Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Перевага на Дніпропетровщині Януковича в здобутих голосах могла б бути значно меншою, а то й неможливою, якби не маніпуляції на виборчих дільницях на користь провладного “опозиціонера” та недостатня активність команди Ющенка в їх нейтралізаціїТакий висновок “СПЕЦКОР” робить на підставі власного моніторингу трьох турів голосування на спецдільниці № 39, що в 15 міській лікарні. Це дослідження стосується лише однієї дільниці, проте є вагомі підстави вважати виявлені відхилення від норми типовими для всіх спецдільниць та не лише спеціальних. Серйозних нарікань заслуговують й окремі представники проющенківської команди за неналежне реагування на сигнали про порушення Закону та комплектацію комісій виборчих дільниць абсолютно випадковими людьми, надзвичайно далекими від усвідомлення покладеної на них місії.

Маючи надійні джерела інформації в вище згадуваній дільниці, “СПЕЦКОР” “уповноважений заявити” про наступне.

Всі три тури пройшли майже за однаковим сценарієм. Фарс, який тут відбувався, не без успіху прикривався зовнішньо ніби благоліпною процедурою голосування.

По-перше: при напівпорожніх палатах подання головлікаря, на основі якого формується список виборців, містить в собі кількість виборців, яка дорівнює стовідсотковому заповненню лікарні, а в першому турі цей показник дорівнював 102%;

по-друге: серед виборців - співробітники лікарні, їхні родичі, надійні знайомі, чому є документальні підтвердження. Лише декілька прикладів: в першому турі була помічена медробітниця Храмцевич, яка проголосувала тут, виконуючи свої службові обов’язки, а не лежачи в палаті; в третьому турі на спецдільниці проголосували чоловік завідуючої поліклінікою Скобліков та донька зав. терапевтичним відділенням лікарні; зафіксовані випадки дружнього голосування сусідів, що раптово поболіли напередодні виборів: по 3-4 квартири в одному під’їзді, по двоє людей з одного помешкання;

по- третє: більшість людей приходили до дільниці не з палат, а з вулиці - в верхньому одязі, головних уборах, вуличному взутті. Один “хворий” дивак вранці, ще затемна, шукав лікарню (зверніть увагу - не дільницю в лікарні, а саму лікарню!), де його включено до списку виборців. На цей екстраординарний випадок також складено відповідний акт;

по-четверте: незважаючи на запевнення голови тервиборчкому 27 округу Володимира Гамалія, виборці спецдільниці таки не були виключені зі списків звичайних дільниць, куди входили за місцем проживання. Ці питання ставилися перед Гамалієм тричі - перед кожним з турів, при чому в третій раз ця процедура була максимально спрощена: кожен виборець писав заяву, яку передавали в тервиборчком, а йому залишалося передати її на звичайну дільницю. До того ж Закон визначав цю процедуру як невідкладну. Одначе при тому, що всі такі заяви були передані Гамалію 23 грудня, всередині дня 25 грудня на дільницях, зокрема №№ 45, 44, 41, 38, 53, 55 повідомлень від теркомісії про виключення не було. Тоді Гамалій сказав, що вони займаються цим зараз, а представник соцпартії, секретар комісії Олександр Моліверов підтвердив це й попросив не відволікати від роботи, бо й так “зашиваються”. Повторне опитування перед 20:00 засвідчило, що голова і секретар дружно збрехали: виборці спецдільниці не були виключені з списків звичайних (за місцем проживання) дільниць. Коли бреше Гамалій - співробітник Бабушкінського виконкому, до якого свого часу Моліверов, не будучи секретарем, висував суттєві претензії - зрозуміло, але чому ж йому підбріхує сам Моліверов?

по-п’яте: навіть ті, хто дійсно проходив курс лікування, були що називається на ногах і могли спокійно, без сторонньої допомоги проголосувати за місцем проживання, тим більше, що на вихідні, вони, як правило, роз’їжджаються по домівках;

Всі перелічені факти безумовно створювали найсприятливіші умови для задіяння маніпуляційних технлогій. На варті такого порядку надійно стояв головлікар Юрій Завалко. Він, не маючи на те жодних повноважень, намагався керувати роботою дільничної комісії; категорично відмовляв її членам у доступі до палат, спілкуванні з виборцями; в день голосування перешкоджав спостереженню за тим, звідки підходять до дільниці виборці, закриваючи вхідні двері перед носом члена комісії від Ющенка. “Вы нарушаете Конституцию!», - нервуючи, заявляв Завалко.

І це говорить той, під керівництвом якого в лікарні продовжують відбуватись кричущі випадки порушень 49 статті Конституції, яка гарантує безоплатну допомогу в державних медзакладах. Приміром, за інформацією, отриманою від пацієнтів кардіологічного відділення, лишень консультаційні послуги його завідуючого коштують від 20 до 50 гривень. Мабуть такою розбіжністю в цінах визначається якість консультацій, що надаються. Але зараз - не про це.

