Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олександр Мороз: "Бажаючих "понести бревно"
дедалі більшає"

"Перекваліфікацію" Януковича з провладного кандидата на опозиційного лідер СПУ Олександр Мороз вважає помилкою Віктора Федоровича й політтехнологів його штабу. Народний депутат називає обраний цим кандидатом курс на дистанціювання від нинішнього президента недоречним й непереконливим для виборців. Про це політик заявив, перебуваючи з візитом у Дніпропетровську.

Олександр Олександрович розцінює як передчасні всі розмови і припущення щодо можливої його нової посади після перемоги на президентських виборах В. Ющенка. "Спочатку треба виграти вибори", - наголошує політик.

Більшість у парламенті, за прогнозами соціаліста, надалі залишатиметься скоріше ситуативною - про це, за його словами, свідчать нинішні голосування у Верховній Раді. Вірогідно, більш-менш чітко контури майбутньої пропрезидентської більшості, за думкою керівника фракції СПУ, проявляться при голосуванні щодо затвердження нового прем'єра.

Мороз переконаний, що прийнятий нещодавно ВР Закон України "Про особливості застосування Закону України "Про вибори Президента України" при повторному голосуванні 26 грудня 2004 року" практично унеможливлює зрив виборів і ставить надійний заслін фальсифікаціям. Хоча, зауважує Олександр Олександрович, все передбачити й запобігти всім порушенням дуже важко. В будь-якому разі політик переконаний, що тепер, після висновків Верховного Суду й подій на Майдані, у свідомості громадян відбулися значні позитивні зміни, а відтак, ті, хто чинив протизаконня й примушував до цього підлеглих, серйозно замислюватимуться над своєю перспективою перед тим, як знов вдатися до протизаконних дій.

Затверджену парламентом політичну реформу він назвав "відкритими дверима на шляху демократизації України". У нього немає сумнівів, що політреформа успішно втілюватиметься в життя. Політик висловив впевненість і в майбутній реалізації адміністративної реформи, яка стане гармонійним продовженням намічених політичних перетворень.

Нардеп-соціаліст Юрій Луценко зі свого боку підкреслив важливість створення в економіці України конкурентного середовища шляхом усунення відомих олігархічних кланів від панування в галузях. "Якщо пан Ахметов хоче й далі займатися металургією - заради Бога, але це не повинно означати, що там повинен працювати лише він, - зауважує Луценко. - Якщо він хоче займатися коксом - будь ласка, але з цього не слідує, що всі Коксохіми повинні належати тільки йому... В політиці конкуренція визначена політреформою, і я абсолютно переконаний, що така політична конкуренція неодмінно призведе до встановлення економічної конкуренції: свобода в політиці сприятиме свободі економічній".

Даючи прогнози щодо результатів переголосування, Одлександр Мороз очікує, що цього разу в східних й південних областях Віктору Ющенку вдасться покращити показник здобутих там голосів.

Серед прозвучавших на прес-конференції депутатів запитань було й про місце і роль у сучасній політиці теперішнього керівника виборчого штабу Януковича - Тараса Чорновола. "Мені щиро болить, що Тарас через свою внутрішню суперечливу психологію, роблячи все на зло Ющенку, сьогодні докотився до такої, відверто кажучи, ганебної ролі... Я глибоко співчуваю йому, як людині. Впевнений, його бадьорість перед відеокамерами - напускна, й коли він залишається на самоті, вона змінюється зовсім іншими почуттями".

Олександр Мороз також підтвердив свою волю добиватися остаточного розслідування резонансних справ, зокрема вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. При цьому він зазначив, якщо пряма, безпосередня причетність Кучми до злочину буде доведена судом, колишньому гарантові нічого не залишатиметься, як провести певний термін за гратами, тим більше, що, як висловився політик, йому невідомо, щоб хтось у парламенті збирався ініціювати питання про надання Кучмі якихось гарантій.

З вуст лідера соціалістів прозвучало й занепокоєння тим, що останнім часом на бік Ющенка переходять ті політичні фігури, які аж ніяк не були помічені бодай в найменших симпатіях до опозиції та демократичних перетворень в країні. "Бажаючих "понести бревно" дедалі більшає, - жартує Сан Санич. - ...Є серед них і ті, які своє "бревно" давно віднесли і закопали, але вони сьогодні намагаються реанімувати себе, показати, що і "ми пахали". Мені це не подобається. Очевидно, після обрання Ющенка, як я сподіваюсь, Президентом, з цього приводу потрібно буде провести скрупульозну дискусію".

Цього ж дня лідер СПУ також виступив на велелюдному мітингу прихильників "помаранчевого" кандидата, що відбувся на центральній площі міста.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64