Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Віктор Ющенко про мову, владу, націю, особистий річний дохід,
взаємовідносини між Україною та Росією, свою першу вчительку,
міліцію, заміну продпайків грошовою компенсацією та інше

(з виступів кандидата в президенти під час
зустрічей з виборцями на Дніпропетровщині)

“Мова не може роз’єднувати освічених людей”

- На українській землі ми повинні вміти говорити українською мовою й знати російську... Неправильно сповідувати принцип “или - или”. Треба говорити “і - і ”. Мова ніколи не може розділяти грамотних, освічених людей. Колись у старі часи Патріарх Греції, подорожуючи Україною, був захоплений і вражений мудрістю та освіченістю наших людей. Він здивовано писав у своєму щоденнику, що “в українських селах вміють читати й писати навіть жінки й діти”. Це був 1648 рік. Богдан Хмельницький знав сім мов, Іван Мазепа - шість. Не слід робити з мови проблему. Запитайте у поляків, чехів, швейцарців, французів, італійців, інших європейців, скільки вони знають мов? Вони скажуть - три-чотири.

“Українці бідують через бандитську владу”

- Чому українці живуть у таких злиднях? Чому українці такі безправні? Чому в Україні сьогодні стільки горя, сліз, смертей?.. Днями на Житомирщині батько п’ятьох дітей спалив себе на сходах районної прокуратури. Чому? Адже у нас в країні, якщо вірити Януковичу, - благодать і надвисокі темпи економічного зростання. Але ж українці страждають, нація вимирає... Чому у нас такі низькі соціальні стандарти? Чому у нас такий низький показник середньої тривалості життя? І отаких питань “чому?” можна перераховувати безліч.

Відповіді на них, впевнений, ви добре знаєте. Головна причина такого становища - це бандитська, злочинна влада. Оце є головною причиною наших бід. І якщо ми хочемо світлого майбутнього для своїх дітей, нам треба спершу змістити цю владу. Є лише єдиний спосіб для цього - прийти на голосування 31 жовтня.

“Українці повинні бути консолідовані”

- В успіх можна вірити лише тоді, коли ми будемо єдиними, коли Україна, нація не буде ділитися ні за якими ознаками. Пам’ятаю репліку Леоніда Даниловича, коли той презентував у Москві книгу “Україна не Росія”: “Вы знаете, россиянам повезло, потому что у них есть государство и нация, а украинцам не повезло: государство есть, а нации нет”. Отак Президент висловився про нашу державу, про нас, українців... Це говориться про наші кургани, Дніпрові пороги, Запорізьку Січ, про місцевість, де, скоріше за все, вперше виникла письменність людства. І це в нас не було нації?

Друзі, влада робитиме все для того, аби нас роз’єднувати, щоб ми ніколи не були згуртованою нацією. Адже якщо наші люди згуртуються, і будуть представляти себе як єдиний народ, як єдину націю, то ніхто не дозволить виплачувати роками пенсію по 27 доларів. Якби народ був згуртований, то він би зробив так, як чехи чи поляки: вийшов би мільйонами на майдан і добився всього, що потрібно. Отак потрібно було захищати “Криворіжсталь”, адже влада вкрала комбінат, який будували покоління українців. Це - злочин! А потім влада пояснює, що немає грошей на пенсії, на зарплату. Та отих вкрадених при приватизації “Криворіжсталі” 5 млрд. вистачило б для того, щоб підняти пенсії і зарплати для всіх українців...

В Росії 12 часових поясів, але ви колись чули від Владіміра Путіна, щоб він казав “восточные россияне” или “западные россияне”? А чули, щоб Кваснєвський ділив поляків за територіальною чи якою-небудь іншою ознакою? Ні! Польська влада з ранку до вечора говорить: “Поляк єден!”. Він “єден” у всіх справах, які стосуються віри, історії, сьогодення. Та доки ж нас дробитимуть на східняків і західняків? Доки нас робитимуть різними?

31 жовтня ми можемо виграти лише як єдина нація. Сьогодні Україна ділиться тільки за однією ознакою - на бандитів і на чесних людей. І ми, чесні люди, повинні керуватися консолідацією і мудрістю, і тоді 31 число буде за нами.

“Мій річний дохід - 35 тисяч гривень”

- “Скільки ви отримали мільйонів за розграбування банку “Україна”?” (читає вголос записку). Друзі, ви мою декларацію знаєте. В мене немає жодного бізнесу, жодної облігації. Мої доходи - це заробітна плата народного депутата. Все. Крапка. За декларацією мій річний дохід складає 35 тисяч гривень. Цю зарплату я отримую в єдиному місці - в парламенті України. Якщо ви знайдете мільйони, які я не задекларував - вони ваші!

В банку “Україна” мій останній робочий день був у квітні 1993 року. Коли я залишав його, він був одним з перших у рейтингу комерційних банків. Я пішов звідти, бо мене запросили на посаду голови Національного Банку. Проблеми в “України” почалися відтоді, як прийшла нова наглядова рада, як було обране нове правління. Нехай вони відповідають за свої дії.

