Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В Дніпропетровську зірвано телеміст з В. Ющенком

Телеміст

До міського парку ім. Глоби на захід, протягом якого мала відбутися пряма трансляція з Європейської площі програмної промови кандидата в Президенти лідера “Нашої України” В. Ющенка, прийшло декілька тисяч дніпропетровців й гостей з Новомосковська та Дніпродзержинська.

Проте ні побачити, ні почути народного кандидата, тому ж народу не судилося: було відключено заздалегідь орендований генератор, що технічно унеможливило здійснення трансляції.

До того ж, місцева влада застосувала своєрідне “ноу-хау”, залучивши до заходів, що заважали мітингу “Нашої України”, крішнаїтську громаду, якій було дозволено проводити свою галасливу акцію з музикою і піснями в тому ж місці, в той же час. Така масштабна хода крішнаїтів у Дніпропетровську - явище настільки рідкісне й екзотичне, що випадковість збігу абсолютно виключається.

Традиційно заважати виборцям також прибула й студентська молодь, “орендована” Партією Регіонів, НДП, СДПУ (о), яка по-хамськи під час промов організаторів мітингу щосили дмухала у ріжечки з-під портрету Януковича.

Раптово над місцем події дуже низько пролетів гвинтокрил МНС.

- Угода про оренду армійського генератора була укладена заздалегідь, - говорить керівник прес-служби обласного представництва “Нашої України” Андрій Золотарьов. - Всі були повідомлені, де й для чого він буде застосований. Проте незадовго до початку трансляції технічному персоналу, який обслуговував дизель-електростанцію, від командира новомосковської військової частини полковника Савчука надійшла вказівка негайно згорнути кабель й припинити роботу. За нашими даними, галас счинило командування корпуса, давши розпорядження знеструмити генератор. Це ще один наочний доказ того, як можновладці в Україні розуміють свободу слова, зібрань і чого варті запевнення про дотримання чесності й прозорості виборчого процесу. Влада за допомогою телефонного права завадила громадянам в здійсненні ними конституційних прав. Зрозуміло, що вона буде відхрещуватись від зриву заходу, проте всім ясно, чиї вказівки виконуються у нас в першу чергу. Кількість міліції на заході, крішнаїтське весілля, політ над місцем події гвинтокрилу МНС та інше наводять на думку, що цей інцидент був запланований.

- Цей випадок не є якоюсь дивиною, - коментує колишній народний депутат Олександр Жир. - Для теперішньої влади - це абсолютно нормальна річ, але, я думаю, терпіти нам залишилось вже недовго. Переконаний, що після виборів люди житимуть зовсім в іншій державі і такого більше ніколи не повториться... Зрозуміло, що цей полковник виконує замовлення нашої обласної влади з єдиною метою - не дати людям почути правду.

Активісти з “Нашої України” стали на заваді тому, аби відключений генератор було забрано. Вони намагались ввімкнути його власними зусиллями, створивши навколо нього живий ланцюг, в якому поруч з чоловіками стали й жінки.

Живий ланцюг
Полковник Савчук, прибувший сюди за генератором, ледь врятувався від справедливого гніву роздратованого натовпу. Вслід йому лунало гучноголосе: “Ганьба!”:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64