Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-




Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Оператора мобільного зв’язку UMC “відключать” в день виборів?

Кандидат в Президенти, лідер СПУ Олександр Мороз, вважає нинішні президентські вибори визначальними, адже, за його словами, від їхніх результатів залежить, чи стане Україна демократичною і піде шляхом соціально-економічного, політичного прогресу, чи подальший розвиток країни буде взагалі припинено.

- Влада підготувалася до виборів, як до фронтової операції, - заявляє політик на прес-конференції в Дніпропетровську. - По кожному пункту виборчого закону розроблена ціла низка заходів з фальсифікацій. Це унікальний для світу приклад, коли влада так розперізалася, порушуючи майже кожний пункт Закону “Про вибори...”, Конституції.

Підвищенню напруги в суспільстві, за висловлюваннями політика, сприяють й зроблені “ставки” на кандидатів Ющенка та Януковича, яким створюються імідж основних, двома супер-державами - США і Росії, відповідно. У такий спосіб, говорить Мороз, ці країни відстоюють свої геополітичні інтереси, сприяючи тим самим розколу українського суспільства на непримиренні табори, що загрожуватиме громадянськими конфліктами, аж до втрати Україною територіальної цілісності. (До речі, нинішній візит президента РФ Путіна до України саме напередодні виборів з найдетальнішим його висвітленням у ЗМІ Мороз назвав втручанням у внутрішні справи України.)

Вихід із такої небезпечної ситуації соціаліст вбачає лише в одному: не пропустити до другого туру кандидата від влади. Тоді, за логікою парламентарія, у вирішальних змаганнях за найвищу посаду зійдуться Ющенко й Мороз (який за об’єктивними, як саказав сам кандидат, даними зараз в рейтингу іде другим після Ющенка) і країна отримає реальну можливість обирати між правою та лівою ідеями. Свої шанси на перемогу при таких розкладах Сан Санич оцінює вищими, ніж у Ющенка.

Проте все це, підкрекслює кандидат в Президенти, можливо лише за умови чесних і прозорих, демократичних виборів. Великі сподівання у зв’язку з цим він покладає на контроль виборчого процесу з боку громадськості.

У своєму слові нардеп Юрій Луценко розвинув тему “фронтової атаки” влади, навівши наступну інформацію:

- Всі знають, що в день виборів мають бути введеними в столицю 50 тис. шахтарів. На сьогодні нам стало відомо про такий розроблений план: шахтарі зупиняться під Києвом і чекатимуть дій “супротивника”. Мені це нагадує протистояння Гітлера і Сталіна, коли вони очікували, хто перший почне стріляти... Влада дійсно підготувалася по кожному механізму можливих фальсифікацій. Сьогодні вона підключає до агітації за Януковича всіх, аж до сільського поштаря. За Януковича примушують голосувати у вузах, в паспортних столах, службах зайнятості, погрожуючи в противному випадку різними санкціями. Навіть один з операторів мобільного зв’язку (пізніше Мороз уточнив, що йдеться про UMC - прим. авт.) нині готує спеціальні захисні плани, аби влада не унеможливила його функціонування в день виборів. Компанія, в капіталі якої є частка західного інвестора, думає про те, як уберегтися від української влади, аби не втратити марку серйозної, провідної фірми в Україні. Це - безпрецедентний випадок, принаймні, в європейській історії.

Намагання влади закрити UMC Олександр Мороз пояснив як один з ймовірних заходів задля створення проблем із зв’язком зі всіма наслідками, що з цього слідують, в тому числі - затримку оперативної передачі даних протоколів з виборчих дільниць. З іншого боку, за його словами, заплановано використання для всіляких фальсифікацій іншого оператора, до якого причетна сім’я президента Кучми.



:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64