Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Бандоохоронці VIII.
"Я тебя сейчас раком поставлю и в очко выебу!"

"А в таверне тихо плачет
скрипка..."

Є формальна логіка, є жіноча, а є міліцейська. Остання видається найпридуркуватішою. Якщо, звісно, не брати до уваги логіку "двічі несудимого" проФФесора-олігофрена та інших бандюковичів з його донецької бригади. Колись ми таки розчавимо їх, гадів, якщо не на цих виборах, то на наступних. І тоді, маю надію, в рамках кампанії з очищення влади в цілому і, зокрема, її правоохоронної системи від безнадійних ідіотів, мої численні дописи про дніпропетровську міліцію, стануть у пригоді.

Днями отримав від Бабушкінського райвідділу внутрішніх справ відповідь на, як там сказано, звернення, яке особисто я туди не надсилав. Припускаю, що воно було переслане відділом громадських зв'язків обласного управління МВС, куди електронною поштою адресую кожен мій допис на тему кричущої безпорадності міського відділу міліції № 7 щодо приборкання регулярних галасливих посиденьок у нічний час матюкливої п'яні різного віку у дворі за столиком на Героїв Сталінграда, 138. Це неподобство триває з року в рік від ранньої весни до пізньої осені попри публікації в Інтернеті та письмові звернення у всі структурні підрозділи міліції.

З усіх викладених мною випадків галасливого бешкету та неспроможності наведення порядку "правоохоронцями" на конкретній території - фактично йдеться про функціонування імпровізованого генделика просто неба зі всіма наслідками, що звідси витікають (в тому числі у прямому смислі, адже за цим столиком ллються рікою як пиво з горілкою, так і сеча: чи то під дерева, чи, якщо ці місця зайняті, під стіну будинку) - чомусь отримав відповідь лише на один інцидент, який стався в ніч з 15-го на 16-те вересня 2012 року.

Тоді гучноголоса кампанія розбудила о пів на першу ночі. За півгодини викликали міліцію за двома телефонами: МВМ № 7, що недалеко від місця пригоди - на Героїв Сталінграда, 105, і для надійності - "102". Так от за хвилин 10 після того, голоси на дворі різко вщухли. Може п'янь сама розійшлася, а може з сьомого міськвідділу хтось приїжджав. Не знаю, бо на балкон не виходив і не бачив розв'язки.

Але сон тривав недовго. За дві години, тобто о третій ночі, в квартирі пролунав телефонний дзвоник. Турбувала міліція. Голос у слухавці попросив відчинити двері бо на вході… дільничний стоїть. У відповідь висловив свої претензії:

- ...Що-що? Який дільничний у третю годину ночі? Боже-боже…Та що ж це робиться? Спочатку нам не давала спати матюклива п'янь за столиком, потім вона розійшлася, а зараз нам не дає спати міліція? Та, в якої ми просили захисту нашого права на нічну тишу і сон? Ви що? Невже викликавши міліцію, люди мають потім всю ніч чергувати, очікуючи на візит якогось дільничного? Ми цього типа ні до сьогодні не бачили, ні після не побачимо! Це міфічний персонаж. Примара. І з чим таким вона приперлася у третю годину ночі, що не могла дочекатися дня? У вас совість є? Спочатку ми зазнаємо нічного терору від галасливої срані, а потім від міліції? Спам'ятайтеся ж, нарешті, ви!..

Так от, що йдеться в отриманому від Бабушкінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області листі за підписом начальника відділу О.Ю. Кудрявцева:

"Повідомляємо, що Ваша заява, за фактом щодо порушення громадського порядку та спокою в ніч з 15.09.2012 на 16.09.2012 по вул. Героїв Сталінграду біля будинку № 138 компанією молодих людей, співробітниками Бабушкінського РВ ДМУ уважно розглянута.

За результатами проведеної перевірки проведено службове розслідування, згідно висновку якого дії працівників Бабушкінського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, вважати законними та правомірними.

Згідно з розташуванням сил та засобів задіяних на чергування та забезпечення охорони громадського порядку в Бабушкінському районі прийнято рішення приближення нарядів патрульної служби до подвір'я вашого будинку".

До речі, декілька років тому про "наближення патрулів" так само відповіли з обласного управління в листі за підписом Кузьменка.

