиукраїнської та антидержвавної діяльності організації стали намгання приборкати акцію протесту на захист української мови під Українським Домом. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1503.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1503.php on line 153

Warning: file(./comments/cart_1503.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1503.php on line 153


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1503.php on line 156


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64