Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Є КОНТАКТ!

З редакційної пошти "СПЕЦКОРА": "Спасибо автору сайта!.. Я сам митинговал на площади (Полтава), никто здесь никаких денег не платит. Люди отстаивают свое право выбирать!" - Андрей из Полтавы; "Занимательное чтиво, вот только фантазия автора и реальные факты - вещи разные" - Виталий из Луганска; "Открой глаза! Оранжевый герой - начинающий Гитлер… Жить в палатках на халяву - легче, чем пахать, не зная ради чего. Вот такая демократия хренова" - Александр из Днепропетровска; "Один из самых педерастических сайтов Интернета - этот!" - Смертьющенко из Жбано-Франковска; "Хочется, чтобы было больше подобных проектов в Интернете" - Роман з Москви; "Шановний Олексію, дякую Вам і Вашій мамі за Вашу мужність!" - Марія з Дніпропетровська; "Good luck and best wishes" - Одо з Берліна.

"Спасибо автору сайта!

Хочу обратиться к жителям восточной Украины : Земляки, не верьте Януковичу! То, что он рассказывает по "ТРК Украина" ложь! Как, впрочем, все, что он рассказывает. Никаких националистов, фашистов или еще кого-то у Вас не будет. Мы не националисты, и вы, и мы - Украинцы!

Я сам митинговал на площади (в Полтаве), никто никаких денег здесь не платит. Люди собираются, чтобы отстоять свое право выбирать.

Восток, МЫ ВАС ЛЮБИМ!"

Андрей, город Полтава.

13:32, 13.12.2004

"СПЕЦКОР": "СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!".

***

"Открой глаза! Оранжевый герой - начинающий Гитлер.

Пойми правильно, я не за Януковича, но начинать революцию, в прочем как и любое дело - нужно чистыми руками и с чистой совестью. А окружение Ю. - почти все "фигуранты" по тем или иным делам. И как только будет снята неприкосновенность - ой как к ним прикоснутся. Побыстрее бы. Юлю повесил бы Лично. Ты смотриш на ситуацию как на граненый стакан - всегда видишь только 6-7 граней - как ни крути, а ты загляни во внутрь - все же видно . Пляшете уже 12 дней, когда рабочие, шахтеры работают. Совесть поимели бы . Жить в палатках на халяву - легче, чем пахать, не зная ради чего. Вот такая демократия хренова".

Александр, город Днепропетровск.

00:02, 06.12.2004

"СПЕЦКОР": Закликаючи "раскрыть глаза" інших, не зайвим було б "роззути" очі самому й, уважно озирнувшись навколо, оцінити ситуацію більш-менш адекватно. Чи все гаразд і з вашим зором, читаче? Чи не потребуєте, часом, консультації в офтальмолога? Яким чином серед помаранчевого люду вам примарився "начинающий Гитлер"? В якому такому "оранжевом герое" ви його розгледіли?

Щодо "фігурантів" з оточення Ющенка, то, принаймні, жоден з них не мав судимостей, чого не скажеш про самого провладного кандидата та численних представників його "тіньової" команди. Безперспективним є й очікування притягнення декого з успішних бізнесменів-ющенківців до відповідальності в майбутньому: за інформацією з надійних джерел, їхній бізнес є достатньо прозорим і чесним, що функціонує без застосування кримінальних схем, на яких базуються відомі фінансово-політичні сім'ї та клани в Україні...

Пригадую одну з "контрагітаційних" листівок "януковичів" де під фото йдучих разом Ющенка, Плюща, Жулинського та інших - підпис: "Бывшие идут". Вочевидь, натякається на високі керівні посади цих осіб в минулому. Але ж колишні міністри - краще, ніж колишні рецидивісти.

А щоб допомогти вам позбутися свого нездорового бажання власноруч стратити Юлію Тимошенко, раджу згадати, якою позитивною була її праця в уряді Ющенка. Ні для кого не секрет, що головною причиною зняття її з посади стало виведення нею з тіні не одного мільярда доларів. Такі шалені суми вона якраз витягла з кишень олігархів, переклавши їх до державної скарбниці.

