Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В другий тур президентських виборів
вийдуть Ющенко і... Черновецький!

Так вважає кандидат в Президенти України, депутат Верховної Ради, член фракції “Наша Україна”, лідер Християнсько-ліберальної партії, а окрім того, успішний бізнесмен (засновник і президент концерна “ПРАВЕКС”), що має звання Заслуженого юриста України та Почесного працівника прокуратури – Леонід Черновецький. 10 жовтня він зустрівся з виборцями у Дніпропетровську в міському парку ім. Глоби, провів прямий ефір на місцевому телеканалі.

Претендент на найвищий державний пост подавав себе як невтомного борця з чиновницькими свавіллям і привілеями, покровителя підприємців, захисника суспільної моралі, поборника християнських цінностей.

Слід зазначити, політик з науковою ступінню й високими, принаймні, задекларованими ним моральними ідеалами і принципами, протягом спілкування з широкою глядацькою аудиторією не справив враження широко ерудованої й обізнаної в різних сферах, пропорційно власним титулам й напрямкам діяльності, людини. В окремих моментах Божий чоловік демонстрував поверховість у висловлюваних думках, припускався різкуватих виразів, які дещо контрастували з довгим переліком всіх його чеснот.

Можливо тому, що з телеглядачами Леонід Михайлович спілкувався не відеотелефоном і не бачив звернувшихся до студії, то й не сталося нещодавніх парламентських пасажів лідера ХЛПУ на зразок: “Сначала похудей, потом спрашивай!”, “Ну че ты кричишь, старик?”.

В разі обрання Президентом Л. Черновецький погрожував тюрмою й жорстокою карою ще на землі всім, хто кривдить простий люд, зазначаючи, що на небесах цих негідників само собою “здорово поджарят”. Як один з варіантів боротьби із корупцією та чиновницьким свавіллям пообіцяв встановити по всій країні десятки тисяч телефонів, аби постраждалі могли б поскаржитися, називаючи конкретні імена кривдників, по яких миттєво приїжджатимуть “тюремные катафалки».

Поскаржився претендент на Президентський пост і на інформаційну блокаду щодо власної персони. За його словами, кореспонденти і відеооператори, як тільки побачать його обличчя, тікають геть, оскільки поява в кадрі на плівці, навіть випадково, “фізіономії” Леоніда Михайловича, неодмінно загрожуватиме журналістам звільненням з роботи і таких випадків, за визнанням кандидата, вже сталося чимало.

Говорячи про свої шанси на перемогу у президентських перегонах, Черновецький впевнено заявляє про стовідсоткову вірогідність його виходу в другий тур разом із Віктором Ющенком. При цьому він дуже поважно відгукується про свого конкурента і лідера фракції, членом якої він і сам є, але, як зазаначає Леонід Михайлович, голоси свого електорату він не віддасть нікому, тож Ющенка в другому турі, за запевненнями керівника Християнсько-ліберальної партії, очікує серйозна боротьба.

Взагалі, своє членство у фракції “Наша Україна” він пояснює лише опозиційністю до нинішньої влади, відзначаючи протилежність в багатьох аспектах сповідуваних ним і ХЛПУ переконань до тих, що мають інші учасники Блоку. Відомо, наприклад, що Черновецький, зокрема, активно виступає за визнання російської другою державною мовою в Україні, що різко протирічить духові фракції “НУ”.

Висловлюючи на прохання глядачів своє ставлення до Юлії Тимошенко, Черновецький назвав її красивим політиком, перед яким він “преклоняется за ее мужество и деловые качества”.

Депутат, який говорить, що його діяльність в парламенті лобіюється Богом на взаєминах, заявляє про своє неприйнятне ставлення до алкоголю (він також проти реклами цієї та тютюнової продукції й за повернення державної монополії на торгівлю тютюном і спиртними напоями) й кається за те, що іноді дозволяє собі затягнутися цигаркою.

На завершення ефіру, Леонід Михайлович, як він це постійно робить повсюдно у своїх публічних виступах, закликав всіх людей зателефонувати своїм батькам й поцікавитися їхнім життям. Це та деякі інші епізоди зробили, цитуючи парламентарія, “тет-НА-тет” з Черновецьким теледійством, гідним уваги та небезінтересним для глядачів, на яких, судячи з даних інтерактивного опитування зі студії, він, в цілому, справив позитивне враження: тих, хто висловив йому довіру, виявилося вдвічі більше ніж недовіряючих політику.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64