Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Сергій Чукмасов: “Рішення дрібних клерків з оточення В. Ющенка
для мене не аргумент... Хто щоб не казав, а ми обов’язково
використаємо ситуацію на користь виборчої кампанії Віктора Ющенка!”

Після тривалої перерви з представниками ЗМІ зустрівся глава регіонального представництва “Нашої України” Сергій Чукмасов, що керував виборчою кампанією В. Ющенка в регіоні. В першу чергу журналісти попросили його прокоментувати останні події в обласному виборчому штабі, зокрема призначення на керівну посаду, яку фактично донедавна він обіймав, представника “Батьківщини” Ярослава Федорчука.

- Ніхто окрім Віктора Андрійовича Ющенка, який призначав мене, не може зняти із займаної посади, - говорить Сергій Чукмасов. – Листи, якщо такі є, дрібних клерків з його оточення не є для мене аргументом. Сьогодні, на жаль, Віктор Андрійович на лікуванні, і я думаю, все з’ясується, коли він повернеться. Справа не в тім, підписаний кимось чи ні якийсь документ про якесь призначення. Люди, які сьогодні працюють в штабі – це ті, які сюди прийшли працювати свідомо, для того, аби Ющенко здобув перемогу. Ми не будемо ні з ким сперечатись, з’ясовуючи, хто головніший. Якщо буде прийняте таке рішення, ми будемо працювати за будь-якого розкладу.

- Ви вважаєте себе керівником Дніпропетровського обласного виборчого штабу Ющенка? – прозвучало запитання журналіста.

- Я сказав те, що сказав. Мене призначав Віктор Ющенко і зняти мене може лише він. Ніяка коаліція, ніяка нова формація, яка може виникнути напередодні виборів за участю представників тих чи інших партій, цього не в змозі зробити... На регіональному рівні у нас теж в блоці були певне тертя між різними керівниками партій.

- Але ж де-факто сьогодні існують два приміщення, з яких в одному керуєте ви, а в іншому – Ярослав Федорчук. Виходить, це або запаралелення роботи, або... Взагалі це одна структура, чи дві?

- Ви зрозумійте, скільки клопоту ми завдали таким чином владі – вона спантеличена. Наприклад, “наружка”, яка за нами постійно їздить, сьогодні не знає куди їй їхати, на яку адресу, де і кого хапати. Це ж дуже гарно... Безумовно важливо, аби не заплутались в тих керівниках, які сьогодні є, самі прихильники Ющенка. Але, я думаю, як тільки Віктор Андрійович одужає, ми знайдемо порозуміння. Немає проблеми щодо головування в штабі... Мене не хвилює, чи буду я мати якийсь папірець, що засвідчує, що керівник обласного виборчого штабу Віктора Ющенка – саме я, а не хтось інший. За півтора роки ми зробили дуже багато і, я вважаю, це було непогано. Під час останнього перебування лідера “Нашої України” на Дніпропетровщині, на пресовому заході діяльності нашого штабу була дана найвища оцінка... За даними наших соціологічних досліджень по області Ющенко випереджає навіть Симоненка і Мороза. Янукович – на четвертому місці. У влади зараз паніка. За даними по Україні навіть у першому турі Ющенко спроможний здобути 57-58 %... У багатьох людей виникає певне бажання приєднатися до кампанії за Ющекна нехай і на останньому її етапі... Не думаю, щоб ми, як штаб, за якихось причин різко здали свої позиції. Але ж сталося те, що сталося. Це, скоріше, позавиборчі процеси, але це, підкреслюю, не є для нас проблемою.

- Чи не втратив штаб від змін, які сталися, свою організаційну дієвість й злагодженість?Чи, можливо, його структура ще більш підсилилась?

- Я думаю, що скоріше вона буде підсилена... Ще раз кажу, ми знайдемо спільну мову. У мене щодо головування немає амбіцій. Взагалі, чим більше приміщень у штабу – тим краще, адже нам, чесно кажучи, тісно у власних стінах. До нас приїздять люди з 53 районів. Думаю, ми оптимально розподілимо обов’язки. В моїй команді є фахівці, які відмінно справлялися зі своїми завданнями, це той блок, що займався пресою, налагодженням зв’язків з районами.

- Що ж тоді очолює і чим керує Федорчук?

- На сьогодні є один штаб. Ніхто не відміняв моє призначення...

- Але ж Федорчук не сам себе призначив? Хто це зробив?

- Я не знаю... Запитайте у нього самого. Я не знаю, хто Зінченка призначив, тому кого потім призначає далі сам Зінченко – для мене це не цікаво... У нас на сьогодні є єдиний штаб.

- Мається на увазі те приміщення, в якому ви перебуваєте?

- Не важливо, в якому він приміщенні. У штаба може бути скільки завгодно приміщень.

- Команда Федорчука паралельно створює свою прес-службу на додаток до тієї, що є у вас. По-вашому, це також зміни на краще?

- По всіх напрямках, повірте, у нас буде злагоджена робота. В будь-якому випадку, яким би не було рішення керівництва, я знайду порозуміння з тим керівником, який сьогодні знаходиться в іншому приміщенні. Хто б що не казав, ми використаємо цю ситуацію на користь для виборчої кампанії. Ми зможемо розібратися в функціональних обов’язках.

-Голова обласної “Батьківщини” Віктор Ужва сказав якось на прес-конференції, що ви його та інших представників партії не пускаєте до себе, ображаєте... Він приходив сюди скандалити. А ще він казав, що виборчу кампанію в області спонсорує “Батьківщина”, але всі фінансові потоки проходять повз партію та її функціонерів, а тепер, з призначенням Федорчука ситуація виправиться...

- Віктор Іванович Ужва – прекрасна, мудра людина, чудовий організатор, я думаю, він принесе багато користі виборчій кампанії, особливо, якщо буде менше говорити, бо іноді справді краще жувати, ніж розмовляти...

- Це дуже слушна фраза! – вигукнув хтось з журналістів на фоні сміху в залі. Слід зазначити, Віктор Ужва справді не вирізняється ораторським мистецтвом і під час його публічних виступів це дуже помітно.

- ...Ніякого “золотого дощу” з боку “Батьківщини” не було. Можливо Федорчука призначили з розрахунком на те, що цей дощ таки піде? Не знаю.

- Чи спілкувались ви з Ярославом Федорчуком?

- Так, це сталося, коли він приїхав. Мені дуже хочеться запитати у Віктора Андрійовича, чому у виборчого штабу з’явився новий керівник. Але яке б рішення після цього не було прийняте – воно буде на користь виборчої кампанії... Ми працюємо й працюватимемо на результат. Ми розберемося з Ярославом Петровичем (Федорчуком – прим. авт.) щодо своїх функціональних обов’язків. Бувають емоції, але їх неодмінно потрібно долати для успіху справи. Штаб є і буде єдиним.

- Подейкують, що в разі перемоги В. Ющенка наступним губернатором Дніпропетровщини станете ви?

- Мене влаштує посада не менша, ніж та, яку зараз займає Кофі Анан, - жартує Сергій Чукмасов.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64