Ви пишете: "Жить в палатках на халяву - легче, чем пахать, не зная ради чего". Так за те ж й днюють і ночують на морозі люди в наметах, аби розвиднілася ситуація, аби люди знали, заради чого працюють й отримали б перспективу жити достойно, заможно, з відчуттям власної гідності. Шкода, що ви вважаєте демократію "хреновой", адже саме вона є запорукою соціально-економічної стабільності й прогресу держави. Врешті-решт вона є економічно вигідною, про що яскраво засвідчує досвід розвинутих країн світу. Такою ж хочуть бачити Україну і помаранчеві, адже їхні орієнтири - не стільки на Америку чи Європу, скільки, перед усім, на високі стандарти життя. Хіба українці того не варті?

Помаранчева революція, що охопила країну, спрямована в тому числі і на покращення долі шахтарів. Наведення політичного, економічного порядку в країні неодмінно відіб'ється і на їхньому добробуті. Ті з них, які цього не розуміють, виглядають дивакувато. Хіба помешкання, за які дають не більше 100 доларів на ринку житла (типова для Донбасу картина) - "предел мечтаний украинского шахтера"? Вірогідно, за Януковичем - більшого шахтарям і не потрібно. Зрозуміло, що за наявності януковичів-ахметових важка праця шахтарів знецінюється, адже вони її розглядають лише джерелом особистого збагачення. Для державного ж бюджету вугледобувна галузь давно є збитковою, дотаційною.

***

"Занимательное чтиво.

Вот только фантазия автора и реальные факты - вещи разные!".

Виталий, город Луганск. 02:15, 05.11.2004

"СПЕЦКОР": Шкода, що в посланні немає бодай жодного натяку, про що саме йдеться, про який конкретний матеріал. Якщо це загальна думка про сайт в цілому - вважаю її абсолютно безпідставною. Критичні зауваження, підкріплені конкретними аргументами, й голослівні. брехливі звинувачення також різні речі. За якість же своєї журналістської роботи готовий звітувати і відповідати пред найсуворішим, але справедливим судом. Таким, приміром, як наш Верховний.

***

"Один из самых педерастических сайтов Интернета - этот! Поздравляю!".

Смертющенко, Жбано-Франковск.

14:09, 02.11.2004.

"СПЕЦКОР": Чи не сам Віктор Федорович надіслав такий лист? За манерою і стилем - дуже схоже. Завдяки цьому прихильнику Януковича вперше на сайт потрапило брутально-лайливе слово. Страшно уявити, якою може стати наша мова, як вона може "збагатитися" з приходом до влади рецидивіста. "ЗЕКА - ГЕТЬ!!!".

***

"Good luck and best wishes"

Odo, город Berlin

07:31, 12.09.2004.

***

"Молодцы ребята!!! Спасибо".

Getter, город Саратов.

04:37, 29.06.2004

***

"Классно! Единственное что, я сам флэш-мастер - рекомендую использовать как можно больше флэшек на сайте!".

Василий, город Петербург.

02:00, 28.06.2004

***

"Большое спасибо за Ваш прекрасный сайт! Хочется, чтобы было больше подобных проектов в Интернете".

Роман, город Москва.

09:34, 16.05.2004

***

"Many thanks for an opportunity to express you gratitude, concerning your project - would be desirable, that in a network was more than similar projects!".

Vanchellino, город: Roma.

08:59, 16.05.2004

***

"Шановний Олексію, дякую Вам і Вашій мамі за Вашу мужність!

Тільки сьогодні знайшла вашу сторінку (лінк на сайті dnepr.info) . Перше, що я тут прочитала, була ваша стаття про стару жінку в супермаркеті... Мені було дуже боляче це читати, тим більше що мого чоловіка теж колись в одному дніпропетровському супермаркеті звинуватили в крадіжці, хоча він нічого не крав. До роздягання справа не дійшла, але було дуже неприємно і прикро, що в нашій країні таке можливо.

Я дуже пишаюся тим, що на Вкраїні є такі люди як Ви і Ваша мама!

Про мене: я теж закінчила ДНУ в 1998 році, тільки інше відділення".

Марія, місто Дніпропетровськ.

04:35, 27.03.2004.

"СПЕЦКОР": "РАЗОМ НАС БАГАТО! НАС - НЕ ПОДОЛАТИ!".

Ці та інші відгуки щодо сайту можна переглянути у гостьовій книзі "СПЕЦКОРА" й залишити свої міркування.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64