Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олег Скрипка (“ВВ”) : “Всі знають, за чий рахунок Руслана
виграла Євробачення... Скрябіна, Руслану, Ані Лорак,
які співають “за” Януковича, на західній Україні закидують
градом яєць, а Ані Лорак закидали копійками:
тобі мало грошей – на, отримуй!”

Пропозицію “попрацювати” на Януковича, “ВВ” навіть не обговорювали. Таке рішення – свідомий вибір українських рок-музикантів.

- Ми співаємо український рок рідною мовою і це наша патріотична, культурна, соціальна позиція, - заявляє лідер “ВВ” Олег Скрипка, спілкуючись з дніпропетровськими журналістами перед зустріччю В. Ющенка з виборцями, де гурт виступатиме разом із “Тартаком”. – Ясна річ, ми не могли грати “за” Януковича... Тому що сучасна влада у культурному, музичному вимірі – це відсутність української музики на телебаченні, низький рівень культури, це підтримка “фанєрної” естради, це рейтинги виконавців, які визначаються не професійними якостями, а кумовством і корупцією. Тобто, хто кому кум, хто кому заплатив – той і виграв на Євробаченні чи на Таврійських іграх. Ми не вміємо грати в ці ігри і вони нам не цікаві. Ми – дуже сильні, професійні артисти, але нам дуже важко вижити в такому суспільстві, тому що воно недемократичне і не зацікавлене в появі таких гуртів, як наш. Ми ніби бельмо в оці – я маю на увазі теперішній офіціоз, струкутури шоу-бізнесу.

Участь артистів у виборчій кампанії “за” Януковича Олег Скрипка називає “дуже простим феноменом” і оцінює такі факти не інакше як зрадою. Головними причинами тому музикант вважає ушкоджений генофонд нації та відсутність державницького змісту в країні.

Лідер “ВВ” пов’язує свої надії на зміни на краще в Україні лише з Ющенком та його перемогою на Президентських виборах:

- Якщо до влади прийде глибоко патріотична, освічена людина, яка не припускається орфографічних помилок і володіє декількома мовами – це неодмінно сприятиме підвищенню економічного й культурного рівня в країні, - переконаний Скрипка.

Він сподівається, що в такому разі необхідного фінансування отримають і фольклор, і опера, і балет, а з тим перепаде і молодіжній альтернативній рок-музиці. Теперішній рівень рок-культури в Україні Скрипка називає нижчим ватерлінії.


На прохання представників ЗМІ Олег Скрипка також поділився спогадами про те, як свого часу надавав в одному з московських клубів “підсрачників” раднику президента Росії – Дугіну. Такі дії українського співака стали відповіддю на некоректні висловлювання неврівноваженого посадовця на адресу “ВВ” зокрема та й України в цілому під час виступу гурту. Тоді адміністрація закладу принесла Олегові щирі вибачення, проте, констатував він, з тих пір присутність “ВВ” та інших українських гуртів і виконавців в музичному радіоефірі РФ різко скоротилася.

Аналогічні проблеми “ВВ” мають і на Батьківщині. Причиною тому є яскраво виражена громадянська й професійна позиція гурту. До речі, “ВВ” – чи не єдиний з відомих гуртів, який відмовився брати участь в акції на підтримку Кучми у 1999 році. З тих пір проти музикантів і розпочалися, сказати б, певні репресії й “тихе цькування”.

Олег Скрипка переконаний, що відродження української пісні неможливе без патріотичної влади. Декілька днів тому він став довіреною особою кандидата в Президенти Віктора Ющенка.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64