Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Бандоохоронці-V.
"Долбоєбізм" дніпропетровської міліції
на службі в терористівів

Мєнти приїхали, мєнти поїхали

В даному випадку - нічних, тих, що підривають громадський спокій своїми п'яними теревенями і дебільним реготінням за столиками і на лавках у дворах багатоповерхівок. Про це вкотре засвідчує чергова галаслива пригода на Героїв Сталінграда, 138, що трапилася з 26 на 27 серпня.

Багаточисленна і гучноголоса кампанія розбудила мене близько пів на першу ночі. "Ги-ги-ги", "га-га-га", матюки, хлопки від відкорковування пляшок, передзвін вже спустошеної тари. Все як завжди. Жінки перекрикують чоловіків. Всім дуже весело. Місцеві бандюковичі влаштували собі черговий променад просто неба. Ім все пофіг. Для них не існує жодних рамок, правил, ніяких поправок на ніч, на те, що люди сплять. Для цієї бидлпиздоти все це - пусте.

Їхні добряче розігріті алкоголем, хоча і без того ущербні, мізки не сприймають ніякої моралі, етики, норм поведінки, закону. Ця погань не реагує на зауваження та прохання не заважати. Навпаки, після цього робить гучність своїх посиденьок ще сильнішою, як тільки не називаючи і куди тільки не посилаючи тих, хто подав голос на захист тиші. Більше того, у відповідь погрожують застосувати фізичну силу. У найрізноманітніший спосіб.

Так от у випадку, який стався на героїв Сталінграда в ніч з неділі (26 серпня) на понеділок (27 серпня) ці погрози звучали у присутності міліціонерів, що приїхали на виклик і фактично стали на бік тих, до кого їх викликали. Дивно, як екіпаж не приєднався до хмільної кампанії і не пішов ламати двері порушникам галасливої вечірки. Аби скласти протокол, чому заважають розпиттю спиртних напоїв у громадському місці й гучним теревеням та ще й в такий пізній час.

На завсідників несанкціонованих вечірок міліція, принаймні та, що приїжджає на регулярні виклики за вказаною адресою - ніколи нічого склала, і ні язиком, ні пальцем не ворухнула. Натомість, тих, хто викликає завжди ретельно допитують: як звати, рік народження, місце прописки, і т. д. і т.п. От якби колись так само розпитали того, хто ніч і день бухає, регоче, матюкається, справляє фізіологічні потреби на очах у людей - чи то під деревами поряд зі столиком, чи то за кутом на стіну будинку (як він, бідний ще стоїть, бо за цей час від такої кількості сечі і фундамент могло розмити).

Але ж на таку, здавалося б, логічну реакцію правоохоронців, можна було розраховувати, якщо мати справу з нормальними, більш-менш адекватними вартовими порядку. Та це не про міське віділення міліції № 7, яке в 3-5 хвилинах від місця постійного цілодобового бешкету. Назвати таких співробітників закінченими дегенератами буде надто, невиправдано м'яко і дипломатично. На подібну делікатність ці мєнти явно не заслуговують.

Отже, проворочавшись у ліжку певний час, остаточно переконався, що численна компанія розходитися не збирається. Іду на кухню наповнюю целофановий пакет водою. Вихожу на балкон. Жбурляю. Раптово регіт змінюється на зойки й звичні для бидлопиздоти вигуки обурення обурення:

- Блядь!!! Охуели!!! Пиздец!!! Долбоебы!!! Пидорасы!!! А по ебалу?!! Гандоны!!! Щас как уебем, сука, на хуй!!!

- Это вы, долбоебы, охуели!!! Вы, пидорасы, заебали!!! А ну, гандоны, берите своих гандонок и пиздуйте остюда на хуй!!! - відповідаю їм тією ж мовою, аби бодай теоретично розраховувати на розуміння висловлених претензій.

- Ты, сука, долбоеб!!! А-ну, блядь, спускайся сюда, гандон!!!

- Ебало свое вонючее закрой и вали на хуй!

- Ты, блядь, щас допиздишься, шо мы тебя в натуре с балкона выкинем, гандон ебаный!!!

- А ты, гандон, допиздишься, шо я милицию вызову!!!

- А мне по хуй, блядь!!! Давай, вызывай, долбоеб!!!

- Ну сиди, тварь, жди…

- Ты пидарас, блядь!!! Гандон!!! Пидар!!!

- Так ты сидишь или уже валишь, сволочь?

- Пидар!!! Гандон!!! Пидарас!!! Долбоеб!!! Конченый!!!

- Понятно…

Найкумедніше, що хто я такий і як зі мною потрібно вчинити, я чув до приїзду екіпажу, під час його перебування у дворі і продовжив чути після від'їзду.

- Составьте на них протокол, они же здесь чуть ли не каждую ночь сидят, галдят, спать не дают… - звернувя я з балкону до міліціонерів, які вийшли з машини.

- А чем они вам мешают? - на фоні погроз на мою адресу з боку тих долбойобів, що сиділи на лавочках, запитав долбойоб, який вийшов з міліцейського джипу.

- Распивают спиртные напитки в общественном месте, громко хохочут, матерятся, будят, не дают сомкнуть глаз, огрызаются на замечания, угрожают физической расправой…

- Какие спиртные напитки, бл…., мы лимонад пьем, на х…! - хмільними голосами пояснили долбойоби на лавках…

- А они лимонад пьют, углекислый! - підтвердив уніформований долбойоб.

- Почему ж у них языки заплетаются? - поставив я запитання на кмітливість.

- …От чего, от лимонада? - перепитав долбойоб, надісланий міськвідділом № 7.

От і поговорили… В результаті, компанія продовжила свої посиденьки. Розійшлася, коли сама до несхочу пообпивалася, наматюкалася, нареготалася.

