Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


“П’ята колона” активізується

В Дніпропетровську лідер місцевої російської громади Трухов публічно ображає всенародно обраного Президента Ющенка, називає його прихильників фашистами та провокує силове зіткнення.

На досить невелелюдному мітингу в Дніпропетровську (16.01.05) прихильників Януковича - до п‘ятисот учасників, голова місцевої російської громади Трухов разом з керівниками ПСПУ - Н. Вітренко та В. Марченко - висловили на адресу всенародно обраного Президента Віктора Ющенка та його прихильників чимало образ. На дійстві, що зібрало, в основному, пенсіонерів, учнів ПТУ й інших привезених на захід, проводився збір підписів за утворення так званого ПІСУАРу. Традиційно, що цілком зрозуміло, тут не було жодного державного прапору України, натомість майоріло чимало російських триколорів.

Відгукуючись на це ганебне “мєропріятіє”, поряд спонтанно зібралися помаранчеві, скандуючи: “СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!”, “Ю-ЩЕН-КО!”, “ЗЕКА ГЕТЬ!”.

“Януковичі” в притаманній їм манері поводилися дуже агресивно: адресували помаранчевим непристойні жестикуляції, брутально лаялись, намагались атакувати приватні авто з жовто-гарячими стрічками, що проїжджали повз.

Колишній вчитель Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2 (освітянин стояв під прапором “ТАК! ЮЩЕНКО”) раптом побачив серед прихильників Януковича випускницю закладу, яка, м’яко кажучи, аж ніяк не вирізнялася здібностями і протягом навчання була на уроках, щоб не образити дівчину, серед наймовчазніших при відповідях.

- Оксано, чому ти тут? Хто тебе сюди відрядив?

У відповідь, Хворостинко (прізвище Оксани) лишень розгублено блимала очима.

Один з “ющенківців” підійшов до чоловіка, який спереду був обвішаний портретом Віктора Федоровича, а ззаду транспарантом: “Марганець за Януковича!”.

- Так Марганець і “заіржавіти” може, - пожартував він. - І скільки ж там вас таких?

- А оно тебе надо? - почув у відповідь. - Иди себе…

Відзначився й місцевий захисник прав росіян Трухов. Спочатку він з кількома десятками “бандюковичів” став на шляху руху прихильників Ющенка, всіма силами намагаючись зорганізувати зіткнення. Вчасно реагуючи на його провокативні дії, метри, що залишались між “стінками” біло-голубих й помаранчевих, зайняла міліція, запобігши можливому силовому протистоянню. Трухов дав команду скандувати й сам виступив солістом: “ФА-ШИС-ТИ!”. Натовп “бандюковичів” на чолі з Труховим озвіріло кричав цю образу ледь не в обличчя “ющенківцям”.

- Вы Трухов? - запитали в нього люди. - Как же вам не стыдно?..

- А кто теперь у Ющенко в области правая рука? - відповідав Трухов. - Бычков (депутат ВР - авт.), который отобрал квартиру у моего родственника и продал ее?!

Так мотивував свої дії керівник місцевої організації “Русского блока” Трухов. Чи це не його підопічні (а може і він сам) де-інде малюють на парканах обласного центру свастику поряд з прізвищем Президента Ющенка?

Між тим проросійські розкольники піднімають голови, намагаючись дестабілізувати ситуацію в країні. Чи не підіграє їм соціаліст О. Мороз, подавши до ВР проект Закону про надання статусу офіційної в Україні мови - російській? Хіба Мороз не розуміє, що це лише підігріватиме абсолютно зайві в цей час емоції, а українська, враховуючи теперішні реалії на Сході, опиниться в нерівних, програшних для себе умовах у порівнянні з російською? Та й взагалі, в чому актуальність та нагальність цього закону? Чи у такій спосіб Сан Санич намагається переманити на свій бік певну частину маргінальних прихильників своєї запеклої “товаришки” з Конотопу й самого Януковича, які зараз виступають єдиним фронтом?

Для повного успіху Олександру Олександровичу залишаєтья тільки підтримати ініціативу Януковича про запровадження в Україні інституту подвійного громадянства. Тоді Віктор Федорович справді може спокійно піти у забуття, адже його інтереси в політикумі будуть гідно представлені.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64