Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Наметова “дєрєвня” “біло-голубих” – не помаранчеве містечко

Тим часом “біло-голубі”, що розташували своє наметове, з дозволу сказати, містечко, в центрі міста на площі ім. Леніна біля пам’ятника Вождю світового пролетаріату, продовжували вражати сірістю й вбогістю свого “мєропріятія”.

Поряд з російськими триколорами – прапори “ПР”, “Янукович – вибір 2004”, ПСПУ, “Братків” Корчинського. Біло-голубими стрічками огороджена, слід розуміти, для розташування наметів, чи не половина центральної площі, проте більша її частина пустує. Виставлено всього сім невеличких наметів – така собі наметова “дєрєвня” . Серед її мешканців та, сказати б, команди підтримки, що збирається поряд (до сотні людей) – в основному люди середнього й старшого віку, пенсіонери. Всі такі похмурі, озлоблені, тиняються туди-сюди, дехто з невпевненою, за зрозумілих причин, ходою.

Гнитючу атмосферу заходу, як можуть, розбавляють помаранчеві активісти. Вони прогулюються тут із яскравими жовто-гарячими стрічками і прапорами, навколо них утворюються групи бажаючих подискутувати як з числа “біло-голубих”, так і незаангажованих перехожих.

Під час Помаранчевої революції прихильники В. Ющенка також збиралися тут, проте їхні заходи, в яких брали участь від юних до сивочолих, були незрівняно велелюднішими, потужнішими, галасливішими – із палкими промовами, голосним скандуванням “Ю-ЩЕН-КО!”, “СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!”, “СХІД І ЗАХІД РАЗОМ!” та інших гасел, співом революційних пісень, підтанцьовками, виступами місцевих ансамблів, знаних в місті політичних, громадських діячів, митців, науковців, представників підприємців та інших.

Одного разу, а це був день, коли наш “Дніпро” мав зустрітись у відповідальному матчі турніру на Кубок УЄФА з віденською “Аустрією”, сюди завітало австрійське телебачення та дехто з вболівальників команди. Один з них виступив перед зібранням зі словами привітання, побажавши, аби Україна стала такою ж демократичною й заможною, як Австрія. Помаранчевий люд відреагував на це дружніми оплесками, побажанням успіхів “Аустрії” й елегантним висловленням впевненості в перемозі рідного “Дніпра”, що, в принципі, й сталося у чесному, (без всіляких там фальсифікацій) футбольному поєдинку двох потужних, європейських команд.

Прикрашені жовто-гарячими стрічками авто, що проїжджали повз площі, підтримували зібрання довгими сигналами клаксонів. Здається, таких автівок було – чи не кожна перша, бо над площею без перерви стояв гул весь час, протягом якого тривав захід із захисту демократії й вільного волевиявлення.

Час від часу багатотисячні помаранчеві колони рушали вулицями міста. Організована хода з центральних проспектів доходила й до найвіддаленіших районів. З вікон, балконів жилих будинків, з вітрин магазинів маніфестантів вітали тими ж помаранчевими стрічками й гаслами підтримки. У відповідь лунало тисячеголосе “МО-ЛОД-ЦІ!”, “ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!”. Настрій був, незважаючи на складність поточної політичної ситуації й мороз, надзвичайно піднесеним, теплим. Такі мітинги стали звичним місцем зустрічі друзів, знайомих, співробітників, побачень закоханих. Ентузіазму – через край! І все відбувалось достойно, без жодних ексцесів і на тверезу голову. Щоправда, можна було трохи сп’яніти від незвичного, терпкого аромату жаданної СВОБОДИ, що з кожним днем Помаранчевої революції ставала все ближче.

Отже, контраст з “біло-голубими”, похмурими, що називається без вогню, без завзяття, “мєропріятіямі” – разючий. А хіба могло бути якось інакше у прихильників такого, як Янукович? Це й зрозуміло, адже його поняття, не спроможні викликати такі високі почуття, які несла в собі Помаранчева революція.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64