Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Олександр Зінченко: "Країна якісно змінилася.
Сталися такі глибокі зміни, про які ми
навіть мріяти не могли"

Так охарактеризував демократичні перетворення в країні, що сталися завдяки помаранчевій революції заступник голови Верховної Ради, керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко, спілкуючись з представниками ЗМІ в Дніпропетровську. "Нарешті Україна залунала в Європі та світі так, як належить", - говорить О. Зінченко.

Оцінюючи шанси В. Ющенка на Дніпропетровщині, він вважає цілком реальним здобуття лідером опозиції при переголосуванні близько 50 % голосів виборців. Принаймні досягнення саме такого показника ставиться завданням обласному штабу. Керівник виборчої кампанії закликав штабістів до максимальної мобілізації.

Основними ідеологічними складовими виборчої кампанії народного кандидата Зінченко назвав інтеграцію, соборність, єдність України як територіальну, так і духовну, що різко контрастує з взятим кандидатом-суперником курсом на сепаратизм.

Щодо майбутньої кадрової політики В. Ющенка в регіонах, то вона, за словами замголови ВР, в цілому здійснюватиметься на основі місцевих кадрових ресурсів. Винятки, які будуть, зазначає Зінченко, лише підтверджуватимуть правила.

Віце-спікер наголосив на важливості ліквідації клановості й хуторянства в політиці держави. Він піддав нищівній критиці Януковича за те, що за його господарювання на Донеччині, тут розквітла злочинність. Цей регіон, за словами парламентарія, став основним постачальником кримінального ресурсу у виборчій кампанії по всій країні і переважно саме місцеві злочинні угруповання були задіяні в організації масових порушень під час другого туру, що чинилися в цілій Україні.

Зінченко зазначив, що через вкорінену на Донеччині кримінальну систему, в регіоні майже унеможливлений нормальний розвиток середнього й малого підприємництва, адже як тільки такий бізнес з'являється, він одразу опиняється в полі зору місцевої "братви".

Міністр внутрішніх справ Білоконь був охарактеризований Зінченком як бандит, чи ненайголовніший покровитель оргзлочинності в країні. Віце-спікер звинуватив керівника відомства в наданні "даху" кримінальним угрупованням. На совісті Білоконя, за твердженнями політика, організація в день президентських виборів автобусних турів по країні, учасники яких голосували по відкріпних талонах по 20 й більше разів.

Зінченко вважає за необхідне притягнути до відповідальності порушників виборчого законодавства, при цьому він розділяє пересічних виконавців, що були піддані тиску, та головних організаторів протизаконь. Щодо подібних процесів на Дніпропетровщині, він сказав, що "справа лише починається". "Це не погроза, - зауважує Зінченко. - Просто потрібно підвести політичну риску під цією історію, яка відбувалась протягом першого і другого турів виборів".

Під час свого візиту Олександр Зінченко зустрівся з новообраним головою обласної ради Миколою Швецем. Протягом зустрічі, за стислою інформацією віце-спікера, була обговорена низка поточних, суто робочих моментів. Саме через ці перемовини журналістам довелося очікувати появи гостя на прес-конференції зайвих півтори години.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64