Отже, виходить, що появу міліції на місці пригоди за дві години після виклику в Бабушкінському райвідділі вважають… законною і правомірною (?!). Оце так… Ось вона міліцейська логіка, про яку я писав на початку допису, у всій красі. Просто еталон. Колись на Героїв Сталінграда, 138 таке вже було, про що я теж писав. Тоді в на дверях не було домофону, тож посланець з МВМ № 7 без проблем піднявся на 8-й поверх, аби повідомити, що на дворі, куди його викликали, нікого немає. Це була пізня ніч, а правоохоронець з'явився за пару годин після телефонного звернення.

Ну що ж, такі в нашій міліції "жартівники". Розказати комусь з американських чи європейських полісменів - обрегочуться. Одначе безневинним жертвам подібних "оперативних" заходів правоохоронців зовсім не смішно.

З листом-відповіддю все ясно. А тепер про новий випадок за тією ж адресою.

Це сталося в ніч з 24-го на 25 жовтня. Безпардонна кампанія молодиків засіла за столик близько 10 вечора. Застілля супроводжувалося шансоном з мобілок. Того дня була Ліга Чемпіонів, отже не реагував на галас поки йшла трансляція матчу. Сподівався, що до фінального свистка посиденьки закінчаться. На жаль, надії не справдилися. Тому в 00:12 зателефонував до МВМ № 7.

- Добре, приїдемо, - відповіли мені там.

І дійсно. За яких-небудь 20 хвилин двір освітили фари міліцейського джипу. Цього разу невиправдано люб'язне ставлення до порушників нічної тиші, яке зазвичай демонструють екіпажи, змінилося на праведний гнів.

Міліціонер, який вийшов з автівки, відразу проявив свою рішучість і безкомпромісність:

- Опять?! Вы что, совсем охуели?

- А в чем дело?

- А до вас никак не доходит?! Вы уже задрали, блядь! Сидите здесь каждый раз! Это что такое, а?! Я справшиваю, это что такое?!

Потім почулося як б'ються пляшки. Причому, судячи зі звуків - ймовірно повні.

- Та мы просто сидим…

- Просто сидите?! А ну давай отсюда, чтобы вас здесь больше не видели!

- Мы тихо…

- Вы тихо? Я тебя сейчас раком поставлю и в очко выебу тихо! Понял?!

Компанія розбіглася і тієї ночі, а також наступної за столик не поверталася. Було тихо як в космосі. Або глибоко в океані.

Так от в даному разі дії міліції, попри їхню контраверсійність, я сам схильний вважати законними і правомірними. Тут особливий випадок. Адже з цією непритомною бидлопиzдотою, напевно, іншими словами не можна. Бо до неї не доходить.

Коли я роблю їм зауваження, у відповідь чую: "ебало заткни, гандон!". Пропоную розійтися - традиційно посилають "на хуй". Кидаю водяні пакети - кажуть, що "мы тебя уебем, пидар!". Попереджаю про виклик міліції - їм "по хуй". То як з ними ще?

Одна річ затримати перехожого з пивом, що літнього вечора тихо і мирно, нікому не заважаючи, повертається додому, а потім зґвалтувати його кийком у відділку, зробивши інвалідом на все життя, як це було в Донецьку. За таке садиста у погонах самого на дибу саджати треба. Можна і привселюдно. І зовсім інша - пригрозити у виховних цілях анальною розправою абсолютно непритомним відморозкам, цинічним тварям, нахабним, повністю втраченим для суспільства виродкам, яким все, як вони кажуть, "по хуй".

Звісно, найбездоганнішим методом було б складання адмінпротоколів з подальшою передачею справ до суду, проведення комплексу профілактичних заходів, в тому числі з підключенням дільничного, якщо такий існує на цій території… Але судячи з усього такий шлях видається правоохоронцям надто марудним і копітким. Та й чи спроможні вони до належного виконання своїх професійних обов'язків? Вочевидь ні.

А ще хотілося б дізнатися наскільки правомірними і законними були дії чергового МВМ № 7, коли той тричі обіцяв відрядити до столика екіпаж, а його так і не було, про що я теж надсилав матеріал до відділу зв'язків з громадськістю обласного Управління МВС. Мова йде про події, що сталися на світанку в суботу, 6 жовтня. Невже і тут все відбувалося так, як треба? Готовий до будь-якої відповіді і вже нічому не здивуюся. Хіба що вкотре віддам належне особливостям міліцейської логіки.


