Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Віктор Пінчук: або бізнес, або опозиція
Хай завжи буде "Папа"?

Днями Віктор Пінчук з неабиякою помпою відкриів металургійний завод "Інтерпайп Сталь". Кого тільки не було на презентації "супер-пупер" комп'ютеризованого, екологічно чистого, найсучаснішого виробництва. Що й казати, якщо захід відбувся за участю самого "Папи".

Серед інших віп-гостей - екс-президент Польщі Александр Квасьневський, посол США Френсіс Тефт, колишній президент України Леонід Кучма, президент Академії Наук України Борис Патон, представники українського істеблішменту, вітчизняного і європейського бізнесу, культури, шоубізу, а також релігійні діячі.

Віктор Пінчук симовлічно запустив виробництво разом з Віктором Федоровичем, натиснувши на імпровізовану білу кнопку.

Одначе зараз не про цю знаменну подію, яка отримала широке висвітлення в загальноукраїнських ЗМІ, а іншу, куди скромнішого формату, що сталася напередодні.

Публічний захід, модератором якого виступав ведучий "Свободи слова" на ІСTV Андрій Куликов, транслював дніпропетровський 11 канал. Віктор Пінчук проводив зустріч з виборцями, на якому агітував за свого кандидата Якова Безбаха.

Відповідаючи на запитання тележурналіста, власник групи Еаst One та корпорації "Interpipe", зазначив, що за нинішніх умов в Україні мати великий бізнес й одночасно бути опозиціонером до влади - неможливо: або те, або інше. "Продавай бізнес і йди в опозицію", - зауважив Віктор Пінчук.

Одначе попри це олігарх акцентував, що він як голосував за Януковича та Партію регіонів, так і голосуватиме. Бо, по-перше, не хоче ризикувати долею власних підприємств та їхніми трудовими колективами, а по-друге, саме до нинішньої влади він звертається для забезпечення його бізнесу належних умов розвитку. Зокрема це стосується вирішення питань щодо просування продукції на російський ринок.

Цікаво, а що було б, якби з такою заявою Пінчук виступив не на локальному заході у Дніпропетровську, а на "Ялтинській європейській стратегії", яку сам же і влаштовує щорічно, піклуючись про європейський імідж України та влади? Як би на таке щиросердне зізнання бізнесмена і мецената відреагували європейські та американські гості, зокрема той же Александр Квасьневський, екс-держсекретар США Кондоліза Райз, а разом з ними ціла низка інших високоповажних представників ЄС?

Адже олігарх висловився про репресії влади по відношенню до нелояльних їй бізнесменів чітко і недвозначно. Скажи він про це в Ялті, то це справило б вражаючий ефект і викликало б світовий резонанс. Одначе для того, аби наважитися на такий вчинок Пінчуку потрібно було мати мужність, якої, вочевидь, йому бракує.

Тому він краще і надалі розшаркуватиметься перед владою для примноження своїх капіталів. А те, що Україна за правління "двічі несудимого" за всіма параметрами стрімко віддаляється від Європейських стандартів, то для бізнесмена це не настільки важливо. Принаймні, він не переймається цим так, як власними інтересами.

З огляду на це виникає запитання, чого тоді вартий отой "YES" і вся спонсорська діяльність Пінчука та його фондів? Хіба Ялтинський форум - не для висвітлення й розв'язання українських проблем, які заважають євроінтеграції? Хіба мистецтво, яким опікується меценат, не має спонукати до свободи? Хіба Пол Маккратні та Елтон Джон, яких він привозив в країну, співають про те, як важливо бути пристосуванцем, як цінно вміти прогибатися перед владою, як корисно брехати, бути нещирим перед світом та власною совістю заради особистої комерційної вигоди?

То про які такі європейські цінності для України піклується Пінчук, якщо сам при цьому залишається безнадійно далеким від них? Яка взагалі користь для України може бути від його гуманітарних проектів, якщо вони не змогли зробити кращим самого Пінчука?

На відкритті "Інтерпайп-Сталі" Александр Квасневський прокоментував ситуацію на 24-ому виборчому округу, який на виборах до ВР не поділили між собою перший заступник міського голови Дніпопетровська Анатолій Крупський та ставленик Пінчука Яків Безбах.

Поляк назвав використовувані віце-мером засоби ведення виборчої кампанії неприйнятними і закликав зняти його кандидатуру з парламентських перегонів, аби той не ганьбив Україну перед іноземними спостерігачами.

Протистояння між обома кандидатами супроводжується судовими суперечками та потужним контр-піаром у підзвітних конкуруючим сторонам ЗМІ. Це такий собі біло-блакитний "мєждусобойчик", оскільки обидва претенденти на депутатський мандат затяті "януковичі".

При цьому Крупський користується всілякою підтримкою міської і обласної влади. Про те, що "вірять Крупському", в рекламних роликах та з білбордів заявляють мер Куліченко, губернатор Вілкул, митрополит Дніпропетровський і Палоградський Іриней (УПЦ МП). Явно на боці цього кандидата виступають і суди, котрі відмовляють у задоволенні позовів до Крупського щодо, здавалося б, очевидних і однозначних порушень та маніпуляцій.

Серед тих, що підтримують Якова Безбаха - Пінчук, "Інтерпайп", 11 канал, ІСTV, СТБ, Новий канал та інші.

А кого б і звідки запропонував зняти Александр Квасьневський, якби почув від Пінчука на церемонії відкриття металургійного заводу, що за нинішньої влади опозиція і бізнес - несумісні?


До речі, а як виглядає емблема "Інтерпайпу" з точки зору проголосованого у першому читанні законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму? Адже ці два загадкові чорні трикутники можуть викликати в когось певні асоціації з чимсь порнографічно-лесбійським.
08.10.2012


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1513.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1514.php on line 135

Warning: file(./comments/cart_1513.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1514.php on line 135


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1514.php on line 138


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64