Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ:
десятки тисяч жовто-гарячих організованими колонами ходять по міських
проспектах, на мітингах їх підтримують відомі в місті митці та...
представники делегації вболівальників ФК "Аустрія" (Відень)

24 листопада помаранчеві знову зібралися на площі перед облдержадміністрацією і будівлею облради, де в цей день відбувалась позачергова сесія. Учасники велелюдного заходу зажадали від народних обранців стати на бік народу та підтримати його вибір. Натомість депутати висловили підтримку Януковичу й засудили дії прихильників В. Ющенка. Більше того, у виступах окремих депутатів навіть була піднята тема... автономізації східної України. На такі безглузді, безвідповідальні, відверто сепаратистські ідеї помаранчеві відреагували гучноголосим "ГАНЬБА!!!" та "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!!!".

Звідси захисники демократії попрямували до центральної площі, на якій височить пам'ятник вождю світового пролетаріату - саме це місце було обране для їхніх зборів кожного дня о 13:00. "Говорим Ленин - подразумеваем Ющенко, говорим Ющенко - подразумеваем Украину!", - дотепно висловився у виступі представник Соцпартії, довірена особа О. Мороза в 27 окрузі, Олександр Моліверов.

Коли стало відомо про наміри "біло-голубих" провести захід біля Оперного театру на підтримку їхнього президента, оголошеного ЦВК, помаранчеві вирушили туди. Там людський потік зустріли міліцейські кордони та металеві паркани, що загородили вхід на майдан перед будівлею театру. Пропускали тільки тих, кого привозили автобусами з підприємств та навчальних закладів. Їхня кількість була незрівняно меншою від жовто-гарячих, які скандуваннями та піснями заглушували динаміки "театралів". До того ж ті виявилися напрочуд нестійкими: натовп поступово танув на очах: одні залишали захід, інші переходили на бік Ющенківців. Хто залишався, демонстрували свою нестримну некоректність, а то й відверто ХАМську поведінку. На таке неподобство активісти з табору помаранчевих відповіли жбурлянням декількох яєць, що точно влучили у транспарант "Янукович - наш Президент". Впало в око така дивна деталь: у "януковичів" не було жодного національного прапору - лише партійні ("ПР", "СДПУ(о), НДП).

Ще через деякий час на площі перед театром не залишилось нікого, окрім міліціонерів та технічних працівників. Свій успіх чесний люд відзначив гучноголосим "ПЕРЕМОГА!!!" та святковим салютом. Після цього був здійснений піший хід на 15 км: з центра міста проспектом ім. Карла Маркса до кінця проспекта ім. Гагаріна, де розташована більшість ВУЗів та студентських гуртожитків.

Протягом ходи спостерігалась звична картина: з вікон та балконів люди вітали тисячі демонстрантів, розмахуючи жовто-гарячими стрічками, водії авто - висловлювали свою громадянську позицію на підтримку Народного Президента довгими гудками.

Лише в одному з гуртожитків знайшлася купка хуліганів-прихильників Януковича, що зустрічали ходу нецензурною лайкою.

25 листопада жовто-гарячі за доброю традицією прийшли до пам'ятника Леніна, постамент якого на час проведення заходу наряджається в помаранчеву символіку. Для зігрівання тут лунають пісні "Океана Ельзи", "Гринджолів","ВВ", "Тартака", Руслани, місцевого самобутнього рок-гурту "Вертеп" "ДДТ" ("Последняя осень", "Родина") "КИНО" ("Перемен!"), В. Сюткин ("Стильный оранжевый галстук") та інш.

До присутніх зі словами підтримки звертаються відомі в місті діячі культури та мистецтва, зокрема, голова Дніпропетровського осередку Національної спілки письменників - Л. Степовичка, заслужений артист України, керівник театру одного актора "Крик" - М. Мельник. Останній, до речі, висловив занепокоєння щодо тиску на себе з боку влади, проте підкреслив, що його громадянська позиція, незважаючи на це, є непохитною.

Цікавинкою зібрання стала присутність на заході тележурналістів з Австрії, що приїхали висвітлювати матч між віденською "Аустрією" та нашим "Дніпром". Один з представників австрійської делегації навіть виступив з імпровізованої трибуни. Він побажав, аби Україна стала такою ж демократичною й заможною, як Австрія.

Чесний, за відсутності фальсифікацій, поєдинок третього туру групового турніру Кубку УЄФА між дніпрянами та віденцями завершився перемогою українців - 1:0. Такий результат гарантував нашій команді вихід до 1/16 розіграшу Кубка УЄФА за тур до закінчення відбіркового турніру. ПЕ-РЕ-МО-ГА!!! ПЕ-РЕ-МО-ГА!!! ПЕ-РЕ-МО-ГА!!!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64