Продовжуючи про Завалка (психіатра за фахом), слід зазначити, що сам він справляє враження людини, далеко не врівноваженої. Для головлікаря притаманні різкі зміни настрою, бурхливі вирази емоцій. Своє незадоволення він часто-густо висловлює у вкрай різкій формі, що межує з образами. Принаймні, ця теза уявляється справедливою для його манери спілкування з членами комісії - прихильниками Ющенка.

При цьому, Завалко, коли починає відчувати свою неправоту, стає надзвичайно люб’язним, випрошуючи жалість до себе, прохаючи не давати скарзі подальшого ходу, бо, за його словами, він в 51 рік може залишитися без роботи, що загрожуватиме для нього найтяжчими наслідками.

Кому як не психіатру знати про згубні наслідки роздвоєння особистості. Та Юрій Миколайович, запроваджуючи технології на користь провладного кандидата, в довірливій бесіді признається, що на дільниці за місцем проживання голосує за Ющенка, “а работа есть работа - вы что, не понимаете?». На дільниці в лікарні Янукович протягом трьох турів здобував впевнену перемогу: 74 % (за Ющенка - 18 %); 88 % (7 %); 69 % (22%). Ці цифри, погодьтеся, також викликають певні міркування: в перших двох голосуваннях скидається на наполегливе виконання “плану”, а в третьому відчувається легкий переляк від помаранча.

За великим рахунком, показники обох кандидатів у третьому турі на цій дільниці могли б бути взагалі нульовими, що скоріше було б на користь переможцю цьогорічних президентських перегонів. Справа в тім, що головлікар запізнився з поданням, чим зірвав строк складання дільничною комісією списку виборців, бо своє подання він зробив після десятої ранку 23 грудня. Це сталося внаслідок необізнаності головлікаря в нововведеннях: при переголосуванні потрібні були ще й особисті заяви виборців про виключення з списку за місцем проживання і про намір голосувати на цій дільниці.

Подання головлікаря без заяв виборців було готове на 19:00 22 грудня. Але ж в роз’ясненнях до Закону йдеться про те, що СПИСКИ виборців на ВД у лікарнях складаються відповідними ДВК не пізніше 22 грудня, а не подання лікаря. Тобто на складання списків, “стараннями” Завалка фактично часу не залишалося.

Про це порушення вранці 23 грудня був складений акт і терміново переданий до теркомісії. Там він потрапив до рук вже згадуваного Моліверова, лауреата Шевченківської премії в галузі архітектури, колишнього обкомівського працівника. Прочитавши документ, він “авторитетно” і впевнено заявив, що ніякого порушення тут не вбачає, бо за законом строк цього дійства - не пізніш як за три дні до дня повторного голосування. Пошанований архітектор, довірена особа (у першому турі) О. Мороза, секретар ТВК, загинаючи пальці, почав рахувати: “Один день до дня выборов - суббота, второй день - пятница, за три дня - это четверг, никакого нарушения нет, акт неправомочен». Тільки втручання юриста від штабу Ющенка поставило все на свої місця: нарешті до Моліверова з Гамалієм “дійшло”, що “за три дні до дня голосування” - це саме 22 грудня (середа), і ця дата є в роз’ясненнях до Закону, які вони пред тим, як зайняти відповідальні посади, повинні були хоча б прочитати. Тим більше, що 22 грудня, в середу, закінчувався строк складання СПИСКУ, а не подання лікаря. Подання ж лікаря й розглядання і затвердження ДВК списку виборців - не одне і те ж. Акт, завдяки надпотужним зусиллям його автора й допомоги юриста, таки було зареєстровано. Але відповіді на нього ДВК не отримала й після голосування.

Здавалося б, успіх сам в руки йде: Завалко, який на роботі за Януковича, мимоволі посприяв зриву на заздалегідь програшній для Ющенка дільниці. А той, що за Ющенка і на роботі, і вдома (принаймні так повинно бути), допоміг Януковичу здобути зайвих голосів.

Були й інші цікавинки. Спочатку формування цієї комісії була зібрана її половина від Ющенка. Та одна з штабістів Ющенка максимально посприяла організації другої половини: наказала секретарю комісії від Ющенка будь-що знайти голову комісії від Януковича й змусити їх працювати. Це була ще одна стратегічна, нічим не виправдана архі-помилка. Таким чином доля сприятливого для Януковича підсумку голосування була двічи врятована саме ющенківцями. Чим пояснити надання такої фори супернику? Полишимо вже про те, що багато з тих, хто зайняв в комісії місце від Ющенка, просто не усвідомлювали своєї ролі. Доходило до парадоксів: акт про очевидне й безсумнівне порушення на дільниці, складений одним представником від Ющенка, підписували спостерігачі від Януковича (діватися їм було нікуди), а відмовлялись підписати - соратники по команді - “ющенківці “. Оце так...

Слава Богу, що результати голосування на цій дільниці розтанули, розчинилися в загальному підсумку по Україні. Ющенко - наш Президент!:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64