Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Владімір Вольфовіч в Дніпропетровську:
влада надає прямий ефір та влаштовує телефонні лінії
в державних ЗМІ одіозному російському політику,
відомому своїми різкими імпер-шовіністичними,
антиукраїнськими висловлюваннями

"СПЕЦКОР" зателефонував в редакцію газети міськради "Наше місто" і задав українською мовою запитання віце-спікеру Госдуми Російської федерації, лідеру ЛДПР В. В. Жириновському:

- Яка програма вашого візиту? Хто запросив Владіміра Вольфовіча в Україну? Цей візит офіційний чи приватний? Чи не вважаєте ви свою теперішню присутність в Україні як мінімум неполіткоректною, тим більше за лічені дні до Президентських виборів? Коли збираєтесь вибачатися за свої антиукраїнські висловлювання?

Жириновський зрозумів сказане без перекладу і відповів:

- Никто никого не ограничивает в передвижениях. Все могут приезжать в любую страну, тем более иметь официальное приглашение, виз нам с вами не надо. Что касается выборов, то они постоянны. У нас были выборы в декабре и в марте, это же не значит, что никто не должен приезжать в Россию, потому что, вдруг, обвинят кого-то в каких-то настроениях. Сейчас официально на Украину съезжаются около двух тысяч иностранцев: депутаты, наблюдатели от международных организаций…Среди них официальные депутаты от Госдумы, а я в любом качестве могу: имею приглашение от руководителя Славянской партии и в праве приехать посмотреть как мои депутаты здесь работают, сам бы мог быть официальным наблюдателем, просто у меня нет времени. Я улечу в Москву, а мои наблюдатели будут здесь до первого ноября. Считаю эту позицию - "почему, вот, сейчас приезжают" - не совсем правильной: когда хотят, тогда и приезжают. Пусть все ездят в любое время, любую точку планеты. Мы же с вами боролось за эти свободы, зачем же потом их ограничивать?

Если кому-то не нравятся чьи-то высказывания, то пожалуйста - круглый стол, беседы, дискуссии, никакой проблемы. У меня не было антиукраинских высказываний. Я всегда в любой точке планеты буду защищать интересы русских, не для того, чтобы они жили лучше, чем другие, а просто не подвергались дискриминации. Я, например, противник закрытия в Украине русских школ, газет…

Російському гостю також люб'язно була надана можливість спілкування з широкою глядацькою аудиторією під час прямого ефіру на муніципальному "34" каналі.

Вольфовіч рішуче відмежувався від того, що його візит є втручанням у виборчий процес України: "Я ж не раздаю здесь листовки, которые либо "за", либо "против" какого-либо из кандидатов". Це американські конгресмени, за його словами, здійснюють подібне втручання, коли "грозят санкциями, если не изберут Ющенко". Одначе, протягом ефіру Жириновський дав чітко і ясно зрозуміти кого Росія бажає бачити переможцем Президентських перегонів в Україні. Отже покладену на нього місію, росіянин таки здійснив.

Зокрема, відповідаючи на одне з запитань, віце-спікер як міг реабілітовував і виправдовував кандидата від влади Януковича: зазначав на вже погашених судимостях українського прем'єра, сам інцидент пояснював можливими провокаціями чи просто судовими помилками, на які була багата радянська система правосуддя. Іншими словами, він не вбачає жодних проблем у тому, аби на найвищий державний пост в країні претендувала людина з кримінальним минулим, тим більше, що його обрання, слідуючи за логікою Владіміра Вольфовіча, відповідатиме російським інтересам.

Серед іншого, Жириновський також агітував за слав'янську єдність, за союз України з Росією і Білоруссю, за скасування між цими країнами кордонів та митниць, робив політичні компліменти Лукашенку, пророкував продовження Чеченського конфлікту протягом всього 21 століття, віщуючи Україні, що її татари і Крим стануть у майбутньому "українською Чечнею".

Даючи поради молодому поколінню, він застеріг від того, аби ставити собі надвисокі життєві завдання, адже, за Жириновським, це провокуватиме на порушення закону, злочини. Тож Владімір Вольфовіч радить жити тихо, спокійно й скромно, роблячи ставку на поглиблення знань.

* * *

Те, що влада запрошує в Україну одіозного політика, відомого своїми імпер-шовіністичними, в тому числі антиукраїнськими поглядами й використовує його як агітаційний захід на підтримку провладного кандидата Януковича, зайвого разу яскраво засвідчує - теперішня влада в Україні є антинаціональною, такою, яка втратила останні залишки совісті й моралі.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64