26.10.2012


Читай також:

Бандоохоронці-VІІ.
На Героїв Сталінграда, 138, потрібен... кілер


Зробимо світ кращим!

Особливі вимоги: доброта і чуйність, альтруїзм, розвинуте почуття справедливості, здатність на благородні вчинки, повага до прав ближнього на тишу і спокій, а також готовність працювати безоплатно у нічний час в якості ліквідатора безнадійно асоціального елементу, що збирається у дворі за столиком багатоповерхівки. >>>


Бандоохоронці-VІ.
Спочатку спати заважала галаслива п'янь,
а потім… міліція

Кожному мєнту - по Запорожцю!

В ніч з суботи, 15-те вересня, на неділю, 16 вересня, галаслива компанія за легендарним столиком у дворі на вулиці Героїв Сталінграда, 138, розпочала свої посиденьки о пів на першу ночі. >>>Свободу політв'язням!
У Дніпродзержинську міліцаї "пов'язали"
двох депутатів-"нашоукраїнців"

7 вересня у Дніпродзержинську було затримано <<нашоукраїнців>> Ігоря Лісничого та Юрія Лисяка. Обидва є депутатами Дніпродзержинської міської ради, членами фракції <<Наша Україна>>. Юрій Лисяк є кандидатом у народні депутати за партійним списком <<Нашої України>>. Арешт було проведено після обшуків офісних приміщень та помешкань депутатів та, за даними ЗМІ, за <<підтримки>> спецпідрозділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю <<Сокіл>>. >>>


Бандоохоронці-V.
Долбоєбізм дніпропетровської міліції
на службі в терористів

Голий пістолет

В даному випадку - нічних, тих, що підривають громадський спокій своїми п'яними теревенями і дебільним реготінням за столиками і на лавках у дворі багатоповерхівок. Про це вкотре засвідчує чергова галаслива пригода на Героїв Сталінграда, 138, що трапилася з 26 на 27 серпня. >>>


Бандоохоронці-ІV. Ніч довгих язиків
АТАС!!!

Пізній вечір понеділка, 6 серпня. На годиннику близько одинадцятої. Дивлюся лондонську олімпіаду. Змагаються легкоатлети. Сектор стрибків з жердиною. Вболіваю проти росіянки Есембаєвої. Подумки бажаю, аби в неї жердина зламалася чи сама з ладу вийшла. До цього не доходить, але золота надія Росії в підсумку опиняється лише на третьому місці, пропустивши вперед американку та кубинку. >>>


"Бандоохоронці-ІІІ":
ідіотизм мєнтів-дегенератів не знає меж


Мєнти приїхали, мєнти поїхали

Цього тижня до столика у дворі багатоповерхівки на Героїв Сталінграда, 138 викликали міліцію тричі. В ніч з суботи (4 серпня) на неділю (5 српня) - двічі. Не знаю, зі скількома класами освіти середньої школи беруть в мусора, але, думаю, не більше як з 6-7-ма. Більше цим мєнтам не даш. Принаймні тим, хто чергує в міськвідділі № 7 та виїжджає на виклики до галасливих кампаній п'яничок, які змінюючи одна одну цілодобово бешкетують за столиком під деревами і вдень, і вніч. З горілкою, пивом і під шансон. >>>


Бандоохоронці-ІІ:
струни, ноти, два мєнта…
і 14 патронів


Бандюковичі
в погонах

Надісланий електронною поштою до центру громадський зв’язків Головного управління МВС в Дніпропетровській області текст публікації «Бандоохоронців» на «Дурдомі.in.ua», за два тижні викликав реакцію у вигляді візиту на місце буремних подій представника облуправління. >>>Банду - геть!
"Беркут" потрібно розпустити
і зліквідувати як злочинну організацію

Як СС, як ГЕСТАПО. Він має бути заборонений як нацистська і комуністична символіки в Європі, а його співробітники - притягнуті до кримінальної відповідальності незалежно від звань та посад. За регулярну участь "Беркуту" в придушені демократії, розгоні мирних зібрань, переслідуванні інакомислячих. Апогеєм злочинної, антиукраїнської та антидержвавної діяльності організації стали намгання приборкати акцію протесту на захист української мови під Українським Домом. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1512.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1516.php on line 322

Warning: file(./comments/cart_1512.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1516.php on line 322


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1516.php on line 325


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64