Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В. Ющенко закликає українців до консолідації,
Ю. Тимошенко припускає можливість повстання,
якщо на президентських виборах переможе В. Янукович.

Кандидат у президенти, лідер "Нашої України" Віктор Ющенко здійснює передвиборчий тур по Дніпропетровській області. У неділю, 22 серпня він зустрівся з виборцями у Дніпропетровську, Верхньодніпровську, Вільногірську та Жовтих Водах.

У своїх промовах В. Ющенко піддає нищівній критиці нинішню владу, характеризуючи її як бандитську. Політик закликає українську націю до єднання, консолідації громадян незалежно від політичних уподобань, мовних, релігійних, територіальних ознак заради усунення кримінального режиму й перемоги на виборах гідного кандидата.

Запоруку справедливого результату вибрів Ющенко вбачає в активній участі в них громадян й мудрості та зваженості у прийнятті рішення.

Серед своїх переваг у порівнянні з іншими кандидатами, зокрема нинішнім прем'єром, лідер "Нашої України" називає й відсутність у нього судимостей. Він пишається тим, що входить до числа найкращих банкірів світу, що було б цілковито неможливим якби був заплямований в участі в різних аферах та махінаціях. На зустрічах з дніпропетровчанами В. Ющенко не уникає гострих, незручних питань, даючи на них детальні відповіді. Зокрема, спростовує свою причетність до банкрутства банку "Україна", переконує, що не збирався відміняти пільги військовим без відповідного механізму компенсації, а саме: "додати до вартості пайків ще 30 % і видавати їх людям грошима, а не гнилими оселедцями, що принижує офіцера".

Лідер "Нашої України" рішуче заперечує закиди у прозахідній, чи то проамериканській орієнтації й підкреслює, що головним чинником у діяльності для нього завжди були й залишатимуться національні українські інтереси. При цьому він не заперечує статусу Росії як стратегічного партнера України і водночас виступає за розвиток й поглиблення відносин країни з Європейським Союзом.

Серед іншого, Ющенко також поінформував про прийняття днями фракцією "Наша Україна" рішення про домагання виводу українського контингенту з Іраку. На заході в обласному центрі були присутні, за власною оцінкою кореспондента, близько 10 тисяч городян. Серед них - і опоненти Ющенка, які тримали транспаранти проти лідера "Нашої України". Реагуючи на його виступ вони декілька разів вдавалися до спроб заглушити промову ріжками, що зазвичай використовують спортивні фанати, та свистом.

Проте некоректна поведінка купки розбишак, залучених для виконання деструктивної місії провладними партіями, не завадила успішному проведенню заходу. Під час зустрічі Ющенка з виборцями у Верхньодніпровську було розгорнуто пару плакатів на підтримку В. Януковича. Їх тримали учні-юнаки, поруч з якими стояли класні "дами" - наставниці.

Увагу зібрання привернув до них сам Віктор Андрійович. Хлопці та дівчата знітилися й, розчервонівшись, за хвилину-другу згорнули транспаранти.

У поїздці кандидата у президенти супроводжують народні депутати, серед яких і лідер БЮТ, голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, котра у штабі В. Ющенко є куратором з організаційних питань проведення виборчої кампанії у Дніпропетровській, низці інших областей східної України, а також на Волині.

Виступаючи на велелюдному мітингу у Жовтих Водах, Ю. Тимошенко припустила можливість повстання в Україні, якщо президентом буде обрано теперішнього прем'єр-міністра, що може статися, судячи з її слів, лише за умов надзвичайних фальсифікацій волевиявлення.

- Хіба в українців кров холодніша від грузин, що, українці не мають такої волі, як вони? - запитує Юлія Володимирівна і відповідає, - ні, це не так! Ми маємо волю й силу... Цього разу ця банда не пройде ні за яких обставин!

23 серпня передбачено продовження передвиборчого туру В. Ющенка. Заплановані зустрічі у Новомосковську, Павлограді, Першотравенську, Синельниковому.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64