Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Фарс волевиявлення на спецдільниці № 39:
співробітники-виборці, співробітники-члени комісії
без елементарної правової підготовки, поява через
закриті двері молодика з характерною зовнішністю

Списки виборців стаціонарного лікувального закладу складаються дільничною комісією за поданням головного лікаря. Міськлікарня № 15 розрахована на 100 ліжок. При тому, що "перенаселення" не спостерігалося - в коридорах хворі не лежали, палати наполовину пустували, в поданні головлікаря значилося 102 виборця.

За поясненням керівника закладу, частина виборців проходить курс лікування в режимі денного стаціонару. Але ж такі хворі не обмежені в пересуванні і за логікою Закону "Про вибори Президента України" вони не повинні бути занесеними в списки спецдільниці, бо мають змогу проголосувати за місцем проживання.

Ця проблема має і такий нюанс. За статтею 35, частина 6 "дільнична виборча комісія спеціальої виборчої дільниці повідомляє територіальну виборчу комісію виборчого округу, до якого належить ця виборча дільниця, про включення кожного виборця до списку виборців на відповідній дільниці та про місця їх включення до списків виборців за місцем проживання. ТВК, яка отримала зазначене повідомлення, забезпечує невідкладне передання цього повідомлення до дільничних виборчих комісій, де вказана особа включена до списку виборців". Ст. 35 ч. 14: "Дільнична виборча комісія на підставі цього повідомлення невідкладно приймає рішення про виключення виборця із списку виборців на цій виборчій дільниці". Співробітник лікарні - беззмінний у минулому голова комісії спецдільниці протягом багатьох років - казав, що "ця робота дурна і ніхто її не зарахує, бо раніше цього ніхто ніколи не робив".

Виходить, що списки виборців спецдільниці (або й спецдільниць) завжди дублювалися списками за місцем проживання, отже були резервом для можливих фальсифікацій. Цього разу нове керівництво комісії, що було введено за квотами кандидатів у Президенти - Черновецького, Грабара, Ющенка, провели цю роботу і надали дані територіальним комісіям чотирьох округів, доклавши зусиль для унеможливлення маніпуляцій у списках виборців.

Проте фарсу на дільниці вистачило.

Окрім того, що 28 членів комісії були співробітниками лікарні, ще й в списках виборців вони, їх родичі та знайомі складали основне ядро. На це наводить випадок, який був заактований під час голосування: до столу комісії за бюлетенем у спортивному костюмі, маскуючись під хвору, підійшла робітниця кардіологічного відділення лікарні, що розвозить обіди по палатах. Поки до неї наблизилась заступник голови дільничної комісії, "пацієнтка" тримала бюлетень в руках. Помилка в опізнанні виключається, бо стіл чергового в дільниці знаходиться саме в цьому відділенні і протягом останнього тижня Храмцевич В.В., виконуючи свою службову функцію, добре запам'яталася пильній заступниці голови комісії. Факт був настільки явний та незаперечний, що акт про те, що сталося, підписала навіть офіційний спостерігач від кандидата на пост Президента В. Ф. Януковича - О. В. Довгалюк.

Стаття 80 "Визнання дільничною виборчою комісією голосування на виборчій дільниці недійсним" в частині першій, п. 1 передбачає визнання голосування недійсним за наявності, окрім іншого, таких обставин: "голосування особами, які не включені до списку виборців на виборчій дільниці або включені до нього безпідставно".

Та ж стаття частиною 2 констатує: "У разі виявлення обставин, зазначених у частині першій цієї статті, у кожному випадку дільнична виборча комісія складає відповідний акт, який підписується всіма присутніми членами дільничної виборчої комісії та скріплюється печаткою. Такий акт (акти) є підставою для розгляду дільничною виборчою комісією питання про визнання голосування на виборчій дільниці у відповідному окрузі недійсним".

На відновленому засіданні комісії після закінчення голосування, о 20:00, акт було розглянуто. Заслухали пояснення головного лікаря 15 міськлікарні Ю.М. Завалка (спостерігача від Партії Регіонів). Той сказав, що Храмцевич дійсно лікується, на неї заведено історію хвороби, але вона й працює в своєму відділенні. Проведене голосування щодо визнання голосування на виборчій дільниці № 39 недійсним мало результат: "за" - 2, "проти" - 29, "утримались" - 2. Підписаний "трійкою" та завірений дільничною печаткою Акт подано до ТВК ВО № 27 додатком до протоколу результатів волевиявлення.

Та хіба могло бути інакше, якщо в комісії 28 співробітників лікарні з 33 членів? Але назвати цих 28 людей членами виборчої комісії можна лише з великою натяжкою. Під час з'ясування кількості протоколів, які мають бути роздані членам комісії та присутнім спостерігачам, всі 28 заявили, що протоколи їм ні до чого, бо вони не знають, що з ними робити. Тоді вголос, привертаючи увагу спостерігачів, заступник голови комісії запитала у декількох з 28 - яких кандидатів в президенти вони представляють? Ніхто не дав відповіді. Тільки знизували плечима, мовляв, про що це? То хіба це не підтверджує припущення, що вибори на спецдільниці - фарс: в комісії - некомпетентні в азах законодавства про вибори співробітники лікарні (до речі, о 7:15 вони зробили спробу своїм голосуванням "виправити" рішення теркомісії щодо розподілу посад серед членів комісії ВД № 39(!), і ті ж самі співробітники-виборці, залежні від керівництва лікарні, не свідомі неприпустимості, ганебної принизливості факту голосування за вказівкою.

Серед інших, вражає і такий дивний епізод. На дільниці після її закриття для підрахунку голосів раптово з'явився нізвідки якийсь молодик характерної підозрілої зовнішності з жуйкою в роті і пластиковою пляшкою з напоєм в руках. Йому в категоричній формі запропонували залишити межі дільниці. Він ніби-то зник, але за лічені хвилини знов з'явився і, незважаючи на присутність двох міліціонерів, періодично, не будучи привидом, легко долав зачинені двері, підходячи до самого столу з бюлетенями, нахабно посміхаючись і голосно смакуючи жуйку. На запитання хто він і для чого тут - не реагував. "Привид" остаточно зник тільки після того, як почув результати голосування, сприятливі для кандидата від влади В. Ф. Януковича.

То що, дільниця готова до другого туру?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64