Я входжу зараз в п’ятірку кращих банкірів світу. Я не жулік. Я не крав і не краду. Я знаю, що таке ім’я для банкіра, яке хочу передати своїм дітям.

“Росія - стратегічний партнер”

- Росія є північним сусідом України і це - навіки. Росія - це майже 1/6 світу. Росія завжди для України була унікальним ринком. В кращі роки там продавалися 38 % всього, що вироблялося в Україні: олія, хліб, верстати, ракети, рейки, тепловози і т.д. і т.п. А чому ж сьогодні Україна продає Росії лише 18 %? Хто ж цю дружбу розірвав, хто ж втратив ту симетрію економічної, торгово-інвестиційної політики, як не ця влада? А це тому, що вона ніколи не ставила за мету надавати нову динаміку цим відносинам, розвивати їх. Влада вирішувала лише свої власні, сімейні, кланові, азіатські питання. Росія є нашим стратегічним партнером. Добавте туди не лише економічні стосунки, але й оборонні чинники, слав’янські корені. Так, будьмо відверті, не все в нашій історії було таким солодким. В наших двосторонніх відносинах було всяке. Але те, що ми можемо бути друзями, що ми вміємо чесно дивитись один одному в очі - то є щира правда.

“Завжди пам’ятатиму свою першу вчительку - Галину Федорівну Авраменко”

- Я ніколи не бачив її в зеленій, бордовій, помаранчовій кофті. Вона завжди була у довгій чорній спідниці, чорному піджаку та вічно білій блузці. Коли вона йшла до школи, а голова колгоспу їхав на машині, той завжди зупинявся перед нею, здоровкався, запитував про життя і неодмінно підвозив до школи. Повага була до вчителів і розуміння важливості їхньої праці. А що ми маємо зараз? Влада відверто зневажає освітян, принижуючи своїм ставленням до них їхню честь і гідність!

“За державні акти на землю”

- На українській землі працює близько 6 млн. селян. Мій уряд безкоштовно, за рахунок бюджету видав протягом 8 місяців двом мільйонам українців державні акти на право власності з виділенням в натурі. Але я запитую, чому пройшло чотири роки, а на сьогодні лише 50 % землі оформлено державними актами?

Влада пішла шляхом сертифікаціі, а це є кращим способом маніпуляції, який може призвести до того, що 3-4 “конкретні” особи, через куплені сертифікати зможуть заволодіти 1/3 землі. А якщо б у вас був державний акт, то вашу власність ніхто б не забрав. Бо то є ваша власність, оформлена державним актом. Тож, земля повинна бути оформлена у власність тих людей, які на ній проживають і працюють.

Я виступаєю проти ринку землі, бо він дасть зелене світло реалізації сертифікатів і зловживання землею. Я проти приватизації, бо те, що відбувається сьогодні, немає з нею нічого спільного. То є прихватизація 3-4 родинами, близькими до оточення Президента.

“Міліція повинна охороняти правопорядок, а не шпигувати”

- За мною постійно їздять “наружки”, “семьорки”, “подслушки”, моїх дітей називають “об’єктами № 2, № 3, що вийшли з машини” - оце робота цих генералів-полковників білоконів, прем’єрів януковичей. Доки міліція буде під керуванням таких білоконів, я їй не довірятиму. З “семьорки”, “подслушки”, “подслєжки” починалася і історія з Гонгадзе. Я не хочу, щоб моя кров була на їхніх руках.

“Замість продпайків - грошова компенсація”

- Мій уряд не скасував військовим жодної пільги, не зробивши відповідної компенсації. Я даю вам слово, що я нормальна людина і не збирався в жодному разі піднімати руку на військових, медиків, вчителів.

Ми закрили бартер, взаємозаліки. Коли я прийшов в уряд, 1/3 національного бюджету реалізовувалася крупою, шапками, тілогрійками. Я сказав, що не можу платити вчителю зарплату гречкою, мені совість цього не дозволяє. На тих взаємозаліках і бартерах нагрівали руки олігархи, що були наближені до Президента. Я це відмінив! І це лише для того, аби дати людям, а не забрати в них. І якщо я відмінив продпайок, то розповідаю, як це було.

Я, будучи прем’єром і капітаном української армії, зібрав міністрів оборони, внутрішніх справ, керівника служби безпеки і сказав, що давати офіцеру продпайок - це вчорашній день. Для того, аби роздавати ці продпайки, потрібно утримувати тисячі складів і тисячі прапорщиків. Але це не найголовніше. Ви знаєте, скільки в цих складах мишей, щурів? А скільки звідти крадуть продовольства? Та державу ж обкрадають! А хіба не ганьба для офіцера отримувати продпайок гнилими оселедцями?

Я запропонував тоді додати до вартості продпайка щє 30 % і видавати його адресно, грошима, як це робиться в усьому цивілізованому світі. Тож я не скасував ні одної пільги без компенсації! Мій уряд у 2000 р. запропонував парламенту бюджет для міноборони на 85 % більший, ніж це було у 1999 р.!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64