Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


КамАЗ - останній аргумент безпринципної влади.

Олігархічна влада, схоже, серйозно боїться перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах. Про її переляк можна судити хоча б з того, що в країні останніми місяцями розвернулася нечувана панічна приватизація об’єктів, які ще залишились і можуть приносити прибуток.

Тепер влада звернулася до головної зброї - КамАЗів. В новітню історію України цей вид транспорту вже давно війшов сумної смугою смертей відомих політичних й громадських діячів. Серед тих, в кого сталася зустріч на трасі з КамАЗом, були: В’ячеслав Чорновіл, Валерій Малєв, дніпропетровський журналіст Володимир Єфремов.

Важливо те, що жодне із згаданих ДТП не було розслідуване. Складається враження, що КамАЗ - останній аргумент безпринципної влади.

Кандидат на пост Президента України Віктор Ющенко впевнений, що дорожний інцидент з КамАЗом, який стався на Херсонській трасі, - чергова невдала спроба політичних опонентів залякати його. Ющенко зазначив, що його здивували юридичні знання водія, “простого колхозника с Херсонщины”, який відмовився показати посвідчення співробітникам Управління державної охорони, посилаючись при цьому на статтю 63 Конституції України.

Очевидно, що на бідного водія попередньо здійснювався тиск, а вірогідно, його просто шантажували чи підкупили перед тим, як випустити на трасу для скоєння ДТП, провіши правовий лікбез. Не виключено, що водій КамАЗа навіть і не підозрював, чию машину повинен “підрізати”.

Нагадаємо, що в той вечір машину, за кермом якої був В. Ющенко, на трасі тричі намагався витіснити з дороги водій КамАЗа. Після втручання охоронців кандидата водій був затриманий і переданий міліції. Та стражі порядку відпустили затриманого, не взявши з нього свідчень і не протестувавши на алкоголь.

Кандидат в президенти також підкреслює, що завдяки оперативним і професійним діям його охоронців “у міліції були всі можливості для повного з’ясування деталей пригоди. Тим не менше, вартових порядку чомусь не зацікавило те, що життю шістьох народних депутатів загрожувала небезпека”. Ющенко звертає увагу й на те, що міліція прибула на виклик майже миттєво, хоча інцидент трапився далеко від населених пунктів. Слід визнати, така розторопність, на жаль, явище вкрай рідкісне.

До речі, охоронці Ющенка прийняли рішення нейтралізувати об’єкт після того, як отримали повідомлення про замах на життя Ющенка, а також ще одного нещодавнього інциденту в Криму. Після того, як народний кандидат прибув на півострів, за його сім’єю міліція встановила протизаконне стеження. Цей факт представники Ющенка однозначно трактують як втручання в приватне життя.

Про замовлений характер акції свідчить і те, що вже кілька днів поспіль телеканали Суркіса-Медвечука-Януковича постійно подають інформацію про інцидент.

( “СПЕЦКОР” за матеріалами всеукраїнського інформаційного бюлетня “ТАК!” № 19).:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64