Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Як Іван Ступак сухостій пиляв
Ступак
"Выборы-выборы, кандидаты - пи*оры"

Одного ранку, десь за тиждень-другий до виборів, жителі вул. Героїв Сталінграда, що проживають неподалік заводу пресів, у спільному для декількох будинків дворі раптово почули звуки електропили і тріск поваленого дерева.

За вікнами працювала бригада комунальників. Пиляли сухостій. Це була справа хороша, потрібна. Від ЖЕКу не могли добитися ліквідації аварійного гілля та дерев роками, незважаючи на очевидну загрозу для здоров'я і життя людей. Немає коштів і все - такою була відповідь контори. Цією проблемою ніхто не займався понад сорок років.

Тому сухе гілля і цілі дерева час від часу падали самі по собі. Щоправда, робили це дуже вдало, бо, на щастя, досі обходилося без постраждалих.

Незабаром дізналися, кому зобов'язані проявленою турботою. Благодійником виявився на той момент кандидат в народні депутати по 26 округу, голова міської організації Партії регіонів, замгубернатора Іван Ступак, який задовбав багаторазово повторюваними рекламними телесюжетами про себе і свою кагебістську службу на благо радянської вітчизни проти підступного Заходу.

Не було спасу від "настоящего полковника" і на вулицях: його білборди щільно накрили територію виборчого округу. Вони повсюдно переслідували. Де б ти не був, за тобою пильно спостерігало око відставного співробітника радянських спецслужб.

До того ж, "артпідготовка" стартувала задовго до виборів. Ступак почав мітити свою територію ледь не за рік чи ще більше. Тому сказати, що його обличчя надокучило - нічого не сказати.

Один з агітщитів сповіщав про "більше 1000 конкретних справ", до яких доклався Ступак. При цьому не було зрозуміло, чи це за все його життя, чи лише за виборчу кампанію; ці справи враховують службу в КГБ чи стосуються тільки славних звершень на "гражданке".

Видно, Ступак вирішив додати до задекларованої тисячі ще одну конкретну справу. З тим відрядив бригаду у двір по вулиці Героїв Сталінграда, 138. Слід віддати належне, попрацювали робочі на совість. Багато чого пообрізали, повалили, розпиляли.

Побачивши, що роботи вже згоратаються, жителі звернули увагу комунальників на сухий стовбур колись височенної тополі, з якої залишилося метри три чотири з суцільною порожниною всередині. Три роки тому верхня половина гучно хряпнула з двору на тротуар, перегородивши в'їзд до будинку.

Нижня ж залишилася і продовжує гнити, готуючись повторити ту саму долю. Верхня впала без жертв, чи вдасться такий самий подвиг нижній частині сухостою?

ДЕРЕВОПАД

Деревопад

За щасливим збігом обставин ніхто не постраждав. Це сухе дерево вже давно являло собою загрозу. Одначе ЖЕК тресту "Дніпроспецбуд" під орудою Таміли Гаркавої традиційно не став втручатися в ситуацію: впаде - так впаде, приб'є - так приб'є. Не витримавши натиску вітру, дерево впало близько 10-ої години 29 грудня 2009 року. Зробило це досить акуратно, ніби спеціально вилучивши момент, та й напрямок падіння вдало підібравши, щоб ані людей не травмувати, ані машин не пошкодити. Такий випадок на підвідомчій ЖЕКу території - вже не перший. У попередні деревопади горе оминало. Побачимо, як буде наступного разу, адже у дворі це було далеко не останнє проблемне дерево.

На подив прохачів, їм відповили відмовою. Робітники сказали, що ними керує помічниця Ступака, періодично навідуючись у двір. Це вона дає їм конкретні вказівки, що пиляти. Без неї ж вони самі нічого не вирішують.

Почуте спантеличило жителів: навіщо з нічого робити проблему? Це ж дерево в лічених метрах від вже спиляних. Нікуди не треба переїжджати, навіть дорогу переходити, лише спиляти у кореня, без вишки. Раз, два - і все. Але ті, хто працює під Ступаком, дисципліну знають, Іван Іванич добре навчив, точніше вимуштрував: без відмашки начальства - жодного кроку.

Тому потенційні жертви сухостою вирішили подзвонити кандидату-регіоналу у його приймальню - заступника голови облдержадміністрації. Там все уважно вислухали, занотували, перепитали та уточнили адресу. Навіть самі передзвонили, повідомивши що отримана інформація передана виконавцям і все буде зроблено. Розмова закінчилася взаємними подяками: мешканців будинку - за те, що їх почули; а приймальні - за звернення.

За декілька хвилин послідував ще один дзвінок. Цього разу телефонували з Бабушкінської райради. Вони знову перепитали, з ким мають справу і чого ті хочуть. Їм детально переповіли.

Здавалося б, справу зроблено - люди дісталися до самого Ступака, а відтак можна бути впевненими, що нещасний сухий залишок нарешті буде спиляно: "хазяїн" дав на це санкцію.

Одначе минув день, другий, ось вже і вибори пройшли, а сухостій як стояв, так і стоїть. Тепер він прикрашений саморобним плакатом, який увіковічує одну з нездійснених "більше тисячі конкретних справ" Івана Ступака.

Епіграфом до транспаранту стало гасло на розкиданих по дверях квартир листівках: "Ми вміємо працювати! Удаление аварийных деревьев должно производиться только профессионалами".

Не дійшли руки в Ступака та його "проффесіоналів" до цього сухостою за кандидування, а тепер, після здобуття омріяного мандату, і поготів. Подумаєш, дерево трухляве… "Не царское это дело" для депутата Верховної Ради України.

02.11.2012


Читай також:

Ступак
"Рожденный в СССР"
"Сім днів" біло-балкитного
полковника-кагебіста Івана Ступака

Так було б точніше називати тижневик Бабушкінської райради у місті Дніпропетровську, що на восьми шпальтах виходить накладом понад 8000 примірників. Газета ревно і запопадливо висвітлює кожен піар-чих заступника голови облдержадміністрації, керівника Дніпропетровської міської організації Партії регіонів, колишнього, якщо такі бувають, кагебіста (закінчив вищу школу КГБ СРСР) й есбеушника, а нині успішного бізнесмена, сім’я якого володіє цілою купою різних підприємств, серед яких ресторани і навіть, подейкують, гральні заклади, очільника громадської організації «Правозахисний союз «Закон і Честь», полковника у відставці Івана Ступака. >>>


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_1517.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1518.php on line 162

Warning: file(./comments/cart_1517.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1518.php on line 162


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_1518.php on line 165


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64