Про результати візиту долбойобів в погонах телефоном був поінформований їхній колега - черговий міськвідділу № 7. Той поспівчував, попросив вибачити екіпаж, сказав, що обов'язково проведе з ними виховну бесіду, про результати якої неодмінно повідомить наступного ж дня. І навіть перепитав, коли буде зручніше передзвонити.

А тепер здогадайтеся з першого разу чи передзвонював черговий долбойоб? Звісно ні.

Цей допис знову, як і всі попередні на цю тему, надсилаю електронною поштою у відділ громадських зв'язків обласного управління МВС у Дніпропетровській області. Близько двох місяців тому на Героїв Сталінграда,138 після чергової розсилки з роздруківкою статті завітав старлей з обласного відділу. Обійшов квартири, зібрав покази, отримав підтвердження викладених фактів регулярних порушень громадського спокою, зустрівся з автором дописів, взяв письмові заяви, обіцяв вирішити проблему найближчого часу. І от результат. З тих пір все тільки погіршується. Проблема лише дедалі загострюється.

А це все тому, що долбойоби не лише у дворику за столиком і на лавочках. Вони ще й у віділенні № 7, звідки приїжджають на виклики, де чергують на телефоні, керують структурним підрозділом. Але на цьому міліцейський долбоєбізм не закінчується. Він продовжується далі по вищих інстанціях, зокрема, схоже на те, буйно квітне в міському і обласному управліннях. Ну і так далі. До самої гори.

Так була змарнована моя кількасота ніч, яку я провів без сну. І не лише я. Всі, чиї вікна виходять на двір з прилеглих будинків. Але ж вони знають, якщо я, журналіст з активною громадсько-політичною позицією, не впораюся з цією проблемою, то вони тим більше. Тому страждають мовчки. Не висовуючись. Зімкнув очі лише на світанку. Ці тортури тривають роками. Сезон розпочинається як тільки пригріє весняне сонечко і продовжується до пізньої осені, коли сидіти на дворі стає холодно. Про все це написано у зверненнях і скаргах, в тому числі колективних, до всіх можливих інстанцій. У відповідь - недолугі відписки. Повний долбоєбізм у всій красі за підписами міліцейських начальників різного рангу.

Протягом цього часу були зроблені сотні (!), не менше, викликів міліцейських нарядів. Частенько траплялося, що двічі за ніч. І от результат. Скільки літрів бензину спалено, а до порушників громадського спокоїю і нічної тиші не складено жодного протоколу. Ніхто не був притягнутий до відповідальності. Нікого не забрали до райвідділку. Ще б пак - жодного тверезого у вишиванці з національним прапором та траспорантом "Зека - геть!". То які і до кого можуть бути претензії? В найкращому випадку бандюковичам міліція люб'язно пропонує розійтися. І ті, ледь тримаючись на ногах після "лимонаду", розходяться. До завтра. А тоді історія повторюється. І так - без кінця.

То що це за маразм такий? Скільки триватиме цей абсурд? Агов, ви, бандоохоронці! Отямтеся! А ні, то забирайтеся з органів! Якого дідька ви нам такі потрібні? За що ви, мєнтяри, гроші отримуєте? Та вас, дармоїдів-дегенератів, штрафувати потрібно кожного місяця на суму, пропорційну отримуваній зарплаті! Інакше толку не буде...
27.08.2012


Читай також:

Бандоохоронці-ІV. Ніч довгих язиків
АТАС!!!

Пізній вечір понеділка, 6 серпня. На годиннику близько одинадцятої. Дивлюся лондонську олімпіаду. Змагаються легкоатлети. Сектор стрибків з жердиною. Вболіваю проти росіянки Есембаєвої. Подумки бажаю, аби в неї жердина зламалася чи сама з ладу вийшла. До цього не доходить, але золота надія Росії в підсумку опиняється лише на третьому місці, пропустивши вперед американку та кубинку. >>>


"Бандоохоронці-ІІІ":
ідіотизм мєнтів-дегенератів не знає меж


Мєнти приїхали, мєнти поїхали

Цього тижня до столика у дворі багатоповерхівки на Героїв Сталінграда, 138 викликали міліцію тричі. В ніч з суботи (4 серпня) на неділю (5 српня) - двічі. Не знаю, зі скількома класами освіти середньої школи беруть в мусора, але, думаю, не більше як з 6-7-ма. Більше цим мєнтам не даш. Принаймні тим, хто чергує в міськвідділі № 7 та виїжджає на виклики до галасливих кампаній п'яничок, які змінюючи одна одну цілодобово бешкетують за столиком під деревами і вдень, і вніч. З горілкою, пивом і під шансон. >>>


Бандоохоронці-ІІ:
струни, ноти, два мєнта…
і 14 патронів


Бандюковичі
в погонах

Надісланий електронною поштою до центру громадський зв’язків Головного управління МВС в Дніпропетровській області текст публікації «Бандоохоронців» на «Дурдомі.in.ua», за два тижні викликав реакцію у вигляді візиту на місце буремних подій представника облуправління. >>>Банду - геть!
"Беркут" потрібно розпустити
і зліквідувати як злочинну організацію

Як СС, як ГЕСТАПО. Він має бути заборонений як нацистська і комуністична символіки в Європі, а його співробітники - притягнуті до кримінальної відповідальності незалежно від звань та посад. За регулярну участь "Беркуту" в придушені демократії, розгоні мирних зібрань, переслідуванні інакомислячих. Апогеєм злочинної, антиукраїнської та антидержвавної діяльності організації стали намгання приборкати акцію протесту на захист української мови під Українським Домом. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1508.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1508.php on line 262

Warning: file(./comments/cart_1508.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1508.php on line 262


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1508.php on line 265


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64