Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Розгляд транспортних питань відкладено.

У день сесії міськради мерію пікетували городяни, що протестували проти можливого підвищення ціни на проїзд в маршрутках. Організаторами заходу виступили міські осередки ПРП та УНП.

"Дніпропетровцям кажуть, що автопідприємства, які здійснюють пасажирські перевезення в нашому місті, зазнають великих збитків через величезне підвищення цін на бензин, - говориться у зверненні пікетувальників, що прийшли до стін міськради під знаменами блоку В. Ющенка "Наша Україна". - Це правда. Правда також і те, що це відбувається під нав'язливу балаканину про "небувале в історії України зростання життєвого рівня громадян". В той час, як під "мудрим керівництвом" Януковича ціни на паливно-мастильні матеріали в Україні виросли на 60 %, в позбавленій власних енергоресурсів Чехії - лише на 7 %.

Правдою є і те, що урядом приховано величезні бюджетні кошти (біля 15 мільярдів гривень), чимала частина яких використовується на масштабну рекламну кампанію кандидата від влади - найбільш марнотратну і безглузду в історії нашої країни. В уряду є достатньо ресурсів, які він у силу своєї некомпетентності не може або через свою корумпованість не хоче спрямувати на компенсацію збитків пасажирських перевізників.

В цій ситуації депутати міської ради не мають права перекладати проблеми неефективно діючого уряду на плечі простих громадян. Депутати повинні вчинити у відповідності з інтересами Дніпропетровська та його мешканців - звернутися до уряду Януковича з вимогою створити державний компенсаційний фонд для вирішення проблемних питань пасажирських перевезень у місті та по всій Україні без підвищення ціни на проїзд".

Отже учасники пікету виступили категорично проти очікуваного ними на цій сесії рішення про підвищення ціни до 1,5 - 2 грн.

Представники влади повідомили зібранню, що це питання на сесії не розглядатиметься й запросили до зали засідань активіста пікету, лідера міської ПРП Андрія Денисенка, де він мав нагоду переконатися у сказаному.

На початку сесії міськради депутати вшанували пам'ять колишнього мера міста, голови облдержадміністрації, почесного громадянина Дніпропетровська Олександра Мігдєєва та керівника облводоканалу Євгена Чайки, що разом із дружиною трагічно загинув у автокатастрофі.

Щодо останнього, то ті, хто мав з ним справу, в тому числі і пересічні громадяни - споживачі послуг водоканалу, відзначають людяність й відкритість керівника, який був доступний до контакту й звернень жителів та при вирішенні проблемних питань ставав на їхній бік.

В цілому, без розгляду вкрай наболілих транспортних питань сесія була звичайною, черговою, протягом якої депутати вирішували буденні справи щодо виконання бюджету, надання земельних ділянок та приміщень в оренду, розпорядження комунальним майном та інше.

Уважили депутати й студентів, прийнявши доповнення до рішення міськради від 24.12.03 "Про організацію та порядок здійснення перевезень студентів вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації та учнів професійно-технічних закладів у 2004 р". Ці доповнення дещо розширили коло студентів-пільговиків. Деякі депутати висували ініціативи щодо поширення пільг на все студентство, незважаючи на матеріальний стан їхніх батьків, та все ж таки більшість прийшла до висновку що це - занадто і не під силу міському бюджету.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64