Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутати Дніпропетровської міськради проти сепаратизму

Порядок денний позачергової сесії міської ради Дніпропетровська, яка відбулась у середу, 1 грудня, містив два питання: “Про ситуацію в Україні, що загрожує суверенітету та територіальній цілісності держави” та “Про забезпечення й обслуговування жителів міста пасажирським автомобільним транспортом”.

Розгляд першого пункту розпочався з інформації міського голови Івана Куліченка про економічний стан Дніпропетровська. Мер зазначив, що жодних збоїв у виконанні бюджету не спостерігається. Разом з тим, мають місце скорочення надходжень платежів за газ, про що на його адресу надійшов відповідний лист від ТК “ГазУкраїни”.

Щодо політичної ситуації, то вона, за словами посадовця, залишається складною, а відомі збори в Сіверсько-Донецьку лише збільшили напругу. При цьому мер констатував, що попри розбіжності в політичних симпатіях, дніпропетровці єдині в питаннях щодо збереження територіальної цілісності України й неприпустимості будь-яких сепаратистських дій.

Міський голова також відзначив, що місцевою владою не чиниться жодних перешкод у висловленні громадянської позиції як прихильникам Віктора Ющенка, так і симпатикам Віктора Януковича: помаранчеві мають можливість регулярно збиратися на центральній площі, а біло-голубі – на майданчику біля Оперного театру.

Після виступу мера свої думки з приводу поточної ситуації висловили депутати міськради.

Нардеп Дорошенко з фракції СДПУ (о) в своєму слові навів уривки з заяви лідера партії В. Медведчука, де серед головних причин народних хвилювань були названі корумпованість, закостенілість влади, її неспроможність чути і розуміти простих людей, вирішувати їхні нагальні проблеми (під час оголошення таких тез в депутатській залі мали місце пожвавлення, чулися іронічні репліки). В якості прикладу неналежного виконання чиновниками своїх обов’язків депутат привів “службу 05” (прийом звернень й скарг громадян). За словами промовця, ті що звертаються за номером 45-03-03 наражаються на відверте хамство.

Народний обранець наголосив на рішучій позиції фракції щодо категоричного неприйняття будь-яких спроб розколу країни. Вирішення теперішньої політичної кризи Дорошенко пов’язує з очікуваним рішенням Верховного Суду.

В своєму слові депутат Таслицький закцентував, зокрема, на незмінності унітарного устрою країни, через що є недоречними навіть натяки на її розкол.

Народний обранець Староконь (ВКП(б)У), характеризуючи нинішню ситуацію в Україні, провів досить спірні аналогії з Німеччиною 1933 р. Стаючи на захист Конституції й виступаючи проти сепаратизму, закликав до рішучих дій органи правопорядку, зокрема, спецназ, й зажадав ліквідації в Україні інституту президентства. Наведена ним інформація про напади молодих людей з помаранчевими стрічками на перехожих в нічний час, була розцінена залою безпідставною й рішуче заперечена.

Депутат Письмений, висловлюючи пропозицїї щодо тексту заяви міскради з приводу поточної ситуації, серед іншого, висловився за виключення з документу слова “надзвичайна” (це про ситуацію), адже такою її ніхто не оголошував.

Народний обранець Огороднік (КПУ) наголосив на неприпустимості використання сили як з боку держави, так й з боку обох протидіючих сторін. Він також висловився за те, аби Ющенко й Янукович заради вирішення складної ситуації обидва відмовились від президентських амбіцій й пішли з політичної авансцени. З його вуст також пролунали традиційні для комуністів вимоги скасування президентства й побудови вертикалі рад.

До присутніх звернувся представник делегації міської ради Львова Анатолій Романюк. Він зробив невеличкий екскурс в історію міста; говорячи про перебіг сучасної президентської кампанії, зазначив про тиск на громаду Львова з боку низки державних установ, зокрема, залізниці, митниці, податкової. Високодостойний гість підкреслив національну єдність українців незалежно від територіальних, релігійних, політичних та інших ознак.

Депутат Дніпропетровської міськради Краснов у своїй доповіді відзначив надзвичайне застосування адмінресурсу на боці провладного кандидата. Великий відсоток голосів, відданих в місті за Януковича, він пояснив відсутністю у жителів можливостей доступу до об’єктивної, правдивої інформації про лідера опозиції й протиправним задіянням державних органів влади в виборчій кампанії чинного прем’єр-міністра. Нардеп пошкодував, що часто-густо у своїй боротьбі з Ющенком влада використовувала людей шанованих професій: вчителів, медиків та інш.

Народний обранець Шабалін піддав нищівній критиці ЗМІ за необ’єктивність у висвітленні виборчої кампанії кандидатів у Президенти й назвав цю позачергову сесію запізнілою, адже за його переконанням, її потрібно було збирати ще до заходу в Сіверсько-Донецьку, аби дніпропетровські депутати мали можливість висловити своє категоричне несприйняття сепаратистських ідей. Депутат Чупрієнко висловила велику тривогу за долю держави й різко засудила здійснення будь-яких заходів, що ведуть до розколу країни, автономізації окремих регіонів. Вона акцентувала на необхідності покласти край протиставленню східних й західних областей України. Говорячи про мітинги на майданах українських міст, вона, зокрема, зазначила, що люди вийшли на вулиці, бо втомилися від брехні влади.

На сесії також виступив депутат Верховної Ради Михайло Полянчич. Гостро скритикувавши діяльність уряду Януковича, який, за словами парламентарія, привів країну до фінансового дефолту, він закликав депутатів визнати всенародно обраним Президентом Віктора Андрійовича Ющенка. Забігаючи наперед, слід сказати, що така пропозиція, ймовірно, здалася дніпропетровським депутатам надто сміливою, а тому й не знайшла відповідної підтримки.

Депутат міськради Арутюнов назвав дії влади, що чинилися протягом останніх декількох місяців “беспределом”. При цьому він відзначив несправедливість звинувачень помаранчевих в блокаді органів влади, адже до цього, за його словами, влада цинічно блокувала сам народ й здійснювала на нього неймовірний тиск. Промовець навів приклад того, як влада тиснула особисто на нього. Арутюнов оприлюднив інформацію, як перші особи області вимагали від нього, як депутата, підприємця й лідера сорокотисячної вірменської громади публічної підтримки провладного кандидата Януковича. Після категоричної відмови, підприємства, до яких він має відношення, були піддані всіляким утискам з боку відповідних установ. Згадуючи події 1999 р., Арутюнов розповів, як був кинутий за грати на 8 місяців лише через те, що підтримував на президентських виборах Олександра Мороза. Після більш ніж піврічного ув’язнення його звільнили без жодних пояснень щодо причин арешту, не кажучи вже про вибачення.

У своєму слові депутат Вобухов наголосив на щирості участі громадян в акціях непокори й впевнено заявив про абсурдність думок щодо підкупу протестувальників. Таку кількість учасників, на його переконання, купити просто неможливо.

Після обговорення депутати прийняли заяву, в якій, зокрема, виступили проти сепаратистських тенденцій, використання адмінресурсу під час виборчої кампанії й висловились за розслідування всіх порушень виборчого законодавства.

Щодо другого пункту порядку денного, то було вирішпено відкласти його розгляд на чергову сесію, що має відбутися 8 грудня. На ній, як очікується, депутати за наполяганням підприємств-автоперевізників приймуть рішення про підвищення граничної межи цін на проїзд у маршрутках в залежності від дальності перевезень. Так, гранична межа вартості поїздки маршруткою на відстань до 10 км буде становити 1 грн; до 15 км – 1,5 грн; до 25 км – 2 грн.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64