Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Обласний Комітет національного порятунку
на варті інтересів помаранчевої революції

Депутат Верховної Ради, голова Дніпропетровського обласного Комітету національного порятунку, Михайло Полянчич оцінив теперішню політичну ситуацію в країні як кризу народної довіри до збанкрутілої влади: люди не довіряють бандитському режимові. Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння народу, стала надзвичайна фальсифікація волевиявлення на президентських виборах.

Парламентарій був куратором виборчої кампанії Віктора Ющенка на Дніпропетровщині, тож, говорячи про численні порушення, до яких тут вдавалася влада, назвав їх типовими для всієї України. При цьому, за словами народного обранця, режим чинив протизаконня відкрито, з неприхованим цинізмом. В якості одного з прикладів М. Полянчич наводить наступний. Якщо в першому турі на Дніпропетровщині кількість виборців, що голосували на дому, складала близько 150 000, то в другому – вже понад 600 000 і, що досить показово, в деяких районах, зокрема Широківському, серед проголосувавших у такий спосіб кількість тих, хто підтримав Януковича, сягнула аж 95 %.

- Члени дільничних комісій без участі спостерігачів від В. Ющенка з виносними урнами примудрялися за годину побувати у 600 виборців, - зазначає депутат. – Хіба це реально? На таку кількість голосуючих потрібно витратити цілий день. А вони йшли й через яку-небудь годину вже поверталися з потрібним їм результатом.

Великому адмінистративному тиску, за спостереженнями парламентарія, були піддані працівники бюджетної сфери, правоохоронних органів. Через це на Дніпропетрвщині владі вдалося вкинути в урни, за підрахунками нардепа, понад 365 тис. бюлетенів “за” Януковича, що дорівнює 16, 6 %.

Чимало голосів на користь Януковича принесли спецдільниці в закритих закладах: лікарнях, психоневрологічних диспансерах, тюрмах та інших.

Одне з головних завдань очолюваного М. Полянчичем обласного Комітету національного порятунку, чия діяльність здійснюється в руслі рішень всеукраїнського Комітету, - розв’язання складної поточної політичної ситуації виключно демократичним шляхом. На теперішній перехідний період головні цілі залишаються незмінними: досягнення фактичної відставки уряду, зміна складу ЦВК.

Рішуче засуджуючи будь-які сепаратистські тенденції, обКом висловлює претензії до тих обласних керівників, які взяли участь у так званому з’їзді депутатів всіх рівнів у Сіверсько-Донецьку. Якщо, за словами М. Полянчича, влада не зробить протягом п’яти днів правильних висновків щодо цих персон і вони залишатимуться на займаних посадах, КНП змушений буде вдатися до більш радикальних заходів, але, безумовно, в межах існуючого законодавства.

- Кушнарьови, єфремови, щербані і так далі неодмінно повинні бути відправленими у відставку, - заявляє парламентарій. – Настрої, ініційовані такими горе-керівниками, в Дніпропетровську не пройдуть, ми цього не допустимо. Я зустрічався з представниками місцевої інтелігенції, бізнесу – вони рішуче засуджують сепаратизм. На Дніпропетровщині немає грунту для виникнення подібних устремлінь. Народ тут демонструє свою єдність зі всіма українцями й висловлює симпатії Віктору Ющенку... Дані екзитполу засвідчують, що в області кількість тих, хто віддав за нього голоси, сягає 50 %. Отже всіляке там “жулье” на чолі з Яцубою вкрали у народного Президента близько 20 %... Колись Кучма поремствував, що на відміну від Росії в Україні є держава, але немає нації. Та він таки просто яничар! Майдан засвідчив: в Україні є і Держава і Нація! Європейська, демократична, сильна, єдина Нація!

“СПЕЦКОР” попросив народного обранця прокоментувати суботні події в Верховній Раді.

- Лідер СПУ Олександр Мороз знову спробував підняти в парламенті питання про впровадження політреформи. Як ви це розцінюєте, чи час це робити саме зараз?

- Перед другим туром між О. Морозом та В. Ющенком була досягнута відповідна угода, зміст якої такий: спочатку проводимо Президентські вибори, а потім починаємо говорити про політреформу. Вірогідно, політреформа для Олександра Олександровича, як він каже, це його дитя й викликає в нього відповідні почуття. У такий спосіб він це ще раз підкреслив. Але, я думаю, ми залишатимемось із соціалістами союзниками.

- Тобто ви не прогнозуєте виникнення на цьому грунті якихось конфліктів з соціалістами, що могли б порушити спільність дій й взаємопідтримку?

- Вони відразу прийняли нашу помаранчеву символіку: і Луценко, і Семенюк, яку я дуже поважаю, і Вінський, і всі інші. Хіба можна розсваритися за якоїсь дрібниці? Питання політреформи – це поточні, чисто політичні баталії й вони не спроможні зруйнувати досягнутий союз між “Силою народу” та СПУ, хоча влада й намагається це зробити.

Микола Полянчич від обласного Комітету національного порятунку також завірив всіх, хто, сказати б, постраждав за симпатії до демократії й помаранчевої революції і був звільнений з займаних посад, що вони обов’язково будуть поновлені в табелі о рангах, а то й отримують підвищення за проявлену мужню принципову громадянську позицію. Й навпаки, будуть викинуті з кабінетів ті посадовці, що повністю дискредитували себе ганебною участю в фальсифікаціях волевиявлення, тиску на підлеглих. За свої вчинки вони відповідатимуть за всією суворістю Закону.

Про це йшлося на прес-конференції М. Полянчича, що відбулась у неділю, 5 грудня. Того ж дня численна громада міста підтримала дії Комітета національного порятунку на мітингу на центральній площі. Помаранчева революція у Дніпропетровську триває! “Приєднуйтесь до нас!”:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64